'Anderlecht krijgt bod van 9 miljoen binnen'

door
'Anderlecht krijgt bod van 9 miljoen binnen'

Het wordt nog een onverwacht druk slot van de transferperiode bij RSC Anderlecht. Door de verkoop van Sergio Gomez aan Manchester City hebben de Brusselaars immers opnieuw middelen om de selectie van extra versterking te voorzien. Daarnaast blijft het uitkijken naar wat er met Francis Amuzu zal gebeuren.


Het 22-jarige jeugdproduct werd de voorbije weken nadrukkelijk aan OGC Nice gelinkt. De subtopper uit de Ligue 1 volgt Amuzu al een behoorlijke tijd en toonde zich bereid om door te drukken. Even leek zelfs een akkoord in de maak over een transfersom van zo'n 8 miljoen euro. Maar afgelopen weerklonk plots dat een deal plots weer ver weg is.

Door de winst die geboekt werd op Gomez, is de nood aan nieuwe uitgaande miljoenendeal immers veel minder groot bij RSCA. De club zou zelfs een statement willen maken door Amuzu te behouden. Volgens transferwatcher Sacha Tavolieri hebben de Fransen nochtans al een verbeterd bod uitgebracht. Zo zou Nice de aanbieding hebben opgetrokken tot een slordige 9 miljoen euro.

ALTERNATIEVE PISTES
Of dat voldoende is om Anderlecht te overtuigen, valt echter te betwijfelen. De Brusselaars zouden op 10 miljoen euro en meer mikken. Nochtans zou Amuzu zelf wel openstaan voor een overgang naar Nice. Maar daar bekijkt men inmiddels alternatieve pistes. Volgens Sky Sports zou het vizier gericht zijn op Nicolas Pépé, die op huurbasis mag vertrekken bij Arsenal FC. Indien Nice het dossier van de Ivoriaan afgerond krijgt, zou dat van Amuzu automatisch de diepvriezer ingaan. De club is namelijk niet van plan om twee flankspelers aan te trekken voor het sluiten van de mercato.

LEES OOK: 'Anderlecht dacht aan héél pikante transfer bij Union'

Voor 9 miljoen kan RSCA hem beter laten gaan ...

Meest recent

Conte schept duidelijkheid over De Bruyne én Lukaku

Kevin De Bruyne maakte eindelijk zijn rentree bij Napoli na een slepende blessure. Ook Romelu Lukaku ...

6
6
Proto verrast met open sollicitatie bij Anderlecht

Silvio Proto is momenteel assistent van Jeremy Taravel bij RSC Anderlecht. De voormalige doelman ...

84
84
Tresoldi eerlijk over concurrentiestrijd bij Club Brugge

Nicolo Tresoldi is dit seizoen volledig ontploft bij Club Brugge. De aanvaller scoort aan de lopende ...

58
58
Kouyaté verbaast iedereen met uitspraken na Antwerp-zeperd

Royal Antwerp FC heeft de kansen op een plek in de top 6 helemaal om zeep geholpen. The Great Old ...

68
68
Pocognoli geeft criticasters lik op stuk: Frankrijk keert kar

Sebastien Pocognoli kende een desastreuze start bij AS Monaco en er werd meteen al over een ...

56
56
Niet Vanaken, Bertaccini ziet beste JPL-speler bij Club

Club Brugge is de grote favoriet voor het duel met RSC Anderlecht. Adriano Bertaccini hoopt in de ...

161
161
Kompany verliest geduld met media na Bayern-zege

Bayern München won makkelijk met 4-1 van Borussia Mönchengladbach. De titel kan Bayern ...

88
88
Proto bijt terug naar Renard na uitval over Anderlecht

Olivier Renard haalde enkele weken geleden zeer hard uit naar RSC Anderlecht, nadat hij er werd ...

137
137
Deschacht ziet Anderlecht-zonde: "Zet hem bij Club ..."

Zondagmiddag is het weer zover, dan kijken rivalen Club Brugge en RSC Anderlecht mekaar weer recht ...

435
435
Antwerp uitgeteld voor PO I? Oosting klaar en duidelijk

Mathematisch is er in principe nog heel wat mogelijk. Maar na vrijdagavond lijkt de Champions' ...

146
146
De Bruyne eindelijk weer voetballer: zo reageert Italiaanse pers

Na 132 dagen wachten, was het vrijdagavond eindelijk zover. Kevin De Bruyne maakte in de ...

92
92
‘Club Brugge genadeloos: hij kan z’n boeltje pakken’

Club Brugge gaat deze zomer genadeloos door de kern. Een speler met een aflopende verbintenis is de ...

291
291
Ommekeer in de maak: opnieuw Rode Duivel voor Genk?

De Rode Duivels trekken eind deze maand naar de VS om het WK voor te bereiden aan de hand van een ...

366
366
'Grote test Taravel: opvallende basisklant tegen Club Brugge'

Met twee opeenvolgende zeges is de rust bij RSC Anderlecht ietwat weergekeerd. Maar zondagmiddag ...

277
277
KV Kortrijk met cruciale partij: zekerheid op komst?

KV Kortrijk staat momenteel tweede in de Challenger Pro League. Die plaats geeft recht op een ticket ...

260
260
Bale legt uit : dit moét een coach kunnen bij Real Madrid

Real Madrid ontsloeg dit seizoen Xabi Alonso. Gareth Bale vond dat geen verrassing. De voormalige ...

52
52
Geslaagd of niet? Van der Elst maakt rapport Hayen

Nicky Hayen volgde Thorsten Fink op als coach van KRC Genk. De eerste maanden liggen ondertussen ...

166
166
Grote rentree De Bruyne, Pocognoli met enorme stunt

In het buitenland stonden er heel wat matchen op het programma. Zo kwamen Real Madrid, Bayern ...

86
86
Antwerp’s droom stort abrupt in na belabberde avond

Voor Antwerp is de hoop op de Champions' Play-Offs nu wel helemaal verdwenen. The Great Old speelde ...

127
127
Rode Duivels revelatie op WK: twee spelers cruciaal

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Eerst volgt er nog een stage in de Verenigde ...

82
82
Beerschot blijft dromen in CPL, Panda's met gehaktmolen

Op het Kiel blijven ze stiekem dromen van een miraculeuze rechtstreekse promotie. De Ratten pakten ...

64
64
De Sart over interesse JPL-clubs: "Zij informeerden"

Anno 2026 kan je als degelijke voetballer ook enorm veel geld verdienen. Zo spelen er heel wat ...

133
133
De Mil legt twee grote pijnpunten van AA Gent op tafel

Bij AA Gent is het van moeten. De Buffalo’s moeten winnen van KV Mechelen, anders lijkt de top ...

67
67
Hubert verrast bij Union SG: "Hij kan weer spelen"

Union SG heeft opvallend genoeg meer blessures nadat het programma lichter werd door de Champions ...

171
171
Zulte Waregem haalt slag thuis: contract tot 2029

Zulte Waregem is een zeer leuke ploeg om te volgen. Leuk voetbal en ook jonge talenten die er zich ...

74
74

Meer sportnieuws