Saint-Etienne plukt Belg weg bij Roda JC

42 stemmen
Saint-Etienne plukt Belg weg bij Roda JC

Bij Roda JC krijgen jonge Belgen vaak speelkansen. Eén van hen heeft een mooie transfer naar Saint-Etienne weten te versieren. Dat maakte de club uit Kerkrade officieel bekend.


"Roda JC Kerkrade heeft overeenstemming bereikt met AS Saint-Étienne over de transfer van Benjamin Bouchouari. De middenvelder stond nog tot en met de zomer van 2024 onder contract in Kerkrade, maar kiest nu voor de overstap naar Franse voetbalclub”, laat de club weten.

De ex-speler van Anderlecht, KRC Genk en KV Mechelen reageerde. “Roda JC gaf mij de kans om mezelf te bewijzen en de trainer heeft mij vanaf het begin veel vertrouwen gegeven. Daarom wil ik, via deze transfer, iets teruggeven. Ik zou het niet netjes vinden om gratis de deur uit te lopen. Mijn ouders hebben dezelfde gedachte, zo ben ik opgevoed. Ik weet wat ik wil en probeer heel ver te komen", aldus Benjamin Bouchouari.

Roda is trots op het talent. "Dit is het beleid wat wij als club willen nastreven; jonge, talentvolle spelers de kans geven om zich bij Roda JC te ontwikkelen", aldus algemeen directeur Jordens Peters. “Natuurlijk gaan we de voetbalkwaliteiten van Benji enorm missen, maar we geven hem graag de ruimte om zich in een andere competitie verder te ontwikkelen. Daarbij was het een aanbod welke wij als club in opbouw niet konden weigeren; voor Roda JC en KKD-begrippen is dit een fantastisch bedrag. Het is goed om te zien dat het technisch beleid wat twee jaar geleden is ingezet zijn vruchten afwerpt."

Een gemiste kans voor de Belgische clubs?

Meest recent

Tielemans heerst in finale: Engelse pers door dolle heen

Op zijn 29ste heeft Youri Tielemans een eerste Europese trofee op zijn palmares kunnen zetten. ...

17
17
'Enorme jackpot Club: Tzolis kiest transferbestemming'

Als Club Brugge donderdagavond beslag legt op zijn 20ste landstitel, zal Christos Tzolis daar een ...

99
99
'Ten Hag op tribunes Cegeka Arena: Genkie springt in oog'

KRC Genk bleef dinsdagavond op een 0-0-gelijkspel steken tegen Antwerp FC. Voor de gelegenheid was ...

47
47
Aston Villa wint Europa League! Hoofdrol Tielemans in finale

Aston Villa heeft woensdagavond beslag gelegd op de Europa League. In de finale had de Premier ...

48
48
Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

Club Brugge staat op punt op 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord. ...

441
441
'Grote JPL-comeback Carl Hoefkens: gesprekken opgestart'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

135
135
San Youri! Tielemans breekt finale open met heerlijke volley

Woensdagavond vormde Istanbul de gaststad van de Europa League-finale tussen SC Freiburg en Aston ...

55
55
'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Slechts enkele maanden na zijn ontslag bij Real Madrid, heeft Xabi Alonso een nieuwe job gevonden. ...

91
91
Transfer onvermijdelijk: El Ouahdi doet boekje open

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

318
318
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

488
488
Sterkhouder staat op bij Antwerp: "Iedereen kent zijn kwaliteit"

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

303
303
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

605
605
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

218
218
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

36
36
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

307
307
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

110
110
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

80
80
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

60
60
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

459
459
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

231
231
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

288
288
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

138
138
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

177
177
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

505
505
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

301
301

Meer sportnieuws