'Anderlecht zet grote stap in Zirkzee-dossier'

door
'Anderlecht zet grote stap in Zirkzee-dossier'

RSC Anderlecht heeft de goede vorm duidelijk te pakken. Donderdagavond boekte de ploeg van coach Felice Mazzu alweer zijn vijfde overwinning op rij door met 0-1 te zegevieren op het veld van Young Boys Bern. En dat terwijl er nog extra versterking onderweg lijkt bij de Brusselaars.


Met de opbrengsten van de verkoop van Sergio Gomez aan Manchester City, zou de recordkampioen namelijk een nieuwe poging willen ondernemen om Joshua Zirkzee terug te halen. De Nederlandse spits groeide vorig seizoen al uit tot één van de smaakmakers toen hij gehuurd werd van Bayern München. Bij gebrek aan een aankoopoptie keerde de aanvaller deze zomer terug naar zijn Duitse moederclub, maar daar komt hij niet in de sportieve plannen voor en dus mag hij alweer beschikken.

Vermits Zirkzee er zijn laatste contractjaar ingegaan is, wil Bayern hem dit keer echter definitief verkopen. Oorspronkelijk leek de Nederlander evenwel te duur voor Paars-Wit. Maar door twee elementen liggen de kaarten inmiddels anders. Ten eerste heeft RSCA door de verkoop van Gomez weer middelen ter beschikking en ziet men in Zirkzee een investering die op termijn een veelvoud moet opbrengen. Ten tweede komt het einde van de zomermercato dichterbij en beseft Bayern dat het zich soepel moet gaan opstellen om de deal tijdig af te ronden.

GEAVANCEERDE GESPREKKEN
Daarom zou Der Rekordmeister nu genoegen nemen met een transfersom rond de 10 miljoen euro, iets waar Anderlecht wel aan zou kunnen voldoen. En er lijken grote vorderingen gemaakt te worden. Zo meldt de bekende Italiaanse transferwatcher dat de onderhandelingen momenteel erg geavanceerd zijn. Een akkoord zou dus in de maak zijn, al blijft het nog even wachten op witte rook.

LEES OOK: ’Onrust bij Kompany: belangrijk vertrek in de maak’

Anderlecht moet ook zijn defensie verder versterken ...

Meest recent

Potje Lamine Yamal kookt over: Flick komt met verklaring

FC Barcelona heeft zaterdag gouden zaken gedaan in de Spaanse titelstrijd. Terwijl grote rivaal Real ...

6
6
Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Simon Mignolet kondigde afgelopen donderdag aan dat hij na het seizoen met pensioen gaat als ...

185
185
'City eist uitsluitsel Guardiola: opvolger al aangeduid'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

89
89
Union bevoordeeld tegen STVV? Frank Boeckx velt verdict

Leider Union SG heeft een foutloze start van de Champions' Play-Offs genomen. De Brusselaars wonnen ...

161
161
Boskamp zet fans op scherp met opvallende RVV-voorspelling

Op een dag waarop heel Vlaanderen in de ban is van wielrennen, zorgt Johan Boskamp voor een ...

21
21
Goedkope strafschop tegen Antwerp: Oosting reageert

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

166
166
TRANSFERUURTJE 'Nieuwe TD Anderlecht, pijnlijke aftocht Dolberg'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

203
203
Drama rond DAZN: twee oplossingen voor Pro League

Nu de play-offs losbarsten laait ook het debat rond DAZN opnieuw op. Voorlopig blijft het ...

241
241
'Anderlecht moet verkopen: onmogelijke eisen De Cat'

Zowel in de play-offs als de bekerfinale staat er de komende weken nog heel wat op het spel bij RSC ...

261
261
Geen speeltijd maar wel held: Vossen verovert harten

De frustratie groeit, maar Jelle Vossen blijft niet bij de pakken zitten. Terwijl hij bij Zulte ...

76
76
DAZN versus Pro League: nieuwe plottwist in dossier

Met de reguliere competitie achter de rug gaat het nu pas écht om de knikkers in de Jupiler ...

249
249
'Newcastle wil shoppen bij KRC Genk en Club Brugge'

In de play-offs nemen ze het wellicht niet meer tegen mekaar op, maar op de zomermercato kunnen de ...

187
187
Ambras in Anderlecht: 'nieuwe TD' meteen onder vuur

Na een lange zoektocht heeft RSC Anderlecht wellicht eindelijk een opvolger voor Olivier Renard te ...

195
195
Hayen vloekt: Genk incasseert opdoffer uit ziekenboeg

KRC Genk boekte vrijdag een 1-2 zege op het veld van Antwerp. Geen valse start dus voor de koploper ...

200
200
‘Hazard-deal dreigt Anderlecht te verstikken’

Bij Anderlecht groeit de twijfel rond Thorgan Hazard. Een contractverlenging lijkt logisch, maar ...

230
230
'Antwerp kan cashen: ruwe diamant al richting exit?'

"Er wordt gerekend op uitgaande transfers in de zomermercato. Hierbij verklaart de raad van bestuur ...

204
204
’De Cat op radar van Spaanse gigant: RSCA in paniek’

Nathan De Cat dreigt Anderlecht stilaan door de vingers te glippen. Terwijl paars-wit nog hoopt op ...

366
366
‘Lukaku kan meteen weg: club ligt al op de loer‘

Romelu Lukaku lijkt in Napels stilaan op weg naar de uitgang. Door het oplopende conflict met Napoli ...

290
290
’Onrust bij Kompany: belangrijk vertrek in de maak’

Bayern München doet het voortreffelijk met Vincent Kompany als trainer. De voormalige coach van ...

59
59
Dolberg-fiasco: Ajax voelt zich bestolen door Anderlecht

Wat een droomtransfer moest worden, dreigt voor Ajax uit te draaien op een dure flop. Kasper Dolberg ...

616
616
‘Verscheurende keuze bij Anderlecht: exit sterkhouder’

Anderlecht staat voor een verscheurende keuze. Een speler wil graag blijven, maar voor paars-wit ...

225
225
‘Tresoldi-transfer escaleert: Club praat met twee topclubs’

Nicolò Tresoldi lijkt stilaan op weg naar een toptransfer. Rond de spits van Club Brugge ...

491
491
Penalty of niet? Zo reageren Mac Allister en STVV

Union liet zaterdagavond geen steek vallen in zijn openingswedstrijd in de Champions' Play-Off. De ...

278
278
STVV bestolen? "Onbegrijpelijk dat de VAR niet checkt"

Union is zaterdag uitstekend aan zijn play-offs begonnen met een zege in de topper tegen STVV. Veel ...

349
349
Stassin de held, Barça profiteert alsnog, blamage Arsenal

Zaterdagavond stonden er nog heel wat wedstrijden op het programma in het buitenland. In de FA Cup ...

89
89

Meer sportnieuws