'Ronaldo denkt toch weer aan spraakmakende transfer'

door
'Ronaldo denkt toch weer aan spraakmakende transfer'

Cristiano Ronaldo stond afgelopen weekend weer in het oog van de storm bij Manchester United. De Portugees gedroeg zich bijzonder nukkig tijdens de wedstrijd tegen Brentford en na de 4-0-pandoering stormde hij meteen richting kleedkamer, zonder trainer Erik ten Hag de hand te schudden of de meegereisde fans te groeten. Het kwam ook nog eens tot een discussie met assistent Steve McLaren toen die de vedette opdroeg toch eens bij de fans te passeren.


De 37-jarige maakte zich al de hele zomer onmogelijk, want hij kwam niet opdagen voor de start van de voorbereiding en het kwam ook tot een publieke terechtwijzing door Ten Hag toen Ronaldo nog voor het einde van de oefenmatch tegen Rayo Vallecano het stadion verlaten had. De sterspeler wil na één jaar alweer Old Trafford verlaten, want hij is niet tevreden over de prestaties van de club.

Vooral het missen van de Champions League is Ronaldo een doorn in het oog en hij zou dan ook absoluut willen verkassen naar een team dat wel in het kampioenenbal speelt. Dat zou tot een opmerkelijke overgang kunnen leiden, want zowel Foot Mercato als 90min melden dat Sporting Lissabon zijn jeugdproduct wil terughalen. De club uit de Portugese hoofdstad zou al aan de entourage van Ronaldo laten weten hebben dat ze een deal willen verkennen.

CIRKEL ROND
Daar zou Ronaldo ook voor openstaan, want hij overwoog sowieso al om terug te keren naar de club waar hij zijn carrière lanceerde. Dat zou dan gaan gebeuren in 2023 of 2024, na het verstrijken van zijn contract bij United. Het zal wel niet evident worden om een akkoord te vinden, want Sporting kan bijlange niet betalen wat Ronaldo op Old Trafford nog steeds verdient. Beide partijen zullen dus een stevige inspanning moeten leveren voor een transfer.

LEES OOK: 'Club Brugge kansloos: bliksemvertrek nieuwe chouchou'

Zou dat een goede uitweg zijn voor Ronaldo?

Meest recent

Lommel kondigt achtste(!) uitleenbeurt in 5,5 jaar aan

Lommel prijkt na 22 speeldagen op een knappe vierde plaats in de Challenger Pro League en mag nog ...

1
1
'Vandevoordt door concurrent bij Duivels verlost van bank'

Maarten Vandevoordt maakt intussen al iets meer dan een jaar vast deel uit van de kern van de Rode ...

31
31
'Anderlecht baalt: gedroomde coach haakt af'

Anderlecht belandde de voorbije weken nog maar eens in een crisis. Na een twee op vijftien in de ...

252
252
TRANSFERUURTJE: 'Genk casht op Oh, eerste zomertransfer Club'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

64
64
‘Halve Belg Sacha Boey maakt alsnog knaltransfer'

De Turkse wintermercato is nog even open en daar profiteren de clubs optimaal van. Fenerbahçe ...

31
31
Smets doet boekje open: Fink naar Anderlecht?

Matte Smets kon afgelopen wintermercato naar Duitsland. Wolfsburg had 19 miljoen euro over voor de ...

302
302
Rampscenario Dams in Saudi-Arabië: "Verhaal is over"

Matteo Dams kwam bij PSV snel op de voorgrond. Het jeugdproduct van Royal Antwerp FC brak volledig ...

102
102
Oosting stuurt duidelijk signaal over toekomst Janssen

Toen Joseph Oosting overnam bij Antwerp, stond de Great Old in de kelder van het klassement. ...

114
114
Harde kern Anderlecht grijpt in en haalt uit naar spelers

Anderlecht hoopt om 20u30 een eerste stap richting de bekerfinale te zetten. Daarvoor zal het wel ...

278
278
'Ajax stelt keiharde eis voor transfer Godts'

Voor Ajax lijkt de titel in Nederland nu al een utopie, want de achterstand op leider PSV bedraagt ...

81
81
'KV Mechelen beslist: eerste zomervertrekker bekend'

Bij KV Mechelen dromen ze nog steeds van de Champions' Play-Off, maar na een matige drie op vijftien ...

103
103
'Chelsea wijzigt transferkoers met gevolg voor Penders'

Anderhalf jaar geleden zorgde Mike Penders voor grote verbazing. De jonge doelman verkaste voor maar ...

152
152
Dubbel gevoel bij Charleroi: "Top zes of bekerfinale?"

De strijd om de bekerfinale ligt nog steeds helemaal open. De eerste heenwedstrijd van de halve ...

36
36
Van Damme ziet één grote transferfout bij Antwerp

Royal Antwerp FC moet RSC Anderlecht uitschakelen in de Croky Cup. De Great Old heeft immers weinig ...

185
185
Deschacht legt de vinger op open RSCA-wonde

RSC Anderlecht moet vandaag aan de bak tegen Royal Antwerp FC. Een zéér belangrijk ...

219
219
PSV zorgt voor 'paniek' in Nederland na demonstratie

In Nederland lijken ze toch wel een probleem te hebben. Daar is er één club die ver ...

84
84
‘Keiharde beslissing: Club Brugge zet speler bij huisvuil’

Wat begon als een statement-transfer, is uitgegroeid tot een dossier vol blessures en twijfel. Na ...

1149
1149
Smets wijst miljoenenbod af: “Genk primeert”

KRC Genk verkocht Hyeon-gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. De Limburgers hadden ook Matte ...

142
142
Vanhaezebrouck naar Anderlecht? Niet zolang hij daar zit

Anderlecht moet opnieuw op zoek naar een trainer na het vertrek van Besnik Hasi. In de HLN-podcast ...

337
337
'Anderlecht praat na Fink met tweede coach'

RSC Anderlecht is intensief bezig met de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi. De ...

408
408
Janssen ziet Antwerp-diamant ontploffen

Bij Royal Antwerp FC moeten ze de kaart van de jeugd trekken. Er is amper geld voor heel stevige ...

263
263
Anderlecht droomt: zes miljoenendossiers op tafel

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo voor 17 miljoen euro. In tegenstelling tot wat een bepaalde ...

336
336
Antwerp lijkt ‘verdoemd’: eindelijk de vloek weg?

Als Royal Antwerp FC iets van een alweer pover seizoen wil maken, dan moet het voorbij RSC ...

129
129
Na verkoop Angulo: nieuwe coach meteen in de problemen

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo, waar ze ongeveer 15 miljoen euro netto aan verdienen. ...

94
94
Grote favoriet in trainerszoektocht RSCA: Zetterberg vol lof

Bij RSC Anderlecht draait de zoektocht naar een nieuwe trainer momenteel op volle toeren. Daarbij ...

581
581

Meer sportnieuws