'Ronaldo denkt toch weer aan spraakmakende transfer'

205 stemmen
'Ronaldo denkt toch weer aan spraakmakende transfer'

Cristiano Ronaldo stond afgelopen weekend weer in het oog van de storm bij Manchester United. De Portugees gedroeg zich bijzonder nukkig tijdens de wedstrijd tegen Brentford en na de 4-0-pandoering stormde hij meteen richting kleedkamer, zonder trainer Erik ten Hag de hand te schudden of de meegereisde fans te groeten. Het kwam ook nog eens tot een discussie met assistent Steve McLaren toen die de vedette opdroeg toch eens bij de fans te passeren.


De 37-jarige maakte zich al de hele zomer onmogelijk, want hij kwam niet opdagen voor de start van de voorbereiding en het kwam ook tot een publieke terechtwijzing door Ten Hag toen Ronaldo nog voor het einde van de oefenmatch tegen Rayo Vallecano het stadion verlaten had. De sterspeler wil na één jaar alweer Old Trafford verlaten, want hij is niet tevreden over de prestaties van de club.

Vooral het missen van de Champions League is Ronaldo een doorn in het oog en hij zou dan ook absoluut willen verkassen naar een team dat wel in het kampioenenbal speelt. Dat zou tot een opmerkelijke overgang kunnen leiden, want zowel Foot Mercato als 90min melden dat Sporting Lissabon zijn jeugdproduct wil terughalen. De club uit de Portugese hoofdstad zou al aan de entourage van Ronaldo laten weten hebben dat ze een deal willen verkennen.

CIRKEL ROND
Daar zou Ronaldo ook voor openstaan, want hij overwoog sowieso al om terug te keren naar de club waar hij zijn carrière lanceerde. Dat zou dan gaan gebeuren in 2023 of 2024, na het verstrijken van zijn contract bij United. Het zal wel niet evident worden om een akkoord te vinden, want Sporting kan bijlange niet betalen wat Ronaldo op Old Trafford nog steeds verdient. Beide partijen zullen dus een stevige inspanning moeten leveren voor een transfer.

LEES OOK: Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

Zou dat een goede uitweg zijn voor Ronaldo?

Meest recent

Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

10
10
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

76
76
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

67
67
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

142
142
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

145
145
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

309
309
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

305
305
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

231
231
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

65
65
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

94
94
'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

171
171
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

49
49
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

58
58
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

494
494
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

122
122
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

173
173
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

182
182
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

906
906
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

97
97
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

246
246
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

120
120
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

80
80
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

35
35
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

372
372
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

99
99

Meer sportnieuws