'Club Brugge beeft: Vanaken open voor West Ham-deal'

stemmen
'Club Brugge beeft: Vanaken open voor West Ham-deal'

Speelt Club Brugge in navolging van Charles De Ketelaere en Stanley Nsoki deze zomer nog een sterkhouder kwijt? Die kans is aanwezig. Zo heeft Noa Lang nog steeds zijn zinnen gezet op de stap naar een topcompetitie, maar vooral rond Hans Vanaken lijkt nu één en ander te bewegen.


De Limburgse spelmaker heeft in Brugge inmiddels een indrukwekkend palmares uitgebouwd. In zowat elke transferperiode werd hij dan ook aan een stap naar het buitenland gelinkt, maar telkens bleef hij Blauw-Zwart trouw. Nu zou Vanaken echter opnieuw de kans krijgen om in een topcompetitie aan de slag te gaan. Zo geraakte maandag bekend dat West Ham United zich opnieuw voor de Rode Duivel heeft gemeld. En de Londense club deed naar verluidt zelfs al een eerste bod van zo'n 10 miljoen euro.

Maar die poging was tevergeefs. Zo zou de aanbieding vrijwel meteen in de prullenmand zijn gegooid door het bestuur van Club Brugge. De landskampioen wil zijn draaischijf dan ook absoluut behouden tijdens de huidige mercato. Men beseft maar al te goed dat het bijzonder lastig zal worden om op korte termijn een directe vervanger te halen. De kans op een vertrek van Vanaken leek dus klein, al blijkt dat volgens informatie van The Evening Standard dan toch niet het geval.

VANAKEN OPEN VOOR TRANSFER
Het Engelse medium meldt namelijk dat West Ham vertrouwen heeft in een goede afloop van het dossier. Dat zou vooral te maken hebben met Vanaken zelf. In tegenstelling tot de voorbije mercato's, zou de Rode Duivel dit keer wél openstaan voor een verhuis naar Londen. Op zijn 29ste wordt het dan ook mogelijk één van zijn laatste kansen om een mooie transfer te maken. West Ham beseft bovendien dat Club niet zomaar zal meewerken, maar blijft desondanks geloven dat het de Bruggelingen toch kan overtuigen. Een nieuw bod zou dan ook snel volgen.

LEES OOK: Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Club moet Vanaken zijn transfer gunnen ...

Meest recent

Solo slim Gheysens: sleutelfiguur verlaat Antwerp

Antwerp heeft niet alleen een tegenvallend seizoen achter de rug, boven de Bosuil hangen ook donkere ...

84
84
Garcia kiest basisploeg: WK-elftal Duivels bekend?

De laatste rechte lijn richting de VS wordt dinsdag om 18 uur ingezet. Dan nemen de Rode Duivels het ...

115
115
'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

484
484
KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

KRC Genk greep zondag op de valreep naast een Europees ticket. Om de pijn enigszins te verzachten ...

122
122
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

384
384
WK '26: Ex-JPL'ers schitteren bij Noorwegen, Turken halen uit

Het aftellen tot de start van het wereldkampioenschap is nu ook echt begonnen. De 48 deelnemende ...

38
38
'Bliksemvertrek Cvetkovic: Anderlecht vraagt gepeperde som'

Antoine Sibierski moet bij RSC Anderlecht opnieuw een selectie bouwen die kan meedoen voor de ...

444
444
Kroatisch bondscoach vreest twee Duivels: "Geweldige speler"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

239
239
Schokgolf bij Genk: Courtois keert terug als investeerder

Thibaut Courtois gaat zijn stempel nog wat steviger drukken op het Belgische voetbal. Maandagavond ...

233
233
Amper 7 maanden in dienst: Monaco zwiert Pocognoli buiten

De ex-coaches van Union SG hebben niet bepaald een goed seizoen achter de rug. Alexander Blessin ...

131
131
Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

Anderlecht droomde lang van een nieuwe recordtransfer met Nathan De Cat. De grens van 30 miljoen ...

1236
1236
‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Arne Engels kende een sterk seizoen bij Celtic. De Schotse topclub werd kampioen na een heuse ...

104
104
Theate licht defensief tipje van Duivelse sluier op

De Rode Duivels zijn aan de voorbereidingen voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

55
55
Sporting Hasselt pakt uit met toppers: RSCA en RAFC

Sporting Hasselt zal volgend seizoen te zien zijn in de Challenger Pro League. De club van Sam ...

316
316
Rudi Garcia meldt groot nieuws over Romelu Lukaku

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Italië en ...

194
194
Rugnummers Rode Duivels bekend: één enorme verrassing

De Rode Duivels zijn op weg naar Kroatië om de eerste oefenpot voor het WK af te werken. De ...

247
247
KAA Gent wrijft zich in de handen: goudhaantje staat op

KAA Gent heeft alsnog Europees voetbal over de streep weten te trekken. In een thriller tegen KRC ...

197
197
'Robbie Ure (ex-Anderlecht) versiert knaltransfer'

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

214
214
'STVV kiest voor verrassende opvolger Vrancken'

STVV is op zoek naar een opvolger voor Wouter Vrancken. De Limburgers speuren de binnen- en ...

505
505
Burgess naar Genk? Hayen doorbreekt stilte

Union SG en Christian Burgess maakten bekend dat ze uit elkaar gaan. Zo komt er een einde aan een ...

902
902
Lierse SK is Franse clubs te snel af voor toptalent

Lierse SK is een club die jonge Belgen kansen geeft. De club uit de Challenger Pro League is een van ...

50
50
'Sibierski verrast: extra versterking bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat deze zomer de nodige transfers afronden. De Brusselaars willen op ...

706
706
'Noa Lang versiert opnieuw droomtransfer'

Noa Lang staat voor een drukke zomer. Hij trekt met Nederland naar het WK en het is belangrijk voor ...

271
271
Rigaux zorgt meteen voor bommetje bij Feyenoord

Feyenoord stelde vandaag Dévy Rigaux en Robert Eenhoorn officieel voor aan de media. De ...

150
150
'Standard ruikt miljoenen euro's na onverwachte transfer'

Standard zoekt volgens bepaalde media naar ongeveer 13 à 14 miljoen euro. Dat moet via ...

240
240

Meer sportnieuws