'Standard maakt sterkhouder te gelde'

door
'Standard maakt sterkhouder te gelde'

Standard beleeft niet bepaald een droomstart dit seizoen en is met vier op twaalf alweer naar de rechterkolom afgegleden. De beloofde versterkingen door nieuwe eigenaar 777 Partners blijven voorlopig uit en in plaats daarvan vertrekken er voorlopig enkel spelers. Standard nam deze zomer al afscheid van onder meer Jackson Muleka, Samuel Bastien, Mehdi Carcela en Mathieu Cafaro en nu vertrekt nog een sterkhouder.


Het lijkt er immers ook op dat Gojko Cimirot Sclessin nog gaat verlaten. De Bosniër was nochtans ook onder Ronny Deila een vaste waarde en stond in de eerste vier competitiewedstrijden telkens aan de aftrap. Drie keer maakte hij ook de 90 minuten vol, vorig weekend tegen Westerlo werd hij na een uur gewisseld. Cimirot ging echter zijn laatste contractjaar in en Standard kiest nu eieren voor zijn geld.

Het Servische medium Telegraf meldt dat Cimirot in onderhandeling is met Partizan Belgrado en dat de kans groot is dat de transfer in orde zal raken. Daar was de middenvelder een prioriteit, omdat hij ook een Servisch paspoort heeft en dus niet als buitenlander telt. Standard kan op deze manier ook nog een transfersom vangen voor hij binnen een jaar gratis de deur uitloopt.

OPTIES BEPERTK
Cimirot neemt zo wellicht na 4,5 jaar afscheid van Standard, dat hem in januari 2018 wegplukte bij PAOK. De 29-jarige was al die tijd een vaste waarde en kwam uiteindelijk 167 keer in actie, waarbij hij twee keer scoorde en zeven assists gaf. Met zijn vertrek wordt de spoeling nu wel heel dun op het middenveld. Ook Joachim Van Damme is al weg en Damjan Pavlovic moet nog vertrekken, waardoor Deila enkel nog kan kiezen uit Nicolas Raskin, Eden Shamir, Selim Amallah en William Balikwisha op de middenstrook.

LEES OOK: Nieuwe bom onder JPL: Club Brugge neemt standpunt in

Moet Standard dringend een middenvelder kopen?

Meest recent

'Afgrijzen bij Club: ster dringt aan op transfer Onyedika'

In zowat elke mercato wordt er druk gespeculeerd over een mogelijke transfer van Raphael Onyedika. ...

18
18
Vermeeren verliest van Duivels, weer uppercut Pocognoli

In de Franse Ligue 1 werd vrijdagavond de vijftiende speeldag op gang getrapt met een grote ...

17
17
Mannaert spreekt duidelijke taal over toekomst Garcia

De Rode Duivels ontdekten vrijdagavond hun tegenstanders op het komende WK, waarin ze belandden in ...

17
17
Dender pakt tweede zege en gooit degradatiestrijd open

De degradatiestrijd in de Jupiler Pro League lijkt weer helemaal open te liggen. Dender was lange ...

55
55
Droomloting voor Broos: "Wat maak ik allemaal mee..."

Naast de delegatie van de Rode Duivels was er nog een Belg aanwezig bij de loting voor het WK op ...

59
59
Garcia spreekt na loting duidelijke WK-ambitie uit

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het komende WK. Ze openen hun toernooi op 15 juni ...

74
74
Patro ontgoochelt, Eupen dringt top zes binnen

Vrijdagavond werden de eerste wedstrijden van de zestiende speeldag in de Challenger Pro League ...

14
14
1B-sensatie reageert op interesse van STVV en Gent

Er vallen in de Challenger Pro League regelmatig interessante zaakjes te doen. Ook dit seizoen ...

96
96
Analisten unaniem over loting Duivels: "Groepswinst is must"

De Rode Duivels keken reikhalzend uit naar vrijdagavond en de ontdekking van hun tegenstanders op ...

109
109
Genk pakt uit met contract voor bekende naam

Bij KRC Genk blijft het dit seizoen met pieken en dalen gaan. Er leek de laatste weken beterschap op ...

110
110
Dit zijn de Belgische tegenstanders: 2 primeurs en zwarte beest

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn voor het WK van volgende zomer. Bij de loting kwam ons ...

242
242
Hasi met handen in haar: Anderlecht slikte nieuwe blessure

Anderlecht blijft de zeges aaneenrijgen, want donderdagavond wisten ze ook KRC Genk uit de beker te ...

150
150
'Mannaert ligt niet wakker: topclubs staan te dringen'

Vraag het aan mensen die met hem gewerkt hebben en je voelt meteen de verdeeldheid. Terwijl de ...

183
183
Loting WK: Rode Duivels krijgen zeer gunstige loting

Vrijdag werd in de Amerikaanse hoofdstad Washington DC geloot voor de groepsfase van het WK van ...

278
278
AA Gent heeft beet: jeugdinternational tekent

AA Gent heeft de voorbije jaren stevig geïnvesteerd in zijn jonge talenten en dat begint ...

38
38
'AA Gent & KRC Genk neus aan neus op wintermercato'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug bengelen AA Gent en KRC Genk aan de ...

145
145
Mannaert & Garcia doen boekje open over droomloting WK

De ogen van de voetbalwereld zijn momenteel integraal op Washington gericht, waar zo dadelijk de ...

99
99
Oosting verschaft cruciale update uit ziekenboeg Antwerp

Bekerspektakel op de Bosuil woensdag, waar Antwerp na strafschoppen aan het langste eind trok tegen ...

157
157
'Transferbom in Anderlecht: Angulo grof wild in Engeland'

Donderdag in Genk sleepte RSC Anderlecht op de valreep verlengen uit de brand, waarna Thorgan Hazard ...

581
581
Hayen kiest selectie: goed & slecht nieuws bij Club Brugge

In de achtste finale van de Croky Cup boekte Club Brugge een krappe zege tegen OH Leuven, maar ook ...

330
330
Vandenbempt kotst het uit: “Dit is toch pure terreur?!”

Peter Vandenbempt is doorgaans de rustigheid in persoon. Eén van de boegbeelden van onze ...

169
169
Blessuregolf in Genk: Fink ontwaakt met fikse kater

Het bekeravontuur zit er al op voor KRC Genk, dat in de verlengingen zijn meerdere moest erkennen in ...

364
364
Hasi moet puzzelen: Anderlecht incasseert mokerslag

De trein van RSC Anderlecht dendert onverstoord verder. Nadat ze eerder al Club Brugge en Union ...

383
383
Jan Mulder ontploft online: "Het is een oorlogszone!"

Jan Mulder werd onlangs genadeloos aan de kant geschoven bij VTM, een afscheid dat wrang en plots ...

132
132
Oosting verstuurt scherpe waarschuwing bij Antwerp

Royal Antwerp FC tankte vertrouwen in de beker en in de competitie kijkt het komende speeldag KRC ...

377
377

Meer sportnieuws