'Antwerp vangt jackpot bij vertrek steunpilaar'

850 stemmen
'Antwerp vangt jackpot bij vertrek steunpilaar'

Met een vlekkeloos rapport pronkt Antwerp na vier speeldagen eenzaam bovenaan het klassement. Met dank aan Jean Butez, die tegen Eupen al voor de derde keer de nul op het bord hield. Ook vorig seizoen behoorde de doelman geregeld tot de uitblinkers op de Bosuil. Prestaties die in het buitenland niet onopgemerkt zijn gebleven.


Gelukkig voor het stamnummer één is Butez niet gehaast om andere oorden op te zoeken, al wil hij dan wel boter bij de vis. Lees: een verbetering van zijn huidige contract. Eerder klonk het al dat Marc Overmars de 27-jarige Fransman wel degelijk wil belonen voor zijn geleverde werk. Het Nieuwsblad stelt nu dat de aangaande onderhandelingen daaromtrent alleszins op een constructieve wijze verlopen.

Butez is dan ook bijzonder tevreden bij Antwerp, dat naar verluidt reeds een paar aanbiedingen uit Engeland kordaat weigerde voor haar steunpilaar tussen de palen. Door hem nu niet alleen een financieel betere maar tevens langdurigere verbintenis voor te schotelen, denkt de Great Old in de toekomst dan ook eventueel een gouden zaak te doen. Momenteel ligt Butez nog vast tot medio 2024.

VOLLE POT
"Mocht de doelman voor een veel langere periode verlengen, en daar heeft het alle schijn van, zal Antwerp bij mogelijke interesse de jackpot vanzelfsprekend vragen", aldus Het Nieuwsblad, dat tevens opmerkt dat een transfer zo wel minder waarschijnlijk wordt. Wie komt aankloppen voor Butez moet voortaan tenslotte de volle pot op tafel leggen. Zijn marktwaarde wordt vandaag alvast op vier miljoen geschat, wellicht een peulschil van het bedrag waar men op de Bosuil genoegen mee wil nemen.

LEES OOK: Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Hoeveel is Butez volgens u waard?

Meest recent

'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

70
70
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

72
72
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

212
212
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

95
95
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

75
75
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

262
262
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

31
31
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

388
388
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

72
72
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

260
260
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

469
469
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

60
60
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

199
199
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

100
100
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

331
331
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

530
530
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

428
428
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

175
175
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

87
87
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

426
426
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

103
103
'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Terwijl de titelstrijd in de Premier League in volle ontknoping is, werd het Engelse voetbal ...

217
217
'Preud'homme krijgt loodzware transferopdracht bij Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

509
509
'Alonso klopt op tafel: JPL-bekende eerste Chelsea-transfer'

Chelsea FC heeft een nieuwe coach gevonden. Zo besloten de Blues om hun sportieve lot in handen te ...

143
143
Union groter dan Anderlecht? Proto trekt fel van leer

Terwijl RSC Anderlecht de voorbije seizoenen steeds verder wegkwijnt, blijft Union SG hoge toppen ...

353
353

Meer sportnieuws