'Standard maakt sterkhouder te gelde'

door
'Standard maakt sterkhouder te gelde'

Standard beleeft niet bepaald een droomstart dit seizoen en is met vier op twaalf alweer naar de rechterkolom afgegleden. De beloofde versterkingen door nieuwe eigenaar 777 Partners blijven voorlopig uit en in plaats daarvan vertrekken er voorlopig enkel spelers. Standard nam deze zomer al afscheid van onder meer Jackson Muleka, Samuel Bastien, Mehdi Carcela en Mathieu Cafaro en nu vertrekt nog een sterkhouder.


Het lijkt er immers ook op dat Gojko Cimirot Sclessin nog gaat verlaten. De Bosniër was nochtans ook onder Ronny Deila een vaste waarde en stond in de eerste vier competitiewedstrijden telkens aan de aftrap. Drie keer maakte hij ook de 90 minuten vol, vorig weekend tegen Westerlo werd hij na een uur gewisseld. Cimirot ging echter zijn laatste contractjaar in en Standard kiest nu eieren voor zijn geld.

Het Servische medium Telegraf meldt dat Cimirot in onderhandeling is met Partizan Belgrado en dat de kans groot is dat de transfer in orde zal raken. Daar was de middenvelder een prioriteit, omdat hij ook een Servisch paspoort heeft en dus niet als buitenlander telt. Standard kan op deze manier ook nog een transfersom vangen voor hij binnen een jaar gratis de deur uitloopt.

OPTIES BEPERTK
Cimirot neemt zo wellicht na 4,5 jaar afscheid van Standard, dat hem in januari 2018 wegplukte bij PAOK. De 29-jarige was al die tijd een vaste waarde en kwam uiteindelijk 167 keer in actie, waarbij hij twee keer scoorde en zeven assists gaf. Met zijn vertrek wordt de spoeling nu wel heel dun op het middenveld. Ook Joachim Van Damme is al weg en Damjan Pavlovic moet nog vertrekken, waardoor Deila enkel nog kan kiezen uit Nicolas Raskin, Eden Shamir, Selim Amallah en William Balikwisha op de middenstrook.

LEES OOK: Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Moet Standard dringend een middenvelder kopen?

Meest recent

Stankovic wijst naar woorden Leko: “Mooiste compliment”

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic compleet losgebarsten. De zoon van Inter-legende Dejan is ...

3
3
Turkse fans pakken Tedesco genadeloos aan: “Parasiet!”

Domenico Tedesco was in het verleden de bondscoach van de Rode Duivels, maar dat draaide uit op een ...

14
14
Engeland wild van Lammens: “In voetsporen van legende”

Senne Lammens speelde in het verleden bij Club Brugge en Royal Antwerp FC, maar de Belgische doelman ...

34
34
Antwerp pakt uit met glorieus nieuw shirt: 145 jaar

Royal Antwerp FC bestaat al sinds 1880 en voor het 145-jarige bestaan heeft de club uitgepakt met ...

22
22
Dejan Stankovic dropt grote hint over toekomst zoonlief

Aleksandar Stankovic is niet meer weg te denken uit de basisopstelling van Club Brugge. Op korte ...

191
191
Scherpe De Mil vreest voor Play-Off 1: “Op deze manier…”

KAA Gent kreeg een ferme mokerslag vrijdagavond. In eigen huis werd verloren van laagvlieger Cercle ...

68
68
Renard bijzonder scherp voor twee RSCA'ers: "Schokte me"

Olivier Renard gaf een zeer pittig interview aan La Capitale. Daar haalde hij heel hard uit naar het ...

267
267
Vanzeir neemt wraak: "Toon me dat ik blind ben, zei hij"

Rik De Mil blijft het moeilijk hebben om standvastige resultaten te boeken. Met een 13 op 27 zijn ...

112
112
Taravel zet RSCA-speler op zijn plaats: "Hij gaf mij gelijk"

Bij RSC Anderlecht hebben ze heel wat problemen. Sportief kent het een zeer matig seizoen. Alleen ...

202
202
Verschaeren verlaat Anderlecht: 'ideale nieuwe club' bekend

Yari Verschaeren kan dit weekend zijn 250ste match voor de hoofdmacht van RSC Anderlecht spelen. De ...

376
376
Vermeeren kopje onder: Franse pers haalt botte bijl boven

Habib Beye heeft zijn debuut als hoofdcoach van Olympique Marseille helemaal gemist. Vrijdagavond ...

162
162
‘Code rood Anderlecht: basisspeler stoomt naar uitgang’

Anderlecht is bereid mee te werken aan een vertrek van een basisspeler, als de juiste voorwaarden op ...

296
296
Muilpeer voor pover Gent: "Ligt me zwaar op de maag"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

134
134
'Alarm Club Brugge: bliksemvertrek Tresoldi krijgt vorm'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Daarbij jongens die al een ...

365
365
'Trainersdossier Anderlecht: grandioze wending in de maak'

Ondertussen is het alweer een drietal weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd en van een nieuwe ...

711
711
'Simonis zeker niet Anderlecht: volgende club bekend'

Paul Simonis werd gelinkt aan RSC Anderlecht, maar de Nederlander zal zeker niet de nieuwe trainer ...

108
108
Presidentskandidaat FC Barcelona gaat voor megatransfer

Bij FC Barcelona gaat er weer een strijd losbarsten voor het presidentsschap van de club. Uiteraard ...

110
110
Uitgerekend Vanzeir deelt AA Gent gigantische mokerslag uit

In de Jupiler Pro League stond er met AA Gent tegen Cercle Brugge een heel belangrijk duel op het ...

150
150
Blijft Vrancken bij STVV? Coach geeft belangrijke update

Wouter Vrancken is bezig aan een fantastisch seizoen bij STVV. De Truienaars staan tweede en doen op ...

228
228
'Anderlecht baalt: Club Brugge deelde transferslag uit'

Club Brugge en RSC Anderlecht zijn de twee ploegen die dit seizoen het meest spendeerden aan ...

777
777
RSCA Futures pakt scalp Jong Genk, Club NXT onderuit

In de Challenger Pro League stonden er om 20u matchen op het programma. RSCA Futures ontving Jong ...

102
102
Renard verklaart met straffe verhalen mislukte wintermercato

RSC Anderlecht is verzwakt, en niet versterkt zoals CEO Kenneth Bornauw aanhaalde, uit de mercato ...

301
301
Zware domper Union SG: wéér speler wekenlang out

Zorgen bij Union SG. Daar krijgt trainer David Hubert de laatste tijd met de nodige blessures af te ...

104
104
Kritiek op Oosting neemt toe: coach bijt van zich af

Royal Antwerp FC staat voor een héél moeilijke parcours met matchen tegen Union SG en ...

175
175
Renard haalt na ontslag bij Anderlecht zéér hard uit

Olivier Renard werd onlangs ontslagen bij RSC Anderlecht. Dat was geen verrassing, want de sportief ...

939
939

Meer sportnieuws