'Anderlecht zet grote stap in Zirkzee-dossier'

door
'Anderlecht zet grote stap in Zirkzee-dossier'

RSC Anderlecht heeft de goede vorm duidelijk te pakken. Donderdagavond boekte de ploeg van coach Felice Mazzu alweer zijn vijfde overwinning op rij door met 0-1 te zegevieren op het veld van Young Boys Bern. En dat terwijl er nog extra versterking onderweg lijkt bij de Brusselaars.


Met de opbrengsten van de verkoop van Sergio Gomez aan Manchester City, zou de recordkampioen namelijk een nieuwe poging willen ondernemen om Joshua Zirkzee terug te halen. De Nederlandse spits groeide vorig seizoen al uit tot één van de smaakmakers toen hij gehuurd werd van Bayern München. Bij gebrek aan een aankoopoptie keerde de aanvaller deze zomer terug naar zijn Duitse moederclub, maar daar komt hij niet in de sportieve plannen voor en dus mag hij alweer beschikken.

Vermits Zirkzee er zijn laatste contractjaar ingegaan is, wil Bayern hem dit keer echter definitief verkopen. Oorspronkelijk leek de Nederlander evenwel te duur voor Paars-Wit. Maar door twee elementen liggen de kaarten inmiddels anders. Ten eerste heeft RSCA door de verkoop van Gomez weer middelen ter beschikking en ziet men in Zirkzee een investering die op termijn een veelvoud moet opbrengen. Ten tweede komt het einde van de zomermercato dichterbij en beseft Bayern dat het zich soepel moet gaan opstellen om de deal tijdig af te ronden.

GEAVANCEERDE GESPREKKEN
Daarom zou Der Rekordmeister nu genoegen nemen met een transfersom rond de 10 miljoen euro, iets waar Anderlecht wel aan zou kunnen voldoen. En er lijken grote vorderingen gemaakt te worden. Zo meldt de bekende Italiaanse transferwatcher dat de onderhandelingen momenteel erg geavanceerd zijn. Een akkoord zou dus in de maak zijn, al blijft het nog even wachten op witte rook.

LEES OOK: ‘Club Brugge bereidt schoktransfer voor’

Anderlecht moet ook zijn defensie verder versterken ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Mannaert antwoordt Anderlecht, verrassing Griezmann'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

37
37
Mannaert geeft Club Brugge transferraad: dubbele jackpot

Vincent Mannaert had in het verleden de touwtjes in handen bij Club Brugge, maar nu is hij actief ...

59
59
Revolutie bij Club Brugge: leegloop en grote vrees

Club Brugge kan weer terugkijken op een geslaagde Champions League-campagne. Blauw-Zwart wist zich ...

143
143
Belgische top loert: JPL-revelatie plots gratis optie

De Belgische competitie is nog niet ten einde, maar de transfergeruchten worden al de wereld ...

76
76
Barça krijgt gelijk: Catalanen halen uit naar voetbalbond

Het is hommeles in Spanje. De titelstrijd is weer enorm spannend tussen FC Barcelona en Real Madrid. ...

40
40
KBVB houdt hart vast: grote zorgen om Lukaku en KDB?

Thibaut Courtois, Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne zijn nog de enige constante terugkerende namen ...

33
33
Keeperlegende hakt zwaar in op Courtois én België

De controverse tussen Real Madrid en Benfica blijft nazinderen, zelfs tot in Paraguay. Daar besloot ...

182
182
Pakkende beelden Brandon Mechele gaan door merg en been

Club Brugge speelde gisteren opnieuw een meer dan verdienstelijke partij in de Champions League. Op ...

333
333
Razend ambitieus Club krijgt boodschap: “Geen excuses”

Club Brugge werd door Atlético Madrid uitgeschakeld in de tussenronde van de Champions ...

197
197
Mannaert slaat ferm terug op commotie met De Bilde

Vincent Mannaert heeft de touwtjes stevig in handen achter de schermen bij de Rode Duivels. De ...

122
122
'Schot in de zaak: Anderlecht charmeert 'nieuwe TD''

RSC Anderlecht zal eerstdaags de knoop moeten doorhakken in zijn trainersdossier. Blijft ...

341
341
Oorzaak eliminatie Club gevonden? "Hij had zeker gescoord"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

185
185
Vanaken geeft dé reden voor pijnlijke blunder Mignolet

Na een sterke eerste helft leek het erin te zitten, maar Club Brugge is er uiteindelijk toch niet in ...

343
343
Antwerp in dubio: aanvaller gratis naar uitgang?

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

157
157
Snoeiharde woorden: Brusselmans breekt imago Van Gucht

Herman Brusselmans werd gisteren nogmaals vrijgesproken vanwege een 'aangebrande' column. Dat ...

88
88
Spaanse pers fileert Club: spectaculaire woorden voor één speler

Club Brugge hield één helft lang de schijn hoog, maar moest dinsdagavond uiteindelijk ...

629
629
‘Anderlecht gaat upgraden: prijzenpakker op de A-lijst’

Anderlecht wil upgraden en kijkt verder dan snelle noodoplossingen als hoofdcoach. Plan A blijft ...

305
305
Duizelingwekkend! Club verdient dít bedrag aan UCL-campagne

Het is Club Brugge dan toch niet gelukt om voor het tweede jaar op rij door te stoten naar de 1/8ste ...

718
718
Kranten zien zondebok: toekomst bij Club Brugge in gevaar?

Het Champions League-verhaal van Club Brugge is geschreven voor dit seizoen. In de terugmatch tegen ...

488
488
'Anderlecht vloekt: volgend trainersplan valt in water'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

303
303
'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

188
188
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

155
155
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

121
121
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

107
107
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

73
73

Meer sportnieuws