'KRC Genk voorkomt vertrek van goalgetter'

door
'KRC Genk voorkomt vertrek van goalgetter'

Bij KRC Genk heeft de ploeg de voorbije weken een stevige transformatie ondergaan. Met Wouter Vrancken kwam er een nieuwe trainer en er verdwenen ook heel wat sterkhouders. Theo Bongonda werd in afwachting van een transfer naar de B-kern gestuurd en Kristian Thorstvedt, Junya Ito, Cyriel Dessers en Jhon Lucumi zijn allemaal al vertrokken. Om hen te vervangen wordt onder meer op de jeugd gerekend.


Zo moest er dit seizoen een belangrijke rol weggelegd zijn voor Luca Oyen, maar de 19-jarige flankaanvaller liep in de openingsmatch tegen Club Brugge een zware knieblessure op en zal maanden out zijn. Daardoor kon de voorbije weken wel de 18-jarige Bilal El Khannouss helemaal doorbreken. Daarnaast pakte vorig weekend ook spits Andras Nemeth (19) zijn eerste basisplaats door het vertrek van Dessers en het feit dat Onuachu nog niet helemaal fit is.

Die laatste gaat wel zijn laatste contractjaar in, maar volgens Het Belang van Limburg zal hij wellicht weldra zijn handtekening zetten onder een nieuwe overeenkomst. Wellicht zal hij de komende weken weer wat naar het achterplan verdwijnen nu Onuachu weer speelklaar lijkt te zijn en ook Ally Samatta teruggehaald werd, maar Nemeth geeft aan dat hij graag in Genk is en veel denkt te kunnen leren van zijn ervaren concurrenten.

DOELPUNTENMACHINE
Bovendien zal Nemeth niet stilstaan in zijn ontwikkeling, want hij kan met Jong Genk nog aan de slag in 1B. Daar kan hij mogelijk zijn vlotte doelpuntenproductie doorzetten. Bij de A-ploeg scoorde hij tot dusver immers aan de lopende band. Zijn teller staat op drie goals in negen wedstrijden, maar daarin verzamelde hij wel amper 138 speelminuten. Met ook nog een assist erbij was hij tot dusver dus betrokken bij een doelpunt om de 35 minuten. Dat zijn toch zeer straffe cijfers.

LEES OOK: Stand UEL: Genk mag blijven dromen van 1/8ste finales

Zal Nemeth snel helemaal doorbreken?

Meest recent

Stand UEL: Genk mag blijven dromen van 1/8ste finales

Nog één speeldag te gaan en de League Phase van de Europa League zit erop. Hoog tijd ...

14
14
Genk door in Europa League na uiterst tumultueuze avond

KRC Genk heeft voor het eerst sinds eind november weer kunnen winnen. In de Europa League klopte het ...

53
53
'Club Brugge de waanzin voorbij: transfersom van 48 miljoen'

Als het van de clubleiding afhangt, houdt Club Brugge zijn sterkhouders tijdens de huidige ...

303
303
UEL: Pijnlijke avond Belgische keepers, Lille in de penarie

In de Europa League werd donderdagavond de voorlaatste speeldag van de League Phase afgewerkt. De ...

39
39
Schokkende details incidenten Utrecht-Genk: "Nog nooit meegemaakt"

In de Europa League ging KRC Genk donderdagavond op bezoek bij FC Utrecht. Maar de match moest bijna ...

536
536
Zulte Waregem slaat toe: aanwinst tekent tot 2028

Zulte Waregem heeft de selectie van coach Sven Vandenbroeck verder versterkt. Zo kondigde Essevee ...

63
63
'Genk opent gesprekken voor eerste winteraanwinst'

KRC Genk wil donderdagavond in Utrecht zijn eerste overwinning sinds eind november boeken. ...

137
137
Utrecht-Genk uitgesteld: peperspray ingezet, uitfans niet meer binnen

In de Europa League kruist KRC Genk donderdagavond de degens met FC Utrecht. Maar de aftrap van dat ...

824
824
Straffe transfer Dzeko, United laat grote naam gaan

De winterse transferperiode nadert stilaan zijn climax, maar er wordt nog lustig van club gewisseld. ...

85
85
UEL: Feyenoord bezweert crisis, Tielemans klopt Tedesco

Donderdag wordt de voorlaatste speeldag van de League Phase in de Europa League afgewerkt. Tijdens ...

35
35
Hayen zoekt eerste zege: grote verrassing in basiself

KRC Genk zoekt nog steeds naar zijn eerste overwinning onder hoofdcoach Nicky Hayen. Die hoopt het ...

57
57
'Anderlecht ontploft: winterknaller schiet naar 30 miljoen’

Anderlecht heeft deze week geïnformeerd naar een 19-jarige flankaanvaller uit Spanje. En net nu ...

578
578
'Man United wild van JPL-chouchou: droomtransfer in zicht'

De Jupiler Pro League vormde afgelopen zomer andermaal een ideale springplank voor verschillende ...

396
396
'Drie wintertransfers: Club haalt miljoenenkanon boven'

Club Brugge is stilaan onder stoom aan het komen op de winterse transfermarkt. Blauw-Zwart ...

1253
1253
KVM met rug tegen muur gezet: steunpilaar dropt transfereis

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

368
368
Handtekeningen gezet: Duranville verrast met nieuwe club

Julien Duranville zag zijn carrière de voorbije maanden helemaal in het slop belandden. Maar ...

43
43
Pijnlijke details Noa Lang-aftocht: opvallende rol Lukaku

Amper een half seizoen na zijn komst, staat Noa Lang alweer op punt om SSC Napoli te verlaten. ...

210
210
'Mooie comeback bij Anderlecht: contractvoorstel op tafel'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

511
511
'Leko houdt adem in: transfersoap bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt de kern in januari te versterken, maar Ivan Leko dreigt ook nog enkele ...

339
339
'Kindermans hakt knoop door: Anderlecht of Antwerp?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, waar Luis Vazquez en Mads Kikkenborg werden ingeruild voor ...

898
898
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

245
245
'Club Brugge heeft beet: groen licht voor toptarget'

De beloofde versterking bleef tot dusver achterwege, maar stilaan lijkt Club Brugge ontwaakt uit ...

658
658
'Anderlecht en AA Gent lopen blauwtje bij dure vogel'

Ook in deze wintermercato komen de Belgische topploegen geregeld in mekaars vaarwater terecht. Na ...

109
109
Leko vloekt: voetbalbond maakt schorsing Ordonez bekend

In de Champions League blijft Club Brugge in de running voor de knock-outfase, maar ook in eigen ...

634
634
Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk?

KRC Genk moet de knop snel omdraaien na de nederlaag tegen Zulte Waregem, want in de Europa League ...

411
411

Meer sportnieuws