'Ronaldo denkt toch weer aan spraakmakende transfer'

205 stemmen
'Ronaldo denkt toch weer aan spraakmakende transfer'

Cristiano Ronaldo stond afgelopen weekend weer in het oog van de storm bij Manchester United. De Portugees gedroeg zich bijzonder nukkig tijdens de wedstrijd tegen Brentford en na de 4-0-pandoering stormde hij meteen richting kleedkamer, zonder trainer Erik ten Hag de hand te schudden of de meegereisde fans te groeten. Het kwam ook nog eens tot een discussie met assistent Steve McLaren toen die de vedette opdroeg toch eens bij de fans te passeren.


De 37-jarige maakte zich al de hele zomer onmogelijk, want hij kwam niet opdagen voor de start van de voorbereiding en het kwam ook tot een publieke terechtwijzing door Ten Hag toen Ronaldo nog voor het einde van de oefenmatch tegen Rayo Vallecano het stadion verlaten had. De sterspeler wil na één jaar alweer Old Trafford verlaten, want hij is niet tevreden over de prestaties van de club.

Vooral het missen van de Champions League is Ronaldo een doorn in het oog en hij zou dan ook absoluut willen verkassen naar een team dat wel in het kampioenenbal speelt. Dat zou tot een opmerkelijke overgang kunnen leiden, want zowel Foot Mercato als 90min melden dat Sporting Lissabon zijn jeugdproduct wil terughalen. De club uit de Portugese hoofdstad zou al aan de entourage van Ronaldo laten weten hebben dat ze een deal willen verkennen.

CIRKEL ROND
Daar zou Ronaldo ook voor openstaan, want hij overwoog sowieso al om terug te keren naar de club waar hij zijn carrière lanceerde. Dat zou dan gaan gebeuren in 2023 of 2024, na het verstrijken van zijn contract bij United. Het zal wel niet evident worden om een akkoord te vinden, want Sporting kan bijlange niet betalen wat Ronaldo op Old Trafford nog steeds verdient. Beide partijen zullen dus een stevige inspanning moeten leveren voor een transfer.

LEES OOK: 'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Zou dat een goede uitweg zijn voor Ronaldo?

Meest recent

Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

12
12
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

95
95
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

81
81
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

81
81
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

264
264
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

155
155
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

147
147
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

342
342
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

594
594
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

305
305
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

3411
3411
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

63
63
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

74
74
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

148
148
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

58
58
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

203
203
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

70
70
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

25
25
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

221
221
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

201
201
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

177
177
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

106
106
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

38
38
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

122
122
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

127
127

Meer sportnieuws