'KRC Genk voorkomt vertrek van goalgetter'

door
'KRC Genk voorkomt vertrek van goalgetter'

Bij KRC Genk heeft de ploeg de voorbije weken een stevige transformatie ondergaan. Met Wouter Vrancken kwam er een nieuwe trainer en er verdwenen ook heel wat sterkhouders. Theo Bongonda werd in afwachting van een transfer naar de B-kern gestuurd en Kristian Thorstvedt, Junya Ito, Cyriel Dessers en Jhon Lucumi zijn allemaal al vertrokken. Om hen te vervangen wordt onder meer op de jeugd gerekend.


Zo moest er dit seizoen een belangrijke rol weggelegd zijn voor Luca Oyen, maar de 19-jarige flankaanvaller liep in de openingsmatch tegen Club Brugge een zware knieblessure op en zal maanden out zijn. Daardoor kon de voorbije weken wel de 18-jarige Bilal El Khannouss helemaal doorbreken. Daarnaast pakte vorig weekend ook spits Andras Nemeth (19) zijn eerste basisplaats door het vertrek van Dessers en het feit dat Onuachu nog niet helemaal fit is.

Die laatste gaat wel zijn laatste contractjaar in, maar volgens Het Belang van Limburg zal hij wellicht weldra zijn handtekening zetten onder een nieuwe overeenkomst. Wellicht zal hij de komende weken weer wat naar het achterplan verdwijnen nu Onuachu weer speelklaar lijkt te zijn en ook Ally Samatta teruggehaald werd, maar Nemeth geeft aan dat hij graag in Genk is en veel denkt te kunnen leren van zijn ervaren concurrenten.

DOELPUNTENMACHINE
Bovendien zal Nemeth niet stilstaan in zijn ontwikkeling, want hij kan met Jong Genk nog aan de slag in 1B. Daar kan hij mogelijk zijn vlotte doelpuntenproductie doorzetten. Bij de A-ploeg scoorde hij tot dusver immers aan de lopende band. Zijn teller staat op drie goals in negen wedstrijden, maar daarin verzamelde hij wel amper 138 speelminuten. Met ook nog een assist erbij was hij tot dusver dus betrokken bij een doelpunt om de 35 minuten. Dat zijn toch zeer straffe cijfers.

LEES OOK: Laatste ticket voor PO1: Vandenbempt voorspelt verrassing

Zal Nemeth snel helemaal doorbreken?

Meest recent

Club Brugge deelt heuglijk nieuws: contract tot 2029

Club Brugge bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen aarstrivaal RSC Anderlecht. In de topper ...

21
21
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

88
88
Union SG aan zet: Burgess duidelijk over zomers vertrek

Bij Union SG moeten ze stilaan een belangrijke knoop gaan doorhakken. Gaan ze verder of niet met ...

36
36
Van der Elst verbluft door prestatie RSCA-smaakmaker

RSC Anderlecht begint steeds meer op dreef te geraken. De Brusselaars pakten een punt op het veld ...

115
115
Courtois investeert in Belgische club: "Gesprek geweest"

Thibaut Courtois gaat investeren in een Belgische club, dat is al officieel meegedeeld. Er doen ...

131
131
'Club Brugge beloont Tresoldi: pittige bonussen op straat'

Club Brugge haalde afgelopen zomer Nicolo Tresoldi voor 6 miljoen euro weg bij Hannover '96. De ...

237
237
Vandenbempt looft RSCA'er: "Ook bij Club een uitblinker"

RSC Anderlecht pakte inzake kansen een verdiend punt op het veld van Club Brugge. Met een 4 op 6 ...

132
132
Sensatie in Nederland: PSV zet champagne al klaar

Op PSV staat nu toch al een aantal jaren geen maat in Nederland. De club uit Eindhoven is ...

46
46
Club Brugge aan zet: zéér opvallende negatieve statistiek

Club Brugge moet in de Jupiler Pro League een constanter niveau gaan halen. De Bruggelingen ...

108
108
Zeneli stomverbaasd bij Union: "Dit heb ik nog nooit gezien"

Union SG won verdiend met 2-1 van een pover KRC Genk. De Brusselaars zagen dat Besfort Zeneli zijn ...

36
36
Van der Elst onthult pijnlijk verhaal over Club-speler

Club Brugge blijft een wisselvallig seizoen afwerken in de Jupiler Pro League. De Bruggelingen ...

173
173
Anderlecht én Garcia krijgen duidelijk De Cat-advies

Anderlecht wist zondag in de klassieker op het veld van Club Brugge een 2-2-gelijkspel uit de brand ...

200
200
Van der Elst waarschuwt Club: "Dan is Union nu al kampioen"

Club Brugge heeft vorig weekend weer wat terrein verloren in de titelstrijd. Terwijl Union vrij ...

240
240
Roestige Roméo? Chelsea-trainer oordeelt over Laviao

Ook dit seizoen werd voor Roméo Lavia weer getekend door blessureleed. Stilaan lijkt onze ...

79
79
'Arsenal casht: pikante zomertransfer voor Trossard'

Leandro Trossard vertolkt nog steeds een belangrijke rol bij Arsenal, ook al hadden velen verwacht ...

86
86
Laatste ticket voor PO1: Vandenbempt voorspelt verrassing

Met nog twee speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de Champions' ...

528
528
WK-chaos dreigt: barrage pas week voor start van toernooi?

Begin juni moet in de Verenigde Staten, Canada en Mexico het WK van start gaan. Drie maanden voor de ...

58
58
'Engelse droomtransfer voor sterkhouder Beerschot'

Beerschot mag nog steeds dromen van een terugkeer op het hoogste niveau, al zal het daarvoor nog ...

200
200
Taravel krijgt lof na geniale tactische zet

De klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge leverde zondag een zeer interessant kijkstuk op. Dat ...

276
276
Rode Duivels en knaltransfer voor Mandela Keita?

Op het einde van de maand trekken de Rode Duivels op stage naar de Verenigde Staten om er te ...

102
102
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswendingen Ajax en Essevee, toptransfer De Cat'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

239
239
KRC Genk krijgt klappen: “Ergste nachtmerrie fans”

KRC Genk verloor roemloos van Union SG en de Limburgers staan niet meer in de top 6. In de Europa ...

600
600
Beloning Taravel na Club-Anderlecht? “Beste prestatie”

RSC Anderlecht speelde 2-2 gelijk op het veld van Club Brugge. Jeremy Taravel is de hoofdtrainer ...

395
395
Hommeles bij Zulte: Vandenbroeck reageert op ontslag

Het is hommeles bij Zulte Waregem. Na desastreuze resultaten en de penibele situatie met Jelle ...

452
452
'Anderlecht zoekt voor De Cat: constructie in de maak'

Ivan Leko was niet helemaal onder de indruk van de prestatie van Nathan De Cat tegen Club Brugge, ...

350
350

Meer sportnieuws