'Ronaldo verbaast iedereen met nieuwe bestemming'

door
'Ronaldo verbaast iedereen met nieuwe bestemming'

Cristiano Ronaldo wil liefst deze zomer nog vertrekken bij Manchester United, zoveel is intussen wel duidelijk. De Portugees zette die geruchten zelf ook al de nodige kracht bij door een groot deel van de voorbereiding op het nieuwe seizoen om onduidelijke redenen over te slaan en met zijn nukkige gedrag op training en tijdens wedstrijden.


Intussen willen ze op Old Trafford ook wel graag af van hun rebellerende vedette, alleen is het de vraag wie de 37-jarige aanvaller met het monstersalaris onderdak zal geven. Chelsea, Bayern München, Napoli en Atletico Madrid passeerden de voorbije maanden de revue, maar haakten één voor één af. De voorbije dagen kwam een terugkeer naar Sporting Lissabon weer op tafel, maar ook dat lijkt een moeilijk verhaal te worden.

Niet alleen lijkt Ronaldo onbetaalbaar te zijn voor de club waar hij zijn opleiding genoot, volgens CBS Sports is Sporting-trainer Ruben Amorim ook fervent tegenstander van een terugkeer van Ronaldo. De coach is immers niet bereid zijn speelwijze aan te passen voor hem. Daardoor komt volgens het medium een compleet verrassende transfer in zicht.

HALLER
Borussia Dortmund zou immers een alsmaar serieuzere optie worden voor Ronaldo. De Duitsers zijn nog op zoek naar een spits, nadat bij Sebastien Haller teelbalkanker vastgesteld werd. Makelaar Jorge Mendes zou hen alvast aansporen om Ronaldo een voorstel te doen, iets wat de club in overweging neemt. Zowel een definitieve transfer als een huur zouden tot de mogelijkheden behoren. Ronaldo zou zelf alvast gecharmeerd zijn door een mogelijke overgang. Niet alleen voldoet Dortmund aan zijn belangrijkste criterium door Champions League te spelen, hij zou ook wel gewonnen zijn voor het idee om in de Bundesliga een compleet nieuwe competitie te leren kennen.

LEES OOK: Dortmund zet in extremis Bayern München alsnog onder druk

Zou Ronaldo bij Dortmund passen?

Meest recent

'De Cat kampt met Jashari en Rode Duivel voor toptransfer'

Voor Nathan De Cat was 2025 het jaar van de grote doorbraak. In 2026 moet het 17-jarige supertalent ...

2
2
Leko doet zomeraankoop Club eindelijk ontbolsteren

Er stond dinsdagavond heel wat druk op Club Brugge, maar het heeft zijn opdracht volbracht. Het ...

67
67
'Anderlecht verrast en wil transferslag slaan in Bundesliga'

Anderlecht heeft dinsdag alvast een eerste transferslag van de winter afgerond. Het haalde met ...

176
176
Crisis bij Man City na zeperd in de Champions League

Manchester City is al een tijdje niet meer die wervelende ploeg van weleer. De Engelsen zijn niet ...

85
85
Leko ziet ander Club Brugge: "Dat was nu wél aanwezig"

Ivan Leko haalde na de match opgelucht adem. Club Brugge won overtuigend met 1-4 tegen Kairat Almaty ...

127
127
Kompany ontploft bij Bayern: harde ingreep zorgt voor schok

Bayern zit al weken te sukkelen met de rechtsbackpositie… en net daar ontploft het plots. ...

92
92
'KRC Genk verrast en vindt akkoord met AC Milan'

KRC Genk is druk bezig met herschikken van de eerste én tweede ploeg. De Limburgers gaan ...

393
393
Degryse lyrisch over Bruggeling: "Een grote legende"

Club Brugge heeft de crisis voor even weten weg te slaan. Ze wonnen met 1-4 van Kairat Almaty. ...

425
425
Westerlo laat alweer een smaakmaker vertrekken

Onze redactie kondigde het weken geleden al aan en het is nu ook officieel: Griffin Yow verlaat KVC ...

38
38
Tielemans openhartig over terugkeer naar Anderlecht

Youri Tielemans is bezig aan een zeer sterk seizoen bij Aston Villa. De Rode Duivel is 28 jaar en ...

325
325
Vanaken en Vermant schrijven geschiedenis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de rug weten te rechten in de Champions League. Ze wonnen met 1-4 van een ...

154
154
Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Club Brugge hield in de late namiddag zijn Europese droom levend in het verre Kazachstan. In Astana ...

196
196
SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

SK Beveren zet alles op alles om volgend seizoen in de Jupiler Pro League te spelen. De Waaslanders ...

177
177
'KRC Genk schakelt door: twee toptransfers hangende'

Er staat nog wat te gebeuren bij KRC Genk. De club gaat volgens Sasha Tavolieri mogelijk nog twee ...

382
382
Renard slaat toe: Anderlecht verrast met twee deals

RSC Anderlecht voert een keeperswissel door. Mads Kikkenborg trekt naar Molde, Justin Heekeren komt ...

519
519
Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

132
132
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

117
117
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

65
65
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

72
72
Anderlecht krijgt belangrijke update uit ziekenboeg

Besnik Hasi zit met de handen in het haar, want net zoals vorig seizoen wordt RSC Anderlecht ook nu ...

234
234
'Verhaeghe broedt op stunt: Rode Duivel naar Club Brugge?'

Club Brugge neemt het in Astana zo dadelijk op tegen Kairat Almaty. Onder de lat rekent Ivan Leko ...

1805
1805
Coosemans op ramkoers met Anderlecht: fans afgemaakt

Colin Coosemans werkte zich op tot eerste doelman én aanvoerder van RSC Anderlecht. De ...

307
307
Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Club Brugge zit in een desastreuze periode. Blauw-Zwart verloor in de beker en kreeg een ommekeer ...

134
134
Standard hoort hard verdict Nielsen: Euvrard in zak en as

Standard Luik hield afgelopen speeldag even de adem in. Casper Nielsen smakte tegen de grond en ...

179
179
Nainggolan open over toekomst: pensioen nakend?

Radja Nainggolan maakt in de herfst van zijn carrière nog een spraakmakende transfer. De ...

50
50

Meer sportnieuws