'Ronaldo verbaast iedereen met nieuwe bestemming'

door
'Ronaldo verbaast iedereen met nieuwe bestemming'

Cristiano Ronaldo wil liefst deze zomer nog vertrekken bij Manchester United, zoveel is intussen wel duidelijk. De Portugees zette die geruchten zelf ook al de nodige kracht bij door een groot deel van de voorbereiding op het nieuwe seizoen om onduidelijke redenen over te slaan en met zijn nukkige gedrag op training en tijdens wedstrijden.


Intussen willen ze op Old Trafford ook wel graag af van hun rebellerende vedette, alleen is het de vraag wie de 37-jarige aanvaller met het monstersalaris onderdak zal geven. Chelsea, Bayern München, Napoli en Atletico Madrid passeerden de voorbije maanden de revue, maar haakten één voor één af. De voorbije dagen kwam een terugkeer naar Sporting Lissabon weer op tafel, maar ook dat lijkt een moeilijk verhaal te worden.

Niet alleen lijkt Ronaldo onbetaalbaar te zijn voor de club waar hij zijn opleiding genoot, volgens CBS Sports is Sporting-trainer Ruben Amorim ook fervent tegenstander van een terugkeer van Ronaldo. De coach is immers niet bereid zijn speelwijze aan te passen voor hem. Daardoor komt volgens het medium een compleet verrassende transfer in zicht.

HALLER
Borussia Dortmund zou immers een alsmaar serieuzere optie worden voor Ronaldo. De Duitsers zijn nog op zoek naar een spits, nadat bij Sebastien Haller teelbalkanker vastgesteld werd. Makelaar Jorge Mendes zou hen alvast aansporen om Ronaldo een voorstel te doen, iets wat de club in overweging neemt. Zowel een definitieve transfer als een huur zouden tot de mogelijkheden behoren. Ronaldo zou zelf alvast gecharmeerd zijn door een mogelijke overgang. Niet alleen voldoet Dortmund aan zijn belangrijkste criterium door Champions League te spelen, hij zou ook wel gewonnen zijn voor het idee om in de Bundesliga een compleet nieuwe competitie te leren kennen.

LEES OOK: Real moet zwoegen voor zege, baalavond voor Pocognoli

Zou Ronaldo bij Dortmund passen?

Meest recent

Oordeel na eerste 90 minuten Jashari: Italië gaat los

Ardon Jashari maakte de overstap van Club Brugge naar AC Milan, maar de 23-jarige middenvelder ...

0
0
‘Racismerel zindert na: ook Benfica dient klacht in’

De Champions League-clash tussen Benfica en Real Madrid blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de ...

14
14
KAA Gent-meevaller vlak voor Cercle: De Mil tempert

KAA Gent neemt het vanavond op tegen Cercle Brugge. Terwijl de Buffalo’s strijden voor een ...

15
15
Rode Duivel van 10 miljoen ligt onder vuur in Duitsland

Met het oog op het WK maakten heel wat potentiële Rode Duivels de voorbije maanden een ...

18
18
Smaakmaker bereidt vertrek bij Union nu al voor

Union hoopt de komende maanden opnieuw de titel te veroveren, staat ook in de bekerfinale en kan ...

27
27
Geen geheimen meer: Ruben Van Gucht pakt stevig uit

Ruzies, roddels en romantiek lijken al jaren als schaduwen rond Ruben Van Gucht te hangen. Wat ooit ...

60
60
'Barça wil profiteren: Rode Duivel aan spotprijsje'

Voor FC Barcelona belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. De Catalanen moeten nog ...

79
79
'Anderlecht slikt nieuwe Schreuder-domper'

Het is bij Anderlecht nog altijd wachten op een nieuwe hoofdtrainer, drie weken na het ontslag van ...

273
273
Jan Boskamp ging door complete hel: "Rot op man!"

Er zijn weinig Nederlanders die in België zo geliefd zijn als de immer sympathieke 'brulboei' ...

49
49
Van MLS-finale naar Stayen: reden voor transfer bekend

STVV blijft verbazen en prijkt nog altijd op de tweede plaats in de Jupiler Pro League, maar dat ...

16
16
'Juventus heeft keiharde boodschap voor Openda'

Loïs Openda beleefde deze week een nieuw dieptepunt bij Juventus. De Rode Duivel kreeg met zijn ...

100
100
Boersma geeft dé reden aan waarom hij KV Mechelen verkoos

KV Mechelen lijkt in januari een fraaie slag geslagen te hebben. Het zag met Lion Lauberbach wel een ...

111
111
'Comeback Lavia: plan van Chelsea is bekend'

Hij had stilaan de patron van de Rode Duivels moeten zijn, maar de teller van Roméo Lavia ...

65
65
‘Club Brugge schrikt zich rot: topspeler pakt zijn boeltje?’

Club Brugge wil hem niet kwijt, maar na Standard gaat er wéér een alarm af. Eén ...

680
680
'Onthuld: dit incident luidde einde Vanzeir bij Gent in'

De 26ste speeldag in de Jupiler Pro League wordt vrijdagavond afgetrapt met een confrontatie tussen ...

212
212
Courtois onthult straf plan met Belgische club

Thibaut Courtois hoopt de komende maanden nog prijzen te pakken met Real Madrid, maar intussen maakt ...

114
114
Vazquez onthult dé reden waarom hij bij Anderlecht faalde

Anderlecht blijft kwakkelen in de Jupiler Pro League, met vorig weekend nog een teleurstellende 0-0 ...

398
398
Genk-spelers stellen unaniem doel voor terugmatch

KRC Genk blijft indruk maken in de Europa League. De Limburgers staan nu al met één ...

185
185
'Anderlecht in actie: deadline Schreuder, Taravel krijgt belofte'

Bijna drie weken na het ontslag van Besnik Hasi, heerst er nog steeds onduidelijkheid over de ...

365
365
Hayen geeft 'het geheim' achter wedergeboorte Genk

KRC Genk heeft zijn goede resultaten van de laatste weken nu ook kunnen bevestigen in de Europa ...

212
212
Kritische Verhaeghe krijgt draai om de oren: "Kleine verliezer"

Club Brugge is een historische Champions League-avond rijker. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

328
328
UEL/UECL: horror-avond Schmeichel, Lille in vieze papieren

Donderdagavond werden de heenmatchen in de tussenronde van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

99
99
Gretige uitspraak Karetsas doet Genk-fans watertanden

KRC Genk was bezig aan een tegenvallend seizoen. Maar de ommekeer lijkt inmiddels ingezet. Na de ...

255
255
'Knoop doorgehakt: eerste zomertransfer Club Brugge'

Club Brugge KV slaagde er ondanks verschillende miljoenenboden in om zijn sterkhouders tijdens de ...

481
481
'Trainerssoap Anderlecht: definitieve beslissing in zicht'

Het trainersdossier bij RSC Anderlecht blijft de gemoederen bedaren. Alfred Schreuder leek de ...

468
468

Meer sportnieuws