Trebel stelt fans Anderlecht gerust: "Zie het elke dag"

door
Trebel stelt fans Anderlecht gerust:

RSC Anderlecht kon zijn voorbije vier wedstrijden telkens al winnend afsluiten, maar de vooral de twee komende duels worden van doorslaggevend belang. De Brusselaars hebben immers hun zinnen gezet op het behalen van de poules in de Conference League. Daarvoor zullen ze wel komaf moeten maken met Young Boys Bern.


Donderdagavond staat alvast de heenmatch in Zwitserland op het programma. In het Wankdorfstadion ligt weliswaar een kunstgrasmat, maar RSCA bewees afgelopen weekend tegen STVV dat dit geen probleem hoeft te zijn. Bovendien kan coach Felice Mazzu voor tactische tips terecht bij zijn sterkhouder Adrien Trebel. De Franse middenvelder speelde in het voorbije seizoen immers op huurbasis bij Lausanne Sport en kwam Young Boys dus al tegen in competitieverband.

Al moest Trebel wel toegeven dat er sindsdien heel wat veranderd is bij de tegenstander. "Ze hebben een nieuwe coach en een nieuw systeem", vertelt hij op de clubwebstek. "We hebben de tegenstander goed geanalyseerd en net zoals elke ploeg hebben ze hun sterktes en zwaktes. Maar we moeten vooral naar onszelf kijken en uitgaan van eigen kracht. We hebben zeker vertrouwen."

ZICHTBAAR PROGRESSIE
Bovendien begint Anderlecht ook steeds beter te draaien onder Mazzu. Trebel kon de fans alvast plezieren en bevestigde dat de ploeg een duidelijke groeicurve doormaakt. "Natuurlijk is alles nog niet perfect. Ik zie elke dag een grotere cohesie in de groep en spelers die steeds meer de ideeën van de coach oppikken. Dat is belangrijk. We willen gewoon zoveel mogelijk wedstrijden winnen en die progressie blijven boeken."

LEES OOK: Nieuwe goudklomp voor OHL: "Hij wordt een grote speler"

Anderlecht is favoriet voor het tweeluik met Young Boys ...

Meest recent

'Datum rentree Kevin De Bruyne is bekend'

Napoli beleeft geen makkelijk te seizoen en dat is onder meer te wijten aan zijn Rode Duivels. Naast ...

15
15
Kompany haalt uit naar Mourinho na racismerel

De racismerel die zich dinsdag afspeelde in de Champions League-wedstrijd tussen Benfica en Real ...

32
32
TRANSFERUURTJE: 'Club aast op ex-Duivel, Schreuder nog naar RSCA?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

136
136
Ancelotti verbaast iedereen met groot transfernieuws

Carlo Ancelotti moet Brazilië weer naar hogere sferen zien te brengen. Nog voor het WK 2026 in ...

24
24
Max Dean slaat keihard terug: “Van waar komt dat?”

Max Dean is één van de meest uitgesproken figuren in de Belgische competitie. De ...

72
72
Cinel trekt aan alarmbel: code rood bij Cercle Brugge

Cercle Brugge vecht dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart staat op een voorlaatste ...

120
120
Oordeel na eerste 90 minuten Jashari: Italië gaat los

Ardon Jashari maakte de overstap van Club Brugge naar AC Milan, maar de 23-jarige middenvelder ...

255
255
‘Racismerel zindert na: ook Benfica dient klacht in’

De Champions League-clash tussen Benfica en Real Madrid blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de ...

110
110
KAA Gent-meevaller vlak voor Cercle: De Mil tempert

KAA Gent neemt het vanavond op tegen Cercle Brugge. Terwijl de Buffalo’s strijden voor een ...

58
58
Rode Duivel van 10 miljoen ligt onder vuur in Duitsland

Met het oog op het WK maakten heel wat potentiële Rode Duivels de voorbije maanden een ...

52
52
Smaakmaker bereidt vertrek bij Union nu al voor

Union hoopt de komende maanden opnieuw de titel te veroveren, staat ook in de bekerfinale en kan ...

55
55
Geen geheimen meer: Ruben Van Gucht pakt stevig uit

Ruzies, roddels en romantiek lijken al jaren als schaduwen rond Ruben Van Gucht te hangen. Wat ooit ...

129
129
'Barça wil profiteren: Rode Duivel aan spotprijsje'

Voor FC Barcelona belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. De Catalanen moeten nog ...

130
130
'Anderlecht slikt nieuwe Schreuder-domper'

Het is bij Anderlecht nog altijd wachten op een nieuwe hoofdtrainer, drie weken na het ontslag van ...

364
364
Jan Boskamp ging door complete hel: "Rot op man!"

Er zijn weinig Nederlanders die in België zo geliefd zijn als de immer sympathieke 'brulboei' ...

70
70
Van MLS-finale naar Stayen: reden voor transfer bekend

STVV blijft verbazen en prijkt nog altijd op de tweede plaats in de Jupiler Pro League, maar dat ...

28
28
'Juventus heeft keiharde boodschap voor Openda'

Loïs Openda beleefde deze week een nieuw dieptepunt bij Juventus. De Rode Duivel kreeg met zijn ...

137
137
Boersma geeft dé reden aan waarom hij KV Mechelen verkoos

KV Mechelen lijkt in januari een fraaie slag geslagen te hebben. Het zag met Lion Lauberbach wel een ...

149
149
'Comeback Lavia: plan van Chelsea is bekend'

Hij had stilaan de patron van de Rode Duivels moeten zijn, maar de teller van Roméo Lavia ...

71
71
‘Club Brugge schrikt zich rot: topspeler pakt zijn boeltje?’

Club Brugge wil hem niet kwijt, maar na Standard gaat er wéér een alarm af. Eén ...

767
767
'Onthuld: dit incident luidde einde Vanzeir bij Gent in'

De 26ste speeldag in de Jupiler Pro League wordt vrijdagavond afgetrapt met een confrontatie tussen ...

258
258
Courtois onthult straf plan met Belgische club

Thibaut Courtois hoopt de komende maanden nog prijzen te pakken met Real Madrid, maar intussen maakt ...

130
130
Vazquez onthult dé reden waarom hij bij Anderlecht faalde

Anderlecht blijft kwakkelen in de Jupiler Pro League, met vorig weekend nog een teleurstellende 0-0 ...

475
475
Genk-spelers stellen unaniem doel voor terugmatch

KRC Genk blijft indruk maken in de Europa League. De Limburgers staan nu al met één ...

222
222
'Anderlecht in actie: deadline Schreuder, Taravel krijgt belofte'

Bijna drie weken na het ontslag van Besnik Hasi, heerst er nog steeds onduidelijkheid over de ...

403
403

Meer sportnieuws