Doorn in oog Van Bommel: "Zo moet het niet"

door
Doorn in oog Van Bommel:

Met nog slechts één match te gaan in de voorrondes, staat Antwerp FC dicht bij het behalen van de poules in de Conference League. De Great Old hield namelijk een gunstige uitgangspositie over aan de heenmatch tegen Basaksehir. Zo werd 1-1-gelijkgespeeld in het broeierige Istanbul.


Ten opzichte van de vorige Europese tegenstanders was Basaksehir duidelijk een niveautje hoger. Maar in de eerste helft hield Antwerp meer dan behoorlijk stand en kreeg het zelfs de betere kansen. Na de pauze volgde dan weer een opdoffer. Doelpuntenmaker Mounir Chouiar maakte het weliswaar uitstekend af, maar aan de tegentreffer ging niet bepaald doortastend verdedigen vooraf.

Die 1-0 was dan ook een doorn in het oog van coach Mark van Bommel. "Mijn spelers hebben goed uitgevoerd wat we wilden zien", reageerde hij voor de camera's van VTM 4. “Alleen die goal, die was precies zoals het niet moet. Dat was niet goed verdedigd. We kwamen niet snel genoeg en brachten Dinis Almeida zo in een veel te grote ruimte. En het is niet zijn sterkte als hij 1 tegen 1 komt te staan. En dan schiet hij ook nog mooi binnen. Normaal gesproken is het moeilijk om Jean Butez te kloppen, maar deze was onhoudbaar."

LASTIGE OMSTANDIGHEDEN
Voorts was Van Bommel natuurlijk wel erg tevreden met het resultaat. Want de omstandigheden waren allesbehalve evident voor de Great Old. "Bij die 1-0 was er geen man overboord, met die 1-1 hebben we Europees een heel goed resultaat. We waren niet top, vooral omdat we het zonder buitenspelers moesten doen en hun veld er slecht bij lag."

LEES OOK: Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp staat momenteel verder dan vorig seizoen rond deze periode ...

Meest recent

Geen prijs voor Courtois: Barça pakt Spaanse Supercup

Thibaut Courtois is er zondagavond niet in geslaagd om met Real Madrid een eerste prijs van het ...

23
23
Grote verrassing: Ardon Jashari pakt de Gouden Schoen

Zondagavond werd in Middelkerke de Gouden Schoen uitgedeeld. Het werd uiteindelijk een feestavond ...

454
454
Verassende beste Belg in buitenland, Belofte van het Jaar ook bekend

Op het Gala van de Gouden Schoen worden zondagavond heel wat prijzen uitgedeeld. De eerste ...

118
118
Kassa rinkelt weer bij Club: knaltransfer Furo officieel

Bij Club Brugge is de eerste transfer van deze winter een feit. Het gaat meteen om een zeer ...

124
124
Club en RSCA vallen in de prijzen, Pocognoli ook

Het gala van de Gouden Schoen is ondertussen begonnen en er is al een eerste prijs uitgedeeld. Zopas ...

373
373
De Bruyne weldra terug? KDB geeft cruciale update

Kevin De Bruyne is vanavond te gast bij het gala van de Gouden Schoen. De Rode Duivel sprak op de ...

42
42
Hatenboer laat zich gelden: RSCA weet niet wat het ziet

RSC Anderlecht kocht een jaar geleden Cedric Hatenboer voor ruim 2 miljoen euro. Hij werd al ...

189
189
'Uittocht bij Westerlo: volgende vertrekker staat klaar'

Bij KVC Westerlo mogen we nog een aantal uitgaande transfers verwachten. De Kemphanen kunnen het ...

50
50
'Clement wil smaakmaker uit de Jupiler Pro League'

Rangers FC is de afgelopen jaren wel vaker in België komen shoppen. Dat was niet altijd een ...

73
73
Kompany opent 2026 met monsterzege, Man Utd in zware crisis

In de Bundesliga opende Bayern München zijn jaar met een thuiswedstrijd tegen VfL Wolfsburg. In ...

67
67
RWDM en Lokeren komen met zeer opvallend nieuws

Bij RWDM en Sporting Lokeren hebben ze twee officiële berichten de wereld ingestuurd. De ...

61
61
United doodziek: nu ook Lammens gruwelijk in de fout

Na een erg woelige week, wou Manchester United FC zondagavond de rust binnen de club doen ...

105
105
'Transferwending Onyedika: nieuw prijskaartje genoemd'

Club Brugge staat op het punt om langs de kassa te passeren met Kaye Furo, die voor zo'n 10 miljoen ...

424
424
Martinelli-show bij Arsenal, peperdure slipper AC Milan

Arsenal FC blijft op koers om met de Engelse dubbel aan de haal te gaan. De leider uit de Premier ...

16
16
Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Vanavond staat de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma, maar dit jaar hangt er een ...

239
239
Hazard doet monden openvallen: sensationele landskampioen?

Komend weekend is het zover, dan barst de Jupiler Pro League weer los. De strijd om de tickets voor ...

329
329
Doelman vh Jaar: Mignolet duidt eigen opvolger al aan

Zondagavond wordt niet enkel de Gouden Schoen uitgereikt, op het gala zullen ook verschillende ...

725
725
Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Ajax is met een goed resultaat begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Eredivisie. Na onder meer ...

151
151
Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

629
629
Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

347
347
Historische Gouden Schoen Vanaken? "Zou te makkelijk zijn"

Hans Vanaken kan zondagavond voor een fenomenale mijlpaal zorgen. Indien hij zichzelf opvolgt als ...

133
133
'Barça helemaal overtuigd: eerste zomertransfer al bepaald'

FC Barcelona kruist zondagavond de degens met eeuwige rivaal Real Madrid in de finale van de ...

123
123
Coach vh Jaar: ophefmakende naam plots in de running

Zondagavond wordt in Middelkerke de Gouden Schoen uitgereikt. Daarnaast worden ook prijzen ...

502
502
'AA Gent pakt uit: publiekslieveling op zucht van terugkeer'

Onder het bewind van nieuwe coach Rik De Mil, wil KAA Gent zich in de komende maanden herpakken na ...

522
522
Verbazend ontslag bij Esssevee: Vandenbroeck prikt terug

Zulte Waregem besloot vlak voor de winterstop een belangrijke wijziging door te voeren binnen de ...

618
618

Meer sportnieuws