'Uitblinker Butez beslist over Antwerp-vertrek'

door
'Uitblinker Butez beslist over Antwerp-vertrek'

Antwerp FC blijft na vier speeldagen met het maximum van de punten aan de leiding staan in de Jupiler Pro League. De Great Old legde afgelopen zondag ook KAS Eupen over de knie: 0-1. Maar daar had het wel wat meeval en vooral een uitstekend keepende Jean Butez voor nodig.


Na een moeizame wedstrijd was Antwerp in de tweede helft op voorsprong gekomen via een afgeweken bal. Vervolgens kreeg Eupen echter voldoende kansen om de score weer in evenwicht te brengen. Maar dat was buiten een uitmuntende Butez gerekend. Het sluitstuk pakte uit met enkele cruciale reddingen, vooral de manier waarop hij de ultieme poging van onder zijn lat haalde mocht gezien worden (zie video onderaan).

En het is niet de eerste keer dit seizoen dat Butez zich tot de grote held kroont. Ook in de Europese matchen toonde hij zich al van goudwaarde. Op zijn 27ste haalt de Fransman dan ook zijn beste niveau van zijn carrière tot dusver. Die straffe prestaties zijn ongetwijfeld ook bij andere ploegen opgevallen. Maar op dit moment staat het sluitstuk niet te springen voor een vertrek op de Bosuil, zo bevestigt zijn zaakwaarnemer bij Het Laatste Nieuws.

VERBETERD CONTRACT
Butez kan zich goed vinden in het Antwerpse verhaal en ziet er voldoende mogelijkheden om in de nabije toekomst te oogsten. Bovendien is hij er zeker van zijn plaats. Een verhuis naar een club waar hij slechts tweede keuze zou zijn, is dan ook totaal niet aan de orde. En tot slot vraagt RAFC ook behoorlijk door voor de doelman die nog tot medio 2024 vastligt. Butez en zijn entourage hopen wel op een opwaardering van zijn overeenkomst, maar daar zou de Great Old ook werk van maken.

LEES OOK: Vincent Janssen naar Anderlecht? "Hij zou goud waard zijn"

Wie is momenteel de beste doelman in de JPL?

Meest recent

Lierse SK haalt slag thuis en is andere clubs te snel af

Lierse SK heeft een goede slag weten te slaan. De club uit de Challenger Pro League heeft een van ...

8
8
De Mil spreekt zich uit over versterking bij AA Gent

Dit AA Gent heeft géén betere ploeg dan vorig jaar, toen Arnar Vidarsson wel het gelag ...

26
26
'Club Brugge doet wintermercato daveren met 10M-toptransfer'

Dit wordt geen doorsnee wintermercato voor Club Brugge. Blauw-Zwart twijfelt en is zenuwachtig: 10 ...

373
373
'Beerschot doet bod op parel: gesprekken gaande'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

29
29
'Westerlo droomt van knaltransfer: Rangers lonkt'

Bij KVC Westerlo moet er in 2026 weer flink verkocht worden om de rekeningen te laten kloppen. De ...

32
32
'Union SG grijpt mis én doet miljoenenbod'

Binnen ruim een week opent de transfermarkt weer zijn deuren. Bij Union SG staat er wel wat te ...

54
54
DAZN versus Pro League: nieuw dieptepunt in koude oorlog

Vertegenwoordigers van DAZN en de Pro League stonden maandag tegenover elkaar in de rechtbank, die ...

214
214
Hayen & De Condé onthullen winterplannen KRC Genk

De nationale media blies dinsdag verzamelen in Genk, waar de presentatie van Nicky Hayen op het ...

215
215
Julie Vanloo breekt plots : Club-fans huilen bittere tranen

Het afgelopen jaar was voor Julie Vanloo een ware emotionele rollercoaster. De fan van Club Brugge ...

341
341
'Club Brugge tast in de buidel: topaanwinst in aantocht'

Met een zes op zes heeft Ivan Leko zijn start niet gemist bij Club Brugge, dat vrijdag in Genk het ...

415
415
De Condé verklaart komst Hayen: "Dat is erg zeldzaam"

Nicky Hayen stond zopas voor het eerst de verzamelde pers te woord als trainer van KRC Genk. De ...

179
179
Ruben Van Gucht verklaart zijn grote liefde na woelige weken

Ruben Van Gucht stond de voorbije weken niet om sportieve redenen in de schijnwerpers. De ...

237
237
'Over & out: Hasi en Renard dumpen miscasts Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke winter tegemoet. Op inkomend gebied lijkt defensieve versterking ...

406
406
Hayen voorgesteld in Genk: "Revanche op Club Brugge?"

Maandag maakte KRC Genk bekend dat Nicky Hayen de opvolger wordt van Thorsten Fink. Daags nadien ...

347
347
Eddy Snelders opnieuw zwaar aangepakt: slachtoffer spreekt

Voormalig analist Eddy Snelders verdween goed twee jaar geleden definitief van het scherm. De ...

259
259
'KAA Gent gedoemd: grote struikelblokken De Mil bloot'

Rik De Mil moet KAA Gent weer op de rails zien te krijgen na het pijnlijke vertrek van coach Ivan ...

216
216
'Nieuwe bondscoach' Kameroen maakt Brys compleet af

De situatie van Marc Brys bij Kameroen blijft escaleren. Samuel Eto’o stelde met David Pagou ...

240
240
Arthur Theate roept ferme taal richting Rudi Garcia

Arthur Theate is een vaste waarde bij Eintracht Frankfurt en onder bondscoach Rudi Garcia heeft de ...

116
116
Hasi krijgt volle laag: “Zinkend schip van Anderlecht”

RSC Anderlecht verzoop volledig in de eerste helft tegen Royal Antwerp FC. Paars-Wit keek dan ook ...

388
388
Leko vol aan de bak: “Club Brugge nog meer onthoofd”

Ivan Leko moet Nicky Hayen doen vergeten bij Club Brugge. De Kroatische oefenmeester liet KAA Gent ...

490
490
Antwerp ruikt jackpot met goudhaantje: “Speelt écht goed”

Royal Antwerp FC heeft zich de afgelopen jaren volledig gefocust op de jeugdopleiding en dat begint ...

355
355
Vanhaezebrouck snoeihard na KAA Gent-Club: “Bedroevend”

De topper tussen KAA Gent en Club Brugge wordt nog fel besproken. Blauw-Zwart trok aan het langste ...

118
118
Anderlecht of de VS? Vincent Janssen dropt grote hint

Vincent Janssen werd de afgelopen dagen genoemd bij als een optie bij RSC Anderlecht, maar mogelijk ...

650
650
Lukaku komt met emotioneel eerbetoon voor papa Roger

Romelu Lukaku kwam in de Supercoppa niet in actie bij Napoli, maar toch was de Rode Duivel uitbundig ...

32
32
Degryse vreest voor De Mil: “Dan is het kruis erover”

KAA Gent krijgt stevige klappen. Coach Ivan Leko vertrok naar Club Brugge en de Buffalo’s ...

644
644

Meer sportnieuws