'Nieuw Vanaken-bod op weg: West Ham speelt troef uit'

door
'Nieuw Vanaken-bod op weg: West Ham speelt troef uit'

Terwijl het einde van de zomerse transferperiode steeds dichter bij komt, dreigt Club Brugge opnieuw een absolute steunpilaar kwijt te spelen. Zo heeft West Ham United zich opnieuw gemeld voor Hans Vanaken. En hoewel Blauw-Zwart hem absoluut niet wil laten gaan, weigeren de Londenaars om zomaar op te geven.


De landskampioen is vooralsnog niet van plan om de tweevoudige Gouden Schoen zijn stap naar de Premier League te gunnen. Vanaken wordt door de Bruggelingen immers als te belangrijk bestempeld. Men beseft maar al te goed dat het quasi onmogelijk wordt om op korte termijn een (betaalbare) vervanger van hetzelfde kaliber te vinden. Een eerste bod van de Hammers, ter hoogte van zo'n 10 miljoen euro, werd dan ook vrijwel meteen geweigerd.

Maar dat viel ergens te verwachten. West Ham wou met dat bod vooral eens vissen naar het standpunt van Blauw-Zwart en gooide logischerwijs nog niet al zijn kaarten op tafel. De Engelsen zouden echter van plan zijn om snel een nieuwe poging te ondernemen. Volgens 'ExWHUemployee', een anoniem social media-account dat doorgaans goed is ingevoerd over de Hammers, beweert dat er snel een nieuw en flink verbeterd bod zal worden uitgebracht.

VANAKEN WIL STAP ZETTEN
En dit keer zou de Premier League-club een extra troef willen uitspelen, namelijk de wil van Vanaken om zelf de overstap te maken. In de voorbije mercato's bleef hij Club Brugge telkens netjes trouw, maar dit keer zou de Rode Duivel zelf wel de stap willen zetten. Er doken zelfs al geruchten op over een persoonlijk akkoord met West Ham, dat lijkt voorlopig nog uit de lucht gegrepen. Wel zouden de Engelsen hopen dat er ook vanuit het kamp van de speler wat extra druk wordt gezet, zodat Club uiteindelijk toch overstag zou gaan.

LEES OOK: Club Brugge in paniek: drama rond Vanaken‑verlenging

Vanaken speelt in september voor West Ham ...

Meest recent

Rampscenario voor Anderlecht: einde seizoen De Cat?

Voor de tweede week op rij leek RSC Anderlecht even op weg naar de slachtbank, maar de betere ...

18
18
Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Club Brugge maakte zaterdag tegen STVV komaf met zijn uitcomplex, al waren er in Stayen wel bloed, ...

105
105
'De Cat pakt koffers: financiële kater Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt hem nog tijdig klaar te stomen voor de bekerfinale, maar of dat ook zal lukken ...

75
75
Vanhaezebrouck tikt Leko op vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

80
80
Anderlecht zonder De Cat: drie opties voor Taravel

RSC Anderlecht won zondag met 3-1 van AA Gent. Weliswaar op een diefje, al was dat na de recente nul ...

46
46
Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

73
73
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

222
222
'Anderlecht onderneemt actie: finaleplan met De Cat'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

207
207
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

70
70
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

313
313
Money time in Challenger Pro League: pittig duel op slotspeeldag

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

108
108
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

263
263
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

378
378
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

263
263
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

589
589
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

232
232
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

172
172
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

121
121
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

173
173
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

96
96
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

282
282
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

33
33
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

687
687
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

75
75
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

143
143

Meer sportnieuws