'Club Brugge beeft: Vanaken open voor West Ham-deal'

door
'Club Brugge beeft: Vanaken open voor West Ham-deal'

Speelt Club Brugge in navolging van Charles De Ketelaere en Stanley Nsoki deze zomer nog een sterkhouder kwijt? Die kans is aanwezig. Zo heeft Noa Lang nog steeds zijn zinnen gezet op de stap naar een topcompetitie, maar vooral rond Hans Vanaken lijkt nu één en ander te bewegen.


De Limburgse spelmaker heeft in Brugge inmiddels een indrukwekkend palmares uitgebouwd. In zowat elke transferperiode werd hij dan ook aan een stap naar het buitenland gelinkt, maar telkens bleef hij Blauw-Zwart trouw. Nu zou Vanaken echter opnieuw de kans krijgen om in een topcompetitie aan de slag te gaan. Zo geraakte maandag bekend dat West Ham United zich opnieuw voor de Rode Duivel heeft gemeld. En de Londense club deed naar verluidt zelfs al een eerste bod van zo'n 10 miljoen euro.

Maar die poging was tevergeefs. Zo zou de aanbieding vrijwel meteen in de prullenmand zijn gegooid door het bestuur van Club Brugge. De landskampioen wil zijn draaischijf dan ook absoluut behouden tijdens de huidige mercato. Men beseft maar al te goed dat het bijzonder lastig zal worden om op korte termijn een directe vervanger te halen. De kans op een vertrek van Vanaken leek dus klein, al blijkt dat volgens informatie van The Evening Standard dan toch niet het geval.

VANAKEN OPEN VOOR TRANSFER
Het Engelse medium meldt namelijk dat West Ham vertrouwen heeft in een goede afloop van het dossier. Dat zou vooral te maken hebben met Vanaken zelf. In tegenstelling tot de voorbije mercato's, zou de Rode Duivel dit keer wél openstaan voor een verhuis naar Londen. Op zijn 29ste wordt het dan ook mogelijk één van zijn laatste kansen om een mooie transfer te maken. West Ham beseft bovendien dat Club niet zomaar zal meewerken, maar blijft desondanks geloven dat het de Bruggelingen toch kan overtuigen. Een nieuw bod zou dan ook snel volgen.

LEES OOK: Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club moet Vanaken zijn transfer gunnen ...

Meest recent

Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

29
29
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

74
74
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

63
63
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

335
335
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

191
191
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

117
117
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

101
101
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

152
152
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

54
54
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

541
541
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

45
45
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

64
64
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

85
85
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

375
375
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

56
56
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

27
27
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

145
145
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

99
99
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

160
160
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

338
338
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

347
347
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

262
262
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

118
118
Karetsas krijgt advies: "Hij moet vertrekken"

KRC Genk moet dit seizoen vrede nemen met de Europe Play-Off. Dat betekent dat we een parel als ...

202
202
Degradatiestrijd al beslist? "Duimen voor mirakel"

Dit weekend beginnen de play-offs in de Jupiler Pro League. Daarin moet nog veel beslist worden, al ...

113
113

Meer sportnieuws