'Antwerp vangt jackpot bij vertrek steunpilaar'

door
'Antwerp vangt jackpot bij vertrek steunpilaar'

Met een vlekkeloos rapport pronkt Antwerp na vier speeldagen eenzaam bovenaan het klassement. Met dank aan Jean Butez, die tegen Eupen al voor de derde keer de nul op het bord hield. Ook vorig seizoen behoorde de doelman geregeld tot de uitblinkers op de Bosuil. Prestaties die in het buitenland niet onopgemerkt zijn gebleven.


Gelukkig voor het stamnummer één is Butez niet gehaast om andere oorden op te zoeken, al wil hij dan wel boter bij de vis. Lees: een verbetering van zijn huidige contract. Eerder klonk het al dat Marc Overmars de 27-jarige Fransman wel degelijk wil belonen voor zijn geleverde werk. Het Nieuwsblad stelt nu dat de aangaande onderhandelingen daaromtrent alleszins op een constructieve wijze verlopen.

Butez is dan ook bijzonder tevreden bij Antwerp, dat naar verluidt reeds een paar aanbiedingen uit Engeland kordaat weigerde voor haar steunpilaar tussen de palen. Door hem nu niet alleen een financieel betere maar tevens langdurigere verbintenis voor te schotelen, denkt de Great Old in de toekomst dan ook eventueel een gouden zaak te doen. Momenteel ligt Butez nog vast tot medio 2024.

VOLLE POT
"Mocht de doelman voor een veel langere periode verlengen, en daar heeft het alle schijn van, zal Antwerp bij mogelijke interesse de jackpot vanzelfsprekend vragen", aldus Het Nieuwsblad, dat tevens opmerkt dat een transfer zo wel minder waarschijnlijk wordt. Wie komt aankloppen voor Butez moet voortaan tenslotte de volle pot op tafel leggen. Zijn marktwaarde wordt vandaag alvast op vier miljoen geschat, wellicht een peulschil van het bedrag waar men op de Bosuil genoegen mee wil nemen.

LEES OOK: Bataille terug naar België? “Raketten in Israël”

Hoeveel is Butez volgens u waard?

Meest recent

Mazzu kan zijn oude liefde nieuwe hak zetten

Komend weekend zitten we al aan de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler ...

4
4
Witte rook: Anderlecht hakt trainersknoop definitief door

Anderlecht zat de voorbije anderhalve maand met een stevig trainersdilemma. Na het ontslag van ...

76
76
Camara geeft dé oorzaak voor vele blessures bij Anderlecht

Anderlecht kent de laatste weken een opleving, maar beleeft globaal gezien nog altijd een ...

74
74
Verbauwhede heeft slecht nieuws voor Kortrijk bij promotie

SK Beveren veroverde deze week al de titel in de Challenger Pro League en is daarmee ook al zeker ...

91
91
Courtois verbaast zelfs Arbeloa: "Nog nooit gezien"

Real Madrid zette deze week een reuzenstap richting de kwartfinale van de Champions League. De ...

71
71
Karetsas en Club Brugge zetten nieuwe transferrecords

Het lijkt erop dat we in de zomer weer het nodige transfervuurwerk gaan krijgen in de Jupiler Pro ...

218
218
TRANSFERUURTJE: 'Topclubs lonken naar Beveren, Hazard praat met JPL-club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

136
136
Colpaert spreekt duidelijke taal over toekomst Zulte

Het rommelt ferm bij Zulte Waregem. Sven Vandenbroeck werd ontslagen en assistent Steve Colpaert ...

65
65
Comeback onder Taravel? Flips met statement naar Anderlecht

Alexis Flips staat nog tot 2028 onder contract bij RSC Anderlecht. De Franse middenvelder werd twee ...

213
213
Wesley Sonck kotsmisselijk na VTM-horror met Koen Wauters

Voor Wesley Sonck werd een ogenschijnlijk onschuldige uitdaging plots een kleine nachtmerrie. De ...

29
29
KAA Gent met de rug tegen de muur: De Mil waarschuwt

KAA Gent staat voorlopig op een zesde plek, maar het is ongemeen spannend. KRC Genk, Standard Luik ...

139
139
Bataille terug naar België? “Raketten in Israël”

Jelle Bataille maakte de opvallende overstap naar Maccabi Haifa na zijn periode bij Royal Antwerp ...

109
109
Focus op derby: Heymans roept oorlogstaal naar STVV

KRC Genk blijft verbazen in Europa. De Limburgers wonnen de heenwedstrijd tegen het Duitse Freiburg ...

200
200
Iran draait kar en maakt Trump met de grond gelijk

Iran leek aanvankelijk niet deel te nemen aan het Wereldkampioenschap voetbal dit jaar, maar na een ...

179
179
Onana breekt lans voor deze Rode Duivel

Het wordt uitkijken naar wie volgende week de selectie van de Rode Duivels zal halen. Bondscoach ...

80
80
Hazard eerlijk over Duivels: "Dan blijf ik liever thuis"

Krijgen we deze maand opnieuw een opmerkelijke comeback bij de Rode Duivels? Het zou kunnen, want ...

208
208
Smaakmaker STVV onthult dé sleutel voor winst tegen Genk

Komend weekend zullen in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. ...

155
155
'Revolutie Standard: overname én verdwijnen 2 elftallen?'

Voor Standard staan er zeer belangrijke weken voor de boeg. De Rouches hopen in de laatste twee ...

374
374
Thorgan Hazard onthult: contacten met deze JPL-club

Voor Thorgan Hazard zou maart weleens een heel mooie maand kunnen worden. De 32-jarige scoort de ...

825
825
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

85
85
Garcia krijgt boodschap: Rode Duivel in bloedvorm

Volgende week zal Rudi Garcia zijn selectie bekend maken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

93
93
Opluchting voor Genk: Hayen meldt dubbele opsteker

KRC Genk boekte donderdagavond een knap resultaat door Freiburg te kloppen. Daarmee heeft het niet ...

167
167
'Strasbourg haalt opvolger Penders in JPL'

Strasbourg ging donderdagavond met 1-2 winnen op het veld van Rijeka en zette zo een grote stap ...

106
106
Biglia schokt Anderlecht: ‘Blaast hij alle bruggen op?’

Lucas Biglia zet de deur naar België opnieuw open. Net dat zal in Anderlecht hard binnenkomen, ...

393
393
KV Mechelen moet nog vrezen voor 'enorme ontgoocheling'

Komend weekend krijgen we sowieso zekerheid over een vierde deelnemer aan de Champions' Play-Off. In ...

332
332

Meer sportnieuws