'Nieuw Vanaken-bod op weg: West Ham speelt troef uit'

733 stemmen
'Nieuw Vanaken-bod op weg: West Ham speelt troef uit'

Terwijl het einde van de zomerse transferperiode steeds dichter bij komt, dreigt Club Brugge opnieuw een absolute steunpilaar kwijt te spelen. Zo heeft West Ham United zich opnieuw gemeld voor Hans Vanaken. En hoewel Blauw-Zwart hem absoluut niet wil laten gaan, weigeren de Londenaars om zomaar op te geven.


De landskampioen is vooralsnog niet van plan om de tweevoudige Gouden Schoen zijn stap naar de Premier League te gunnen. Vanaken wordt door de Bruggelingen immers als te belangrijk bestempeld. Men beseft maar al te goed dat het quasi onmogelijk wordt om op korte termijn een (betaalbare) vervanger van hetzelfde kaliber te vinden. Een eerste bod van de Hammers, ter hoogte van zo'n 10 miljoen euro, werd dan ook vrijwel meteen geweigerd.

Maar dat viel ergens te verwachten. West Ham wou met dat bod vooral eens vissen naar het standpunt van Blauw-Zwart en gooide logischerwijs nog niet al zijn kaarten op tafel. De Engelsen zouden echter van plan zijn om snel een nieuwe poging te ondernemen. Volgens 'ExWHUemployee', een anoniem social media-account dat doorgaans goed is ingevoerd over de Hammers, beweert dat er snel een nieuw en flink verbeterd bod zal worden uitgebracht.

VANAKEN WIL STAP ZETTEN
En dit keer zou de Premier League-club een extra troef willen uitspelen, namelijk de wil van Vanaken om zelf de overstap te maken. In de voorbije mercato's bleef hij Club Brugge telkens netjes trouw, maar dit keer zou de Rode Duivel zelf wel de stap willen zetten. Er doken zelfs al geruchten op over een persoonlijk akkoord met West Ham, dat lijkt voorlopig nog uit de lucht gegrepen. Wel zouden de Engelsen hopen dat er ook vanuit het kamp van de speler wat extra druk wordt gezet, zodat Club uiteindelijk toch overstag zou gaan.

LEES OOK: Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

Vanaken speelt in september voor West Ham ...

Meest recent

Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

114
114
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

27
27
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

28
28
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

92
92
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

86
86
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

66
66
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

120
120
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

49
49
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

150
150
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

124
124
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

22
22
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

166
166
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

377
377
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

247
247
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

73
73
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

800
800
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

499
499
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

535
535
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

382
382
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

700
700
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

347
347
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

534
534
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

140
140
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2216
2216
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

192
192

Meer sportnieuws