Trebel stelt fans Anderlecht gerust: "Zie het elke dag"

door
Trebel stelt fans Anderlecht gerust:

RSC Anderlecht kon zijn voorbije vier wedstrijden telkens al winnend afsluiten, maar de vooral de twee komende duels worden van doorslaggevend belang. De Brusselaars hebben immers hun zinnen gezet op het behalen van de poules in de Conference League. Daarvoor zullen ze wel komaf moeten maken met Young Boys Bern.


Donderdagavond staat alvast de heenmatch in Zwitserland op het programma. In het Wankdorfstadion ligt weliswaar een kunstgrasmat, maar RSCA bewees afgelopen weekend tegen STVV dat dit geen probleem hoeft te zijn. Bovendien kan coach Felice Mazzu voor tactische tips terecht bij zijn sterkhouder Adrien Trebel. De Franse middenvelder speelde in het voorbije seizoen immers op huurbasis bij Lausanne Sport en kwam Young Boys dus al tegen in competitieverband.

Al moest Trebel wel toegeven dat er sindsdien heel wat veranderd is bij de tegenstander. "Ze hebben een nieuwe coach en een nieuw systeem", vertelt hij op de clubwebstek. "We hebben de tegenstander goed geanalyseerd en net zoals elke ploeg hebben ze hun sterktes en zwaktes. Maar we moeten vooral naar onszelf kijken en uitgaan van eigen kracht. We hebben zeker vertrouwen."

ZICHTBAAR PROGRESSIE
Bovendien begint Anderlecht ook steeds beter te draaien onder Mazzu. Trebel kon de fans alvast plezieren en bevestigde dat de ploeg een duidelijke groeicurve doormaakt. "Natuurlijk is alles nog niet perfect. Ik zie elke dag een grotere cohesie in de groep en spelers die steeds meer de ideeën van de coach oppikken. Dat is belangrijk. We willen gewoon zoveel mogelijk wedstrijden winnen en die progressie blijven boeken."

LEES OOK: Mazzu baalt hard: "Twee verloren punten voor ons"

Anderlecht is favoriet voor het tweeluik met Young Boys ...

Meest recent

'Baro loopt blauwtje: AA Gent mag 2 coaches schrappen'

 Terwijl ex-coach Ivan Leko voor het eerst de pers te woord stond als trainer van Club Brugge ...

9
9
Leko speelt open kaart over verhuis van Gent naar Club

Na een hectische dag stond Ivan Leko dinsdag voor het eerst opnieuw op het oefenveld bij Club ...

110
110
Vanaken doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge dropte maandag een bom van formaat door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko. Diens ...

462
462
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 18 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Via de officiële ...

47
47
'AA Gent vindt opvolger Leko: topkandidaat al bekend'

Als een donderslag bij heldere hemel nam KAA Gent maandag afscheid van Ivan Leko, die door Club ...

479
479
Vuurwerk bij Club Brugge: solo slim van Verhaeghe?

Ivan Leko leidde zopas zijn eerste training als hoofdcoach van Club Brugge, straks verschaft hij ...

351
351
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

109
109
‘Leko grijpt genadeloos in: Club-smaakmaker afgedankt?'

Nicky Hayen out, Ivan Leko in. Club Brugge verraste vriend en vijand door de Kroaat weg te plukken ...

762
762
Ferme opsteker Lukaku: Rode Duivel roept boodschap

Romelu Lukaku ligt al maanden in de lappenmand, maar de Rode Duivel kan bijna zijn comeback vieren. ...

36
36
‘Grote kuis Anderlecht: 10 (!) transferdossiers Renard’

De wintermercato staat voor de deur en RSC Anderlecht is van plan om de selectie flink te ...

322
322
‘Leko slikt direct dubbele opdoffer, uitsluitsel Mignolet’

Ivan Leko heeft zijn eerste training bij Club Brugge afgewerkt. De Kroatische oefenmeester werd ...

744
744
‘Antwerp gaat los: Gheysens reserveert monstersom’

Royal Antwerp FC is een nieuw verhaal aan het schrijven onder T1 Joseph Oosting en het ziet er ...

713
713
‘Anderlecht slaat grote slag: Europese clubs afgetroefd’

RSC Anderlecht is al druk bezig met de komende wintertransferperiode. Olivier Renard hoopt de ...

296
296
‘Club Brugge hakt transferknopen door: Leko drukt stempel'

Club Brugge is na het ontslag van Nicky Hayen en de aanstelling van Ivan Leko volop bezig met de ...

487
487
‘Bliksemovername Belgische club: rijke Qatari breiden uit’

De Belgische clubs reiken vaker de hand uit naar buitenlandse overnemers of investeerders. Om ...

198
198
‘Crisisvergadering KAA Gent: Baro KO geslagen na naïviteit’

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge stuurde ...

357
357
Bewogen dag bij Club Brugge: Tzolis steunt Hayen

Club Brugge koos ervoor om Nicky Hayen de laan uit te sturen en Ivan Leko over te nemen van KAA ...

804
804
Haalt Anderlecht talent terug? ‘Zware onderhandelingen’

RSC Anderlecht is al naarstig bezig met de komende wintertransferperiode. Het Nieuwsblad gaf de ...

519
519
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht dumpen, verrassing Benteke’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

548
548
Meteen grote rel in WK-groep Duivels: protest aangetekend

De Rode Duivels kennen hun tegenstanders in de groepsfase van het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

219
219
‘Échte reden vertrek Leko bekend: KAA Gent-clash onthuld’

Ivan Leko is de nieuwe hoofdtrainer van Club Brugge. De Kroaat werd weggeplukt bij KAA Gent na het ...

909
909
Opvallende knaltransfer Union: datasysteem slaat weer toe

Union SG heeft een duidelijk transferbeleid. De Brusselse club maakt gebruik van een datasysteem en ...

137
137
Club Brugge berooft KAA Gent: Leko draait mes in wonde

Club Brugge heeft Nicky Hayen ontslagen en Ivan Leko weggeplukt bij KAA Gent. Er sijpelen meer en ...

599
599
‘Anderlecht wil uitpakken: straffe winterse dubbelslag'

RSC Anderlecht speurt de wintermercato al af om de selectie te versterken. Besnik Hasi heeft de club ...

407
407
Volgende pion neemt afscheid na ontslag Hayen: "Wanbeleid!"

Het plotse ontslag van Nicky Hayen bij Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen. Blauw-Zwart ...

507
507

Meer sportnieuws