Ancelotti maakt opvolger voor Casemiro bekend

stemmen
Ancelotti maakt opvolger voor Casemiro bekend

De voorbije dagen ontspon zich een verrassende wending bij Real Madrid. Het kwakkelende Manchester United had na het mislopen van Frenkie de Jong en Adrien Rabiot zijn zinnen gezet op Casemiro, maar dat leek aanvankelijk een kansloze missie. De transfer lijkt nu echter toch in een stroomversnelling geraakt te zijn en zou zeer snel rond kunnen zijn.


Vrijdag bevestigde trainer Carlo Ancelotti op zijn persconferentie in de aanloop naar de competitiematch tegen Celta Vigo ook dat de transfer eraan zit te komen. "Ik heb deze ochtend met hem gesproken. Hij wil een nieuwe uitdaging aangaan. De club heeft daar begrip voor, ook omwille van alles wat hij voor ons gedaan heeft en omwille van wie hij is. Er is nog niets officieel, maar de onderhandelingen lopen en het is duidelijk dat hij wil vertrekken", verklaarde hij.

Casemiro zal zaterdag al niet meer in actie komen en dat betekent dat Ancelotti aan zijn middenveld zal moeten sleutelen. De vraag stelt zich dan ook of Real nu de komende dagen nog de transfermarkt op zal moeten om een vervanger te vinden voor de 30-jarige Braziliaan, die als stofzuiger een zeer belangrijke rol vervulde.

EEN VAN DE BESTE
Ancelotti lijkt echter niet te vinden dat er nog een middenvelder bij moet. "We hebben Tchouameni al gehaald en hij is één van de beste spelers op de markt", vindt hij immers. "Daarnaast hebben we ook nog Kroos en Camavinga." Real betaalde deze zomer maar liefst 80 miljoen euro om Tchouameni bij AS Monaco weg te plukken voor de neus van onder meer PSG. De Fransman is dan ook de gedoodverfde opvolger van Casemiro.


LEES OOK: 'Mourinho gaat los bij Real: zés grote zomeraanwinsten'

🚀

Moet Real nog een middenvelder kopen?

Meest recent

Solo slim Gheysens: sleutelfiguur verlaat Antwerp

Antwerp heeft niet alleen een tegenvallend seizoen achter de rug, boven de Bosuil hangen ook donkere ...

50
50
Garcia kiest basisploeg: WK-elftal Duivels bekend?

De laatste rechte lijn richting de VS wordt dinsdag om 18 uur ingezet. Dan nemen de Rode Duivels het ...

80
80
'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

448
448
KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

KRC Genk greep zondag op de valreep naast een Europees ticket. Om de pijn enigszins te verzachten ...

106
106
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

379
379
WK '26: Ex-JPL'ers schitteren bij Noorwegen, Turken halen uit

Het aftellen tot de start van het wereldkampioenschap is nu ook echt begonnen. De 48 deelnemende ...

36
36
'Bliksemvertrek Cvetkovic: Anderlecht vraagt gepeperde som'

Antoine Sibierski moet bij RSC Anderlecht opnieuw een selectie bouwen die kan meedoen voor de ...

419
419
Kroatisch bondscoach vreest twee Duivels: "Geweldige speler"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

228
228
Schokgolf bij Genk: Courtois keert terug als investeerder

Thibaut Courtois gaat zijn stempel nog wat steviger drukken op het Belgische voetbal. Maandagavond ...

228
228
Amper 7 maanden in dienst: Monaco zwiert Pocognoli buiten

De ex-coaches van Union SG hebben niet bepaald een goed seizoen achter de rug. Alexander Blessin ...

123
123
Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

Anderlecht droomde lang van een nieuwe recordtransfer met Nathan De Cat. De grens van 30 miljoen ...

1212
1212
‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Arne Engels kende een sterk seizoen bij Celtic. De Schotse topclub werd kampioen na een heuse ...

103
103
Theate licht defensief tipje van Duivelse sluier op

De Rode Duivels zijn aan de voorbereidingen voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

52
52
Sporting Hasselt pakt uit met toppers: RSCA en RAFC

Sporting Hasselt zal volgend seizoen te zien zijn in de Challenger Pro League. De club van Sam ...

312
312
Rudi Garcia meldt groot nieuws over Romelu Lukaku

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Italië en ...

191
191
Rugnummers Rode Duivels bekend: één enorme verrassing

De Rode Duivels zijn op weg naar Kroatië om de eerste oefenpot voor het WK af te werken. De ...

242
242
KAA Gent wrijft zich in de handen: goudhaantje staat op

KAA Gent heeft alsnog Europees voetbal over de streep weten te trekken. In een thriller tegen KRC ...

192
192
'Robbie Ure (ex-Anderlecht) versiert knaltransfer'

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

213
213
'STVV kiest voor verrassende opvolger Vrancken'

STVV is op zoek naar een opvolger voor Wouter Vrancken. De Limburgers speuren de binnen- en ...

495
495
Burgess naar Genk? Hayen doorbreekt stilte

Union SG en Christian Burgess maakten bekend dat ze uit elkaar gaan. Zo komt er een einde aan een ...

883
883
Lierse SK is Franse clubs te snel af voor toptalent

Lierse SK is een club die jonge Belgen kansen geeft. De club uit de Challenger Pro League is een van ...

50
50
'Sibierski verrast: extra versterking bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat deze zomer de nodige transfers afronden. De Brusselaars willen op ...

696
696
'Noa Lang versiert opnieuw droomtransfer'

Noa Lang staat voor een drukke zomer. Hij trekt met Nederland naar het WK en het is belangrijk voor ...

263
263
Rigaux zorgt meteen voor bommetje bij Feyenoord

Feyenoord stelde vandaag Dévy Rigaux en Robert Eenhoorn officieel voor aan de media. De ...

146
146
'Standard ruikt miljoenen euro's na onverwachte transfer'

Standard zoekt volgens bepaalde media naar ongeveer 13 à 14 miljoen euro. Dat moet via ...

236
236

Meer sportnieuws