'Anderlecht krijgt bod van 9 miljoen binnen'

619 stemmen
'Anderlecht krijgt bod van 9 miljoen binnen'

Het wordt nog een onverwacht druk slot van de transferperiode bij RSC Anderlecht. Door de verkoop van Sergio Gomez aan Manchester City hebben de Brusselaars immers opnieuw middelen om de selectie van extra versterking te voorzien. Daarnaast blijft het uitkijken naar wat er met Francis Amuzu zal gebeuren.


Het 22-jarige jeugdproduct werd de voorbije weken nadrukkelijk aan OGC Nice gelinkt. De subtopper uit de Ligue 1 volgt Amuzu al een behoorlijke tijd en toonde zich bereid om door te drukken. Even leek zelfs een akkoord in de maak over een transfersom van zo'n 8 miljoen euro. Maar afgelopen weerklonk plots dat een deal plots weer ver weg is.

Door de winst die geboekt werd op Gomez, is de nood aan nieuwe uitgaande miljoenendeal immers veel minder groot bij RSCA. De club zou zelfs een statement willen maken door Amuzu te behouden. Volgens transferwatcher Sacha Tavolieri hebben de Fransen nochtans al een verbeterd bod uitgebracht. Zo zou Nice de aanbieding hebben opgetrokken tot een slordige 9 miljoen euro.

ALTERNATIEVE PISTES
Of dat voldoende is om Anderlecht te overtuigen, valt echter te betwijfelen. De Brusselaars zouden op 10 miljoen euro en meer mikken. Nochtans zou Amuzu zelf wel openstaan voor een overgang naar Nice. Maar daar bekijkt men inmiddels alternatieve pistes. Volgens Sky Sports zou het vizier gericht zijn op Nicolas Pépé, die op huurbasis mag vertrekken bij Arsenal FC. Indien Nice het dossier van de Ivoriaan afgerond krijgt, zou dat van Amuzu automatisch de diepvriezer ingaan. De club is namelijk niet van plan om twee flankspelers aan te trekken voor het sluiten van de mercato.

LEES OOK: Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Voor 9 miljoen kan RSCA hem beter laten gaan ...

Meest recent

WK-route Duivels: weg open naar loodzware kwartfinale?

De Rode Duivels hebben dan toch beslag gelegd op groepswinst op het WK 2026. Nu hun poulefase achter ...

0
0
Europese pers draait volledig om: één Duivel hemel in geprezen

Na twee mindere wedstrijden hebben de Rode Duivels de rug gerecht op het WK 2026. Met een klinkende ...

182
182
Rode Duivels slaan waanzinnige slag: déze droomloting wenkt

De Rode Duivels hebben hun WK in één wedstrijd helemaal omgedraaid. Na de zege tegen ...

218
218
Megastunt op WK 2026, dramatische aftocht Uruguay

Het wereldkampioenschap 2026 leverde al heel wat mooie verhalen op. Het grootste sprookje tot dusver ...

83
83
Punten van VN: drie grote uitblinkers, één vette 9 op 10

De Rode Duivels hebben zich als groepswinnaar geplaatst voor de volgende ronde van het WK. ...

505
505
Groepswinnaar! Sterke Duivels hakken Nieuw-Zeeland in de pan

De Rode Duivels hebben het dan toch gedaan. In hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026 maakten de ...

188
188
Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

140
140
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

180
180
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

131
131
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

49
49
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

46
46
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

67
67
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

149
149
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

125
125
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

523
523
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

95
95
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

183
183
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

359
359
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

67
67
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

1058
1058
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

512
512
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

35
35
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

12
12
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

188
188
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

1020
1020

Meer sportnieuws