Italiaanse legende gek van 'excellente' De Ketelaere

464 stemmen
Italiaanse legende gek van 'excellente' De Ketelaere

Charles De Ketelaere heeft zijn officiële start bij AC Milan niet gemist. De jonge Rode Duivel begon afgelopen weekend tegen Udinese weliswaar nog op de bank, maar maakte in de tweede helft een gesmaakte invalbeurt. Vanuit Italië weerklinkt de lofzang alvast behoorlijk luid.


De Ketelaere drukte tijdens zijn invalbeurt meteen zijn stempel. Als spelmaker kon hij enkele goede acties opzetten en werd hij naarmate de wedstrijd vorderde, ook steeds vaker opgezocht door zijn ploegmaats. Na een mooie combinatie met landgenoten Divock Origi en Alexis Saelemaekers, liet De Ketelaere zelfs de netten trillen. Jammer genoeg werd het doelpunt afgekeurd. Desondanks kon de jonge Rode Duivel meer dan tevreden zijn over zijn eerst speelminuten in de Serie A.

In Italië werd positief gereageerd op zijn eerste competitie-optreden, heel wat analisten strooiden met complimenten. En ook Claudio Ranieri blijkt enthousiast. De (ex-)trainer is inmiddels alweer 70 jaar, maar geldt in Italië nog steeds als een levende legende. Zijn laatste optredens waren nochtans niet zo succesvol. Ranieri bouwde echter voldoende krediet op door Leicester City in 2016 naar de Premier League-titel te loodsen. Die prestatie leverde hem destijds onder meer de prijs voor 'Wereldtrainer van het Jaar' op.

EXCELLENT
Ranieri blijft dus een autoriteit binnen het Italiaanse voetbal en zijn mening wordt er erg gerespecteerd. Over CDK is die mening alvast uiterst positief. "Ik hou echt van De Ketelaere", vertelt hij tegenover Il Messaggero. "Voor mij was het voldoende om hem één keer in actie te zien met België om zijn kwaliteiten te kunnen appreciëren. Hij is elegant, praktisch en beslissend. Een excellente aanwinst van Maldini en Massara."

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht zwiert met miljoenen, nieuwe bondscoach’

De Ketelaere wordt een vaste sterkhouder bij Milan ...

Meest recent

Club Brugge maakt terugkeer oude bekende officieel bekend

Club Brugge heeft een volgende speler aangetrokken. Eentje voor Club NXT. Het gaat om niemand minder ...

18
18
Stunt in Eredivisie: Dusan Tadic is terug

Een enorme transferstunt in de Nederlandse eerste klasse. Dusan Tadic is terug in de Eredivisie. De ...

9
9
'Vincent Janssen heeft zeer mooie transfer beet'

Vincent Janssen heeft een nieuwe club gevonden. De voormalige aanvaller van Royal Antwerp FC zet ...

64
64
'PSG mengt zich in titanenstrijd voor ex-JPL-doelman'

Het duurde deze zomer lang voor de internationale transfermarkt op gang kwam, maar sinds het einde ...

26
26
'Patro Eisden passeert weer flink langs de kassa'

Patro Eisden gaat binnenkort een volgende toptransfer afronden. De club gaat Leandro Rousseau ...

69
69
'Anderlecht verlost van Vazquez: verrassende bestemming'

Anderlecht heetf nog heel veel transferhuiswerk voor de boeg deze zomer. Sportief directeur Antoine ...

227
227
'Union gaat meteen vol voor vervanger voor Scherpen'

Voor Union nadert de start van het nieuwe seizoen met rasse schreden. Vrijdag is er immers al de ...

58
58
'Tolu maakt zeer opmerkelijke transfer'

Een jaar geleden werd Tolu Arokodare nog de duurste uitgaande transfer ooit van KRC Genk, dat zijn ...

93
93
OHL verrast en haalt coach uit 1B aan boord

OH Leuven blikt terug op enkele tegenvallende seizoenen en gooit het deze zomer daarom weer over een ...

38
38
'Akkoord op tafel: Club verliest volgende sterkhouder'

Bij Club Brugge wisten ze dat ze zich deze zomer moesten opmaken voor het vertrek van verschillende ...

483
483
'Straffe transfer De Bruyne in de maak'

Er werd de voorbije maanden al druk gespeculeerd over de toekomst van Romelu Lukaku en Kevin De ...

239
239
'STVV jubelt: sterkhouder blijft alsnog'

STVV kijkt vol spanning uit naar zijn Europese avontuur van de volgende maanden, want na de knappe ...

122
122
'Charleroi houdt voet bij stuk: 7 miljoen geweigerd'

Charleroi hoopt dit seizoen op wat stabiliteit na een bewogen jaar, met onder meer twee ...

56
56
TRANSFERUURTJE: 'Pech voor Anderlecht en Club, Union casht'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

179
179
Topscheidsrechter neemt ingrijpende beslissing na WK-finale

Het WK 2026 zit er al meer dan een week op. Spanje won het mondiale landentornooi na een spannende ...

110
110
Italië op stelten: ‘Pirlo-ramp, Maldini en co furieus'

Het gaat van kwaad naar erger met de Italiaanse ploeg. Afgelopen WK zagen we de Europese grootmacht ...

123
123
‘Nieuwe Karetsas-wending: grootmacht plots in de running’

Konstantinos Karetsas is op weg naar een zomerse knaltransfer. De clubs staan in de rij voor het ...

441
441
'Maziz verlaat OHL voor droombestemming'

Youssef Maziz vertrok een maandje geleden geruisloos bij OH Leuven. De aanvallende middenvelder zijn ...

55
55
Hayen komt met bizarre uitspraken na match tegen Ajax

Nicky Hayen werkt bij Burnley volop aan het klaarstomen van zijn team voor het seizoen in de ...

143
143
PSG koos nét niet voor Belgische coach: "Gesprek in Parijs"

In een voetbalcarrière hangt het vaak af van details. Soms vindt een toptransfer verrassend ...

188
188
'Rigaux plant volgende aanwinst in Jupiler Pro League'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens uitgaande transfers kunnen afronden. ...

64
64
Imke Courtois kampte wekenlang met opvallend probleem

Imke Courtois maakt al geruime tijd furore als analiste bij de openbare omroep en ook als veel ...

238
238
Infantino met vlammend statement over Balogun-zaak

Puur op voetballend vlak zagen we een bij momenten zeer goed WK. Alleen waren er bepaalde zaken die ...

584
584
Euvrard geeft ambities van Standard prijs

Standard verloor met 0-1 van Juventus. De Rouches trekken met de nodige ambities het nieuwe seizoen ...

190
190
De Bruyne geniet op vakantie in gezelschap ... De Ketelaere

Alvorens ze straks weer bij hun respetievelijke clubs worden verwacht, genieten de meeste Belgische ...

194
194

Meer sportnieuws