'KRC Genk voorkomt vertrek van goalgetter'

door
'KRC Genk voorkomt vertrek van goalgetter'

Bij KRC Genk heeft de ploeg de voorbije weken een stevige transformatie ondergaan. Met Wouter Vrancken kwam er een nieuwe trainer en er verdwenen ook heel wat sterkhouders. Theo Bongonda werd in afwachting van een transfer naar de B-kern gestuurd en Kristian Thorstvedt, Junya Ito, Cyriel Dessers en Jhon Lucumi zijn allemaal al vertrokken. Om hen te vervangen wordt onder meer op de jeugd gerekend.


Zo moest er dit seizoen een belangrijke rol weggelegd zijn voor Luca Oyen, maar de 19-jarige flankaanvaller liep in de openingsmatch tegen Club Brugge een zware knieblessure op en zal maanden out zijn. Daardoor kon de voorbije weken wel de 18-jarige Bilal El Khannouss helemaal doorbreken. Daarnaast pakte vorig weekend ook spits Andras Nemeth (19) zijn eerste basisplaats door het vertrek van Dessers en het feit dat Onuachu nog niet helemaal fit is.

Die laatste gaat wel zijn laatste contractjaar in, maar volgens Het Belang van Limburg zal hij wellicht weldra zijn handtekening zetten onder een nieuwe overeenkomst. Wellicht zal hij de komende weken weer wat naar het achterplan verdwijnen nu Onuachu weer speelklaar lijkt te zijn en ook Ally Samatta teruggehaald werd, maar Nemeth geeft aan dat hij graag in Genk is en veel denkt te kunnen leren van zijn ervaren concurrenten.

DOELPUNTENMACHINE
Bovendien zal Nemeth niet stilstaan in zijn ontwikkeling, want hij kan met Jong Genk nog aan de slag in 1B. Daar kan hij mogelijk zijn vlotte doelpuntenproductie doorzetten. Bij de A-ploeg scoorde hij tot dusver immers aan de lopende band. Zijn teller staat op drie goals in negen wedstrijden, maar daarin verzamelde hij wel amper 138 speelminuten. Met ook nog een assist erbij was hij tot dusver dus betrokken bij een doelpunt om de 35 minuten. Dat zijn toch zeer straffe cijfers.

LEES OOK: 'KRC Genk droomt van onverwachte miljoenendeal'

Zal Nemeth snel helemaal doorbreken?

Meest recent

Broederstrijd in OHL-Union: "Mama zal blij zijn, wij niet"

De partij tussen OH Leuven en Union was voor velen een speciale wedstrijd. Beide trainers hadden ...

14
14
'Drukte bij KVM: 2 smaakmakers op vertrekken, nieuw target'

Het beloven nog drukke dagen te worden bij KV Mechelen. Er lijken immers heel wat transfers op til ...

76
76
Mbappé loodst Real naar zege, Marseille maakt statement

Real Madrid heeft zich voorlopig op kop genesteld in LaLiga. Het wipt minstens voor even over ...

48
48
Union ontsnapt dankzij VAR aan nederlaag in Leuven

De terugkeer van David Hubert naar Den Dreef heeft Union geen zege opgeleverd. Een stug OH Leuven ...

201
201
Leko kondigt enorme domper aan voor Marseille

Club Brugge heeft in de voorbije week vertrouwen kunnen tanken. Na de bekeruitschakeling tegen ...

254
254
Nainggolan beslissend, Lommel wint op valreep

Radja Nainggolan maakte deze winter een veelbesproken transfer van Lokeren naar Patro Eisden. ...

37
37
Leko en Verhaeghe niet op zelfde lijn: "Ik kon niet kwaad zijn"

Club Brugge heeft zaterdagavond gedaan wat het moest doen door Zulte Waregem te kloppen. Ze moesten ...

542
542
'KV Mechelen schiet in actie voor opvolger Lauberbach'

KV Mechelen hoopt zondag tegen Westerlo op een zege om zo zijn plaats in de top zes veilig te ...

243
243
'Union blijft gaan en wil nog een spits binnenhalen'

Het blijft Union maar voor de wind gaan. Nadat het vorig seizoen al de landstitel veroverde prijkt ...

36
36
'Club slaat meteen weer toe: tweede aanwinst op komst'

Club Brugge heeft zaterdag een eerste keer weten toe te slaan op de transfermarkt. Het rondde immers ...

460
460
Liverpool krijgt nieuwe mokerslag na goal in slotminuut

Liverpool blijft op de sukkel in de Premier League. De uittredende kampioen kon zaterdagavond al ...

41
41
Club moet bibberen tot einde maar knoopt weer aan met zege

Club Brugge heeft zich nu ook in eigen land weer hersteld van de pijnlijke nederlagen tegen ...

127
127
‘Lukaku verrast: Napoli krijgt transferbom om de oren’

Romelu Lukaku traint eindelijk weer volledig mee bij Napoli. Maar nog voor hij écht terug ...

279
279
Saintfiet haalt met straf verhaal keihard uit naar JPL-clubs

Tom Saintfiet is een Belgische coach die een zeer groot aanzien heeft in Afrika. Vreemd genoeg ...

125
125
Kompany ziet oorzaak voor nederlaag Bayern München

Bayern München verloor met 1-2 van FC Augsburg. Het was een verdiende eerste nederlaag in de ...

116
116
Sensatie bij Club Brugge: fans viseren één man

Club Brugge begon om 18u15 aan zijn thuisduel tegen Zulte Waregem. De eerste 45 minuten liggen ...

522
522
Bormans geeft geheim Union prijs: "Zelfs Mourinho niet"

Philippe Bormans levert goed werk bij Union SG. De Brusselaars zijn uitgegroeid tot een topclub in ...

66
66
Sterke Bounida gidst Ajax naar zeer belangrijke zege

Ajax begint nog maar eens opnieuw met Jordi Cruijff. Na de dramatische passages van Sven Mislintat ...

39
39
Hasi ziet kwaliteitsinjectie: "Extra concurrentie"

Bij RSC Anderlecht werden er al een aantal in- en uitgaande transfers afgerond. Trainer Besnik Hasi ...

189
189
Beerschot schiet zichzelf in voet, Lokeren met straffe reeks

In de Challenger Pro League hebben Lokeren en Beerschot de punten onder mekaar verdeeld. In de ...

168
168
Man City veert recht, Tottenham blijft op de dool

We zijn dit seizoen niet onder de indruk van het algemene niveau in de Premier League. Veel topclubs ...

10
10
STVV grijpt koppositie: droomseizoen krijgt vervolg

Het sprookjesachtige seizoen van STVV blijft maar verder vorm krijgen. De Kanaries wisten nu ook een ...

138
138
Sensatie in Bundesliga: Bayern verliest in eigen huis

Van een titelstrijd is geen sprake meer in Duitsland. Het is alleen nog maar de vraag wanneer Bayern ...

89
89
Club Brugge aan zet: Leko voert twee wissels door

Club Brugge speelt om 18u15 tegen Zulte Waregem. Een partij die ze moeten winnen na de nederlaag ...

139
139
'Topclub legt bod neer, Lierse SK haalt opgelucht adem'

Bij Lierse SK hebben ze met Bryan Adinany een zeer interessante spits in hun rangen. Aan interesse ...

146
146

Meer sportnieuws