'Cercle Brugge vindt nieuwe Matondo in Frankrijk'

146 stemmen
'Cercle Brugge vindt nieuwe Matondo in Frankrijk'

Bij Cercle Brugge hebben ze met vier op twaalf geen droomstart genomen en dus kampeert de Vereniging momenteel in de onderste regionen van het klassement. Het slaagde er nog niet helemaal in om het vertrek van enkele smaakmakers op te vangen, met de exit van Rabbi Matondo als grootste verlies. De Welshe dribbelaar zag af van een verlengd verblijf in het Jan Breydelstadion en tekende uiteindelijk bij Rangers.


Dat was een domper voor Cercle, dat nog geen echte vervanger kon vinden. Die zou nu echter op komst kunnen zijn, want volgens Get French Football News hebben de Bruggelingen hun oog laten vallen op Yann Gboho. De 21-jarige flankaanvaller keerde deze zomer terug bij Stade Rennes na een uitleenbeurt aan Vitesse, maar is overbodig.

Gboho heeft bij Rennes nog een jaar contract, maar Cercle hoopt hem desondanks transfervrij over te kunnen nemen. De gesprekken tussen de teams zouden daarover aan de gang zijn en ook met Gboho zelf heeft Cercle al contact opgenomen. Bij Vitesse was hij vorig seizoen goed voor drie goals en twee assists in 30 matchen.

JEUGDINTERNATIONAL
Gboho lijkt een beetje een gelijkaardig traject als Matondo afgelegd te hebben. In de jeugd gold hij immers als een talent en hij was ook Frans jeugdinternational. Hij debuteerde als 18-jarige in de A-ploeg van Rennes, maar de grote doorbraak kwam er nooit. Desondanks heeft hij wel al een aantal wedstrijden in de Champions League en Europa League op de teller. Bij Cercle hopen ze ongetwijfeld dat hij op Jan Breydel zijn carrière weer kan lanceren.

LEES OOK: 'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

Goede transfer voor Cercle?

Meest recent

'Eerste zomeraanwinst Kompany: Bayern telt 55 miljoen neer'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

13
13
'Mercato Club Brugge ontploft: deal van 45 miljoen euro'

Zowat alle kenners en waarnemers zijn het er erover eens dat de zomermercato dit seizoen pas echt op ...

196
196
TRANSFERUURTJE: 'Spektakel Club Brugge, transferbom Burgess'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

330
330
FIFA slaat keihard terug na WK-commotie lege zitjes

Het WK is nog maar net begonnen of de eerste controverse is al ontploft. Voor de start van het ...

86
86
Witsel doet boekje open over Anderlecht-terugkeer Lukaku

Romelu Lukaku wordt al een tijdje in verband gebracht met een terugkeer naar RSC Anderlecht. De ...

254
254
‘Transferstrijd Tzolis en Godts: Arsenal hakt knopen door’

De zomermercato komt eraan en de Europese topclubs zijn de transfermarkt volop aan het afschuimen. ...

139
139
‘Braziliaanse Amuzu-rel: Anderlecht dient klacht in’

Francis Amuzu maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Gremio. De buitenspeler vond het ...

223
223
Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

169
169
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

1008
1008
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

77
77
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

411
411
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

234
234
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

630
630
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

729
729
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

82
82
Garcia kan De Ketelaere helemaal laten crashen op het WK

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

162
162
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

793
793
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

95
95
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

72
72
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

70
70
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

43
43
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

169
169
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

125
125
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

117
117
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

101
101

Meer sportnieuws