'Standard maakt sterkhouder te gelde'

door
'Standard maakt sterkhouder te gelde'

Standard beleeft niet bepaald een droomstart dit seizoen en is met vier op twaalf alweer naar de rechterkolom afgegleden. De beloofde versterkingen door nieuwe eigenaar 777 Partners blijven voorlopig uit en in plaats daarvan vertrekken er voorlopig enkel spelers. Standard nam deze zomer al afscheid van onder meer Jackson Muleka, Samuel Bastien, Mehdi Carcela en Mathieu Cafaro en nu vertrekt nog een sterkhouder.


Het lijkt er immers ook op dat Gojko Cimirot Sclessin nog gaat verlaten. De Bosniër was nochtans ook onder Ronny Deila een vaste waarde en stond in de eerste vier competitiewedstrijden telkens aan de aftrap. Drie keer maakte hij ook de 90 minuten vol, vorig weekend tegen Westerlo werd hij na een uur gewisseld. Cimirot ging echter zijn laatste contractjaar in en Standard kiest nu eieren voor zijn geld.

Het Servische medium Telegraf meldt dat Cimirot in onderhandeling is met Partizan Belgrado en dat de kans groot is dat de transfer in orde zal raken. Daar was de middenvelder een prioriteit, omdat hij ook een Servisch paspoort heeft en dus niet als buitenlander telt. Standard kan op deze manier ook nog een transfersom vangen voor hij binnen een jaar gratis de deur uitloopt.

OPTIES BEPERTK
Cimirot neemt zo wellicht na 4,5 jaar afscheid van Standard, dat hem in januari 2018 wegplukte bij PAOK. De 29-jarige was al die tijd een vaste waarde en kwam uiteindelijk 167 keer in actie, waarbij hij twee keer scoorde en zeven assists gaf. Met zijn vertrek wordt de spoeling nu wel heel dun op het middenveld. Ook Joachim Van Damme is al weg en Damjan Pavlovic moet nog vertrekken, waardoor Deila enkel nog kan kiezen uit Nicolas Raskin, Eden Shamir, Selim Amallah en William Balikwisha op de middenstrook.

LEES OOK: Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Moet Standard dringend een middenvelder kopen?

Meest recent

Sonck komt met verrassend oordeel over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

19
19
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

56
56
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

39
39
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

97
97
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

294
294
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

120
120
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

20
20
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

375
375
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

123
123
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

349
349
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

34
34
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

55
55
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

242
242
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

263
263
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

64
64
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

264
264
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

259
259
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

120
120
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

555
555
Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

363
363
Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

441
441
'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

314
314
Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

163
163
Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

351
351
Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

263
263

Meer sportnieuws