'Meunier kan na Barça ook naar Engelse grootmacht'

door
'Meunier kan na Barça ook naar Engelse grootmacht'

Borussia Dortmund nam deze zomer al afscheid van Axel Witsel, maar ook hun twee andere Belgen zouden weleens kunnen vertrekken. Er werd de voorbije maanden al regelmatig gespeculeerd dat Thorgan Hazard weg zou mogen, maar momenteel lijkt vooral een transfer van Thomas Meunier waarschijnlijk. De rechtsachter staat immers in de belangstelling van enkele Europese grootmachten.


Zijn naam valt de voorbije dagen vooral bij FC Barcelona, dat deze zomer nog een rechtsachter wil halen. Na het mislopen van Cesar Azpilicueta (Chelsea) heeft trainer Xavi in eerste instantie zijn zinnen gezet op Juan Foyth (Villarreal), maar de Argentijn dreigt te duur uit te vallen. Mundo Deportivo herhaalt donderdag nogmaals dat Meunier dan het eerste alternatief is.

Maar ook een transfer naar de Premier League behoort tot de mogelijkheden. In de nieuwsbrief Caught Offside stelt de bekende journalist Fabrizio Romano namelijk dat Meunier inmiddels ook aangeboden is bij het getergde Manchester United. Daar stelde Erik ten Hag in zijn eerste wedstrijden Diogo Dalot op als rechtsback, maar de Portugees viel net als zijn ploegmaats door de mand.

VERKOPEN
Meunier heeft dus twee zeer fraaie opties achter de hand, al geldt voor beide teams hetzelfde obstakel voor een transfer. Zowel Barça als Man Utd zal pas in actie schieten als het eerst één van zijn andere rechtsachters kan verkopen. In Barcelona hopen ze de komende weken nog verlost te raken van Sergiño Dest, terwijl Manchester United hoopt dat Aaron Wan-Bissaka kan terugkeren naar zijn ex-club Crystal Palace. Als één van hen vertrekt, lonkt dus een zeer mooie transfer voor Meunier.

LEES OOK: Sensatie! United reanimeert titelstrijd met zege op Arsenal

Welke club zou het beste zijn voor Meunier?

Meest recent

'Anderlecht hakt knoop door over ontslag Hasi'

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

107
107
Groot probleem bij Club: "Zo word je geen kampioen"

Club Brugge knoopte afgelopen weekend opnieuw aan met de zege in de competitie, al was het tegen ...

67
67
Play-Off I in gevaar: Hayen oordeelt over Genkse kansen

Met Union, STVV, Club Brugge en Anderlecht lijken vier deelnemers aan de Champions' Play-Off al vast ...

79
79
'Cercle Brugge mag nog onverhoopt cashen'

Cercle Brugge pakte zondag een onverhoopt punt in Genk, maar blijft nog steeds in een penibele ...

58
58
'KV Mechelen heeft opvolger Lauberbach al beet'

KV Mechelen deed zondagavond geen goede zaak in de strijd om de top zes, want het slaagde er niet in ...

82
82
'Genk ziet kassa rinkelen: driestrijd in Premier League'

KRC Genk deed zondag alweer een slechte zaak in de strijd om de Champions' Play-Off. De Limburgers ...

299
299
'Ongenadige Hasi duwt Anderlecht-speler richting uitgang'

Anderlecht blikt alweer terug op een pijnlijk weekend, met een dramatische prestatie en een magere ...

402
402
TRANSFERUURTJE: 'Forse dubbelslag Club, miljoenentransfer Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

253
253
Zulte Waregem trekt opvallende conclusie na Club

Club Brugge en Zulte Waregem maakten er een spektakelstuk van in de Jupiler Pro League. In het Jan ...

371
371
Ruben Van Gucht in shock: Opvolgers staan plots klaar

Hij beweegt zich al jaren op het snijvlak van sport, media en controverse, en lijkt er zelfs energie ...

103
103
Anderlecht-trio beslist: Hasi op weg naar ontslag?

RSC Anderlecht zit weer in de hoek waar de klappen vallen. Even leek Besnik Hasi de succesformule te ...

626
626
Stankovic jubelt en heeft boodschap voor Club-fans

Club Brugge won in de Champions League overtuigend van Kairat Almaty en ook in de competitie wist ...

552
552
Zorgen bij Antwerp: Vandenbempt doet oproep aan Gheysens

Royal Antwerp FC is zwaar afgegleden. Anno 2026 is het hoogstens subtop in België. Voorzitter ...

403
403
Albert snoeihard: "Twee zieke ploegen"

Philippe Albert is analist bij La Capitale en gaf zijn mening over de speeldag. Hij ziet dat heel ...

327
327
Rik Verheye doorbreekt stilte met verrassende aankondiging

Wat begon als een passieproject, dreigt uit te monden in een sportief sprookje. Acteur Rik Verheye ...

125
125
Vandenbempt lovend én zeer scherp voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen FCV Dender na een dramatische partij. Niet de eerste keer dit ...

348
348
'Union SG duwt mislukte transfer richting uitgang'

Union SG gaat de komende dagen toch nog wat transfers verrichten. De Brusselaars zouden volgens La ...

67
67
'Meeting op Neerpede: Hasi moet vrezen'

RSC Anderlecht is eigenlijk al heel het seizoen op de dool. Paars-Wit staat vierde, ligt uit Europa ...

572
572
"Hasi buiten": waarom de coach niet de enige schuldige is

Besnik Hasi krijgt terecht de nodige kritiek. Sinds zijn terugkeer als coach is het nog niet goed ...

341
341
Transferalarm bij Antwerp: "Wit konijn van Overmars"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League begonnen. Na ...

432
432
De Cat valt opnieuw uit: Hasi reageert geïrriteerd

RSC Anderlecht beleefde zondag een rotavond. De Brusselaars kwamen tegen FCV Dender ondermaats voor ...

269
269
Club-Marseille: Leko hakt knopen door in basisploeg

Woensdag is het zover, dan volgt de ontknoping in de League Phase van de Champions League. Club ...

475
475
'Man City zet Engeland op stelten met schoktransfer'

Met Marc Guehi en Antoine Semenyo verzekerde Manchester City zich tijdens de huidige mercato al van ...

259
259
Anderlecht zakt door het ijs: sterkhouder krijgt 3 op 10

Aan de vooravond van een cruciaal vierluik, wou RSC Anderlecht voor eigen volk nog eens extra ...

244
244
‘Club Brugge op ramkoers: toptarget kookt van woede’

Club Brugge duwt keihard door voor een absoluut toptarget. Alleen: aan de andere kant groeit de ...

1730
1730

Meer sportnieuws