Doorn in oog Van Bommel: "Zo moet het niet"

503 stemmen
Doorn in oog Van Bommel:

Met nog slechts één match te gaan in de voorrondes, staat Antwerp FC dicht bij het behalen van de poules in de Conference League. De Great Old hield namelijk een gunstige uitgangspositie over aan de heenmatch tegen Basaksehir. Zo werd 1-1-gelijkgespeeld in het broeierige Istanbul.


Ten opzichte van de vorige Europese tegenstanders was Basaksehir duidelijk een niveautje hoger. Maar in de eerste helft hield Antwerp meer dan behoorlijk stand en kreeg het zelfs de betere kansen. Na de pauze volgde dan weer een opdoffer. Doelpuntenmaker Mounir Chouiar maakte het weliswaar uitstekend af, maar aan de tegentreffer ging niet bepaald doortastend verdedigen vooraf.

Die 1-0 was dan ook een doorn in het oog van coach Mark van Bommel. "Mijn spelers hebben goed uitgevoerd wat we wilden zien", reageerde hij voor de camera's van VTM 4. “Alleen die goal, die was precies zoals het niet moet. Dat was niet goed verdedigd. We kwamen niet snel genoeg en brachten Dinis Almeida zo in een veel te grote ruimte. En het is niet zijn sterkte als hij 1 tegen 1 komt te staan. En dan schiet hij ook nog mooi binnen. Normaal gesproken is het moeilijk om Jean Butez te kloppen, maar deze was onhoudbaar."

LASTIGE OMSTANDIGHEDEN
Voorts was Van Bommel natuurlijk wel erg tevreden met het resultaat. Want de omstandigheden waren allesbehalve evident voor de Great Old. "Bij die 1-0 was er geen man overboord, met die 1-1 hebben we Europees een heel goed resultaat. We waren niet top, vooral omdat we het zonder buitenspelers moesten doen en hun veld er slecht bij lag."

LEES OOK: Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp staat momenteel verder dan vorig seizoen rond deze periode ...

Meest recent

Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

35
35
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

68
68
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

35
35
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

54
54
'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

82
82
Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

62
62
Leko haalt zijn gram: "Een zege voor het voetbal"

De 20ste landstitel zal de komende dagen nog duchtig gevierd worden bij Club Brugge. Het was er ...

66
66
Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Anderlecht zet zondag een punt achter zijn seizoen met een derby tegen Union. Daarin staat niets ...

333
333
De bevestiging: Guardiola kondigt afscheid bij Man City aan

In Engeland komt er een einde aan een tijdperk. Na maanden van geruchten kwam vrijdagmiddag immers ...

97
97
Vandenbempt ziet groot gevaar na nieuwe titel Club

Het doek is donderdagavond gevallen over de titelstrijd in de Jupiler Pro League. Op de voorlaatste ...

234
234
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Club, Genk verliest El Ouahdi'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

107
107
Vanaken slaat op tafel na titel: WK-boodschap voor Garcia

Hans Vanaken is alwéér de grote man bij Club Brugge. De middenvelder was dit seizoen ...

242
242
Engeland ontploft: Tuchel laat sterren thuis en slaat terug

Het WK is nog niet begonnen of er is al een grote rel in Engeland. Eerder kwam het nieuws al naar ...

146
146
Mechele verrast Club Brugge met straffe toekomsttaal

Club Brugge is kampioen na een zenuwslopend einde van speeldag 39. Blauw-Zwart speelde 2-2 gelijk ...

336
336
Roef verbaast met duidelijke belofte aan KAA Gent-fans

KAA Gent speelde 0-0 gelijk tegen Union SG en staat op de vijfde plek in de Champions Play-Offs. De ...

202
202
Godts clasht zwaar in Nederland: scheldtirade en géén hand

Mika Godts kende een ongelooflijk seizoen bij Ajax. De buitenspeler was de grote man in een minder ...

151
151
Vandenbempt snoeihard na ontknoping Play-Offs

Club Brugge is kampioen. Blauw-Zwart kan een tweede ster naast het logo zetten na een ongelooflijke ...

424
424
Vrancken over toptransfer: "Hij is de volgende"

STVV is al een tijdje zeker van de derde plaats en dus gaat de riem er bij de Kanaries al een beetje ...

134
134
Na titel meteen eerste vertrekker bevestigd bij Club Brugge

Bij Club Brugge zullen ze vrijdagochtend wakker geworden zijn met stevige katers, want de landstitel ...

318
318
'Bom in Engeland: Tuchel laat 3 vedetten uit WK-selectie'

Ten laatste op 2 juni moeten alle WK-selecties bekend gemaakt worden, maar de meeste landen hakken ...

135
135
Emotionele Verhaeghe: "Hij is de beste Club-speler ooit"

Club Brugge legde zichzelf de voorbije maanden heel wat druk op, want het moest absoluut kampioen ...

300
300
Union reageert sportief na titel van Club Brugge

De titelstrijd werd donderdagavond definitief beslecht. Union koesterde al geen hoop meer na de ...

250
250
'Anderlecht mengt zich in strijd voor gegeerde winger'

Anderlecht heeft zich donderdag verzekerd van de vierde plaats en het bijhorende ticket voor de ...

334
334
Nieuw pijnlijk Kanga-moment: De Mil geeft verklaring

De voorbije weken zat het er al bovenarms op tussen Wilfried Kanga en de fans van AA Gent. De soap ...

129
129
Smetje op titelviering: rellen in stadion in Mechelen

De titelstrijd is donderdagavond in een beslissende plooi gevallen. Doordat Union punten liet liggen ...

259
259

Meer sportnieuws