'Cercle Brugge heeft offensieve versterking beet'

door
'Cercle Brugge heeft offensieve versterking beet'

Cercle Brugge beleefde vorig seizoen een opmerkelijk jaar. Voor Nieuwjaar kampeerde het lange tijd in de degradatiezone, maar na een straffe reeks eindigde het alsnog in de middenmoot. Na de aanstelling van Dominik Thalhammer verbaasde Cercle met energiek voetbal, met de aalvlugge Rabbi Matondo als uitblinker. Cercle slaagde er echter niet in de Welshman te houden en dat bleek toch een aderlating.


Een echte vervanger werd er deze zomer immers niet gevonden. Emilio Kehrer werd wel weggeplukt bij de B-ploeg van Freiburg, maar kon nog geen basisplaats afdwingen. Nu staat de Vereniging echter op het punt nog een stevige offensieve aanwinst te strikken. L'Equipe weet namelijk dat alles in kannen en kruiken is voor de komst van Yann Gboho.

De 21-jarige had al zijn fiat gegeven voor een transfer naar Brugge en nu zou er ook met Stade Rennes een akkoord gevonden zijn voor een transfer. Wellicht zal Cercle maar een zeer beperkte transfersom moeten betalen, want Gboho was bezig aan zijn laatste contractjaar en had geen toekomst meer bij de Franse subtopper, die hem vorig seizoen al verhuurde aan Vitesse.

OPTIES
Met Gboho krijgt Thalhammer er een polyvalente aanvaller bij, want de voormalige jeugdinternational kan op beide flanken en centraal uit de voeten. Zijn statistieken ogen wel nog niet al te indrukwekkend, want bij Rennes was hij in totaal goed voor twee goals en drie assists in 32 wedstrijden. Vorig seizoen liet hij bij Vitesse gelijkaardige cijfers optekenen met drie goals en twee assists in 30 matchen. Gaandeweg verloor hij in Arnhem ook zijn basisplaats.

LEES OOK: Cercle stelt nieuwe T1 voor: lot De Wulf ook bekend

Goede transfer van Cercle?

Meest recent

De Bruyne maakt 90 minuten vol: Conte geeft mooi compliment

Kevin De Bruyne heeft voor het eerst sinds zijn zware blessure opnieuw een volledige wedstrijd ...

28
28
Drie debutanten bij Duivels: "Hij is de meest verrassende"

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke spelers hij meepakt op de WK-stage in de ...

25
25
Maguire anti-held United, Leipzig en Lens halen stevig uit

Geen vrijdagavond voetbal in de Jupiler Pro League, maar elders in Europa ging de bal wel aan het ...

14
14
'Made in Neerpede' : Anderlecht eist selectie Duivels op

Bij RSC Anderlecht zal ongetwijfeld tevreden zijn geweest met de selectie van de Rode Duivels. Met ...

95
95
'Monstertransfer Kompany: titanengevecht met City en United'

Bayern München is onder leiding van Vincent Kompany bezig aan een fenomenaal seizoen. Maar ook ...

64
64
Beerschot haalt Patro door gehaktmolen, Eupen mist kansen

In de Challenger Pro League heeft een efficiënt Beerschot vanavond Patro door de gehaktmolen ...

89
89
Publieke opinie tegen Garcia: één naam zorgt voor storm

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke 28 spelers volgende week mee op het ...

87
87
Lammens of Sels? 'Doublure voor Courtois staat al vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

113
113
'Zure deal voor Club: ruim 20 miljoen door neus geboord'

Club Brugge lijkt na amper één seizoen al afscheid te moeten nemen van Aleksandar ...

194
194
Klaar voor Duivels! De Bruyne speelt volle match in zege Napoli

Kevin De Bruyne lijkt volledig hersteld van de blessure die hem maandenlang aan de kant hield. ...

46
46
Genk likt zijn wonden: "Iedereen had hiervoor getekend"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen SC Freiburg ...

224
224
Club Brugge houdt de adem in: Leko werkt aan ‘comebackbom’

Ivan Leko lijkt bij Club Brugge aan een opvallende comeback te werken. De trainer wil een ...

489
489
Garcia negeert JPL-smaakmaker: "Als je mijn mening vraagt ..."

Bondscoach Rudi Garcia maakte vrijdagmiddag zijn selectie bekend voor het komende oefenkamp van de ...

172
172
Gevecht om Play-Off I: doemscenario voor één kandidaat?

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

377
377
Taravel reageert op selectie Rode Duivels: "Hazard?"

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat eindelijk weer een Rode Duivel in de rangen. Al hadden dat er ...

86
86
Geel gevaar in JPL: wie riskeert een schorsing in PO's?

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Nadien gaat het pas ...

129
129
'Anderlecht bindt transferstrijd aan met Atlético'

RSC Anderlecht heeft voorlopig nog altijd geen technisch directeur aangeworven, maar dat belet de ...

127
127
Alarm bij AA Gent: bemoedigend signaal voor KRC Genk

Mathematisch kan het nog. De vier woorden die de Rode Duivels jarenlang moed inpeperden, vaak ...

337
337
Donkere wolken pakken zich samen boven Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht kende een jaar met hoge pieken en stevige dalen. De VRT-man dook recent op in tal ...

62
62
Taravel wanhoop nabij: Anderlecht slikt bittere pil

Om nog naast de top zes te vallen moet het zondag al serieus mislopen voor RSC Anderlecht, dat op de ...

242
242
Garcia houdt adem in: Leko geeft update over Vanaken

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie hoopt Club Brugge nog over Union naar de koppositie ...

184
184
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

373
373
Garcia legt keuze Godts uit: ingewikkelde relatie KBVB

Mika Godts kent dit seizoen een schitterend seizoen bij Ajax. Op clubniveau vallen de resultaten ...

78
78
Must see: reactie De Cat én Anderlecht na selectie

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd geselecteerd voor de Rode Duivels. Bondscoach Rudi Garcia nam ...

204
204
Garcia speelt open kaart over Vermant, Hazard en Lavia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor de Rode Duivels bekendgemaakt. De Belgische nationale ...

203
203

Meer sportnieuws