'Cercle Brugge vindt nieuwe Matondo in Frankrijk'

146 stemmen
'Cercle Brugge vindt nieuwe Matondo in Frankrijk'

Bij Cercle Brugge hebben ze met vier op twaalf geen droomstart genomen en dus kampeert de Vereniging momenteel in de onderste regionen van het klassement. Het slaagde er nog niet helemaal in om het vertrek van enkele smaakmakers op te vangen, met de exit van Rabbi Matondo als grootste verlies. De Welshe dribbelaar zag af van een verlengd verblijf in het Jan Breydelstadion en tekende uiteindelijk bij Rangers.


Dat was een domper voor Cercle, dat nog geen echte vervanger kon vinden. Die zou nu echter op komst kunnen zijn, want volgens Get French Football News hebben de Bruggelingen hun oog laten vallen op Yann Gboho. De 21-jarige flankaanvaller keerde deze zomer terug bij Stade Rennes na een uitleenbeurt aan Vitesse, maar is overbodig.

Gboho heeft bij Rennes nog een jaar contract, maar Cercle hoopt hem desondanks transfervrij over te kunnen nemen. De gesprekken tussen de teams zouden daarover aan de gang zijn en ook met Gboho zelf heeft Cercle al contact opgenomen. Bij Vitesse was hij vorig seizoen goed voor drie goals en twee assists in 30 matchen.

JEUGDINTERNATIONAL
Gboho lijkt een beetje een gelijkaardig traject als Matondo afgelegd te hebben. In de jeugd gold hij immers als een talent en hij was ook Frans jeugdinternational. Hij debuteerde als 18-jarige in de A-ploeg van Rennes, maar de grote doorbraak kwam er nooit. Desondanks heeft hij wel al een aantal wedstrijden in de Champions League en Europa League op de teller. Bij Cercle hopen ze ongetwijfeld dat hij op Jan Breydel zijn carrière weer kan lanceren.

LEES OOK: Anderlecht aast op straffe deal met man van 10 miljoen

Goede transfer voor Cercle?

Meest recent

Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

78
78
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

361
361
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

161
161
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

54
54
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

22
22
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

55
55
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

293
293
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

38
38
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

373
373
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

607
607
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

110
110
Nainggolan betrokken bij verkeersincident in Antwerpen

Radja Nainggolan is met Patro Eisden begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De ...

92
92
Vanaken in de basis: grote gevolgen voor de aanval

Hans Vanaken wordt in de basis geschreeuwd door bepaalde analisten. Maar Rudi Garcia gaat dan knopen ...

278
278
Chadli corrigeert Garcia: "Zij hadden sneller moeten komen"

De Rode Duivels likken hun wonden na een nieuwe ontgoochelende prestatie op het WK. Na de ...

113
113
Drukte bij Lommel: 4 vertrekkers, 3 anderen kunnen blijven

Lommel SK wist het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 te pakken. De Limburgers ...

41
41
Mazzu heeft nieuwe Belgische club beet

Felice Mazzu hopte de voorbije jaren al tussen heel wat Belgische clubs. De ervaren trainer moest ...

83
83
Transfers: aanwinsten voor Charlerloi, Beveren, La Louvière

Door het WK is het nog even wachten op echte toptransfers, maar heel wat kleinere clubs zijn wel al ...

189
189
Mokerslag Duitsland: einde WK voor sterkhouder

Drie landen zijn op dit moment al zeker van kwalificatie voor de knock-outfase van het WK. Naast ...

35
35
Vanden Borre veegt de vloer aan met Garcia

De Rode Duivels moeten door het stof nadat ook hun tweede wedstrijd op het WK een ontgoocheling ...

213
213
Exodus gaat verder: STVV kondigt volgende vertrekker aan

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, dat het uiteindelijk afsloot op de derde plaats in de ...

46
46
Alderweireld ziet énorm probleem: "Al 3 à 4 toernooien"

Voor de Rode Duivels is het WK bijzonder ontgoochelend begonnen met een schamele twee op zes tegen ...

406
406
'Monsterlijke aanbieding voor Leandro Trossard'

De Rode Duivels konden zondagavond niet winnen van Iran en bleven steken op een 0-0. Ook Leandro ...

205
205
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haakt af, domper voor Tzolis'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

527
527
Vandenbempt verwoest Garcia: één Duivel de grote pineut

De Rode Duivels zitten in de hoek waar de klappen vallen. Na een sterke voorbereiding werd er veel ...

418
418
Vanaken-oorlog barst: “De Bruyne moet naar Garcia stappen”

Het is hommeles bij de Rode Duivels. Met een twee op zes in de poulefase lijkt groepswinst ...

820
820

Meer sportnieuws