Italiaanse legende gek van 'excellente' De Ketelaere

door
Italiaanse legende gek van 'excellente' De Ketelaere

Charles De Ketelaere heeft zijn officiële start bij AC Milan niet gemist. De jonge Rode Duivel begon afgelopen weekend tegen Udinese weliswaar nog op de bank, maar maakte in de tweede helft een gesmaakte invalbeurt. Vanuit Italië weerklinkt de lofzang alvast behoorlijk luid.


De Ketelaere drukte tijdens zijn invalbeurt meteen zijn stempel. Als spelmaker kon hij enkele goede acties opzetten en werd hij naarmate de wedstrijd vorderde, ook steeds vaker opgezocht door zijn ploegmaats. Na een mooie combinatie met landgenoten Divock Origi en Alexis Saelemaekers, liet De Ketelaere zelfs de netten trillen. Jammer genoeg werd het doelpunt afgekeurd. Desondanks kon de jonge Rode Duivel meer dan tevreden zijn over zijn eerst speelminuten in de Serie A.

In Italië werd positief gereageerd op zijn eerste competitie-optreden, heel wat analisten strooiden met complimenten. En ook Claudio Ranieri blijkt enthousiast. De (ex-)trainer is inmiddels alweer 70 jaar, maar geldt in Italië nog steeds als een levende legende. Zijn laatste optredens waren nochtans niet zo succesvol. Ranieri bouwde echter voldoende krediet op door Leicester City in 2016 naar de Premier League-titel te loodsen. Die prestatie leverde hem destijds onder meer de prijs voor 'Wereldtrainer van het Jaar' op.

EXCELLENT
Ranieri blijft dus een autoriteit binnen het Italiaanse voetbal en zijn mening wordt er erg gerespecteerd. Over CDK is die mening alvast uiterst positief. "Ik hou echt van De Ketelaere", vertelt hij tegenover Il Messaggero. "Voor mij was het voldoende om hem één keer in actie te zien met België om zijn kwaliteiten te kunnen appreciëren. Hij is elegant, praktisch en beslissend. Een excellente aanwinst van Maldini en Massara."

LEES OOK: Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De Ketelaere wordt een vaste sterkhouder bij Milan ...

Meest recent

Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

29
29
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

46
46
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

30
30
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

17
17
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

34
34
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

29
29
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

186
186
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

92
92
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

217
217
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

186
186
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

221
221
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

507
507
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

269
269
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

131
131
Analisten pakken Tzolis aan: "Stamp hem overhoop"

Club Brugge was afgelopen maandag vooral voor de pauze een paar maatjes te groot voor RSC ...

462
462
RSCA-fan Eddy Merckx incasseert enorm grote klap

Wielerlegende Eddy Merckx is opnieuw opgenomen in het ziekenhuis. Het 80 jarige icoon kampt al ...

128
128
Antwerp met handen in het haar: nieuwe domper rond Kerk

Antwerp zal in de komende weken nog serieus uit zijn pijp moeten komen als het nog een Europees ...

92
92
Sonck onthult hét probleem van KRC Genk

KRC Genk heeft vorig weekend zijn start in de Europe Play-Off niet gemist met een zege op Antwerp. ...

191
191
'Verbazingwekkende transer voor Vermeeren'

Voor Arthur Vermeeren is het alweer een moeilijk seizoen. De 21-jarige middenvelder wordt dit ...

457
457
Zware kritiek op AA Gent: "Ze zijn snel tevreden"

De Champions' Play-Off begon vorig weekend met zeges voor Union en Club Brugge, die zo verder ...

88
88
'Nieuwe leegloop Union: 5 sterkhouders spelen voor transfer'

Vorig seizoen bekroonde Union al zijn bijzondere prestaties sinds de terugkeer op het hoogste niveau ...

96
96
AA Gent pakt weer uit met jeugdinternational

Traditioneel hinkte AA Gent stevig achterop ten opzichte van concurrenten als Anderlecht, Genk, ...

24
24
Genk ontdekt nieuwe parel: "Zegen van Courtois"

Bij KRC Genk dient de Europe Play-Off niet alleen om het seizoen nog een beetje te redden en alsnog ...

81
81
Jonge Duivels kennen loodzware opdracht op EK U17

Komende zomer zien we de Rode Duivels aan het werk op het WK, maar zij worden niet het enige ...

107
107
'KV Mechelen schrap: miljoenenaanbiedingen stromen binnen'

Bij KV Mechelen hopen ze in de Champions' Play-Off nog een Europees ticket af te kunnen dwingen. Of ...

177
177

Meer sportnieuws