'Man Utd zet gewezen Beerschot-sensatie op verlanglijst'

door
'Man Utd zet gewezen Beerschot-sensatie op verlanglijst'

Manchester United is rampzalig aan het seizoen begonnen. Na nederlagen tegen Brighton en Brentford staat het zelfs helemaal laatste in de Premier League op basis van het doelsaldo. Erik ten Hag heeft dus nog enorm veel werk op Old Trafford en staat nu al zwaar onder druk. De Nederlander zal daarom in de komende twee weken zeker nog de transfermarkt op trekken.


Helemaal bovenaan het lijstje van United staat nog steeds een extra middenvelder. Wekenlang probeerde het tevergeefs om Frenkie de Jong te overtuigen om FC Barcelona te verlaten, maar die piste lijken ze stilaan opgegeven te hebben. De voorbije dagen werd dan weer onderhandeld met Adrien Rabiot (Juventus), maar ook die transfer zou nu op de helling staan.

Man Utd moet dus alweer doorschakelen en hoopt volgens GOAL te stunten door Casemiro weg te kapen bij Real Madrid. Ook dat lijkt echter een weinig realistische piste te zijn, want de Braziliaan is nog steeds een sleutelspeler bij de titelverdediger in La Liga en de Champions League. Wanneer ook die transfer definitief afgeschreven wordt, zou United weleens naar een opvallende naam kunnen lonken.

BEERSCHOT
Ze zouden namelijk ook interesse tonen in Moises Caicedo. De Ecuadoraan was in de eerste helft van vorig seizoen nog een zeldzaam lichtpuntje bij een kwakkelend Beerschot en overtuigde Brighton zo om zijn uitleenbeurt in januari al af te breken. Sindsdien maakte de 20-jarige ook in de Premier League indruk. Dat deed hij ook tegen United, want hij was vorige week één van de uitblinkers in de zege op Old Trafford en scoorde eind vorig seizoen ook toen de grootmacht een 4-0 om de oren kreeg in Brighton.


LEES OOK: 'Milan en PSG doen Barça gruwen: knaltransfer in gevaar'

Zou Man Utd een goede stap zijn voor Caicedo?

Meest recent

Rode Duivels op TV: hier kijk jij naar VS-België

De Rode Duivels trappen zaterdagavond hun oefencampagne richting het WK af. In Atlanta kruisen de ...

9
9
'Milan en PSG doen Barça gruwen: knaltransfer in gevaar'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

8
8
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

41
41
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

75
75
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

245
245
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

252
252
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

161
161
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

197
197
'Liverpool lanceert heuse transferraket na vertrek Salah'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

179
179
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

102
102
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

117
117
Europese barrages: dé favorieten voor laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

59
59
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

167
167
"Doet pijn hen zo te zien" - grote zorgen rond RSCA-tweetal

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

442
442
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

371
371
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

269
269
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

132
132
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

421
421
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

93
93
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

805
805
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

283
283
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

227
227
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

174
174
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

415
415
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

158
158

Meer sportnieuws