'Club Brugge laat oogje vallen op Eredivisie-smaakmaker'

door
'Club Brugge laat oogje vallen op Eredivisie-smaakmaker'

Het bestuur van Club Brugge is momenteel nog volop aan het werk op de zomerse transfermarkt. Voor het sluiten van de mercato wil de landskampioen zijn spelersselectie immers nog gevoelig versterken. En aan potentiële transferdoelwitten geen gebrek bij de West-Vlamingen.


De plannen van Blauw-Zwart lijken duidelijk aan inkomende zijde, zo is er sprake van drie grote prioriteiten. Blauw-Zwart wil immers nog een potentiële sterkhouder op het middenveld aantrekken. Namen als Sander Berge en Nicolas Raskin doen daarvoor de ronde. Na het vertrek van Stanley Nsoki en de degradatie van Jack Hendry, lijkt extra versterking in de defensie eveneens noodzakelijk. Daarnaast azen de Bruggelingen al een hele zomer op een nieuwe spits.

Het Deense goudhaantje Rasmus Hojlund (Sturm Graz) zou daarvoor bovenaan de verlanglijst staan. Maar zijn dossier is behoorlijk complex. Als alternatief wordt onder meer Joshua Zirkzee genoemd. Maar CEO Vincent Mannaert heeft nog meer troeven achter de hand. Zo zou de Belgisch kampioen ook in de Nederlandse Eredivisie rond speuren. Het Griekse Sport24 beweert namelijk dat de scouts van Club Brugge de 23-jarige Vangelis Pavlidis zijn komen bekijken tijdens het Europese duel van AZ Alkmaar tegen Dundee United (7-0).

STRAFFE STATISTIEKEN
Een goed moment, want Pavlidis maakte in die wedstrijd indruk met 2 goals en 2 assists. Maar zijn hele seizoensstart is voorlopig al een groot succes. In de Eredivisie zit de Griek ook al aan 2 goals en 1 assist in 2 duels. En over alle competities heen staat de teller op 5 goals en 4 assists in 6 officiële magtchen. Door die fraaie statistieken lijkt een transfer echter onwaarschijnlijk, AZ zou zijn aanvalsleider namelijk absoluut willen behouden.

LEES OOK: UEL/UECL: Nederlandse polonaise, Onana schakelt Meunier uit

Waar heeft Club het meeste nood aan?

Meest recent

Zulte Waregem bibbert en beeft: code rood bij spelers

Zulte Waregem kende een wisselvallig seizoen. Essevee zat in een goede reeks en zag zelfs even naar ...

1
1
Lapoussin slaat keihard terug: "Ik was België beu!"

Loïc Lapoussin maakte op de Belgische velden vooral het mooie weer bij Union SG en vervolgens ...

19
19
D-Day in de JPL: dit zijn de scenario’s voor Play-Offs

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Er zijn al veel ...

76
76
Frustraties lopen hoog op bij KV Kortrijk na zeperd

KV Kortrijk is dit seizoen één van de promotiekandidaten, maar tegen Francs Borains ...

54
54
'Gigantische verrassing bij Anderlecht rond Rits'

Mats Rits is al geruime tijd naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht, maar onder Jeremy ...

237
237
Rob Schoofs zorgt voor kippenvel bij oude liefde

De naam van Rob Schoofs blijft onlosmakelijk verbonden met KV Mechelen, ook al draagt hij vandaag ...

79
79
‘Drama voor Lavia: rampscenario bij Chelsea in de maak’

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense club hoopte het tij te keren met de ...

50
50
De Ketelaere in diep dal: zorgen nemen razendsnel toe

De zorgen rond Charles De Ketelaere nemen opnieuw toe. Na zijn blessure en moeilijke weken lijkt hij ...

72
72
Stassin heeft vleugels na selectie: “Het is ongelooflijk”

Lucas Stassin kreeg een mooie verrassing in de bus. De aanvaller werd geselecteerd door bondscoach ...

25
25
Taravel heeft erg opvallend plan met De Cat

Nathan De Cat is opgeroepen voor de Rode Duivels, maar de middenvelder moet eerst nog met RSC ...

107
107
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

214
214
Promotie plots in gevaar? KV Kortrijk reageert

De 31ste speeldag in de Challenger Pro League bracht zaterdag een grote verrassing. KV Kortrijk ...

436
436
Is er nog hoop? Nieuwe wending in dossier Bounida

De laatste tijd is het bij de voetbalbond alle hens aan dek om de toekomst van de Rode Duivels ...

153
153
'AA Gent wil Deens koopje doen'

Bij AA Gent is het alweer een seizoen met ups en downs geweest. Desondanks liggen ze wel nog op ...

131
131
Knalprestatie van Stassin, Juve schiet zichzelf in voet

Lucas Stassin was vrijdag dé grote verrassing in de selectie van de Rode Duivels. De jonge ...

34
34
Gent krijgt sterkhouder terug: "Klaar voor start POs"

AA Gent zal er zondag alles aan doen om zijn plaats in de top zes niet meer weg te geven. Daarvoor ...

74
74
Record in zicht: Kompany doet opmerkelijke uitspraak

Bayern München haalde in de voorbije week stevig uit in de Champions League, waarin Atalanta in ...

273
273
SK Beveren bouwt verder aan droomseizoen, remontada Lokeren

SK Beveren is weer een stap dichter bij een absoluut unicum. De Waaslanders maakten thuis gehakt van ...

87
87
Nainggolan doet boekje open over Antwerp en Beerschot

Vrijdagavond kreeg Patro Eisden in de Challenger Pro League een 0-4 om de oren van Beerschot. Het ...

213
213
Zeer verrassende transferwending bij Antwerp?

Antwerp sluit zijn seizoen in de reguliere competitie zondag nog af met een trip naar Leuven. Daarna ...

311
311
'Frankrijk steigert na soap rond Club Brugge-speler'

Bij Club Brugge proberen ze zondag nog een zo goed mogelijke uitgangspositie te veroveren voor de ...

179
179
Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Er stonden zaterdagavond in het buitenland nog enkele interessante affiches op het programma. AC ...

16
16
Club Brugge slikt stevige Vanaken-domper

Club Brugge kon de laatste weken lang niet altijd overtuigen, maar slaagde er wel in om in het spoor ...

596
596
Van Gucht scoort weer: “Ze zet mij op het juiste pad”

Ruben Van Gucht weet als geen ander vrouwelijk schoon aan te trekken. De VRT-man kwam de laatste ...

25
25
Oplapwerk bij Club Brugge: dubbele WK-droom doorprikt?

Club Brugge zal volgende week weer een pak internationals zien uitzwermen. Een aantal van hun hoopt ...

123
123

Meer sportnieuws