'Man Utd zet gewezen Beerschot-sensatie op verlanglijst'

door
'Man Utd zet gewezen Beerschot-sensatie op verlanglijst'

Manchester United is rampzalig aan het seizoen begonnen. Na nederlagen tegen Brighton en Brentford staat het zelfs helemaal laatste in de Premier League op basis van het doelsaldo. Erik ten Hag heeft dus nog enorm veel werk op Old Trafford en staat nu al zwaar onder druk. De Nederlander zal daarom in de komende twee weken zeker nog de transfermarkt op trekken.


Helemaal bovenaan het lijstje van United staat nog steeds een extra middenvelder. Wekenlang probeerde het tevergeefs om Frenkie de Jong te overtuigen om FC Barcelona te verlaten, maar die piste lijken ze stilaan opgegeven te hebben. De voorbije dagen werd dan weer onderhandeld met Adrien Rabiot (Juventus), maar ook die transfer zou nu op de helling staan.

Man Utd moet dus alweer doorschakelen en hoopt volgens GOAL te stunten door Casemiro weg te kapen bij Real Madrid. Ook dat lijkt echter een weinig realistische piste te zijn, want de Braziliaan is nog steeds een sleutelspeler bij de titelverdediger in La Liga en de Champions League. Wanneer ook die transfer definitief afgeschreven wordt, zou United weleens naar een opvallende naam kunnen lonken.

BEERSCHOT
Ze zouden namelijk ook interesse tonen in Moises Caicedo. De Ecuadoraan was in de eerste helft van vorig seizoen nog een zeldzaam lichtpuntje bij een kwakkelend Beerschot en overtuigde Brighton zo om zijn uitleenbeurt in januari al af te breken. Sindsdien maakte de 20-jarige ook in de Premier League indruk. Dat deed hij ook tegen United, want hij was vorige week één van de uitblinkers in de zege op Old Trafford en scoorde eind vorig seizoen ook toen de grootmacht een 4-0 om de oren kreeg in Brighton.


LEES OOK: Engeland wild van Lammens: “In voetsporen van legende”

Zou Man Utd een goede stap zijn voor Caicedo?

Meest recent

Boeckx geeft Taravel goede raad: “Dan wint Anderlecht”

RSC Anderlecht moet dit weekend flink aan de bak. Er is maar één optie: winnen op het ...

26
26
AA Gent in zak en as: Lopes en Roef benoemen hét probleem

AA Gent blijft dit seizoen matig voor de dag komen. Rik De Mil krijgt de motor ook niet aan het ...

7
7
Schokgolf in Napels: De Bruyne na één seizoen weer weg?

Volgens Italiaanse bronnen zou Kevin De Bruyne dit weekend terugkeren naar Italië om de ...

41
41
Trainersplan Anderlecht op helling: "Anders riskeer je gezeik"

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

88
88
Club Brugge bij Europese subtop? "Om er echt bij te horen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

207
207
Nieuwe twist in Vinicius-rel: dít zegt Prestianni tegen UEFA

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid werd deze week overschaduwd door de ...

237
237
AA Gent incasseert zware klap: "Serieus over praten"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

163
163
TRANSFERUURTJE: 'Barça vol voor Duivel, bliksemexit bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

194
194
Stankovic wijst naar woorden Leko: “Mooiste compliment”

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic compleet losgebarsten. De zoon van Inter-legende Dejan is ...

125
125
Turkse fans pakken Tedesco genadeloos aan: “Parasiet!”

Domenico Tedesco was in het verleden de bondscoach van de Rode Duivels, maar dat draaide uit op een ...

95
95
Engeland wild van Lammens: “In voetsporen van legende”

Senne Lammens speelde in het verleden bij Club Brugge en Royal Antwerp FC, maar de Belgische doelman ...

178
178
Antwerp pakt uit met glorieus nieuw shirt: 145 jaar

Royal Antwerp FC bestaat al sinds 1880 en voor het 145-jarige bestaan heeft de club uitgepakt met ...

64
64
Dejan Stankovic dropt grote hint over toekomst zoonlief

Aleksandar Stankovic is niet meer weg te denken uit de basisopstelling van Club Brugge. Op korte ...

351
351
Scherpe De Mil vreest voor Play-Off 1: “Op deze manier…”

KAA Gent kreeg een ferme mokerslag vrijdagavond. In eigen huis werd verloren van laagvlieger Cercle ...

109
109
Renard bijzonder scherp voor twee RSCA'ers: "Schokte me"

Olivier Renard gaf een zeer pittig interview aan La Capitale. Daar haalde hij heel hard uit naar het ...

375
375
Vanzeir neemt wraak: "Toon me dat ik blind ben, zei hij"

Rik De Mil blijft het moeilijk hebben om standvastige resultaten te boeken. Met een 13 op 27 zijn ...

163
163
Taravel zet RSCA-speler op zijn plaats: "Hij gaf mij gelijk"

Bij RSC Anderlecht hebben ze heel wat problemen. Sportief kent het een zeer matig seizoen. Alleen ...

265
265
Verschaeren verlaat Anderlecht: 'ideale nieuwe club' bekend

Yari Verschaeren kan dit weekend zijn 250ste match voor de hoofdmacht van RSC Anderlecht spelen. De ...

593
593
Vermeeren kopje onder: Franse pers haalt botte bijl boven

Habib Beye heeft zijn debuut als hoofdcoach van Olympique Marseille helemaal gemist. Vrijdagavond ...

206
206
‘Code rood Anderlecht: basisspeler stoomt naar uitgang’

Anderlecht is bereid mee te werken aan een vertrek van een basisspeler, als de juiste voorwaarden op ...

340
340
'Alarm Club Brugge: bliksemvertrek Tresoldi krijgt vorm'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Daarbij jongens die al een ...

417
417
'Trainersdossier Anderlecht: grandioze wending in de maak'

Ondertussen is het alweer een drietal weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd en van een nieuwe ...

880
880
'Simonis zeker niet Anderlecht: volgende club bekend'

Paul Simonis werd gelinkt aan RSC Anderlecht, maar de Nederlander zal zeker niet de nieuwe trainer ...

118
118
Presidentskandidaat FC Barcelona gaat voor megatransfer

Bij FC Barcelona gaat er weer een strijd losbarsten voor het presidentsschap van de club. Uiteraard ...

117
117
Uitgerekend Vanzeir deelt AA Gent gigantische mokerslag uit

In de Jupiler Pro League stond er met AA Gent tegen Cercle Brugge een heel belangrijk duel op het ...

153
153

Meer sportnieuws