'Antwerp vangt jackpot bij vertrek steunpilaar'

850 stemmen
'Antwerp vangt jackpot bij vertrek steunpilaar'

Met een vlekkeloos rapport pronkt Antwerp na vier speeldagen eenzaam bovenaan het klassement. Met dank aan Jean Butez, die tegen Eupen al voor de derde keer de nul op het bord hield. Ook vorig seizoen behoorde de doelman geregeld tot de uitblinkers op de Bosuil. Prestaties die in het buitenland niet onopgemerkt zijn gebleven.


Gelukkig voor het stamnummer één is Butez niet gehaast om andere oorden op te zoeken, al wil hij dan wel boter bij de vis. Lees: een verbetering van zijn huidige contract. Eerder klonk het al dat Marc Overmars de 27-jarige Fransman wel degelijk wil belonen voor zijn geleverde werk. Het Nieuwsblad stelt nu dat de aangaande onderhandelingen daaromtrent alleszins op een constructieve wijze verlopen.

Butez is dan ook bijzonder tevreden bij Antwerp, dat naar verluidt reeds een paar aanbiedingen uit Engeland kordaat weigerde voor haar steunpilaar tussen de palen. Door hem nu niet alleen een financieel betere maar tevens langdurigere verbintenis voor te schotelen, denkt de Great Old in de toekomst dan ook eventueel een gouden zaak te doen. Momenteel ligt Butez nog vast tot medio 2024.

VOLLE POT
"Mocht de doelman voor een veel langere periode verlengen, en daar heeft het alle schijn van, zal Antwerp bij mogelijke interesse de jackpot vanzelfsprekend vragen", aldus Het Nieuwsblad, dat tevens opmerkt dat een transfer zo wel minder waarschijnlijk wordt. Wie komt aankloppen voor Butez moet voortaan tenslotte de volle pot op tafel leggen. Zijn marktwaarde wordt vandaag alvast op vier miljoen geschat, wellicht een peulschil van het bedrag waar men op de Bosuil genoegen mee wil nemen.

LEES OOK: Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Hoeveel is Butez volgens u waard?

Meest recent

WK-bom ontploft al voor slotmatch: zware gevolgen Garcia

Het WK is nog maar net bezig, maar Rudi Garcia zit al volop in een storm. De rust rond de Rode ...

26
26
Topspitsen aan kanon: Mbappé en Haaland heersen in Groep I

Groep I van het wereldkampioenschap wordt momenteel gedomineerd door twee absolute topspitsen. Zowel ...

19
19
Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

136
136
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

182
182
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

123
123
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

142
142
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

158
158
'Trainerssoap Anderlecht bereikt climax: gloednieuwe kandidaat'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

351
351
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

521
521
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

114
114
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

246
246
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

328
328
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

323
323
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

589
589
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

387
387
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

147
147
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

199
199
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

432
432
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

559
559
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

377
377
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

174
174
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

46
46
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

419
419
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

63
63
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

515
515

Meer sportnieuws