'Antwerp vangt jackpot bij vertrek steunpilaar'

door
'Antwerp vangt jackpot bij vertrek steunpilaar'

Met een vlekkeloos rapport pronkt Antwerp na vier speeldagen eenzaam bovenaan het klassement. Met dank aan Jean Butez, die tegen Eupen al voor de derde keer de nul op het bord hield. Ook vorig seizoen behoorde de doelman geregeld tot de uitblinkers op de Bosuil. Prestaties die in het buitenland niet onopgemerkt zijn gebleven.


Gelukkig voor het stamnummer één is Butez niet gehaast om andere oorden op te zoeken, al wil hij dan wel boter bij de vis. Lees: een verbetering van zijn huidige contract. Eerder klonk het al dat Marc Overmars de 27-jarige Fransman wel degelijk wil belonen voor zijn geleverde werk. Het Nieuwsblad stelt nu dat de aangaande onderhandelingen daaromtrent alleszins op een constructieve wijze verlopen.

Butez is dan ook bijzonder tevreden bij Antwerp, dat naar verluidt reeds een paar aanbiedingen uit Engeland kordaat weigerde voor haar steunpilaar tussen de palen. Door hem nu niet alleen een financieel betere maar tevens langdurigere verbintenis voor te schotelen, denkt de Great Old in de toekomst dan ook eventueel een gouden zaak te doen. Momenteel ligt Butez nog vast tot medio 2024.

VOLLE POT
"Mocht de doelman voor een veel langere periode verlengen, en daar heeft het alle schijn van, zal Antwerp bij mogelijke interesse de jackpot vanzelfsprekend vragen", aldus Het Nieuwsblad, dat tevens opmerkt dat een transfer zo wel minder waarschijnlijk wordt. Wie komt aankloppen voor Butez moet voortaan tenslotte de volle pot op tafel leggen. Zijn marktwaarde wordt vandaag alvast op vier miljoen geschat, wellicht een peulschil van het bedrag waar men op de Bosuil genoegen mee wil nemen.

LEES OOK: Antwerp jubelt: Kindermans en vier piepjonge supertalenten

Hoeveel is Butez volgens u waard?

Meest recent

Crisis bij Union: "Gelukkig pakken ze 6 op 15, anders..."

Alles blijft dit seizoen zeer dicht bij elkaar in de Jupiler Pro League. Aanvankelijk leken Union en ...

8
8
Ruben Van Gucht krijgt verdict dat nog lang zal nazinderen

Ruben Van Gucht kwam de voorbije maanden meermaals negatief in het nieuws door ernstige ...

6
6
'Neymar maakt gratis knaltransfer'

Begin 2025 keerde Neymar terug waar het voor hem allemaal begon. De intussen 33-jarige steraanvaller ...

22
22
Conte spreekt duidelijke taal over rentree Lukaku

Vier maanden lang stond Romelu Lukaku aan de kant, nadat hij in augustus tijdens een oefenwedstrijd ...

16
16
Bounida ondanks glansrol aangepakt: "Dat moet eruit"

Rayane Bounida moest in de laatste matchen van Ajax vrede nemen met een rol als invaller nadat hij ...

42
42
'Laatste twee sparringpartners Rode Duivels voor WK bekend'

De Rode Duivels weten sinds enkele weken waar ze volgende zomer aan toe zullen zijn op het WK. Ze ...

133
133
'AA Gent vs Club: soap eindigt met een sisser'

De laatste weken zit het er bovenarms op tussen AA Gent en Club Brugge. In de Arteveldestad zijn ze ...

254
254
'Renard heeft masterplan voor wintermercato'

Olivier Renard staat voor een zeer groot examen in januari. De sportieve baas zal moeten bewijzen ...

146
146
Union SG en Bormans verklaren: "Kost ons 100 miljoen euro"

Union SG lijkt ook dit seizoen weer een gooi te doen naar de landstitel in België. De ...

140
140
Anderlecht haalde slag niet thuis: “Ik had geen goed gevoel"

RSC Anderlecht onderging dit seizoen weer héél wat wijzigingen in het organigram. De ...

147
147
'FCV Dender droomt plots van miljoenendeal'

De Belgische clubs gaan in januari wellicht spelers moeten verkopen door de DAZN-saga. De bevroren ...

49
49
‘Genk vindt topcoach: Belgische klasbak stelt harde eisen’

KRC Genk zoekt rust na het ontslag van Thorsten Fink, maar de naam die nu de ronde doet belooft net ...

1182
1182
Leya Iseka (ex-Anderlecht) vindt eindelijk nieuwe club

Aaron Leya Iseka was ooit het grote spitsentalent van RSC Anderlecht, maar de grote doorbraak volgde ...

43
43
Parys euforisch: "Mijlpaal voor Belgisch voetbal"

OH Leuven heeft voetbalgeschiedenis geschreven. In een uitverkocht stadion verloor de vrouwenploeg ...

44
44
'Verschaeren neemt beslissing over RSCA-toekomst'

Yari Verschaeren staat voor cruciale weken en maanden. Wat brengt de toekomst voor de 24-jarige ...

314
314
‘Buitenkans voor JPL-topclubs? Neerpede-product op de markt’

De Belgische clubs gaan in januari op zoek naar versterking. Ze moeten daar toch vooral zoeken naar ...

128
128
Kindermans kiest deze 5 als zijn beste Neerpede-talenten

Jean Kindermans is nu aan de slag bij Royal Antwerp FC, maar hij werkte vele jaren voor RSC ...

191
191
Club Brugge speelt met vuur: "Moet je daarin meegaan?"

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

239
239
Mbappé redt Real wééral, crisis bij Feyenoord compleet

Geen Europa en Champions League deze week, dus werd in het buitenland volop bekervoetbal afgewerkt. ...

51
51
Belgische voetbalgeschiedenis! OHL door in Womens' Champions League

OH Leuven heeft woensdag een knap stukje voetbalgeschiedenis geschreven. De landskampioen stoot als ...

209
209
Genk-bestuur onder vuur: "Dan klopt er toch iets niet"

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

403
403
Competitiehervorming: Pro League hakt knoop definitief door

Volgend seizoen zullen er in de Belgische eerste klasse geen play-offs meer te zien zijn. Op de ...

893
893
Wat een reeks! Leider Beveren profiteert optimaal in CPL

SK Beveren heeft zich tot de grote winnaar van de midweekspeeldag in de Challenger Pro League ...

160
160
PSG pakt alwéér grote trofee: grote held na penalty's

Afgelopen zomer verloor Paris Saint-Germain nog de finale van het WK voor clubteams in de finale ...

46
46
'Vertrek Verschaeren dreigt: Anderlecht biedt dÍt salaris'

Yari Verschaeren moet dit seizoen vrede nemen met een invallersol bij RSC Anderlecht. Desondanks zou ...

426
426

Meer sportnieuws