'Club Brugge laat oogje vallen op Eredivisie-smaakmaker'

door
'Club Brugge laat oogje vallen op Eredivisie-smaakmaker'

Het bestuur van Club Brugge is momenteel nog volop aan het werk op de zomerse transfermarkt. Voor het sluiten van de mercato wil de landskampioen zijn spelersselectie immers nog gevoelig versterken. En aan potentiële transferdoelwitten geen gebrek bij de West-Vlamingen.


De plannen van Blauw-Zwart lijken duidelijk aan inkomende zijde, zo is er sprake van drie grote prioriteiten. Blauw-Zwart wil immers nog een potentiële sterkhouder op het middenveld aantrekken. Namen als Sander Berge en Nicolas Raskin doen daarvoor de ronde. Na het vertrek van Stanley Nsoki en de degradatie van Jack Hendry, lijkt extra versterking in de defensie eveneens noodzakelijk. Daarnaast azen de Bruggelingen al een hele zomer op een nieuwe spits.

Het Deense goudhaantje Rasmus Hojlund (Sturm Graz) zou daarvoor bovenaan de verlanglijst staan. Maar zijn dossier is behoorlijk complex. Als alternatief wordt onder meer Joshua Zirkzee genoemd. Maar CEO Vincent Mannaert heeft nog meer troeven achter de hand. Zo zou de Belgisch kampioen ook in de Nederlandse Eredivisie rond speuren. Het Griekse Sport24 beweert namelijk dat de scouts van Club Brugge de 23-jarige Vangelis Pavlidis zijn komen bekijken tijdens het Europese duel van AZ Alkmaar tegen Dundee United (7-0).

STRAFFE STATISTIEKEN
Een goed moment, want Pavlidis maakte in die wedstrijd indruk met 2 goals en 2 assists. Maar zijn hele seizoensstart is voorlopig al een groot succes. In de Eredivisie zit de Griek ook al aan 2 goals en 1 assist in 2 duels. En over alle competities heen staat de teller op 5 goals en 4 assists in 6 officiële magtchen. Door die fraaie statistieken lijkt een transfer echter onwaarschijnlijk, AZ zou zijn aanvalsleider namelijk absoluut willen behouden.

LEES OOK: Vanhaezebrouck waarschuwt Club: code rood in Brugge

Waar heeft Club het meeste nood aan?

Meest recent

Vanhaezebrouck waarschuwt Club: code rood in Brugge

Club Brugge begint donderdag in eigen huis aan een nieuwe campagne in de Champions League. De ideale ...

99
99
Anderlecht luidt alarmbel: Renard verdedigt beleid

Maandagavond organiseerde RSC Anderlecht nog eens een zogenaamde Fan Council, waarbij Olivier Renard ...

106
106
Wils zorgt voor ophef: mysterie Antwerp opgeklaard

Met een magere negen op 21 heeft Antwerp haar competitiestart gemist. Na de nul op zes tegen ...

54
54
DAZN versus Proximus: laatste struikelblok onthuld

Voor samenvattingen van de Jupiler Pro League kan de Belgische voetballiefhebber zich voortaan weer ...

255
255
Hayen grijpt in: karrenvracht wissels bij Club Brugge

Club Brugge heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen La Louvière, want ...

273
273
Leysen wil scalp van ex-ploeg en waarschuwt PSV

Bij PSV kennen ze één speler héél goed: Fedde Leysen. De Belgische ...

31
31
Volgende parel voor KRC Genk: "Fysieke présence"

KRC Genk is een club waar jonge talenten van eigen bodem kansen krijgen. De Limburgers willen die ...

82
82
Harde boodschap voor Hasi: “Zelfs die coach was beter”

RSC Anderlecht speelde 1-1 tegen KRC Genk. Een goed resultaat, aangezien ze een uur lang met een man ...

180
180
Smets: "Hij is een extra wapen voor KRC Genk"

KRC Genk speelde niet goed genoeg tegen RSC Anderlecht. De Limburgers speelden ruim een uur met een ...

128
128
Pocognoli daags voor PSV: Union SG is héél ambitieus

Union SG staat voor een nieuw hoogtepunt in de clubgeschiedenis. Ze nemen het morgen om 18u45 op ...

31
31
Hasi krijgt twee énorme meevallers bij Anderlecht

RSC Anderlecht knokte zich met tien spelers naar een verdiend gelijkspel tegen KRC Genk. De ...

482
482
Waanzin of meesterzet? Anderlecht schokt met transferplan

Anderlecht twijfelt niet: Nilson Angulo krijgt een nieuw contract tot 2029 mét opslag. Maar ...

477
477
Ex-ref velt verdict: Club Brugge bestolen in La Louvière?

Club Brugge liep zaterdag een blauwtje in La Louvière. Door het foutje van Nordin Jakers ging ...

561
561
Carte blanche voor Coucke: Hasi & Renard weg bij RSCA?

De interlandbreak zorgde niet bepaald voor rust bij RSC Anderlecht, waar Wouter Vandenhaute ...

563
563
'Hayen hakt keeperknoop door: Jackers out, Mignolet in?'

Met een 1-0 nederlaag in La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale repetitie ...

324
324
Renard doet boekje open over hete hangijzers Anderlecht

Met een mannetje minder sleepte RSC Anderlecht zondag nog een punt uit de brand tegen KRC Genk. Toch ...

461
461
Deschacht en Karl Vannieuwkerke clashen zwaar

Karl Vannieuwkerke is nog steeds één van de meest populaire schermgezichten bij de ...

1228
1228
'Club Brugge zorgt voor grote schok: sterkhouder moet weg'

Club Brugge was de afgelopen jaren matig in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en ...

1379
1379
'Europese top compleet gek van Belgische sensatie'

België heeft heel veel jong talent rondlopen. Bondscoach Rudi Garcia heeft ondertussen weer ...

402
402
Geviseerde Anderlecht-pion staat op: Hasi haalt zijn gram

RSC Anderlecht speelde 1-1 tegen KRC Genk. Luis Vazquez scoorde een keer, maar had dat ook een ...

412
412
Transferblunder Club Brugge? "Hij is pas vierde keuze"

Club Brugge heeft een uiterst lucratieve, maar ook vrij woelige transferperiode achter de rug. ...

374
374
'Grootse plannen Kompany: megatransfer Rode Duivel'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen momenteel klaar voor de Champions League-clash tegen Chelsea FC. ...

396
396
'Onthuld: het mislukte plannetje van Coucke met Lukaku'

Heel wat mooi volk was zondagavond naar het Lotto Park afgezakt voor de topper tussen RSC Anderlecht ...

666
666
Italianen verbijsterd: dít zien ze bij 34-jarige De Bruyne

In de Champions League gaat SSC Napoli aanstaande donderdag op bezoek bij Manchester City. Kevin De ...

834
834
Ongeziene situatie op Bosuil: "Ref kon hier niets aan doen"

AA Gent pakte zondagmiddag een fraaie overwinning en haalde het met 1-2 op het veld van Antwerp FC. ...

326
326

Meer sportnieuws