'Recordaankoop geeft jawoord aan Genk'

642
'Recordaankoop geeft jawoord aan Genk'

Tenzij er langs uitgaande zijde nog wat gebeurt zit het transferhuiswerk er bijna op voor KRC Genk, dat eerder op de dag de tijdelijke terugkeer van Ally Samatta aankondigde. Alleen een vervanger voor Junya Ito staat nog op het verlanglijstje van Dimitri de Condé. De pijlen van het Head of Football zijn daarvoor blijkbaar vooral op Yira Sor gericht.


De 21-jarige Nigeriaan verhuisde pas in januari voor ruim één miljoen naar Slavia Praag, waar hij in 18 optredens goed was negen goals en drie assists. Daarom ziet de Tsjechische topploeg haar kans schoon om meteen een fiks rendement te boeken. Hoewel zijn marktwaarde 'slechts' op 2,2 miljoen wordt geschat, bedraagt het pittige prijskaartje van Sor maar liefst minstens acht miljoen.

Een som die de Limburgers naar verluidt ook op tafel willen leggen, waarmee de razendsnelle rechtsbuiten in één klap de duurste aankoop aller tijden zou worden in de Cegeka Arena. Dat record staat momenteel nog op naam van Théo Bongonda, voor wie nog steeds een oplossing wordt gezocht. Al is er volgens Het Nieuwsblad voorlopig geen sprake van een overeenkomst op clubniveau.

STRUIKELBLOK
Zelf heeft Sor, pas hersteld van een lichte blessure, nog volgens dezelfde krant daarentegen zijn zinnen gezet op een overstap naar Genk. Zo gaf hij zondag alvast verstek voor de partij tegen Jablonec. Slavia Praag zou haar smaakmaker straks nochtans graag nog inzetten in de play-offs van de Conference League. Hoe dan ook staan De Condé en co weer een stap dichter bij hun recordtransfer.

LEES OOK: KV Mechelen stuurt KRC Genk met kater terug naar Limburg

Denkt u dat Sor de investering waard is?

Meest recent

Koppen rollen in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want een paar uur na het ontslag van ...

21
21
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

44
44
'Club Brugge breekt record: eerste Tresoldi-bod onderweg'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

110
110
Antwerp slikt bittere pil: kopzorgen rond Vermeeren

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

70
70
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

92
92
Coucke krijgt volle laag: pers reageert op oorlogsverklaring

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

155
155
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

126
126
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

205
205
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

270
270
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

159
159
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

213
213
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

96
96
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

76
76
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

228
228
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

46
46
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

126
126
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

226
226
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

860
860
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

105
105
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

169
169
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

207
207
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

244
244
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

80
80
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

143
143
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

146
146

Meer sportnieuws