'Anderlecht zet grote stap in Zirkzee-dossier'

335 stemmen
'Anderlecht zet grote stap in Zirkzee-dossier'

RSC Anderlecht heeft de goede vorm duidelijk te pakken. Donderdagavond boekte de ploeg van coach Felice Mazzu alweer zijn vijfde overwinning op rij door met 0-1 te zegevieren op het veld van Young Boys Bern. En dat terwijl er nog extra versterking onderweg lijkt bij de Brusselaars.


Met de opbrengsten van de verkoop van Sergio Gomez aan Manchester City, zou de recordkampioen namelijk een nieuwe poging willen ondernemen om Joshua Zirkzee terug te halen. De Nederlandse spits groeide vorig seizoen al uit tot één van de smaakmakers toen hij gehuurd werd van Bayern München. Bij gebrek aan een aankoopoptie keerde de aanvaller deze zomer terug naar zijn Duitse moederclub, maar daar komt hij niet in de sportieve plannen voor en dus mag hij alweer beschikken.

Vermits Zirkzee er zijn laatste contractjaar ingegaan is, wil Bayern hem dit keer echter definitief verkopen. Oorspronkelijk leek de Nederlander evenwel te duur voor Paars-Wit. Maar door twee elementen liggen de kaarten inmiddels anders. Ten eerste heeft RSCA door de verkoop van Gomez weer middelen ter beschikking en ziet men in Zirkzee een investering die op termijn een veelvoud moet opbrengen. Ten tweede komt het einde van de zomermercato dichterbij en beseft Bayern dat het zich soepel moet gaan opstellen om de deal tijdig af te ronden.

GEAVANCEERDE GESPREKKEN
Daarom zou Der Rekordmeister nu genoegen nemen met een transfersom rond de 10 miljoen euro, iets waar Anderlecht wel aan zou kunnen voldoen. En er lijken grote vorderingen gemaakt te worden. Zo meldt de bekende Italiaanse transferwatcher dat de onderhandelingen momenteel erg geavanceerd zijn. Een akkoord zou dus in de maak zijn, al blijft het nog even wachten op witte rook.

LEES OOK: 'Transferdroom Real Madrid meteen aan diggelen geslagen'

Anderlecht moet ook zijn defensie verder versterken ...

Meest recent

'Vrancken in de running voor buitenlandse topjob'

Wouter Vrancken werd dit seizoen verkozen tot Trainer van het Jaar in de Jupiler Pro League. Dat was ...

46
46
Vanhaezebrouck doet straffe uitspraak over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag een serieus statement gemaakt in hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. ...

80
80
Nipte opsteker voor Kroatië, blessurezorgen bij Marokko

Binnen vier dagen gaat het WK van start en dus werken vele landen nog een laatste ...

45
45
Farce rond U23-teams in 1B krijgt weer nieuwe wending

Het voorbije jaar was er heel wat te doen rond het quotum voor U23-teams in de Challenger Pro ...

204
204
Belgische U17 bestolen? "Ik weet niet of het strafschop was"

De Jonge Duivels hebben zondag op tragische wijze naast de Europese titel bij de U17 gegrepen. Ze ...

109
109
'Rigaux haalt meteen Belgische coach naar Feyenoord'

Dévy Rigaux is nog maar net aan de slag gegaan als sportief directeur bij Feyenoord, maar ...

201
201
'Transferdroom Real Madrid meteen aan diggelen geslagen'

Zondagavond werd Florentino Perez herverkozen tot voorzitter van Real Madrid. Dat betekent dat we in ...

107
107
Deense dokter komt met update na nieuw Eriksen-drama

De voetbalwereld werd zondagavond flink opgeschrikt. De oefeninterland tussen Denemarken en ...

142
142
Belgische U17 geen Europees kampioen na penaltythriller

De U17 van België speelden vanavond de finale van het EK tegen Italië. Konden de jonge ...

108
108
Christian Eriksen zakt in elkaar: match gestaakt

Denemarken en Oekraïne speelden vanavond een oefenmatch tegen elkaar, maar de partij is ...

0
0
Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas eind deze maand van start gaat, blijft het ...

810
810
''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

1093
1093
'Arsenal verzilvert titel: nieuwe smaakmaker naar Emirates'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

75
75
'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

549
549
"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

175
175
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

291
291
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

644
644
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

166
166
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

158
158
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

366
366
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

216
216
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

224
224
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

259
259
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

810
810
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

522
522

Meer sportnieuws