'Club Brugge laat oogje vallen op Eredivisie-smaakmaker'

door
'Club Brugge laat oogje vallen op Eredivisie-smaakmaker'

Het bestuur van Club Brugge is momenteel nog volop aan het werk op de zomerse transfermarkt. Voor het sluiten van de mercato wil de landskampioen zijn spelersselectie immers nog gevoelig versterken. En aan potentiële transferdoelwitten geen gebrek bij de West-Vlamingen.


De plannen van Blauw-Zwart lijken duidelijk aan inkomende zijde, zo is er sprake van drie grote prioriteiten. Blauw-Zwart wil immers nog een potentiële sterkhouder op het middenveld aantrekken. Namen als Sander Berge en Nicolas Raskin doen daarvoor de ronde. Na het vertrek van Stanley Nsoki en de degradatie van Jack Hendry, lijkt extra versterking in de defensie eveneens noodzakelijk. Daarnaast azen de Bruggelingen al een hele zomer op een nieuwe spits.

Het Deense goudhaantje Rasmus Hojlund (Sturm Graz) zou daarvoor bovenaan de verlanglijst staan. Maar zijn dossier is behoorlijk complex. Als alternatief wordt onder meer Joshua Zirkzee genoemd. Maar CEO Vincent Mannaert heeft nog meer troeven achter de hand. Zo zou de Belgisch kampioen ook in de Nederlandse Eredivisie rond speuren. Het Griekse Sport24 beweert namelijk dat de scouts van Club Brugge de 23-jarige Vangelis Pavlidis zijn komen bekijken tijdens het Europese duel van AZ Alkmaar tegen Dundee United (7-0).

STRAFFE STATISTIEKEN
Een goed moment, want Pavlidis maakte in die wedstrijd indruk met 2 goals en 2 assists. Maar zijn hele seizoensstart is voorlopig al een groot succes. In de Eredivisie zit de Griek ook al aan 2 goals en 1 assist in 2 duels. En over alle competities heen staat de teller op 5 goals en 4 assists in 6 officiële magtchen. Door die fraaie statistieken lijkt een transfer echter onwaarschijnlijk, AZ zou zijn aanvalsleider namelijk absoluut willen behouden.

LEES OOK: Zinho Vanheusden doet emotionele bekentenis

Waar heeft Club het meeste nood aan?

Meest recent

Belgische coach moet ondanks mogelijke promotie opkrassen

Het bestaan van een hoofdtrainer is in de voetbalwereld vaak eenzaam en onzeker. Ze zijn vaak de ...

2
2
Beerschot haalt uit: 4 sterkhouders blijven langer

Beerschot mag nog altijd dromen van de Jupiler Pro League. De Mannekes zijn nog niet uitgeteld voor ...

13
13
Kruis over Rode Duivels? Kandidaat-spits ziet groot nadeel

De Rode Duivels nemen het in de nacht van dinsdag op woensdag op tegen Mexico in hun tweede ...

20
20
Kersvers Rode Duivel krijgt nieuwe bekroning

De Rode Duivels zijn goed begonnen aan hun stage in de Verenigde Staten met een ruime zege tegen het ...

16
16
Klappen voor Snelders: aangevallen door medegedetineerde

Wat jarenlang begon als een vertrouwd gezicht en stem in het Belgische voetbal, eindigt nu in een ...

330
330
'Club Brugge verbaast met nieuwe Zuid-Afrikaanse deal'

Club Brugge zal ongetwijfeld nu al volop achter de schermen werken aan zijn eerste aanwinsten voor ...

150
150
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest talent, monsterdeal Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

117
117
Bounida compleet afgemaakt: “Dan kiest hij voor Marokko”

Rayane Bounida wordt gezien als een groot talent. Al bij RSC Anderlecht werd de middenvelder ...

279
279
Mbappé-ramp bij Real Madrid: België schiet te hulp

Afgelopen week kwam er opvallend nieuws naar buiten. De blessure van Kylian Mbappé kwam ...

27
27
'Garcia verwoest laatste WK-kans voor Duivel in bloedvorm'

De Rode Duivels wonnen met 2-5 van de Verenigde Staten en woensdagnacht wacht Mexico. Bondscoach ...

264
264
Nieuwe wending in soap: Lukaku dropt emotioneel statement

Romelu Lukaku zorgde de voorbije dagen voor de nodige commotie bij SSC Napoli. Tegen de wil van de ...

188
188
Verrassing bij KRC Genk: CEO vertrekt uit Cegeka Arena

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met een lastige verplaatsing op ...

156
156
'Transferclash: Club en Anderlecht tegenover elkaar'

Komend weekend gaan de Champions' Play-Offs van start met de kraker tussen Club Brugge en RSC ...

287
287
Ervaren Rode Duivel op plaats gezet: "Pure nonchalance"

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

178
178
'Deal van 60 miljoen bezorgt Club Brugge zware kater'

Club Brugge was afgelopen zomer nadrukkelijk op zoek naar een nieuwe flankaanvaller. Daarvoor viel ...

443
443
Standard vloekt: zware opdoffer vlak voor Play-Offs

Komend weekend trekken ook de Europe Play-Offs zich op gang in de Jupiler Pro League. Standard staat ...

138
138
Ex-JPL-held verrast met extreme fysieke transformatie

Een transformatie die niemand zag aankomen: Jules Van Cleemput duikt plots opnieuw op, maar niet ...

43
43
Onverwachte Duivel imponeert: "Hij deed het geweldig"

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een flinke portie vertrouwen getankt richting het WK. In ...

242
242
JPL hot in Engeland: Seys en De Cat naar zelfde club?

Komend weekend worden de Champions' Play-Offs afgetrapt met enkele mooie affiches. Zo is het nu al ...

441
441
De interland-week op TV: zes WK-tickets en oefenclashes

Komend weekend gaat het beslissende luik van het seizoen in het clubvoetbal van start. Maar eerst ...

48
48
Degryse haalt verschroeiend uit na VS-België: "Kan écht niet"

De oefenwedstrijd in en tegen de Verenigde Staten, heeft de Rode Duivels een klinkende ...

131
131
De Bruyne moet wijken: nieuwe leider Duivels staat op

Kevin De Bruyne blijft de grootste naam bij de Rode Duivels, maar tegen de Verenigde Staten werd ook ...

510
510
België charmeert Europa: L'Equipe gek van twee Duivels

Er blijft zeker nog ruimte voor verbetering, maar de Rode Duivels hebben toch vooral goede punten ...

286
286
'Lukaku-soap duurt voort: Anderlecht-comeback wordt reëel'

Terwijl de Rode Duivels hun Amerikaanse tournée verder afwerken, wordt het op het thuisfront ...

531
531
Ook VS gaan los op truitjes-drama: sterren halen fors uit

De oefenwedstrijd tussen de Verenigde Staten en de Rode Duivels heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

366
366

Meer sportnieuws