'Club Brugge beeft: Vanaken open voor West Ham-deal'

596 stemmen
'Club Brugge beeft: Vanaken open voor West Ham-deal'

Speelt Club Brugge in navolging van Charles De Ketelaere en Stanley Nsoki deze zomer nog een sterkhouder kwijt? Die kans is aanwezig. Zo heeft Noa Lang nog steeds zijn zinnen gezet op de stap naar een topcompetitie, maar vooral rond Hans Vanaken lijkt nu één en ander te bewegen.


De Limburgse spelmaker heeft in Brugge inmiddels een indrukwekkend palmares uitgebouwd. In zowat elke transferperiode werd hij dan ook aan een stap naar het buitenland gelinkt, maar telkens bleef hij Blauw-Zwart trouw. Nu zou Vanaken echter opnieuw de kans krijgen om in een topcompetitie aan de slag te gaan. Zo geraakte maandag bekend dat West Ham United zich opnieuw voor de Rode Duivel heeft gemeld. En de Londense club deed naar verluidt zelfs al een eerste bod van zo'n 10 miljoen euro.

Maar die poging was tevergeefs. Zo zou de aanbieding vrijwel meteen in de prullenmand zijn gegooid door het bestuur van Club Brugge. De landskampioen wil zijn draaischijf dan ook absoluut behouden tijdens de huidige mercato. Men beseft maar al te goed dat het bijzonder lastig zal worden om op korte termijn een directe vervanger te halen. De kans op een vertrek van Vanaken leek dus klein, al blijkt dat volgens informatie van The Evening Standard dan toch niet het geval.

VANAKEN OPEN VOOR TRANSFER
Het Engelse medium meldt namelijk dat West Ham vertrouwen heeft in een goede afloop van het dossier. Dat zou vooral te maken hebben met Vanaken zelf. In tegenstelling tot de voorbije mercato's, zou de Rode Duivel dit keer wél openstaan voor een verhuis naar Londen. Op zijn 29ste wordt het dan ook mogelijk één van zijn laatste kansen om een mooie transfer te maken. West Ham beseft bovendien dat Club niet zomaar zal meewerken, maar blijft desondanks geloven dat het de Bruggelingen toch kan overtuigen. Een nieuw bod zou dan ook snel volgen.

LEES OOK: Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Club moet Vanaken zijn transfer gunnen ...

Meest recent

Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

8
8
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

230
230
Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Vlak voor de openingswedstrijd van het WK bracht Real Madrid groot nieuws naar buiten. De ...

35
35
Imke Courtois kiest basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

87
87
Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

70
70
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

71
71
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

273
273
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

53
53
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

339
339
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

562
562
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

220
220
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

277
277
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

87
87
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

835
835
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

461
461
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

140
140
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

434
434
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

552
552
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

77
77
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

105
105
'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

KV Kortrijk is deze week als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe ...

205
205
'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

55
55
'Anderlecht vangt minder dan gehoopt voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

470
470
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

467
467
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

137
137

Meer sportnieuws