'Club Brugge laat oogje vallen op Eredivisie-smaakmaker'

door
'Club Brugge laat oogje vallen op Eredivisie-smaakmaker'

Het bestuur van Club Brugge is momenteel nog volop aan het werk op de zomerse transfermarkt. Voor het sluiten van de mercato wil de landskampioen zijn spelersselectie immers nog gevoelig versterken. En aan potentiële transferdoelwitten geen gebrek bij de West-Vlamingen.


De plannen van Blauw-Zwart lijken duidelijk aan inkomende zijde, zo is er sprake van drie grote prioriteiten. Blauw-Zwart wil immers nog een potentiële sterkhouder op het middenveld aantrekken. Namen als Sander Berge en Nicolas Raskin doen daarvoor de ronde. Na het vertrek van Stanley Nsoki en de degradatie van Jack Hendry, lijkt extra versterking in de defensie eveneens noodzakelijk. Daarnaast azen de Bruggelingen al een hele zomer op een nieuwe spits.

Het Deense goudhaantje Rasmus Hojlund (Sturm Graz) zou daarvoor bovenaan de verlanglijst staan. Maar zijn dossier is behoorlijk complex. Als alternatief wordt onder meer Joshua Zirkzee genoemd. Maar CEO Vincent Mannaert heeft nog meer troeven achter de hand. Zo zou de Belgisch kampioen ook in de Nederlandse Eredivisie rond speuren. Het Griekse Sport24 beweert namelijk dat de scouts van Club Brugge de 23-jarige Vangelis Pavlidis zijn komen bekijken tijdens het Europese duel van AZ Alkmaar tegen Dundee United (7-0).

STRAFFE STATISTIEKEN
Een goed moment, want Pavlidis maakte in die wedstrijd indruk met 2 goals en 2 assists. Maar zijn hele seizoensstart is voorlopig al een groot succes. In de Eredivisie zit de Griek ook al aan 2 goals en 1 assist in 2 duels. En over alle competities heen staat de teller op 5 goals en 4 assists in 6 officiële magtchen. Door die fraaie statistieken lijkt een transfer echter onwaarschijnlijk, AZ zou zijn aanvalsleider namelijk absoluut willen behouden.

LEES OOK: UEL/UECL: Onana doet ex-club pijn, AZ geeft Nederland hoop

Waar heeft Club het meeste nood aan?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: '5 kandidaten bij Anderlecht, 3 vertrekkers Club''

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

8
8
Vandenbempt vreest voor Courtois: "Tielemans achterna"

Thibaut Courtois viel in de Champions League-clash tegen Manchester City geblesseerd uit. Het is nog ...

8
8
Enorm drama voor Kasper Schmeichel: einde carrière?

Kasper Schmeichel won de landstitel bij Leicester City, maar maakte ook furore op de Belgische ...

26
26
KAA Gent pakt uit en bindt toptalent: “Atletisch vermogen”

KAA Gent heeft op de officiële kanalen uitgepakt met transfernieuws. De Buffalo’s ...

20
20
Vanaken doorbreekt stilte na blessure met opvallende video

Het bleef even angstvallig stil rond Hans Vanaken. Na zijn vroege exit tegen Westerlo hielden de ...

47
47
Sleutelmatch geboycot: Genk komt zelf met knappe actie

Komend weekend worden de laatste twee tickets voor de Champions' Play-Offs verdeeld. KRC Genk maakt ...

76
76
Van Gucht & Alderweireld bij Komen Eten: dit krijgen ze betaald

Zowel Ruben Van Gucht als Toby Alderweireld maakten reeds een spraakmakende doortocht in het ...

70
70
Waardige kapitein: Tielemans maakt statement bij Duivels

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een stage in aanloop naar het WK ...

72
72
Trip met Duivels in gevaar? Courtois geeft eerste reactie

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Het valt echter ...

59
59
'Transfergekte KRC Genk: tíén potentiële vertrekkers'

KRC Genk staat andermaal voor een cruciale week met beslissende wedstrijden tegen SC Freiburg en La ...

207
207
Africa Cup-soap escaleert: duister complot met Infatino?

Twee maanden nadat het de finale verloor van Senegal, mag Marokko zich alsnog winnaar van de Africa ...

139
139
Taravel laat zich gelden: drie slachtoffers in selectie RSCA

Nu in Letland een oplossing is gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

454
454
Courtois blijft Europa verbazen: straffe woorden L'Equipe

Real Madrid heeft zich dinsdag geplaatst voor de kwartfinales van de Champions League. De 3-0-zege ...

173
173
Selectie Rode Duivels: twéé enorme JPL-verrassingen?

Vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van eind deze maand in ...

411
411
'Harde concurrentie: drie Club-producten richting exit'

Dat de jeugdwerking van Club Brugge steeds beter rendeert, bleek dinsdag andermaal. Zo plaatste de ...

402
402
‘Anderlecht zet alles op alles: toptransfer op de nummer 10’

Anderlecht maakt werk van extra creativiteit op de nummer 10. Paars-wit volgt een offensieve ...

311
311
VAR-fiasco in JPL: Lardot geeft flagrante fout toe

De ontknoping van de reguliere competitie draait op volle toeren. En dus worden de beslissing van de ...

280
280
'Transfergevecht Karetsas barst los: bod van 30 miljoen'

KRC Genk staat voor tweede seizoensbepalende duels tegen SC Freiburg en La Louvière. De ...

175
175
Rudi Garcia onder vuur: "Raadsel waarom hij niet speelt"

Vrijdag is het weer zover, dan maakt Rudi Garcia zijn eerste selectie van 2026 bij de Rode Duivels ...

264
264
Africa Cup-bom zorgt voor schokgolf: Senegal in alle staten

Het Afrikaanse voetbal staat sinds dinsdagavond in rep en roer. Twee maanden na de verloren finale ...

169
169
Garcia houdt adem in: eerste verdict Courtois bekend

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie voor het aanstaande oefenkamp van de Rode Duivels bekend. De ...

116
116
Senegal moet Afrika Cup-overwinning afstaan aan Marokko

Terwijl de ogen van voetbalminnend Europa op de achtste finale van de Champions League gericht zijn, ...

111
111
CL uitslagen: Arsenal redt Engelse eer, Courtois valt uit

Na een straffe comeback tegen FK Bodø/Glimt kroonde Sporting CP zich dinsdag tot de ...

85
85
'AA Gent tast in buidel: eerste zomeraanwinst lekt uit'

Tenzij het straks nog misloopt tegen rode lantaarn Dender mag AA Gent zich opmaken voor de ...

350
350
'Verhaeghe haalt gram: nieuwe goudmijn Club Brugge'

Dankzij een klinkende zege tegen Atlético Madrid kwalificeerde Club NXT zich dinsdag voor de ...

578
578

Meer sportnieuws