'Ronaldo verbaast iedereen met nieuwe bestemming'

door
'Ronaldo verbaast iedereen met nieuwe bestemming'

Cristiano Ronaldo wil liefst deze zomer nog vertrekken bij Manchester United, zoveel is intussen wel duidelijk. De Portugees zette die geruchten zelf ook al de nodige kracht bij door een groot deel van de voorbereiding op het nieuwe seizoen om onduidelijke redenen over te slaan en met zijn nukkige gedrag op training en tijdens wedstrijden.


Intussen willen ze op Old Trafford ook wel graag af van hun rebellerende vedette, alleen is het de vraag wie de 37-jarige aanvaller met het monstersalaris onderdak zal geven. Chelsea, Bayern München, Napoli en Atletico Madrid passeerden de voorbije maanden de revue, maar haakten één voor één af. De voorbije dagen kwam een terugkeer naar Sporting Lissabon weer op tafel, maar ook dat lijkt een moeilijk verhaal te worden.

Niet alleen lijkt Ronaldo onbetaalbaar te zijn voor de club waar hij zijn opleiding genoot, volgens CBS Sports is Sporting-trainer Ruben Amorim ook fervent tegenstander van een terugkeer van Ronaldo. De coach is immers niet bereid zijn speelwijze aan te passen voor hem. Daardoor komt volgens het medium een compleet verrassende transfer in zicht.

HALLER
Borussia Dortmund zou immers een alsmaar serieuzere optie worden voor Ronaldo. De Duitsers zijn nog op zoek naar een spits, nadat bij Sebastien Haller teelbalkanker vastgesteld werd. Makelaar Jorge Mendes zou hen alvast aansporen om Ronaldo een voorstel te doen, iets wat de club in overweging neemt. Zowel een definitieve transfer als een huur zouden tot de mogelijkheden behoren. Ronaldo zou zelf alvast gecharmeerd zijn door een mogelijke overgang. Niet alleen voldoet Dortmund aan zijn belangrijkste criterium door Champions League te spelen, hij zou ook wel gewonnen zijn voor het idee om in de Bundesliga een compleet nieuwe competitie te leren kennen.

LEES OOK: Bayern wint bewogen kraker, zuinige zege Man City

Zou Ronaldo bij Dortmund passen?

Meest recent

Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

8
8
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

18
18
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

63
63
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

327
327
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

12
12
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

217
217
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

144
144
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

129
129
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

283
283
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

159
159
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

54
54
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

33
33
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

226
226
STVV in dubio: ervaren basispion gratis weg?

Bij STVV lopen heel veel spelers in de kijker. Een aantal spelers die niet al te veel aandacht ...

81
81
Hazard tipt RSCA-bestuur: "Andere ploegen hebben dat wel"

Thorgan Hazard is bezig aan een sterk seizoen, maar hij mist kwaliteit rondom zich. Er is geen ...

307
307
AA Gent in de rats: De Mil met slecht rapport

Rik De Mil kreeg de afgelopen jaren heel veel lof. Soms terecht, soms wat overdreven. Zijn transfer ...

165
165
Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de strijd om de top zes nog altijd niet gestreden. Ook ...

41
41
Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. ...

214
214
AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

262
262
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

83
83
Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

222
222
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

71
71
Jean-Marie Pfaff’s ingrijpende keuze zet Beveren op z’n kop

Het zijn intense en moeilijke jaren geweest voor Jean-Marie Pfaff. Eén van de beste ...

113
113
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Heel wat smaakmakers lijken na dit ...

289
289
'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Real Madrid beleeft een woelig seizoen. Het zette in januari Xabi Alonso alweer op straat. De ...

94
94

Meer sportnieuws