'Standard maakt sterkhouder te gelde'

door
'Standard maakt sterkhouder te gelde'

Standard beleeft niet bepaald een droomstart dit seizoen en is met vier op twaalf alweer naar de rechterkolom afgegleden. De beloofde versterkingen door nieuwe eigenaar 777 Partners blijven voorlopig uit en in plaats daarvan vertrekken er voorlopig enkel spelers. Standard nam deze zomer al afscheid van onder meer Jackson Muleka, Samuel Bastien, Mehdi Carcela en Mathieu Cafaro en nu vertrekt nog een sterkhouder.


Het lijkt er immers ook op dat Gojko Cimirot Sclessin nog gaat verlaten. De Bosniër was nochtans ook onder Ronny Deila een vaste waarde en stond in de eerste vier competitiewedstrijden telkens aan de aftrap. Drie keer maakte hij ook de 90 minuten vol, vorig weekend tegen Westerlo werd hij na een uur gewisseld. Cimirot ging echter zijn laatste contractjaar in en Standard kiest nu eieren voor zijn geld.

Het Servische medium Telegraf meldt dat Cimirot in onderhandeling is met Partizan Belgrado en dat de kans groot is dat de transfer in orde zal raken. Daar was de middenvelder een prioriteit, omdat hij ook een Servisch paspoort heeft en dus niet als buitenlander telt. Standard kan op deze manier ook nog een transfersom vangen voor hij binnen een jaar gratis de deur uitloopt.

OPTIES BEPERTK
Cimirot neemt zo wellicht na 4,5 jaar afscheid van Standard, dat hem in januari 2018 wegplukte bij PAOK. De 29-jarige was al die tijd een vaste waarde en kwam uiteindelijk 167 keer in actie, waarbij hij twee keer scoorde en zeven assists gaf. Met zijn vertrek wordt de spoeling nu wel heel dun op het middenveld. Ook Joachim Van Damme is al weg en Damjan Pavlovic moet nog vertrekken, waardoor Deila enkel nog kan kiezen uit Nicolas Raskin, Eden Shamir, Selim Amallah en William Balikwisha op de middenstrook.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: één speler met grote zorgen

Moet Standard dringend een middenvelder kopen?

Meest recent

Galatasaray brengt Liverpool zeer stevig in de problemen

In de Champions League ontving Galatasaray om 18u45 Liverpool in eigen huis. De Turken hoopten na de ...

24
24
Godts verrast: 'Ajax zorgt voor straffe transferwending'

Mika Godts is persoonlijk aan een zeer goed seizoen bezig bij Ajax. De Belgische flankaanvaller is ...

12
12
Van Gucht in paniek: misplaatste stunt ontploft in zijn gezicht

Ruben Van Gucht pakte uit met straffe woorden, maar net daar wringt nu het schoentje. Wat bedoeld ...

18
18
'Sels grof wild: pikante Premier League-deal op til'

Matz Sels doet het goed bij Nottingham Forest, maar daar is er bijzonder veel onrust. Het gaat dit ...

36
36
Verhuurde JPL-spelers: één speler met grote zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

35
35
Lommel zet grote stap: "Genk of PSV? Kijk naar hen!"

Anno 2026 is doorstroming van de eigen jeugd steeds belangrijker aan het worden. Dat is ook het ...

15
15
'Anderlecht schiet in actie: eerste zomertarget bekend'

Dankzij de aanstelling van Jérémy Taravel als T1 koopt RSC Anderlecht tijd om alsnog ...

333
333
Fink schenkt klare wijn: transfercoup bij KRC Genk?

Met nog twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie staat KRC Genk buiten de top zes ...

97
97
Schreuder verrast: niet naar Anderlecht, wél naar het WK

Behoudens een verrassing maakt Jérémy Taravel het seizoen gewoon vol als hoofdcoach ...

105
105
'Rampscenario voor Anderlecht: korting op De Cat?'

Nathan De Cat weigert voorlopig om zijn toekomst langer aan RSC Anderlecht te verbinden, en dus ...

347
347
Horror bij Belgische cultclub: Bom ontploft door sabotage

Kent u hem nog: François De Keersmaecker? De olijke ex-voorzitter van de Belgische ...

50
50
'Totale leegloop bij Club Brugge: zomer van 150 miljoen'

Club Brugge hoopt zich de komende maanden koste wat het kost opnieuw tot landskampioen te kronen. ...

439
439
'Anderlecht loopt blauwtje: De Cat weigert contract'

Voor zover het nog nodig was gaf Nathan De Cat afgelopen zondag tegen Club Brugge nog maar eens zijn ...

535
535
Vannieuwkerke slikt snoeiharde kritiek: "Karl Coucke"

Het is crisis aan de zee en dat heeft ook Karl Vannieuwkerke geweten. Eén van de sterke ...

109
109
Nieuwe T1 voor Essevee van volgend seizoen al bekend?

Zulte Waregem koos ervoor om Sven Vandenbroeck de laan uit te sturen na desastreuze resultaten en de ...

279
279
'Club Brugge grijpt genadeloos in bij Shandre Campbell'

Club Brugge doet nog volop mee voor de titel, maar er wacht nog eerst een interlandperiode. ...

265
265
Van der Elst ziet nu al kampioen: verrassend oordeel

De titelstrijd in de Jupiler Pro League gaat dit seizoen tussen Union SG, STVV en Club Brugge. ...

302
302
De Cat krijgt ultieme transferraad: “Hij moet naar daar”

Nathan De Cat is gespreksonderwerp nummer 1 in het Lotto Park. Het 17-jarige supertalent behoort ...

192
192
Trump verbaast weer met uitspraken: "Anders afgemaakt"

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ligt zwaar onder vuur. Er zijn problemen met de ...

68
68
Goots maakt Antwerp compleet af: onbegrip over één man

Patrick Goots is een clubicoon van Royal Antwerp FC. De voormalige aanvaller volgt zijn oude club ...

172
172
Rigaux doet boekje open over transfersituatie Tresoldi

Nicolo Tresoldi verkeert in bloedvorm bij Club Brugge. Afgelopen speeldag was de goaltjesdief weer ...

249
249
‘Spectaculaire terugkeer Tessa Wullaert in de maak’

Tessa Wullaert is één van de grootste voetbalsterren die het Belgische vrouwenvoetbal ...

188
188
Club Brugge pakt weer uit met contractverlenging

Club Brugge is volop bezig met de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen werd er weer ...

204
204
Hommeles bij KV Mechelen: “Hartig woordje gesproken"

KV Mechelen zit nog steeds in de top 6, maar de kansloze nederlaag tegen KAA Gent kwam hard aan. ...

322
322
Groot De Cat-probleem bij Anderlecht: record in gevaar

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd een absolute smaakmaker bij RSC Anderlecht. De middenvelder ...

177
177

Meer sportnieuws