The Guardian komt met belangrijk Vanaken-nieuws

door
The Guardian komt met belangrijk Vanaken-nieuws

Club Brugge-coach Carl Hoefkens spreekt vrijdagnamiddag de pers toe in aanloop naar het competitieduel tegen KV Kortrijk en zal dan ongetwijfeld ook enkele vragen krijgen over Hans Vanaken. De Brugse draaischijf is immers in een heuse transfersoap terecht gekomen. West Ham United blijft stevig aan zijn mouw trekken.


De Londense club volgt Vanaken al geruime tijd. Maar na een tegenvallende competitiestart hebben de Hammers een tandje bij geschakeld. En dit keer hebben ze een belangrijke troef in handen. Vanaken zou immers zelf openstaan voor de overstap naar Londen. Op zijn 29ste beseft de Rode Duivel maar al te goed dat er nog weinig kansen zullen volgen om de stap naar een topcompetitie te zetten. En een avontuur in Londen, waar hij uiteraard ook een pak meer kan verdienen, zouden hij en zijn jonge gezin best wel zien zitten.

Club Brugge is echter niet van plan om zijn draaischijf, ondanks zijn staat van dienst, de stap naar de Premier League te gunnen. Vanaken wordt door de Bruggelingen immers als te belangrijk bestempeld. Men beseft maar al te goed dat het quasi onmogelijk wordt om op korte termijn een (betaalbare) vervanger van hetzelfde kaliber te vinden. Een eerste bod van de Hammers, ter hoogte van zo'n 10 miljoen euro, werd dan ook vrijwel meteen geweigerd.

NIEUW BOD
Maar The Guardian beweert dat dit de Engelsen niet heeft afgeschrikt. Integendeel, volgens het doorgaans betrouwbare medium is West Ham van plan om een nieuw en gevoelig verbeterd bod uit te brengen. Beide clubs zouden in de komende dagen dan ook opnieuw rond de onderhandelingstafel plaatsnemen. Het lijkt momenteel onwaarschijnlijk dat Blauw-Zwart op andere gedachten gebracht kan worden, maar de Hammers geven dus absoluut nog niet op.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

Indien Vanaken absoluut wil vertrekken, moet Club meewerken ...

Meest recent

Straf! Rode Duivel bij 10 grootste blikvangers op WK 2026

Aanstaande vrijdag wordt geloot voor de samenstelling van de poules op het wereldkampioenschap 2026. ...

16
16
Mignolet in nauwe schoentjes: Club speelt hard spel

Alsof het dossier nog niet pijnlijk genoeg was, bleef Simon Mignolet zondag tijdens de rust tegen ...

263
263
'Schalke en co strijden volop om verrassende Belg'

Dezer dagen trekken de meeste Belgische clubs voluit de kaart van de jeugd, al blijven er nog altijd ...

13
13
Eén verrassing bij Club, Janssen start meteen bij Antwerp

Er staat woensdagavond alweer heel wat bekervoetbal op het programma. Met Club Brugge en Union komen ...

55
55
Lukaku snel terug? TD Napoli brengt update

Dit seizoen viel Romelu Lukaku nog niet te bewonderen, want de Rode Duivel liep in augustus tijdens ...

19
19
Pro League zet aanval op DAZN verder met vlammende brief

De voorbije maanden bleek het nieuwe televisiecontract een tikkende tijdbom, want een akkoord tussen ...

144
144
Vete laait weer op: Stijnen dreigt met rechtszaak tegen KBVB

Geen trainer die in ons land de voorbije jaren zo vaak in het oog van de storm stond als Stijn ...

57
57
Coup de théâtre: ronduit bizarre trainerswissel in 1B

In de Jupiler Pro League krijgen de trainers dit seizoen opvallend veel respijt. Over halfweg de ...

91
91
Antwerp blijft gaan: 2 jonge talenten tekenen

Het is bij Antwerp dezer dagen meer dan ooit aan de jeugd. Sinds de komst van Paul Gheysens werd er ...

98
98
Rode Duivels en transfer: Meunier doet straffe beloftes

De voorbije jaren zijn heel wat leden van de gouden generatie bij de Rode Duivels al afgehaakt. De ...

99
99
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

85
85
Knaltransfer bij KV Mechelen? "Naar één van de grote drie"

KV Mechelen is bezig aan een sterk seizoen en staat nog altijd op een zeer knappe vijfde plaats in ...

213
213
Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

34
34
Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

KRC Genk is weer beter bezig. Thorsten Fink & co steken nog niet in bloedvorm, maar er is wel ...

257
257
Hasi lyrisch: Genkie maakt gigantische indruk

RSC Anderlecht won in de Jupiler Pro League en Beker van België al vijf matchen op rij. Een ...

158
158
Sneijder wijst WK-favorieten aan: verrassende namen

Vrijdag is er de loting voor het WK van 2026. Dan weten de Rode Duivels wie ze volgende zomer in de ...

131
131
KDB-onthulling doet wenkbrauwen fronsen

Kevin De Bruyne stapte afgelopen zomer transfervrij over van Manchester City naar Napoli. Dat de ...

163
163
Hasi in luxe-positie: verrassende keuzes lonken

RSC Anderlecht zal het tegen KRC Genk zonder zijn absolute smaakmaker in de defensie moeten doen, ...

142
142
Standard-speler door het stof na gemene sneer aan Dender

Standard kreeg dinsdagavond een mokerslag te verwerken, want het zag zijn bekeravontuur al in de ...

111
111
'Antwerp moet snel zijn: Hatenboer is grof wild'

Antwerp beleeft een dramatisch seizoen, maar de laatste dagen is er weer reden tot optimisme op de ...

287
287
'Club maakt zich op voor transferklapper van 40 miljoen'

Club Brugge lijkt alweer een drukke mercato tegemoet te gaan. De tegenvallende resultaten van de ...

398
398
Belgisch toptalent krijgt geweldig nieuws na hartstilstand

Vorige lente kwam er schokkend nieuws over een zeer groot Belgisch talent. In mei werd de toen ...

53
53
'Topcoach zet zijn zinnen op Karetsas'

KRC Genk wist zich vorig weekend eindelijk weer in de top zes te knokken en wil nu op dat elan ...

216
216
Hasi onthult: enorm defensief probleem dreigt bij Anderlecht

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef. Het won intussen al vijf officiële ...

197
197
Wout van Aert slaat Club-fans met complete verstomming

Wout van Aert is één van de sympatiekste sporthelden die ons land rijk is. Toch zorgde ...

257
257

Meer sportnieuws