'Uitblinker Butez beslist over Antwerp-vertrek'

door
'Uitblinker Butez beslist over Antwerp-vertrek'

Antwerp FC blijft na vier speeldagen met het maximum van de punten aan de leiding staan in de Jupiler Pro League. De Great Old legde afgelopen zondag ook KAS Eupen over de knie: 0-1. Maar daar had het wel wat meeval en vooral een uitstekend keepende Jean Butez voor nodig.


Na een moeizame wedstrijd was Antwerp in de tweede helft op voorsprong gekomen via een afgeweken bal. Vervolgens kreeg Eupen echter voldoende kansen om de score weer in evenwicht te brengen. Maar dat was buiten een uitmuntende Butez gerekend. Het sluitstuk pakte uit met enkele cruciale reddingen, vooral de manier waarop hij de ultieme poging van onder zijn lat haalde mocht gezien worden (zie video onderaan).

En het is niet de eerste keer dit seizoen dat Butez zich tot de grote held kroont. Ook in de Europese matchen toonde hij zich al van goudwaarde. Op zijn 27ste haalt de Fransman dan ook zijn beste niveau van zijn carrière tot dusver. Die straffe prestaties zijn ongetwijfeld ook bij andere ploegen opgevallen. Maar op dit moment staat het sluitstuk niet te springen voor een vertrek op de Bosuil, zo bevestigt zijn zaakwaarnemer bij Het Laatste Nieuws.

VERBETERD CONTRACT
Butez kan zich goed vinden in het Antwerpse verhaal en ziet er voldoende mogelijkheden om in de nabije toekomst te oogsten. Bovendien is hij er zeker van zijn plaats. Een verhuis naar een club waar hij slechts tweede keuze zou zijn, is dan ook totaal niet aan de orde. En tot slot vraagt RAFC ook behoorlijk door voor de doelman die nog tot medio 2024 vastligt. Butez en zijn entourage hopen wel op een opwaardering van zijn overeenkomst, maar daar zou de Great Old ook werk van maken.

LEES OOK: Vernieuwde Bosuil bijna af: Antwerp dropt groot nieuws

Wie is momenteel de beste doelman in de JPL?

Meest recent

Loting WK 2026: alsnog 'Poule des Doods' voor Duivels?

De Rode Duivels hebben zich dinsdag geplaatst voor het WK 2026, net zoals 42 van de andere 48 ...

67
67
'Grote WK-verrassing voor Brandon Mechele bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

85
85
'Transferplan Barça onthuld: Flick's topprioriteit voor 2026'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

24
24
Feestavond wordt nachtmerrie: Duivel maanden buiten strijd

De Rode Duivels vierden dinsdagavond hun WK-kwalificatie na een 7-0-monsterzege tegen het weerloze ...

128
128
'Knaltransfer Tzolis krijgt vorm: topclub dient verzoek in'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

193
193
Vernieuwde Bosuil bijna af: Antwerp dropt groot nieuws

Antwerp FC hervat komend weekend zijn seizoen met een bezoek van hekkensluiter FCV Dender. Maar de ...

218
218
'Kogel al door de kerk: KBVB hakt knoop door over job Garcia'

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026, hing de voorbije dagen een negatieve sfeer rond bondscoach ...

462
462
Arsenal slikt optater: goed nieuws voor Club Brugge

De laatste interland-break van het kalenderjaar zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid ...

95
95
Vete Garcia-De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Wat een mooi feest had moeten worden om de WK-kwalificatie van de Rode Duivels te vieren, werd ...

455
455
'Vazquez out: Anderlecht wil oude bekende als nieuwe spits'

RSC Anderlecht wil vanaf komend weekend de goede lijn van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

526
526
'United past voor toptransfer: Lammens lacht tanden bloot'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

279
279
Vandenbempt onthult dé voorwaarde voor ontslag Garcia

Er zou een feeststemming moeten heersen rond de Rode Duivels. Er werd dinsdagavond met 7-0 gewonnen ...

167
167
'Stevige opsteker voor Zeno Debast'

Het was bij de Rode Duivels wat zoeken achterin tegen Kazachstan en Liechtenstein. Rudi Garcia kon ...

63
63
WK-selectie Rode Duivels: 20 spelers al zeker van plaats?

Het was al zo goed als zeker, maar dinsdagavond werden ook de laatste twijfels weggenomen: de Rode ...

173
173
Raes uit grote bedenking bij kritiek op Garcia

Rudi Garcia heeft in zijn eerste jaar als bondscoach al zijn doelstellingen behaald. Hij hield de ...

73
73
Assistent onthult straffe aanbiedingen voor Clement

Philippe Clement is weer aan het werk. Negen maanden na zijn ontslag bij Rangers vond onze ...

87
87
'Mislukte samenwerking krijgt voor Beerschot staartje'

Het lijkt Beerschot de laatste maanden weer voor de wind te gaan. De club werd onlangs overgenomen ...

241
241
Anderlecht in paniek: monsterbod op Cvetkovic komt

De 18-jarige Mihajlo Cvetković groeit in snelvaart uit tot Anderlechts belangrijkste spelers. Met 3 ...

677
677
'Juventus en Milan strijden om Belgische WK U17-sensatie'

De Jonge Duivels trokken met hoge verwachtingen naar het WK U17, maar hebben die niet kunnen ...

115
115
Vete explodeert: "Garcia neemt ons niet serieus"

De Rode Duivels mochten dinsdagavond de champagne boven. Niet alleen werd Liechtenstein met 7-0 door ...

196
196
'Kogel door de kerk: Celtic heeft trainer gekozen'

Het is voor de Schotse topclubs nog geen prettig seizoen. Rangers kende een dramatische start met ...

299
299
België vreest problemen: twee verrassingen achterin?

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat is alweer zeer goed nieuws voor het Belgisch voetbal. Rudi ...

252
252
Euvrard ziet één enorm probleem bij Standard

De trainerswissel heeft bij Standard inzake resultaten voorlopig weinig beterschap weten te brengen. ...

151
151
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

43
43
Rode Duivel eist meer: “Mijn rol moet groter worden”

Het leven zonder Romelu Lukaku is héél zwaar voor de Rode Duivels. Een gebrek aan ...

125
125

Meer sportnieuws