'Uitblinker Butez beslist over Antwerp-vertrek'

636
'Uitblinker Butez beslist over Antwerp-vertrek'

Antwerp FC blijft na vier speeldagen met het maximum van de punten aan de leiding staan in de Jupiler Pro League. De Great Old legde afgelopen zondag ook KAS Eupen over de knie: 0-1. Maar daar had het wel wat meeval en vooral een uitstekend keepende Jean Butez voor nodig.


Na een moeizame wedstrijd was Antwerp in de tweede helft op voorsprong gekomen via een afgeweken bal. Vervolgens kreeg Eupen echter voldoende kansen om de score weer in evenwicht te brengen. Maar dat was buiten een uitmuntende Butez gerekend. Het sluitstuk pakte uit met enkele cruciale reddingen, vooral de manier waarop hij de ultieme poging van onder zijn lat haalde mocht gezien worden (zie video onderaan).

En het is niet de eerste keer dit seizoen dat Butez zich tot de grote held kroont. Ook in de Europese matchen toonde hij zich al van goudwaarde. Op zijn 27ste haalt de Fransman dan ook zijn beste niveau van zijn carrière tot dusver. Die straffe prestaties zijn ongetwijfeld ook bij andere ploegen opgevallen. Maar op dit moment staat het sluitstuk niet te springen voor een vertrek op de Bosuil, zo bevestigt zijn zaakwaarnemer bij Het Laatste Nieuws.

VERBETERD CONTRACT
Butez kan zich goed vinden in het Antwerpse verhaal en ziet er voldoende mogelijkheden om in de nabije toekomst te oogsten. Bovendien is hij er zeker van zijn plaats. Een verhuis naar een club waar hij slechts tweede keuze zou zijn, is dan ook totaal niet aan de orde. En tot slot vraagt RAFC ook behoorlijk door voor de doelman die nog tot medio 2024 vastligt. Butez en zijn entourage hopen wel op een opwaardering van zijn overeenkomst, maar daar zou de Great Old ook werk van maken.

LEES OOK: Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Wie is momenteel de beste doelman in de JPL?

Meest recent

Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

4
4
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

22
22
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

35
35
Koppen rollen in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

67
67
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

150
150
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

180
180
Antwerp slikt bittere pil: kopzorgen rond Vermeeren

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

94
94
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

103
103
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

184
184
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

143
143
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

228
228
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

284
284
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

187
187
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

220
220
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

101
101
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

83
83
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

234
234
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

47
47
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

129
129
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

231
231
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

901
901
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

106
106
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

177
177
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

207
207
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

259
259

Meer sportnieuws