'Club Brugge beeft: Vanaken open voor West Ham-deal'

596 stemmen
'Club Brugge beeft: Vanaken open voor West Ham-deal'

Speelt Club Brugge in navolging van Charles De Ketelaere en Stanley Nsoki deze zomer nog een sterkhouder kwijt? Die kans is aanwezig. Zo heeft Noa Lang nog steeds zijn zinnen gezet op de stap naar een topcompetitie, maar vooral rond Hans Vanaken lijkt nu één en ander te bewegen.


De Limburgse spelmaker heeft in Brugge inmiddels een indrukwekkend palmares uitgebouwd. In zowat elke transferperiode werd hij dan ook aan een stap naar het buitenland gelinkt, maar telkens bleef hij Blauw-Zwart trouw. Nu zou Vanaken echter opnieuw de kans krijgen om in een topcompetitie aan de slag te gaan. Zo geraakte maandag bekend dat West Ham United zich opnieuw voor de Rode Duivel heeft gemeld. En de Londense club deed naar verluidt zelfs al een eerste bod van zo'n 10 miljoen euro.

Maar die poging was tevergeefs. Zo zou de aanbieding vrijwel meteen in de prullenmand zijn gegooid door het bestuur van Club Brugge. De landskampioen wil zijn draaischijf dan ook absoluut behouden tijdens de huidige mercato. Men beseft maar al te goed dat het bijzonder lastig zal worden om op korte termijn een directe vervanger te halen. De kans op een vertrek van Vanaken leek dus klein, al blijkt dat volgens informatie van The Evening Standard dan toch niet het geval.

VANAKEN OPEN VOOR TRANSFER
Het Engelse medium meldt namelijk dat West Ham vertrouwen heeft in een goede afloop van het dossier. Dat zou vooral te maken hebben met Vanaken zelf. In tegenstelling tot de voorbije mercato's, zou de Rode Duivel dit keer wél openstaan voor een verhuis naar Londen. Op zijn 29ste wordt het dan ook mogelijk één van zijn laatste kansen om een mooie transfer te maken. West Ham beseft bovendien dat Club niet zomaar zal meewerken, maar blijft desondanks geloven dat het de Bruggelingen toch kan overtuigen. Een nieuw bod zou dan ook snel volgen.

LEES OOK: Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

Club moet Vanaken zijn transfer gunnen ...

Meest recent

'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

5
5
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

12
12
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

108
108
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

27
27
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

20
20
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

42
42
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

307
307
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

30
30
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

136
136
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

106
106
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

562
562
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

116
116
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

106
106
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

363
363
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

23
23
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

617
617
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

458
458
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

70
70
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

397
397
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

467
467
"Een dictatuur" - 'VAR-schandaal' zorgt voor commotie op WK

Op het wereldkampioenschap heeft Qatar zaterdagnacht een grote stunt geboekt. De Qatari's wisten op ...

216
216
Mysterieuze boodschap voor Coucke doet emoties oplaaien

Marc Coucke staat wel vaker in het middelpunt van de belangstelling, maar deze keer is het niet een ...

244
244
Miljoenentransfer Tzolis: Romano geeft belangrijke update

Dat Christos Tzolis tijdens de zomermercato een nieuwe stap zal zetten, is inmiddels zo goed als ...

436
436
'Kassa Anderlecht rinkelt: Huerta-doorbraak in zicht'

RSC Anderlecht is momenteel in afwachting van een nieuwe trainer, maar toont zich terwijl ook actief ...

640
640
Attractie bij Rode Duivels: "Voor hem komt men naar stadion"

Nog twee keer slapen en de Rode Duivels beginnen aan hun campagne op het wereldkampioenschap. Egypte ...

155
155

Meer sportnieuws