Ancelotti maakt opvolger voor Casemiro bekend

door
Ancelotti maakt opvolger voor Casemiro bekend

De voorbije dagen ontspon zich een verrassende wending bij Real Madrid. Het kwakkelende Manchester United had na het mislopen van Frenkie de Jong en Adrien Rabiot zijn zinnen gezet op Casemiro, maar dat leek aanvankelijk een kansloze missie. De transfer lijkt nu echter toch in een stroomversnelling geraakt te zijn en zou zeer snel rond kunnen zijn.


Vrijdag bevestigde trainer Carlo Ancelotti op zijn persconferentie in de aanloop naar de competitiematch tegen Celta Vigo ook dat de transfer eraan zit te komen. "Ik heb deze ochtend met hem gesproken. Hij wil een nieuwe uitdaging aangaan. De club heeft daar begrip voor, ook omwille van alles wat hij voor ons gedaan heeft en omwille van wie hij is. Er is nog niets officieel, maar de onderhandelingen lopen en het is duidelijk dat hij wil vertrekken", verklaarde hij.

Casemiro zal zaterdag al niet meer in actie komen en dat betekent dat Ancelotti aan zijn middenveld zal moeten sleutelen. De vraag stelt zich dan ook of Real nu de komende dagen nog de transfermarkt op zal moeten om een vervanger te vinden voor de 30-jarige Braziliaan, die als stofzuiger een zeer belangrijke rol vervulde.

EEN VAN DE BESTE
Ancelotti lijkt echter niet te vinden dat er nog een middenvelder bij moet. "We hebben Tchouameni al gehaald en hij is één van de beste spelers op de markt", vindt hij immers. "Daarnaast hebben we ook nog Kroos en Camavinga." Real betaalde deze zomer maar liefst 80 miljoen euro om Tchouameni bij AS Monaco weg te plukken voor de neus van onder meer PSG. De Fransman is dan ook de gedoodverfde opvolger van Casemiro.


LEES OOK: 'Real schiet in actie: opvolger voor clubicoon bepaald'

Moet Real nog een middenvelder kopen?

Meest recent

Goto bezorgt Standard enorm stevige eindejaarskater

Om 18u30 stond in Luik de zeer interessante partij tussen Standard en STVV op het programma. Voor de ...

24
24
Hayen zet spelers al op scherp: "Dit moet er écht uit"

Nicky Hayen incasseerde meteen nederlaag bij zijn debuut met KRC Genk. De Limburgers verloren met ...

47
47
‘Superspits voor Anderlecht: Renard opent de geldkraan’

Anderlecht-fans dromen van een nieuwe superspits, maar voelen tegelijk de angst dat het weer eens ...

94
94
Anderlecht - Charleroi: Hasi voert één wissel door

RSC Anderlecht sluit zijn jaar af met een thuismatch tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars kunnen ...

64
64
Stankovic looft Hayen, Vetlesen ziet verandering onder Leko

Club Brugge won gevleid met 3-5 op het veld van KRC Genk. Een gelijkspel was een juiste uitslag ...

205
205
Heynen geeft hét probleem van KRC Genk prijs

KRC Genk verloor met 3-5 van Club Brugge en Operatie PO I wordt na Nieuwjaar nog héél ...

207
207
'Mignolet out: Club richt pijlen op ervaren doelman'

Dankzij een 3-5 zege in Genk kan Club Brugge met opgeheven hoofd het jaar afsluiten. Om de ambities ...

253
253
De Mil slikt bittere pil: rampscenario voor AA Gent

AA Gent sluit een op z'n zachtst gezegd wisselvallig jaar zaterdag in eigen huis af tegen Westerlo. ...

76
76
Leider Union op tandvlees: winterstop komt geen dag te vroeg

De winterstop lijkt op het juiste moment te komen voor Union, al blijft het leider. Op bezoek bij ...

68
68
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert uppercut

Met een draw tegen Anderlecht eindigde vorige week de zegereeks van Antwerp, waar Joseph Oosting in ...

316
316
Leko klopt op tafel in Brugge: "Op die positie niet top"

Ivan Leko trok vrijdag aan het langste eind in de ontmoeting met zijn voorganger Nicky Hayen, want ...

432
432
Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Het zijn zware weken geweest voor Nicky Hayen, maar zeker ook heftige jaren voor Vera Duchateau. Al ...

370
370
Genk-fans in alle staten: "Verhaeghe betaalt Visser!"

KRC Genk en Club Brugge hebben hun jaar op spectaculaire wijze afgesloten. Al kopen de Limburgers ...

325
325
Brugs onderonsje: Vanaken onthult favoriet Gouden Schoen

Het einde van 2025 nadert, en dus wordt er stilaan gespeculeerd over wie er in aanspraak komt voor ...

241
241
Analisten vellen verdict: Genk bestolen tegen Club?

KRC Genk en Club Brugge openden het kerstvoetbal op spectaculaire wijze, want in een zinderende ...

1790
1790
De Mil in de problemen: grote vrees voor Westerlo

KAA Gent hoopt met Rik De Mil de juiste T1 te hebben binnengehaald. De oefenmeester moet de machine ...

123
123
Debuut Hayen verpest na zinderende Genkse rollercoaster

Geen fan van kerstvoetbal? Mogelijk bent u het na deze wedstrijd wel geworden. Racing Genk en Club ...

320
320
Winterleegloop bij Zulte? Vandenbroeck reageert

De wintermercato staat voor de deur en de Belgische clubs zijn al volop bezig met transferdossiers. ...

414
414
Één Club Brugge-speler afgemaakt: “Al maanden slecht!"

KRC Genk en Club Brugge zijn er een spektakelstuk van aan het maken in de Cegeka Arena. Na een uur ...

236
236
De Mil lacht er niet mee en voert druk op bij Gent

KAA Gent hoopt op beterschap in de competitie onder Rik De Mil. De Buffalo’s zagen coach Ivan ...

188
188
Genk vloekt op kwelduivel: “Uiteraard weer hij bij Club”

KRC Genk en Club Brugge hebben de Kerstspeeldag in de Jupiler Pro League afgetrapt. De uitploeg ...

234
234
Geen titel, wel transfer naar Zulte Waregem: "Geen spijt"

Bij Zulte Waregem hebben ze de laatste jaren de Scandinavische markt volop ontdekt. Vooral de Denen ...

261
261
'Liverpool schiet in actie voor volgende topspits'

De verwachtingen waren dit seizoen torenhoog bij Liverpool. Nadat het vorig seizoen al de titel ...

95
95
'Pocognoli met handen in haar: plotse leegloop op komst'

Sébastien Pocognoli zorgde in oktober voor ophef door midden in het seizoen te vertrekken bij ...

94
94
Groot nieuws voor Hoefkens: NAC grijpt in

Vorige week viel de naam van Carl Hoefkens nog bij KRC Genk, maar de trainer paste voor een job bij ...

69
69

Meer sportnieuws