'Cercle Brugge heeft offensieve versterking beet'

door
'Cercle Brugge heeft offensieve versterking beet'

Cercle Brugge beleefde vorig seizoen een opmerkelijk jaar. Voor Nieuwjaar kampeerde het lange tijd in de degradatiezone, maar na een straffe reeks eindigde het alsnog in de middenmoot. Na de aanstelling van Dominik Thalhammer verbaasde Cercle met energiek voetbal, met de aalvlugge Rabbi Matondo als uitblinker. Cercle slaagde er echter niet in de Welshman te houden en dat bleek toch een aderlating.


Een echte vervanger werd er deze zomer immers niet gevonden. Emilio Kehrer werd wel weggeplukt bij de B-ploeg van Freiburg, maar kon nog geen basisplaats afdwingen. Nu staat de Vereniging echter op het punt nog een stevige offensieve aanwinst te strikken. L'Equipe weet namelijk dat alles in kannen en kruiken is voor de komst van Yann Gboho.

De 21-jarige had al zijn fiat gegeven voor een transfer naar Brugge en nu zou er ook met Stade Rennes een akkoord gevonden zijn voor een transfer. Wellicht zal Cercle maar een zeer beperkte transfersom moeten betalen, want Gboho was bezig aan zijn laatste contractjaar en had geen toekomst meer bij de Franse subtopper, die hem vorig seizoen al verhuurde aan Vitesse.

OPTIES
Met Gboho krijgt Thalhammer er een polyvalente aanvaller bij, want de voormalige jeugdinternational kan op beide flanken en centraal uit de voeten. Zijn statistieken ogen wel nog niet al te indrukwekkend, want bij Rennes was hij in totaal goed voor twee goals en drie assists in 32 wedstrijden. Vorig seizoen liet hij bij Vitesse gelijkaardige cijfers optekenen met drie goals en twee assists in 30 matchen. Gaandeweg verloor hij in Arnhem ook zijn basisplaats.

LEES OOK: TU: 'Financiële kater Club, Anderlecht strijdt met Atlético'

Goede transfer van Cercle?

Meest recent

Is er nog hoop? Nieuwe wending in dossier Bounida

De laatste tijd is het bij de voetbalbond alle hens aan dek om de toekomst van de Rode Duivels ...

12
12
'AA Gent wil Deens koopje doen'

Bij AA Gent is het alweer een seizoen met ups en downs geweest. Desondanks liggen ze wel nog op ...

5
5
Knalprestatie van Stassin, Juve schiet zichzelf in voet

Lucas Stassin was vrijdag dé grote verrassing in de selectie van de Rode Duivels. De jonge ...

10
10
Gent krijgt sterkhouder terug: "Klaar voor start POs"

AA Gent zal er zondag alles aan doen om zijn plaats in de top zes niet meer weg te geven. Daarvoor ...

9
9
Record in zicht: Kompany doet opmerkelijke uitspraak

Bayern München haalde in de voorbije week stevig uit in de Champions League, waarin Atalanta in ...

77
77
SK Beveren bouwt verder aan droomseizoen, remontada Lokeren

SK Beveren is weer een stap dichter bij een absoluut unicum. De Waaslanders maakten thuis gehakt van ...

38
38
Nainggolan doet boekje open over Antwerp en Beerschot

Vrijdagavond kreeg Patro Eisden in de Challenger Pro League een 0-4 om de oren van Beerschot. Het ...

51
51
Zeer verrassende transferwending bij Antwerp?

Antwerp sluit zijn seizoen in de reguliere competitie zondag nog af met een trip naar Leuven. Daarna ...

105
105
'Frankrijk steigert na soap rond Club Brugge-speler'

Bij Club Brugge proberen ze zondag nog een zo goed mogelijke uitgangspositie te veroveren voor de ...

84
84
Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Er stonden zaterdagavond in het buitenland nog enkele interessante affiches op het programma. AC ...

10
10
Club Brugge slikt stevige Vanaken-domper

Club Brugge kon de laatste weken lang niet altijd overtuigen, maar slaagde er wel in om in het spoor ...

325
325
Van Gucht scoort weer: “Ze zet mij op het juiste pad”

Ruben Van Gucht weet als geen ander vrouwelijk schoon aan te trekken. De VRT-man kwam de laatste ...

15
15
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

142
142
Oplapwerk bij Club Brugge: dubbele WK-droom doorprikt?

Club Brugge zal volgende week weer een pak internationals zien uitzwermen. Een aantal van hun hoopt ...

75
75
De Mil jubelt: Gent krijgt forse opsteker richting Play-Offs

Behoudens een onwaarschijnlijke afgang plaatst AA Gent zich zondag voor de Champions' Play-Offs. ...

101
101
'Weer kassa voor OHL: zelfs Liverpool meldt zich'

OH Leuven vestigde vorige zomer nog een transferrecord door Ezechiel Banzuzi voor maar liefst 16 ...

40
40
Lukaku laat zich opnieuw zien bij Anderlecht

Wanneer de Rode Duivels binnen enkele dagen op het vliegtuig naar de Verenigde Staten stappen, zal ...

199
199
Garcia keihard: "Zij mogen kruis maken over WK"

De Rode Duivels trekken na het weekend op stage naar de Verenigde Staten om zich voor te bereiden op ...

234
234
Bizarre verdwijning bij Charleroi: "Weet niet waar hij is"

Voor Charleroi dreigt het seizoen toch op een ontgoocheling te eindigen. Even mochten de Carolo's ...

42
42
Yves Vanderhaeghe bezorgt ex-club ongeziene mokerslag

De competitie in de Challenger Pro League leek er lange tijd één op twee snelheden. ...

132
132
Drie dolle minuten waren genoeg: Bayern blijft razen

Bayern München blijft door het seizoen razen. Nadat het eerder op de week al vlot afrekende met ...

80
80
'Titanenstrijd voor goudhaantje: Mechelen eist 7 miljoen'

KV Mechelen beleeft een topseizoen en is zelfs een speeldag voor het einde van de reguliere ...

319
319
Portugal draait Rode Duivels een loer en overtuigt talent

De laatste jaren is er heel wat te doen over Belgische talenten met een dubbele nationaliteit. De ...

80
80
"Speelde ik bij Anderlecht, was ik Rode Duivel geweest"

Het lijkt erop dat de Rode Duivels weer naast een talent zullen grijpen, want het heeft er alle ...

116
116
Vanderbiest gooit Mechelse ambitie in PO1 op tafel

Zondag staat nog de laatste speeldag van de reguliere competitie op het spel, maar daarna staan de ...

135
135

Meer sportnieuws