AA Gent pakt uit met belangrijke contractverlenging

door
AA Gent pakt uit met belangrijke contractverlenging

AA Gent gaat donderdagavond op zoek naar kwalificatie voor de groepsfase van de Europa League. Daarvoor zal het in twee wedstrijden voorbij Omonia Nicosia moeten zien te raken. Het is nog niet helemaal duidelijk of ze daarbij zullen kunnen rekenen op de kersverse topaanwinst Jens Petter Hauge. Op wie het wel zeker zal kunnen rekenen, is Davy Roef.


De doelman was in de zomer van 2020 gratis overgekomen van Anderlecht en fungeerde aanvankelijk als tweede doelman. In de tweede helft van vorig seizoen kreeg hij echter toen Sinan Bolat in de aanloop naar de topper tegen Club Brugge niet kwam opdagen en Roef zou daarna zijn basisplaats niet meer afgeven. Hij eiste ook een heldenrol op in de gewonnen bekerfinale tegen zijn ex-ploeg door de beslissende strafschop te stoppen.

Dit seizoen krijgt Roef voluit het vertrouwen en rekent Gent voorlopig enkel op de jonkies De Schrevel en Fortin als doublures. Alleen was er wel wat twijfel over de toekomst van de 28-jarige, want die ging zijn laatste contractjaar in. Nu is alle twijfel echter weggenomen, want Gent laat weten dat Roef zijn overeenkomst tot 2025 verlengd heeft.

WAARDERING
"Er sprak veel waardering uit het voorstel van KAA Gent", reageert Roef nadat hij zijn handtekening gezet heeft. "k heb dan ook niet lang moeten nadenken om mijn contract te verlengen. Ik ga me met veel plezier elke dag blijven inzetten voor deze club."


LEES OOK: Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

Verdient hij deze contractverlenging?

Meest recent

Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

0
0
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

70
70
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

54
54
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

14
14
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

227
227
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

57
57
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

67
67
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

39
39
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

125
125
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

73
73
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

72
72
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

21
21
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

30
30
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

43
43
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

142
142
Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

147
147
Ruben Van Gucht brengt BV tot absoluut kookpunt

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit de media weg te slaan. Relationele perikelen, ...

76
76
‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

De Rode Duivels zagen de afgelopen jaren heel wat talenten voor een ander land kiezen, maar mogelijk ...

167
167
'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Sporting Charleroi heeft Nicolas Frutos enkele weken geleden aangesteld als de nieuwe sportief ...

133
133
Debast: "Van hen leerde ik het meest bij Anderlecht"

Zeno Debast kende dit seizoen maandenlang blessureleed. De afgelopen weken is hij weer fit en hij ...

132
132
'Anderlecht krijgt gigantische financiële opsteker'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een schoonmaak houden in de kern. De Brusselaars willen dan ...

254
254
'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

Gaat Club Brugge Standard een stevige tik uitdelen op de transfermarkt? Het zou zomaar kunnen. ...

324
324
Kompany: "Twee jaar geleden was ik nog de slechtste coach"

Vincent Kompany maakt al vele jaren indruk als coach. Hij hoopt morgen Real Madrid uit te schakelen ...

135
135
Neuer zet Belgische doelman in top vijf beste keepers ooit

Manuel Neuer is ook op zijn 40ste nog steeds een van de beste doelmannen ter wereld. De Duitser ...

499
499
Bertaccini in de penarie: bliksemvertrek op komst?

Adriano Bertaccini scoorde afgelopen zondag als invaller bij RSC Anderlecht het derde doelpunt tegen ...

322
322

Meer sportnieuws