Dortmund stuurt duidelijke boodschap over transfer Meunier

door
Dortmund stuurt duidelijke boodschap over transfer Meunier

Thomas Meunier is plots grof wild op de transfermarkt. De Rode Duivel zag zijn naam de voorbije dagen plots vallen bij zowel FC Barcelona als Manchester United. Beide grootmachten dachten in het verleden al aan zijn komst en kregen hem nu ook opnieuw aangeboden. Omdat zowel Barça als United nog een nieuwe rechtsachter zoeken, zouden ze zijn komst ook sterk overwegen.


Helemaal concreet lijkt de interesse echter nog niet te zijn, want beide teams moeten eerst spelers zien te verkopen voor ze de markt op kunnen. Bij Barcelona is het Sergiño Dest die moet vertrekken, terwijl Man Utd nog af wil van Aaron Wan-Bissaka. Wanneer zij een nieuwe club gevonden hebben, zou de transfer van Meunier echter helemaal in gang kunnen schieten.

De clubs zullen dan wel Borussia Dortmund moeten zien te overtuigen. Daar reageren ze in ieder geval niet enthousiast op de interesse voor Meunier. "We zien momenteel geen reden om hem te laten vertrekken", maakte technisch directeur Sebastian Kehl duidelijk aan Ruhr Nachrichten. "Dat is niet ons plan."

WEINIG HOOP
Het lijkt er dus op dat Meunier niet moet hopen op een droomtransfer. De 30-jarige heeft bij Dortmund nog een contract tot 2024 en de Duitse vice-kampioen wil gewoon met hem verder, want het zou niet evident worden om een vervanger te vinden. Meunier begint er aan zijn derde seizoen, nadat hij in de zomer van 2020 transfervrij overkwam van Paris Saint-Germain.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club clashen, Origi naar JPL?’

Jammer voor Meunier?

Meest recent

Lierse SK haalt slag thuis en is andere clubs te snel af

Lierse SK heeft een goede slag weten te slaan. De club uit de Challenger Pro League heeft een van ...

2
2
De Mil spreekt zich uit over versterking bij AA Gent

Dit AA Gent heeft géén betere ploeg dan vorig jaar, toen Arnar Vidarsson wel het gelag ...

20
20
'Club Brugge doet wintermercato daveren met 10M-toptransfer'

Dit wordt geen doorsnee wintermercato voor Club Brugge. Blauw-Zwart twijfelt en is zenuwachtig: 10 ...

349
349
'Beerschot doet bod op parel: gesprekken gaande'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

24
24
'Westerlo droomt van knaltransfer: Rangers lonkt'

Bij KVC Westerlo moet er in 2026 weer flink verkocht worden om de rekeningen te laten kloppen. De ...

32
32
'Union SG grijpt mis én doet miljoenenbod'

Binnen ruim een week opent de transfermarkt weer zijn deuren. Bij Union SG staat er wel wat te ...

51
51
DAZN versus Pro League: nieuw dieptepunt in koude oorlog

Vertegenwoordigers van DAZN en de Pro League stonden maandag tegenover elkaar in de rechtbank, die ...

201
201
Hayen & De Condé onthullen winterplannen KRC Genk

De nationale media blies dinsdag verzamelen in Genk, waar de presentatie van Nicky Hayen op het ...

203
203
Julie Vanloo breekt plots : Club-fans huilen bittere tranen

Het afgelopen jaar was voor Julie Vanloo een ware emotionele rollercoaster. De fan van Club Brugge ...

340
340
'Club Brugge tast in de buidel: topaanwinst in aantocht'

Met een zes op zes heeft Ivan Leko zijn start niet gemist bij Club Brugge, dat vrijdag in Genk het ...

402
402
De Condé verklaart komst Hayen: "Dat is erg zeldzaam"

Nicky Hayen stond zopas voor het eerst de verzamelde pers te woord als trainer van KRC Genk. De ...

177
177
Ruben Van Gucht verklaart zijn grote liefde na woelige weken

Ruben Van Gucht stond de voorbije weken niet om sportieve redenen in de schijnwerpers. De ...

235
235
'Over & out: Hasi en Renard dumpen miscasts Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke winter tegemoet. Op inkomend gebied lijkt defensieve versterking ...

402
402
Hayen voorgesteld in Genk: "Revanche op Club Brugge?"

Maandag maakte KRC Genk bekend dat Nicky Hayen de opvolger wordt van Thorsten Fink. Daags nadien ...

345
345
Eddy Snelders opnieuw zwaar aangepakt: slachtoffer spreekt

Voormalig analist Eddy Snelders verdween goed twee jaar geleden definitief van het scherm. De ...

257
257
'KAA Gent gedoemd: grote struikelblokken De Mil bloot'

Rik De Mil moet KAA Gent weer op de rails zien te krijgen na het pijnlijke vertrek van coach Ivan ...

214
214
'Nieuwe bondscoach' Kameroen maakt Brys compleet af

De situatie van Marc Brys bij Kameroen blijft escaleren. Samuel Eto’o stelde met David Pagou ...

239
239
Arthur Theate roept ferme taal richting Rudi Garcia

Arthur Theate is een vaste waarde bij Eintracht Frankfurt en onder bondscoach Rudi Garcia heeft de ...

114
114
Hasi krijgt volle laag: “Zinkend schip van Anderlecht”

RSC Anderlecht verzoop volledig in de eerste helft tegen Royal Antwerp FC. Paars-Wit keek dan ook ...

384
384
Leko vol aan de bak: “Club Brugge nog meer onthoofd”

Ivan Leko moet Nicky Hayen doen vergeten bij Club Brugge. De Kroatische oefenmeester liet KAA Gent ...

490
490
Antwerp ruikt jackpot met goudhaantje: “Speelt écht goed”

Royal Antwerp FC heeft zich de afgelopen jaren volledig gefocust op de jeugdopleiding en dat begint ...

354
354
Vanhaezebrouck snoeihard na KAA Gent-Club: “Bedroevend”

De topper tussen KAA Gent en Club Brugge wordt nog fel besproken. Blauw-Zwart trok aan het langste ...

117
117
Anderlecht of de VS? Vincent Janssen dropt grote hint

Vincent Janssen werd de afgelopen dagen genoemd bij als een optie bij RSC Anderlecht, maar mogelijk ...

645
645
Lukaku komt met emotioneel eerbetoon voor papa Roger

Romelu Lukaku kwam in de Supercoppa niet in actie bij Napoli, maar toch was de Rode Duivel uitbundig ...

32
32
Degryse vreest voor De Mil: “Dan is het kruis erover”

KAA Gent krijgt stevige klappen. Coach Ivan Leko vertrok naar Club Brugge en de Buffalo’s ...

640
640

Meer sportnieuws