'Club Brugge laat oogje vallen op Eredivisie-smaakmaker'

door
'Club Brugge laat oogje vallen op Eredivisie-smaakmaker'

Het bestuur van Club Brugge is momenteel nog volop aan het werk op de zomerse transfermarkt. Voor het sluiten van de mercato wil de landskampioen zijn spelersselectie immers nog gevoelig versterken. En aan potentiële transferdoelwitten geen gebrek bij de West-Vlamingen.


De plannen van Blauw-Zwart lijken duidelijk aan inkomende zijde, zo is er sprake van drie grote prioriteiten. Blauw-Zwart wil immers nog een potentiële sterkhouder op het middenveld aantrekken. Namen als Sander Berge en Nicolas Raskin doen daarvoor de ronde. Na het vertrek van Stanley Nsoki en de degradatie van Jack Hendry, lijkt extra versterking in de defensie eveneens noodzakelijk. Daarnaast azen de Bruggelingen al een hele zomer op een nieuwe spits.

Het Deense goudhaantje Rasmus Hojlund (Sturm Graz) zou daarvoor bovenaan de verlanglijst staan. Maar zijn dossier is behoorlijk complex. Als alternatief wordt onder meer Joshua Zirkzee genoemd. Maar CEO Vincent Mannaert heeft nog meer troeven achter de hand. Zo zou de Belgisch kampioen ook in de Nederlandse Eredivisie rond speuren. Het Griekse Sport24 beweert namelijk dat de scouts van Club Brugge de 23-jarige Vangelis Pavlidis zijn komen bekijken tijdens het Europese duel van AZ Alkmaar tegen Dundee United (7-0).

STRAFFE STATISTIEKEN
Een goed moment, want Pavlidis maakte in die wedstrijd indruk met 2 goals en 2 assists. Maar zijn hele seizoensstart is voorlopig al een groot succes. In de Eredivisie zit de Griek ook al aan 2 goals en 1 assist in 2 duels. En over alle competities heen staat de teller op 5 goals en 4 assists in 6 officiële magtchen. Door die fraaie statistieken lijkt een transfer echter onwaarschijnlijk, AZ zou zijn aanvalsleider namelijk absoluut willen behouden.

LEES OOK: Club Brugge krijgt volle laag: "Moesten zich schamen"

Waar heeft Club het meeste nood aan?

Meest recent

Heeft AA Gent weldra WK-ganger bij Rode Duivels?

Bij AA Gent kennen ze niet bepaald een hoogstaand seizoen. Ze staan op een tiende plaats in de ...

7
7
'Antwerp duwt door: drie transfers op til'

Bij Royal Antwerp FC is er in januari versterking nodig. De laatste weken draait het veel beter, ...

33
33
'Transferblunder Union SG: top zes ligt op de loer'

Union SG heeft de bal afgelopen zomer toch eens stevig weten mis te slaan op de transfermarkt. De ...

49
49
Euvrard deelt STVV flinke waarschuwing uit

De matchen van Standard zijn niet bepaald hoogstaand de laatste weken, maar ze pakken wel regelmatig ...

69
69
Club Brugge krijgt volle laag: "Moesten zich schamen"

Club Brugge staat onder bijzonder zware druk. Er moét dit seizoen een landstitel worden ...

303
303
'Union zet zich schrap: Italianen vol voor sterkhouder'

Union SG zet vrijdagnamiddag tegen Cercle Brugge een punt achter een onvergetelijk kalenderjaar ...

35
35
Club Brugge-kritiek Garcia zindert na: "Dictatuur"

Op een uitgebreid persmoment liet bondscoach Rudi Garcia zich vorige week kritisch uit over het ...

205
205
Zinderende strijd om Play-Off I-ticket: Goots spreekt zich uit

Nog één speeldag te gaan en de winterstop in de Jupiler Pro League breekt aan. ...

160
160
Hayen onthult: zó reageerde Club Brugge op Genk-overgang

Nicky Hayen is de nieuwe hoofdtrainer van KRC Genk. De 45-jarige Limburger werd dinsdag zelfs al ...

836
836
'Voetbalwereld davert: schoktransfer Vinicius in 2026'

Vinicius Junior leek goed op weg om dé posterboy bij Real Madrid te worden. Maar de voorbije ...

162
162
‘Anderlecht duizelt: Franse dribbelkoning op weg naar RSCA’

In het Lotto Park durven ze al dromen van een nieuwe publiekslieveling, maar tegelijk heerst er ...

721
721
Origi op de markt: tóch transfer naar Belgische topclub?

Na maandenlang in de vergetelheid te hebben gezeten, is een einde gekomen aan de lijdensweg van ...

441
441
'Leko drukt stempel: Club-speler grote winnaar trainerswissel'

Club Brugge zorgde begin deze maand voor een heuse schok door hoofdcoach Nicky Hayen aan de kant te ...

530
530
'Hete transferwinter Anderlecht: zevental richting uitgang'

RSC Anderlecht sluit vrijdagavond zijn eerste seizoenshelft af met een duel tegen Sporting ...

495
495
Sonck stelt zeer groot pijnpunt vast bij AA Gent

Er was afgelopen weekend zeer veel te doen over de topper tussen Club Brugge en AA Gent. Dat is ...

119
119
Arsenal zwoegt maar mag nog dromen van eerste trofee

Arsenal is nog steeds in de running voor de eerste prijs van het Engelse voetbalseizoen. De Gunners ...

33
33
Opmerkelijk debuut bij Standard: "Dat was mijn doel"

Vorig weekend ging Standard met 0-1 winnen op het veld van Dender en die goede lijn hopen ze op ...

134
134
'Bornauw keert na floptransfer terug op oude nest'

Bij de Rode Duivels was het de voorbije maanden voor Rudi Garcia nog wat zoeken in de defensie. Hij ...

589
589
'Union bibbert na nieuwe transferwending rond David'

Union moest naar goede gewoonte de voorbije maanden alweer heel wat smaakmakers laten vertrekken. In ...

132
132
'AA Gent en Essevee laten overbodige pionnen gaan'

De wintermercato staat stilaan voor de deur. In de eerste plaats zijn de meeste Belgische clubs ...

263
263
'Nieuw drama dreigt: traditieclub in 1B op rand van afgrond"

Vorig seizoen was het in de Challenger Pro League nog chaos doordat KMSK Deinze in het midden van ...

273
273
'Man City wint titanenstrijd en heeft topaanwinst beet'

Manchester City lijkt weer stevig toe te gaan slaan tijdens de wintermercato. De Engelse grootmacht ...

158
158
Arnar Vidarsson vindt prestigieuze nieuwe job

Bij AA Gent is er in het voorbije halfjaar heel wat veranderd. Met Ivan Leko en Rik De Mil haalde ...

98
98
JPL-verhuurde spelers: Maneblusser kent prachtig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

46
46
Lierse SK haalt slag thuis en is andere clubs te snel af

Lierse SK heeft een goede slag weten te slaan. De club uit de Challenger Pro League heeft een van ...

131
131

Meer sportnieuws