'Nieuw Vanaken-bod op weg: West Ham speelt troef uit'

door
'Nieuw Vanaken-bod op weg: West Ham speelt troef uit'

Terwijl het einde van de zomerse transferperiode steeds dichter bij komt, dreigt Club Brugge opnieuw een absolute steunpilaar kwijt te spelen. Zo heeft West Ham United zich opnieuw gemeld voor Hans Vanaken. En hoewel Blauw-Zwart hem absoluut niet wil laten gaan, weigeren de Londenaars om zomaar op te geven.


De landskampioen is vooralsnog niet van plan om de tweevoudige Gouden Schoen zijn stap naar de Premier League te gunnen. Vanaken wordt door de Bruggelingen immers als te belangrijk bestempeld. Men beseft maar al te goed dat het quasi onmogelijk wordt om op korte termijn een (betaalbare) vervanger van hetzelfde kaliber te vinden. Een eerste bod van de Hammers, ter hoogte van zo'n 10 miljoen euro, werd dan ook vrijwel meteen geweigerd.

Maar dat viel ergens te verwachten. West Ham wou met dat bod vooral eens vissen naar het standpunt van Blauw-Zwart en gooide logischerwijs nog niet al zijn kaarten op tafel. De Engelsen zouden echter van plan zijn om snel een nieuwe poging te ondernemen. Volgens 'ExWHUemployee', een anoniem social media-account dat doorgaans goed is ingevoerd over de Hammers, beweert dat er snel een nieuw en flink verbeterd bod zal worden uitgebracht.

VANAKEN WIL STAP ZETTEN
En dit keer zou de Premier League-club een extra troef willen uitspelen, namelijk de wil van Vanaken om zelf de overstap te maken. In de voorbije mercato's bleef hij Club Brugge telkens netjes trouw, maar dit keer zou de Rode Duivel zelf wel de stap willen zetten. Er doken zelfs al geruchten op over een persoonlijk akkoord met West Ham, dat lijkt voorlopig nog uit de lucht gegrepen. Wel zouden de Engelsen hopen dat er ook vanuit het kamp van de speler wat extra druk wordt gezet, zodat Club uiteindelijk toch overstag zou gaan.

LEES OOK: 'Union bibbert na nieuwe transferwending rond David'

Vanaken speelt in september voor West Ham ...

Meest recent

Tom Waes gebroken: schaamte, schuld en publieke afrekening

Het leven van Tom Waes was het afgelopen jaar een fysieke en emotionele rollercoaster. De VRT-man ...

0
0
‘Jackpot rinkelt: strijd om Union-sterkhouder barst los’

Union SG sloot de afgelopen jaren heel wat straffe deals en een volgende is alvast op komst. Nu de ...

24
24
Degryse schrikt van grote revelatie in JPL: “Bizar!”

Het jaar 2025 zit er bijna op en Marc Degryse maakte de balans op tegenover Het Laatste Nieuws. Voor ...

90
90
De Mil brengt update over zware blessure Samoise

KAA Gent won met 2-0 van Westerlo, maar het uitvallen van Matisse Samoise was een domper op de ...

103
103
AA Gent ziet eindelijk het licht: "Na lang wachten..."

AA Gent sloot een slecht 2025 alsnog af met een zege tegen KVC Westerlo. In 2026 zullen de Buffalo's ...

63
63
‘Koude douche Vormer: Club Brugge-comeback valt in duigen’

Ruud Vormer heeft zijn leven mooi opgebouwd in Knokke: gezin dichtbij, zonen in de jeugd en zelf ...

348
348
Slaan Belgische topclubs weldra toe bij OH Leuven?

In 2026 zullen er in België weer heel wat transfers afgerond worden. Zo is Tobe Leysen een ...

138
138
Vrancken weet niet wat hij ziet: "Magnifique!"

STVV is ongetwijfeld dé revelatie van dit seizoen. De Truienaars staan bijzonder knap derde ...

70
70
Marc Coucke verrast met groot geheim: "Pure leugens!"

Marc Coucke kende weer razend drukke maanden. De ondernemer was uiteraard betrokken bij zijn talloze ...

157
157
Euvrard laat Standard-fans nu al watertanden

Standard sloot 2025 af met een thuisnederlaag tegen STVV. De Rouches staan wel nog zesde in de ...

148
148
‘Anderlecht blaast mercato op met eerste winterknaller'

Anderlecht-fans smeken om een stevige versterking in de wintermercato, maar Paars-Wit kan zich geen ...

261
261
Degryse sneert naar bestuur Anderlecht en Club Brugge

Het niveau van de topclubs in de Jupiler Pro League ligt dit seizoen niet hoog. Weinig goed voetbal, ...

506
506
Stevige uithaal van Oosting richting team

Royal Antwerp FC won met 2-1 van Zulte Waregem. Dat was een zeer gevleide overwinning. Trainer ...

206
206
''Droomdeal' tussen Anderlecht en Manchester United'

Bij RSC Anderlecht wisten ze de afgelopen jaren heel wat spelers richting topcompetities te loodsen. ...

396
396
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

84
84
Hasi en Renard voor allesbeslissend moment bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor volledig terecht met 1-2 van Sporting Charleroi. Alweer een povere prestatie ...

325
325
Westerlo bestolen? "Schandalig, iedereen heeft het gezien"

Westerlo heeft na een reeks van vijf wedstrijden weer kennis gemaakt met de nederlaag. Ze gingen ...

265
265
Smet op feestvreugde: sterkhouder Gent lang out?

AA Gent heeft na twee maanden eindelijk nog eens kunnen winnen. De Buffalo's haalden het zaterdag ...

234
234
Africa Cup: Nigeria al gekwalificeerd, Put in zak en as

Er werd zaterdagavond ook weer gevoetbald op de Africa Cup. Nigeria heeft zich als tweede land ...

85
85
De Mil pakt eindelijk eerste zege met AA Gent

Rik De Mil heeft eindelijk zijn eerste overwinning als trainer van AA Gent beet. Na twee nederlagen ...

136
136
Rangers-coach geeft grote hint over toekomst Raskin

De voorbije maanden werd er al druk gespeculeerd over de toekomst van Nicolas Raskin, De ...

99
99
'Inter zet derde smaakmaker van Club op verlanglijstje'

Niet alleen delen Club Brugge en Internazionale dezelfde clubkleuren, ze lijken elkaar ook alsmaar ...

567
567
Dender baalt: "We zijn onvoldoende beloond"

Dender sluit zoals verwacht 2025 af als rode lantaarn in de Jupiler Pro League. De Kadavers boekten ...

51
51
Vanderbiest kritisch: "Gebeurt dit seizoen te vaak"

KV Mechelen heeft zichzelf zaterdag geen laat kerstcadeau kunnen bezorgen. Het had zijn positie in ...

79
79
Man Utd-icoon komt met enorme lof voor Lammens

Manchester United pakte op tweede kerstdag een nipte zege tegen Newcastle United en houdt daardoor ...

275
275

Meer sportnieuws