Doorn in oog Van Bommel: "Zo moet het niet"

door
Doorn in oog Van Bommel:

Met nog slechts één match te gaan in de voorrondes, staat Antwerp FC dicht bij het behalen van de poules in de Conference League. De Great Old hield namelijk een gunstige uitgangspositie over aan de heenmatch tegen Basaksehir. Zo werd 1-1-gelijkgespeeld in het broeierige Istanbul.


Ten opzichte van de vorige Europese tegenstanders was Basaksehir duidelijk een niveautje hoger. Maar in de eerste helft hield Antwerp meer dan behoorlijk stand en kreeg het zelfs de betere kansen. Na de pauze volgde dan weer een opdoffer. Doelpuntenmaker Mounir Chouiar maakte het weliswaar uitstekend af, maar aan de tegentreffer ging niet bepaald doortastend verdedigen vooraf.

Die 1-0 was dan ook een doorn in het oog van coach Mark van Bommel. "Mijn spelers hebben goed uitgevoerd wat we wilden zien", reageerde hij voor de camera's van VTM 4. “Alleen die goal, die was precies zoals het niet moet. Dat was niet goed verdedigd. We kwamen niet snel genoeg en brachten Dinis Almeida zo in een veel te grote ruimte. En het is niet zijn sterkte als hij 1 tegen 1 komt te staan. En dan schiet hij ook nog mooi binnen. Normaal gesproken is het moeilijk om Jean Butez te kloppen, maar deze was onhoudbaar."

LASTIGE OMSTANDIGHEDEN
Voorts was Van Bommel natuurlijk wel erg tevreden met het resultaat. Want de omstandigheden waren allesbehalve evident voor de Great Old. "Bij die 1-0 was er geen man overboord, met die 1-1 hebben we Europees een heel goed resultaat. We waren niet top, vooral omdat we het zonder buitenspelers moesten doen en hun veld er slecht bij lag."

LEES OOK: Vernieuwde Bosuil bijna af: Antwerp dropt groot nieuws

Antwerp staat momenteel verder dan vorig seizoen rond deze periode ...

Meest recent

Gaat Jean-Marie Pfaff erotische wereld in?

Het was de laatste maanden behoorlijk stil rond de familie Pfaff, daar komt nu echter verandering ...

5
5
Nederland huivert: Ajax slachtoffer hallucinante oplichting

In Nederland lopen enkele steengoede onderzoeksjournalisten rond. De programma's, die onder meer ...

4
4
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

44
44
OH Leuven krijgt geweldige financiële meevaller

OH Leuven ontving AS Roma in de Women Champions League. De dames van OHL deden het al goed op het ...

23
23
Standard weigerde ex-succescoach: "Bood mij in de zomer aan"

Standard is bezig aan een matig seizoen. De club hoopt de top zes te halen, maar voorlopig staat het ...

63
63
'Bondscoach-bom: België kiest voor opvallende naam'

Rudi Garcia ligt bij bepaalde Vlaamse media stevig onder vuur. Zij opperen zelfs om een nieuwe ...

485
485
Hoefkens lyrisch over ex-Bruggeling: "Zoals Maldini"

Bij Club Brugge hebben ze in hun geschieden héél veel topspelers gehad. Eén van ...

107
107
Maarten Breckx schokt: "Híj is de ideale bondscoach"

Rudi Garcia heeft de verwachtingen ingelost. Hij zorgde voor het behoud in de A-divisie in de ...

175
175
'Club niet tevreden over topaankoop: wintertransfer op til'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer fors in nieuwe spelers. Blauw-Zwart ziet dat enkele jongens ...

408
408
Gigantisch JPL-project: "350 miljoen euro ligt klaar!"

De Jupiler Pro League moet moderniseren. Vooral inzake stadions lopen de Belgische profclubs ...

132
132
Fans in alle staten: Vermeeren pakt heel Marseille koud

Arthur Vermeeren heeft in een paar weken het hele verhaal rond zijn naam bij OM omgedraaid. Van ...

132
132
Ajax zet alles op alles met oude bekende van RSCA en Gent

Bij Ajax rommelt het langs alle kanten. De club moet echter naar de toekomst blijven kijken en deed ...

42
42
Explosieve Doku-twist: Duivels plots weer vol hoop

Eden Hazard is wellicht de beste voetballer die België ooit heeft gehad. Anno 2025 is het ...

84
84
Ex-publiekslieveling Anderlecht: "Of ik ook terugkeer?"

RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren en Kenneth Bornauw terug nadat Wouter Vandenhaute ...

258
258
'KRC Genk pakt uit met gigantisch groot nieuws'

KRC Genk gaat een bijzonder grote slag slaan die hen op termijn wellicht héél veel ...

310
310
Garcia hakt wél knoop door: dit viertal begint in basis aan WK

Rudi Garcia krijgt veel kritiek. Deels terecht, maar ook vele overdreven kritiek. Zo is er het ...

219
219
Wit konijn in WK-selectie België: ophefmakende naam valt

De Rode Duivels hebben zich ook mathematisch verzekerd van hun deelname aan de WK-eindronde. Rudi ...

281
281
Droomaffiche tegen Duivels? Broos geeft onverwachte reactie

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

64
64
Code oranje bij Duivels: "Zo kunnen we níét naar WK"

De Rode Duivels hebben zich tijdens de voorbije interland-periode geplaatst voor het WK van komende ...

126
126
Champions League-sprookje duurt voort: OHL bedwingt AS Roma

OH Leuven mocht dit seizoen als eerste Belgische ploeg ooit deelnemen aan het hoofdtoernooi van de ...

58
58
'Anderlecht-duo in vergetelheid: vertrek staat al vast'

RSC Anderlecht sneuvelde afgelopen zomer tijdens de Europese voorrondes en dat had uiteraard grote ...

246
246
Seys mee naar WK? 'Pittig duel met andere Duivel'

De Rode Duivels hebben hun ticket voor het WK van komende zomer officieel op zak. Bondscoach Rudi ...

179
179
'De Ketelaere genoemd voor onvervalste droomtransfer'

Met zijn twee doelpunten tegen Liechtenstein onderstreepte Charles De Ketelaere dat hij momenteel de ...

264
264
Norwich deelt unieke Clement-beelden: "Ik eis maar één ding"

Philippe Clement heeft een opvallend hoofdstuk toegevoegd aan zijn trainerscarrière. De ...

94
94
Straffe ambities bij Gent: "Wil het nog eens meemaken"

AA Gent is bezig aan een wisselvallig seizoen en liet al behoorlijk wat steken vallen. Desondanks ...

122
122

Meer sportnieuws