'Nieuw Vanaken-bod op weg: West Ham speelt troef uit'

door
'Nieuw Vanaken-bod op weg: West Ham speelt troef uit'

Terwijl het einde van de zomerse transferperiode steeds dichter bij komt, dreigt Club Brugge opnieuw een absolute steunpilaar kwijt te spelen. Zo heeft West Ham United zich opnieuw gemeld voor Hans Vanaken. En hoewel Blauw-Zwart hem absoluut niet wil laten gaan, weigeren de Londenaars om zomaar op te geven.


De landskampioen is vooralsnog niet van plan om de tweevoudige Gouden Schoen zijn stap naar de Premier League te gunnen. Vanaken wordt door de Bruggelingen immers als te belangrijk bestempeld. Men beseft maar al te goed dat het quasi onmogelijk wordt om op korte termijn een (betaalbare) vervanger van hetzelfde kaliber te vinden. Een eerste bod van de Hammers, ter hoogte van zo'n 10 miljoen euro, werd dan ook vrijwel meteen geweigerd.

Maar dat viel ergens te verwachten. West Ham wou met dat bod vooral eens vissen naar het standpunt van Blauw-Zwart en gooide logischerwijs nog niet al zijn kaarten op tafel. De Engelsen zouden echter van plan zijn om snel een nieuwe poging te ondernemen. Volgens 'ExWHUemployee', een anoniem social media-account dat doorgaans goed is ingevoerd over de Hammers, beweert dat er snel een nieuw en flink verbeterd bod zal worden uitgebracht.

VANAKEN WIL STAP ZETTEN
En dit keer zou de Premier League-club een extra troef willen uitspelen, namelijk de wil van Vanaken om zelf de overstap te maken. In de voorbije mercato's bleef hij Club Brugge telkens netjes trouw, maar dit keer zou de Rode Duivel zelf wel de stap willen zetten. Er doken zelfs al geruchten op over een persoonlijk akkoord met West Ham, dat lijkt voorlopig nog uit de lucht gegrepen. Wel zouden de Engelsen hopen dat er ook vanuit het kamp van de speler wat extra druk wordt gezet, zodat Club uiteindelijk toch overstag zou gaan.

LEES OOK: 'Sels grof wild: pikante Premier League-deal op til'

Vanaken speelt in september voor West Ham ...

Meest recent

Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

29
29
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

266
266
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

59
59
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

28
28
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

258
258
El Ouahdi na puike helft: zo reageerde Hayen in kleedkamer

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

105
105
'Club trekt bleek weg: miljoenen verdampen op mercato'

Na weken van pittige onderhandelingen slaagde Club Brugge KV er afgelopen transferzomer in een ...

212
212
Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Bayern München maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door met 1-6 te gaan ...

155
155
Dilemma voor Hayen: wissel(s) van de wacht in Genk?

In de achtste finale van de Europa League boekte KRC Genk donderdag een deugddoende zege tegen SC ...

87
87
Pech voor Anderlecht: nieuwkomer al in de lappenmand

RSC Anderlecht maakte vrijdag officieel bekend dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

215
215
Ruben Van Gucht pakt uit na storm rond privéleven

Het was een opvallend rustige Van Gucht-week. De sportjournalist van de VRT stond de afgelopen weken ...

17
17
Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Antwerp krijgt zondag Standard over de vloer. Veel staat er op het eerste gezicht niet op het spel, ...

80
80
'Jackpot voor Club Brugge: record Jashari aan diggelen'

In de nieuwste update van het toonaangevende Transfermarkt vestigt Club Brugge een nieuw record, ...

382
382
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

126
126
'Genk all-in: krankzinnig prijskaartje Karetsas lekt uit'

De zenuwen staan strakgespannen in Genk, dat zondag uitgerekend in de derby tegen STVV zijn kansen ...

207
207
Update marktwaarden JPL: alle winnaars & verliezers

Het toonaangevende Transfermarkt kwam vrijdag met een update van de verschillende marktwaarden in de ...

96
96
Rellen rond Club Brugge: zware maatregel zindert na

Wat ooit een praktische oplossing was voor Europese topavonden in Brugge, dreigt binnenkort volledig ...

333
333
Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Jeremy Taravel blijft al zeker tot het einde van het seizoen hoofdtrainer van RSC Anderlecht, dat ...

191
191
Limburgse derby op scherp: Hayen gooit olie op het vuur

Komende speeldag staat de Limburgse derby tussen KRC Genk en Sint-Truiden VV op het programma. Nicky ...

171
171
Eric Gerets verrast iedereen: “Zij stelen Play-Off 1”

Eric Gerets is een clubicoon van Standard Luik en La Dernière Heure sprak met de voormalige ...

511
511
Steven Defour snel terug als hoofdtrainer in België?

Steven Defour was in het verleden hoofdtrainer van KV Mechelen, maar sinds zijn ontslag bij Malinwa ...

170
170
Taravel reageert na vertrouwen: ambities Anderlecht bekend

RSC Anderlecht heeft ervoor gekozen om officieel door te gaan met Jeremy Taravel als hoofdtrainer. ...

172
172
Mazzu kan zijn oude liefde nieuwe hak zetten

Komend weekend zitten we al aan de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler ...

34
34
Witte rook: Anderlecht hakt trainersknoop definitief door

Anderlecht zat de voorbije anderhalve maand met een stevig trainersdilemma. Na het ontslag van ...

267
267
Camara geeft dé oorzaak voor vele blessures bij Anderlecht

Anderlecht kent de laatste weken een opleving, maar beleeft globaal gezien nog altijd een ...

291
291

Meer sportnieuws