'Ajax negeert bod van 80 miljoen op sterkhouder'

162 stemmen
'Ajax negeert bod van 80 miljoen op sterkhouder'

Ajax staat erom bekend toptalenten af te leveren aan alle grote competities in Europa, maar soms houden de Amsterdammers voet bij stuk. Manchester United ging aankloppen bij de Nederlandse grootmacht voor Antony. De Engelse topclub zou 80 miljoen euro willen betalen voor de 22-jarige rechtsbuiten.

De Braziliaan maakte in de zomer van 2020 de overstap van Sao Paolo naar Ajax. Dit seizoen was Antony in amper twee wedstrijden al goed voor twee assists en één doelpunt. Het is dan ook niet verbazingwekkend dat de rechtsbuiten al elke minuut op het veld stond voor de Nederlandse kampioen. Het bestuur van Ajax denkt er momenteel niet aan hun goudhaantje van de hand te doen. 

Manchester United is al langer geïnteresseerd in de Braziliaan. De Engelse grootmacht staat na twee wedstrijden op de laatste plaats in de Premier League en kreeg vorig weekend een 4-0 pandoering op het veld van Brentford. Ook de hele heisa rond een eventueel vertrek van Cristiano Ronaldo teistert de club al weken. 

WK
Ajax is in ieder geval niet bereid Antony te laten vertrekken, zelfs niet voor het waanzinnig bedrag van 80 miljoen euro. De 22-jarige Braziliaan ligt nog tot de zomer van 2025 onder contract bij de Nederlanders en zijn sterke prestaties in de Eredivisie zouden hem wel eens een basisplaats op het komende WK kunnen opleveren. 

LEES OOK: ‘Collega-Duivel voor Trossard? Arsenal wil ferm uithalen’

Kan Antony een basisplaats afdwingen op het WK?

Meest recent

KAA Gent grijpt in na KDB Cup: nieuw groeibriljant

De KDB Cup is afgelopen. Heel wat talenten lieten zien wat ze in huis hebben. Bij KAA Gent besloot ...

4
4
Broos briest: WK-problemen en grote stress Zuid-Afrika

Hugo Broos is de eerste Belgische bondscoach die op weg is naar het WK in de Verenigde Staten, ...

14
14
Courtois verklapt gesprekken met... Sporting Hasselt

Het verhaal van Sporting Hasselt is straf én inspirerend. Sam Kerkhofs en Rik Verheye pakten ...

39
39
Van der Elst onthult grote spijt Duivels: “Ik schaam me”

Franky Van der Elst is één van de meest iconische middenvelders van de Rode Duivels. ...

51
51
‘Collega-Duivel voor Trossard? Arsenal wil ferm uithalen’

Arsenal won dit seizoen de Premier League en ei zo na de Champions League, na strafschoppen ging het ...

47
47
Tedesco heeft nieuwe topjob definitief beet

Domenico Tedesco faalde compleet bij de Rode Duivels en na een mislukte periode werd hij de laan ...

29
29
Pro League velt definitief oordeel over belofteploegen-quota

Er was heel wat om te doen de afgelopen maanden: de verankering van de belofteclubs in de Challenger ...

201
201
Benteke verbaast iedereen met toekomstplannen

Christian Benteke lijkt niet meer in beeld voor de Belgische nationale ploeg. De aanvaller speelt ...

129
129
Pro League onder hoogspanning: Bouchez plots grote man

De Pro League heeft op dinsdagochtend vergaderd en daar werden enkele knopen doorgehakt. Zo werd er ...

254
254
KRC Genk pakt uit met diamant van Standard Luik

KRC Genk kwam op de officiële kanalen met groot nieuws op de proppen. Thibaut Courtois wordt ...

173
173
‘Anderlecht gaat all-in voor piepjong Engels toptalent’

RSC Anderlecht is naarstig de zomermercato aan het afspeuren voor opportuniteiten. Antoine Sibierski ...

307
307
TRANSFERUURTJE: ‘Recorddeal Club Brugge, Union incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

442
442
Benteke heeft wat te zeggen na zijn niet-selectie WK

Christian Benteke was lang ene vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar de 35-jarige ...

205
205
Rudi Garcia mengt zich in De Bruyne-debat: harde kritiek

De Rode Duivels nemen het dinsdagavond op tegen Kroatië in een oefeninterland ter voorbereiding ...

74
74
Nieuwe liefdesboodschap voor Van Gucht zorgt voor beroering

Ruben Van Gucht is al maanden één van de meest besproken gezichten in de Vlaamse ...

72
72
Yannick Carrasco verrast en hakt transferknoop door

Yannick Carrasco maakte deel uit van de Gouden Generatie, maar de buitenspeler speelt al enkele ...

88
88
Mokerslag Ilay Camara: Anderlecht loopt vergoeding mis

Het WK 2026 staat voor de deur en de definitieve selecties sijpelen naar buiten. Ook Senegal maakte ...

158
158
Antwerp-fans zijn het beu: hard protest aan Bosuil

Het rommelt bij Royal Antwerp FC. Achter de schermen zoekt Paul Gheysens naar miljoenen en COO Kris ...

204
204
Duivels op TV: oefenduels níét op VRT, opvallende aftrapuren

De WK-koorts in België begint zienderogen te stijgen. En dat zal deze week alleen maar toenemen ...

299
299
'Club onvermurwbaar: Barça plooit aan onderhandelingstafel'

Dat Club Brugge verschillende sterkhouders zal zien vertrekken tijdens de zomermercato staat buiten ...

583
583
'Arsenal spoelt CL-kater door met Premier League-bom'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

138
138
'Sibierski gaat wild tekeer: nieuwe lading vertrekkers klaar'

Antoine Sibierski laat er geen gras over groeien bij RSC Anderlecht. De sportief directeur maakt ...

1097
1097
Buitenland ziet WK-droomscenario: "Geweldige kans voor Belgen"

Na de teleurstelling op de voorbije grote toernooien, zijn de verwachtingen rond de Rode Duivels ...

368
368
Uitspraken Courtois doen Genk-fans watertanden

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

121
121
'Recordtransfer Tzolis: Champions League-ganger meldt zich'

De kans dat Christos Tzolis volgend seizoen nog te bewonderen zal zijn in het shirt van Club Brugge, ...

566
566

Meer sportnieuws