'Man Utd zet gewezen Beerschot-sensatie op verlanglijst'

door
'Man Utd zet gewezen Beerschot-sensatie op verlanglijst'

Manchester United is rampzalig aan het seizoen begonnen. Na nederlagen tegen Brighton en Brentford staat het zelfs helemaal laatste in de Premier League op basis van het doelsaldo. Erik ten Hag heeft dus nog enorm veel werk op Old Trafford en staat nu al zwaar onder druk. De Nederlander zal daarom in de komende twee weken zeker nog de transfermarkt op trekken.


Helemaal bovenaan het lijstje van United staat nog steeds een extra middenvelder. Wekenlang probeerde het tevergeefs om Frenkie de Jong te overtuigen om FC Barcelona te verlaten, maar die piste lijken ze stilaan opgegeven te hebben. De voorbije dagen werd dan weer onderhandeld met Adrien Rabiot (Juventus), maar ook die transfer zou nu op de helling staan.

Man Utd moet dus alweer doorschakelen en hoopt volgens GOAL te stunten door Casemiro weg te kapen bij Real Madrid. Ook dat lijkt echter een weinig realistische piste te zijn, want de Braziliaan is nog steeds een sleutelspeler bij de titelverdediger in La Liga en de Champions League. Wanneer ook die transfer definitief afgeschreven wordt, zou United weleens naar een opvallende naam kunnen lonken.

BEERSCHOT
Ze zouden namelijk ook interesse tonen in Moises Caicedo. De Ecuadoraan was in de eerste helft van vorig seizoen nog een zeldzaam lichtpuntje bij een kwakkelend Beerschot en overtuigde Brighton zo om zijn uitleenbeurt in januari al af te breken. Sindsdien maakte de 20-jarige ook in de Premier League indruk. Dat deed hij ook tegen United, want hij was vorige week één van de uitblinkers in de zege op Old Trafford en scoorde eind vorig seizoen ook toen de grootmacht een 4-0 om de oren kreeg in Brighton.


LEES OOK: Duivels plan met Tielemans onthuld: “Essentieel”

Zou Man Utd een goede stap zijn voor Caicedo?

Meest recent

"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

6
6
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

18
18
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

75
75
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

76
76
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

37
37
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

22
22
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

35
35
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

36
36
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

200
200
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

101
101
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

244
244
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

198
198
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

240
240
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

557
557
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

272
272
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

138
138
Analisten pakken Tzolis aan: "Stamp hem overhoop"

Club Brugge was afgelopen maandag vooral voor de pauze een paar maatjes te groot voor RSC ...

480
480
RSCA-fan Eddy Merckx incasseert enorm grote klap

Wielerlegende Eddy Merckx is opnieuw opgenomen in het ziekenhuis. Het 80 jarige icoon kampt al ...

132
132
Antwerp met handen in het haar: nieuwe domper rond Kerk

Antwerp zal in de komende weken nog serieus uit zijn pijp moeten komen als het nog een Europees ...

94
94
Sonck onthult hét probleem van KRC Genk

KRC Genk heeft vorig weekend zijn start in de Europe Play-Off niet gemist met een zege op Antwerp. ...

200
200
'Verbazingwekkende transer voor Vermeeren'

Voor Arthur Vermeeren is het alweer een moeilijk seizoen. De 21-jarige middenvelder wordt dit ...

482
482
Zware kritiek op AA Gent: "Ze zijn snel tevreden"

De Champions' Play-Off begon vorig weekend met zeges voor Union en Club Brugge, die zo verder ...

89
89
'Nieuwe leegloop Union: 5 sterkhouders spelen voor transfer'

Vorig seizoen bekroonde Union al zijn bijzondere prestaties sinds de terugkeer op het hoogste niveau ...

100
100
AA Gent pakt weer uit met jeugdinternational

Traditioneel hinkte AA Gent stevig achterop ten opzichte van concurrenten als Anderlecht, Genk, ...

24
24
Genk ontdekt nieuwe parel: "Zegen van Courtois"

Bij KRC Genk dient de Europe Play-Off niet alleen om het seizoen nog een beetje te redden en alsnog ...

82
82

Meer sportnieuws