Italiaanse legende gek van 'excellente' De Ketelaere

464 stemmen
Italiaanse legende gek van 'excellente' De Ketelaere

Charles De Ketelaere heeft zijn officiële start bij AC Milan niet gemist. De jonge Rode Duivel begon afgelopen weekend tegen Udinese weliswaar nog op de bank, maar maakte in de tweede helft een gesmaakte invalbeurt. Vanuit Italië weerklinkt de lofzang alvast behoorlijk luid.


De Ketelaere drukte tijdens zijn invalbeurt meteen zijn stempel. Als spelmaker kon hij enkele goede acties opzetten en werd hij naarmate de wedstrijd vorderde, ook steeds vaker opgezocht door zijn ploegmaats. Na een mooie combinatie met landgenoten Divock Origi en Alexis Saelemaekers, liet De Ketelaere zelfs de netten trillen. Jammer genoeg werd het doelpunt afgekeurd. Desondanks kon de jonge Rode Duivel meer dan tevreden zijn over zijn eerst speelminuten in de Serie A.

In Italië werd positief gereageerd op zijn eerste competitie-optreden, heel wat analisten strooiden met complimenten. En ook Claudio Ranieri blijkt enthousiast. De (ex-)trainer is inmiddels alweer 70 jaar, maar geldt in Italië nog steeds als een levende legende. Zijn laatste optredens waren nochtans niet zo succesvol. Ranieri bouwde echter voldoende krediet op door Leicester City in 2016 naar de Premier League-titel te loodsen. Die prestatie leverde hem destijds onder meer de prijs voor 'Wereldtrainer van het Jaar' op.

EXCELLENT
Ranieri blijft dus een autoriteit binnen het Italiaanse voetbal en zijn mening wordt er erg gerespecteerd. Over CDK is die mening alvast uiterst positief. "Ik hou echt van De Ketelaere", vertelt hij tegenover Il Messaggero. "Voor mij was het voldoende om hem één keer in actie te zien met België om zijn kwaliteiten te kunnen appreciëren. Hij is elegant, praktisch en beslissend. Een excellente aanwinst van Maldini en Massara."

LEES OOK: De Ketelaere ziet vriendin zwaar uitpakken: fans smelten weg

De Ketelaere wordt een vaste sterkhouder bij Milan ...

Meest recent

'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

39
39
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

23
23
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

22
22
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

19
19
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

279
279
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

41
41
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

174
174
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

36
36
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

208
208
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

144
144
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

103
103
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

646
646
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

62
62
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

153
153
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

157
157
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

1020
1020
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

64
64
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

642
642
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

433
433
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

823
823
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

805
805
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

130
130
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

478
478
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

795
795
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

385
385

Meer sportnieuws