'Standard maakt sterkhouder te gelde'

door
'Standard maakt sterkhouder te gelde'

Standard beleeft niet bepaald een droomstart dit seizoen en is met vier op twaalf alweer naar de rechterkolom afgegleden. De beloofde versterkingen door nieuwe eigenaar 777 Partners blijven voorlopig uit en in plaats daarvan vertrekken er voorlopig enkel spelers. Standard nam deze zomer al afscheid van onder meer Jackson Muleka, Samuel Bastien, Mehdi Carcela en Mathieu Cafaro en nu vertrekt nog een sterkhouder.


Het lijkt er immers ook op dat Gojko Cimirot Sclessin nog gaat verlaten. De Bosniër was nochtans ook onder Ronny Deila een vaste waarde en stond in de eerste vier competitiewedstrijden telkens aan de aftrap. Drie keer maakte hij ook de 90 minuten vol, vorig weekend tegen Westerlo werd hij na een uur gewisseld. Cimirot ging echter zijn laatste contractjaar in en Standard kiest nu eieren voor zijn geld.

Het Servische medium Telegraf meldt dat Cimirot in onderhandeling is met Partizan Belgrado en dat de kans groot is dat de transfer in orde zal raken. Daar was de middenvelder een prioriteit, omdat hij ook een Servisch paspoort heeft en dus niet als buitenlander telt. Standard kan op deze manier ook nog een transfersom vangen voor hij binnen een jaar gratis de deur uitloopt.

OPTIES BEPERTK
Cimirot neemt zo wellicht na 4,5 jaar afscheid van Standard, dat hem in januari 2018 wegplukte bij PAOK. De 29-jarige was al die tijd een vaste waarde en kwam uiteindelijk 167 keer in actie, waarbij hij twee keer scoorde en zeven assists gaf. Met zijn vertrek wordt de spoeling nu wel heel dun op het middenveld. Ook Joachim Van Damme is al weg en Damjan Pavlovic moet nog vertrekken, waardoor Deila enkel nog kan kiezen uit Nicolas Raskin, Eden Shamir, Selim Amallah en William Balikwisha op de middenstrook.

LEES OOK: Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Moet Standard dringend een middenvelder kopen?

Meest recent

‘KAA Gent rondt winterse miljoenentransfer af’

KAA Gent zal snel moeten zijn wil het zich nog roeren op de wintermercato. Journalist Sacha ...

7
7
Faris Haroun verklapt interesse: uitdaging als T1

Faris Haroun maakte de opmars van Royal Antwerp FC van dichtbij mee. Van tweede klasse naar de ...

21
21
Grote leegloop bij STVV? Vrancken houdt hart vast

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries ...

40
40
Rode Duivel maakt knaltransfer bekend: 16 miljoen euro

Het WK 2026 staat voor de deur dus de internationals die niet veel aan de bak kwamen in de eerste ...

42
42
Oosting schrikt bij Antwerp: plotse vertrekker en blessures

Royal Antwerp FC heeft tij weten te keren onder Joseph Oosting, maar de reguliere competitie is nog ...

211
211
Lek boven voor Pocognoli? "Bewees ik bij Union SG"

Sebastien Pocognoli heeft zichzelf wat ademruimte gegeven door AS Monaco te plaatsen voor de ...

52
52
Druk op Hasi: Deschacht velt verrassend oordeel

Met amper 18 zeges in 42 matchen is het de logica zelve dat Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job. ...

215
215
AA Gent aan de bak: De Mil geeft aan wat er misging

AA Gent blijft ook onder Rik De Mil wisselvallig voor de dag komen. Na de goede resultaten van de ...

90
90
Van der Elst glashelder: "De titel is voor hen"

De Jupiler Pro League is inmiddels begonnen aan de 23ste speeldag van de reguliere competitie. Er ...

548
548
'Club houdt zich niet in: eerste zomertarget al gelekt'

Behoudens last-minute wendingen zal Club Brugge in zijn opzet slagen om zijn sterkhouders ...

362
362
'Kompany helemaal verknocht: Bayern wil JPL-bekende'

In de Bundesliga kruist leider Bayern München zaterdagavond de degens met Hamburg SV. Op bezoek ...

97
97
'Anderlecht op het puntje: JPL-toptransfer op komst’

Anderlecht zit op het puntje van z’n stoel: een JPL-toptransfer die plots binnen handbereik ...

470
470
Consternatie bij KRC Genk: twéé last-minute transfers?

KRC Genk beleefde tot dusver een behoorlijk rustige wintermercato. Maar daar zou vlak voor het ...

533
533
'Club Brugge tot uiterste: miljoenen voor dubbele transferbom'

Nu het ticket voor de tussenronde van de Champions League op zak is, wil Club Brugge zijn ...

842
842
'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

154
154
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

111
111
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

134
134
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

169
169
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

199
199
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

73
73
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

254
254
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

90
90
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

101
101
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

560
560
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

479
479

Meer sportnieuws