'Medische proeven gepland: Depay na één jaar weg bij Barça'

door
'Medische proeven gepland: Depay na één jaar weg bij Barça'

Van alle Europese topclubs toonde FC Barcelona zich deze zomer tot dusver het meest actief op de transfermakt. De Catalanen willen dit seizoen dan ook weer voor de prijzen meedoen en pakten de voorbije weken uit met ene aanwinst na de andere. Ten gevolge daarvan lijkt nu een heuse leegloop te volgen.


Met Andreas Christensen, Franck Kessié (beiden transfervrij), Raphina (Leeds United) en Robert Lewandowski (Bayern München), Jules Koundé (Sevilla) telt het lijstje al vijf directe versterkingen. Daarnaast werd ook het aflopende contract van Ousmane Dembéle opengebroken. En de transferhonger is nog steeds niet gestild. Zo staan ook Bernardo Silva (Manchester City), Marcos Alonso (Chelsea FC) en een extra rechtsback op de verlanglijst.

Maar om te voldoen aan de Financial Fair Play-regels van La Liga, zal er flink in het salarisbudget gesnoeid moeten worden en zullen dus spelers van de hand gedaan moeten worden. Daar zijn de Catalanen momenteel volop mee bezig en ook de volgende vertrekker lijkt bekend. Zo zou Memphis Depay al na één seizoen weer vertrekken op Camp Nou. De Oranje-international staat volgens verschillende bronnen op punt om bij Juventus te tekenen.

TRANSFERVRIJ
Depay had in eerste instantie nochtans niet de intentie om te vertrekken. Maar door de komst van heel wat aanvallende aanwinsten, besefte hij dat zijn speelkansen beperkt zouden worden. En nu biedt Juventus hem een uitweg aan. Dinsdag zou hij er zelfs zijn medische proeven afleggen. Volgens Marca gaat het om een transfervrije overgang, zijn contract bij Barça zou dus eerst ontbonden worden. De Catalanen zagen dat oorspronkelijk niet zitten, maar zo'n constructie blijkt noodzakelijk om salarisruimte te creëren zodat Koundé kan ingeschreven worden voor La Liga.

LEES OOK: Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Barça heeft momenteel te veel opties voorin ...

Meest recent

UEL/UECL: horror-avond Schmeichel, Lille in vieze papieren

Donderdagavond werden de heenmatchen in de tussenronde van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

8
8
Gretige uitspraak Karetsas doet Genk-fans watertanden

KRC Genk was bezig aan een tegenvallend seizoen. Maar de ommekeer lijkt inmiddels ingezet. Na de ...

80
80
'Knoop doorgehakt: eerste zomertransfer Club Brugge'

Club Brugge KV slaagde er ondanks verschillende miljoenenboden in om zijn sterkhouders tijdens de ...

164
164
'Trainerssoap Anderlecht: definitieve beslissing in zicht'

Het trainersdossier bij RSC Anderlecht blijft de gemoederen bedaren. Alfred Schreuder leek de ...

267
267
'Mbappé slaat op tafel: megatransfer bij Real Madrid'

Kylian Mbappé kan dit seizoen indrukwekkende cijfers voorleggen bij Real Madrid. De Fransman ...

139
139
UEL/UECL: Pak slaag voor Tedesco, nieuw Nederlands drama

Donderdagavond werden de heenmatchen in de tussenronde van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

152
152
Sterk Genk draaft door: 1/8ste finales UEL binnen handbereik

KRC Genk heeft zijn goede vorm van de laatste weken ook doorgetrokken in Europa. Zo namen de ...

99
99
Nieuwe jackpot Club? Marca lyrisch voor onverwachte uitblinker

Club Brugge maakte woensdagavond opnieuw indruk in de Champions League met een 3-3-gelijkspel ...

258
258
‘Drama voor Anderlecht: sterspeler gooit eigen ruiten in’

Bij Anderlecht duikt opnieuw een pijnlijk probleem op: een topper die zijn eigen verhaal tegenwerkt. ...

630
630
Verhaeghe bakt het bruin: X gaat volledig uit zijn dak

Club Brugge speelde gisterenavond andermaal een fantastische partij in de Champions League. ...

183
183
Eerste zomeraanwinst binnen: KVM pakt uit bij Antwerp

KV Mechelen staat in de komende weken voor een grote uitdaging om zijn top zes-notering te ...

143
143
'Lammens grijnst: United dropte heuse transferbom'

Onder het bewind van caretaker Michael Carrick zette Manchester United de voorbije weken een sterke ...

132
132
WK-selectie op spel: Duivel faalt hopeloos onder ogen Garcia

Het aftellen naar het wereldkampioenschap van komende zomer kan stilaan van start gaan, nog 112 ...

195
195
Vanaken wéér in grootse doen: UEFA-comité zwaait met lof

Club Brugge heeft woensdagavond andermaal voor een straffe prestatie in de Champions League gezorgd. ...

291
291
Dinamo-Genk: Hayen voert één wissel door in basiself

Donderdagavond moet KRC Genk weer aan de bak op het Europese toneel. In de tussenronde van de Europa ...

35
35
Club Brugge krijgt cruciale update uit ziekenboeg

In de tussenronde van de Champions League sleepte Club Brugge woensdag een 3-3 gelijkspel uit de ...

270
270
'Anderlecht all-in: ultieme inspanning voor Schreuder'

Komt hij, of komt hij niet? RSC Anderlecht hoopt zo snel mogelijk Alfred Schreuder voor te stellen ...

344
344
Alderweireld richting kookpunt: hevige paniek slaat toe

Alderweireld is de laatste maanden een vaste gast geworden in voetbalprogramma’s, waar hij met ...

102
102
'Club Brugge dropt bommetje: Mignolet out, Casteels in?'

Deze keer hoefde hij zich niet echt te onderscheiden tegen Atlético Madrid, maar de voorbije ...

220
220
'Hayen waagt gokje: opvallend experiment bij KRC Genk'

In de tussenronde van de Europa League neemt KRC Genk het straks op tegen Dinamo Zagreb. Met welke ...

190
190
Herman Brusselmans woedend: "Agressief gedrag beu!"

Herman Brusselmans is op dreef de laatste dagen. Eerder deze week haalde de schrijver al de ...

195
195
'Anderlecht op dood spoor: ook Schreuder haakt af'

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Zulte Waregem. Behoudens een verrassing nog altijd met ...

500
500
'Club Brugge baalt: goudhaantje valt door de mand'

Met een 3-3 draw tegen Atlético Madrid beleefde Club Brugge alweer een geslaagde avond in de ...

477
477
'Charleroi mag dromen: transfer van 9 miljoen'

Charleroi kreeg in de vorige week een stevige tik, want met drie nederlagen op rij zag het de ...

32
32
Nieuwe goudklomp voor OHL: "Hij wordt een grote speler"

Vorige zomer wist OH Leuven nog een zeer straffe transfer te realiseren. Het wist maar liefst 16 ...

84
84

Meer sportnieuws