Italiaanse legende gek van 'excellente' De Ketelaere

door
Italiaanse legende gek van 'excellente' De Ketelaere

Charles De Ketelaere heeft zijn officiële start bij AC Milan niet gemist. De jonge Rode Duivel begon afgelopen weekend tegen Udinese weliswaar nog op de bank, maar maakte in de tweede helft een gesmaakte invalbeurt. Vanuit Italië weerklinkt de lofzang alvast behoorlijk luid.


De Ketelaere drukte tijdens zijn invalbeurt meteen zijn stempel. Als spelmaker kon hij enkele goede acties opzetten en werd hij naarmate de wedstrijd vorderde, ook steeds vaker opgezocht door zijn ploegmaats. Na een mooie combinatie met landgenoten Divock Origi en Alexis Saelemaekers, liet De Ketelaere zelfs de netten trillen. Jammer genoeg werd het doelpunt afgekeurd. Desondanks kon de jonge Rode Duivel meer dan tevreden zijn over zijn eerst speelminuten in de Serie A.

In Italië werd positief gereageerd op zijn eerste competitie-optreden, heel wat analisten strooiden met complimenten. En ook Claudio Ranieri blijkt enthousiast. De (ex-)trainer is inmiddels alweer 70 jaar, maar geldt in Italië nog steeds als een levende legende. Zijn laatste optredens waren nochtans niet zo succesvol. Ranieri bouwde echter voldoende krediet op door Leicester City in 2016 naar de Premier League-titel te loodsen. Die prestatie leverde hem destijds onder meer de prijs voor 'Wereldtrainer van het Jaar' op.

EXCELLENT
Ranieri blijft dus een autoriteit binnen het Italiaanse voetbal en zijn mening wordt er erg gerespecteerd. Over CDK is die mening alvast uiterst positief. "Ik hou echt van De Ketelaere", vertelt hij tegenover Il Messaggero. "Voor mij was het voldoende om hem één keer in actie te zien met België om zijn kwaliteiten te kunnen appreciëren. Hij is elegant, praktisch en beslissend. Een excellente aanwinst van Maldini en Massara."

LEES OOK: Italië davert: pakt De Ketelaere snel zijn koffers?

De Ketelaere wordt een vaste sterkhouder bij Milan ...

Meest recent

Hasi luidt alarmbel en doet oproep aan Renard

Besnik Hasi heeft een héél moeilijk jaar als coach van RSC Anderlecht afgesloten met ...

186
186
Sardella legt vinger op de wonde bij Anderlecht

RSC Anderlecht leverde een heel zwakke prestatie tegen Sporting Charleroi. Het verloor zeer terecht ...

164
164
STVV spreekt het uit: "We gaan er volop voor"

STVV is momenteel de beste ploeg in België. Goed voetbal en sterke prestaties. Ze wonnen nu ook ...

95
95
Manchester United sluit moeilijk 2025 af met knappe zege

In de Premier League stond er om 21u een zeer interessante affiche op het programma. Manchester ...

47
47
Dramatisch Anderlecht eindigt 2025 met enorme domper

 RSC Anderlecht begon om 20u45 aan zijn match tegen Sporting Charleroi. Konden de Brusselaars ...

149
149
Goto héél duidelijk over winterse terugkeer naar Anderlecht

Keisuke Goto is samen met Promise David topschutter in de Jupiler Pro League met acht doelpunten. ...

274
274
Anderlecht in de problemen: "Geen nieuw contract"

RSC Anderlecht en Sporting Charleroi begonnen om 20u45 aan hun laatste partij van 2025. De eerste 45 ...

263
263
Van der Bruggen verklaart 'wederopstanding' van Cercle Brugge

Bij Cercle Brugge leek trainer Onur Cinel op weg naar een ontslag. De resultaten bleven vele maanden ...

104
104
Union SG snakt naar adem: Hubert ziet pijnpunt

Union SG speelde een draak van een partij op het veld van Cercle Brugge. Alweer. Het voetbal is al ...

40
40
Goto bezorgt Standard enorm stevige eindejaarskater

Om 18u30 stond in Luik de zeer interessante partij tussen Standard en STVV op het programma. Voor de ...

111
111
Hayen zet spelers al op scherp: "Dit moet er écht uit"

Nicky Hayen incasseerde meteen nederlaag bij zijn debuut met KRC Genk. De Limburgers verloren met ...

224
224
‘Superspits voor Anderlecht: Renard opent de geldkraan’

Anderlecht-fans dromen van een nieuwe superspits, maar voelen tegelijk de angst dat het weer eens ...

260
260
Anderlecht - Charleroi: Hasi voert één wissel door

RSC Anderlecht sluit zijn jaar af met een thuismatch tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars kunnen ...

85
85
Stankovic looft Hayen, Vetlesen ziet verandering onder Leko

Club Brugge won gevleid met 3-5 op het veld van KRC Genk. Een gelijkspel was een juiste uitslag ...

546
546
Heynen geeft hét probleem van KRC Genk prijs

KRC Genk verloor met 3-5 van Club Brugge en Operatie PO I wordt na Nieuwjaar nog héél ...

360
360
'Mignolet out: Club richt pijlen op ervaren doelman'

Dankzij een 3-5 zege in Genk kan Club Brugge met opgeheven hoofd het jaar afsluiten. Om de ambities ...

444
444
De Mil slikt bittere pil: rampscenario voor AA Gent

AA Gent sluit een op z'n zachtst gezegd wisselvallig jaar zaterdag in eigen huis af tegen Westerlo. ...

136
136
Leider Union op tandvlees: winterstop komt geen dag te vroeg

De winterstop lijkt op het juiste moment te komen voor Union, al blijft het leider. Op bezoek bij ...

78
78
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert uppercut

Met een draw tegen Anderlecht eindigde vorige week de zegereeks van Antwerp, waar Joseph Oosting in ...

634
634
Leko klopt op tafel in Brugge: "Op die positie niet top"

Ivan Leko trok vrijdag aan het langste eind in de ontmoeting met zijn voorganger Nicky Hayen, want ...

637
637
Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Het zijn zware weken geweest voor Nicky Hayen, maar zeker ook heftige jaren voor Vera Duchateau. Al ...

423
423
Genk-fans in alle staten: "Verhaeghe betaalt Visser!"

KRC Genk en Club Brugge hebben hun jaar op spectaculaire wijze afgesloten. Al kopen de Limburgers ...

439
439
Brugs onderonsje: Vanaken onthult favoriet Gouden Schoen

Het einde van 2025 nadert, en dus wordt er stilaan gespeculeerd over wie er in aanspraak komt voor ...

301
301
Analisten vellen verdict: Genk bestolen tegen Club?

KRC Genk en Club Brugge openden het kerstvoetbal op spectaculaire wijze, want in een zinderende ...

2245
2245
De Mil in de problemen: grote vrees voor Westerlo

KAA Gent hoopt met Rik De Mil de juiste T1 te hebben binnengehaald. De oefenmeester moet de machine ...

153
153

Meer sportnieuws