'Anderlecht zet grote stap in Zirkzee-dossier'

door
'Anderlecht zet grote stap in Zirkzee-dossier'

RSC Anderlecht heeft de goede vorm duidelijk te pakken. Donderdagavond boekte de ploeg van coach Felice Mazzu alweer zijn vijfde overwinning op rij door met 0-1 te zegevieren op het veld van Young Boys Bern. En dat terwijl er nog extra versterking onderweg lijkt bij de Brusselaars.


Met de opbrengsten van de verkoop van Sergio Gomez aan Manchester City, zou de recordkampioen namelijk een nieuwe poging willen ondernemen om Joshua Zirkzee terug te halen. De Nederlandse spits groeide vorig seizoen al uit tot één van de smaakmakers toen hij gehuurd werd van Bayern München. Bij gebrek aan een aankoopoptie keerde de aanvaller deze zomer terug naar zijn Duitse moederclub, maar daar komt hij niet in de sportieve plannen voor en dus mag hij alweer beschikken.

Vermits Zirkzee er zijn laatste contractjaar ingegaan is, wil Bayern hem dit keer echter definitief verkopen. Oorspronkelijk leek de Nederlander evenwel te duur voor Paars-Wit. Maar door twee elementen liggen de kaarten inmiddels anders. Ten eerste heeft RSCA door de verkoop van Gomez weer middelen ter beschikking en ziet men in Zirkzee een investering die op termijn een veelvoud moet opbrengen. Ten tweede komt het einde van de zomermercato dichterbij en beseft Bayern dat het zich soepel moet gaan opstellen om de deal tijdig af te ronden.

GEAVANCEERDE GESPREKKEN
Daarom zou Der Rekordmeister nu genoegen nemen met een transfersom rond de 10 miljoen euro, iets waar Anderlecht wel aan zou kunnen voldoen. En er lijken grote vorderingen gemaakt te worden. Zo meldt de bekende Italiaanse transferwatcher dat de onderhandelingen momenteel erg geavanceerd zijn. Een akkoord zou dus in de maak zijn, al blijft het nog even wachten op witte rook.

LEES OOK: Raman verbaast met opvallende woorden voor Anderlecht

Anderlecht moet ook zijn defensie verder versterken ...

Meest recent

Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

3
3
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

267
267
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

66
66
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

94
94
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

45
45
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

59
59
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

36
36
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

62
62
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

413
413
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

103
103
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

250
250
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

32
32
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

498
498
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

239
239
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

67
67
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

130
130
‘Frustratie De Bruyne loopt op: wat gaat er mis bij Napoli?’

Napoli werd vorig seizoen landskampioen, maar dit seizoen loopt het niet. De club deed nochtans een ...

71
71
Wending van formaat: Union hoort verdict over nieuw stadion

Het Joseph Mariënstadion is niet geschikt voor Europese wedstrijden en daardoor moest de ...

365
365
Échte reden Anderlecht-woede op Goto onthuld

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Sint-Truiden VV. Op Stayen was Keisuke Goto weer de ...

324
324
Guardiola schokt met nieuwe uitdaging: weg Kompany open?

Waar ligt de toekomst van Pep Guardiola? De Spaanse oefenmeester werd al verschillende keren in ...

109
109
Rik De Mil gooit olie op het vuur: Ivan Leko genegeerd

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. Coach ...

216
216
'Club casht stevig: bod van 30 miljoen op komst'

Club Brugge mag weer volop dromen van de titel nadat het woensdag zijn achterstand op Union wist ...

260
260
Anderlecht afgemaakt: "Met die jongens geen derde plaats"

Bij Anderlecht was het vertrouwen gegroeid na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen, maar ...

230
230
Licentieverdict: ramp voor Sporting Hasselt en RWDM

De voorbije weken waren de Belgische profclubs druk in de weer met hun licentiedossiers. In eerste ...

206
206
Transferdilemma Standard: "Sportief geen discussie, maar..."

Bij Standard knokken ze nog volop mee voor de eindwinst in de Europe Play-Off, maar tegelijk worden ...

103
103

Meer sportnieuws