'Anderlecht spreekt met aanvaller Manchester United'

door
'Anderlecht spreekt met aanvaller Manchester United'

Felice Mazzu bereidt zijn manschappen bij RSC Anderlecht momenteel voor op de dubbele Europese confrontatie met Young Boys Bern. Ondertussen is de sportieve leiding van Paars-Wit nog actief op de zomerse transfermarkt. Zo zou Paars-Wit nog een buitenkansje in de Premier League overwegen.


De Brusselaars leken deze mercato al vroeg klaar met hun transferwerk. Het aantrekken van Nilson Angulo en Abdulrazak Ishaq en de huurbeurten van Fabio Silva en Sebastiano Esposito, kostte ook al een groot deel van het beschikbare transferbudget. Maar vorige week kreeg de transferperiode van Paars-Wit plots een nieuwe wending. Zo werd een akkoord gevonden met Manchester City over de transfer van Sergio Gomez.

Normaal gezien wordt de Spaanse back eerstdaags aangekondigd bij de Engelse kampioen. Gomez zou Anderlecht zo'n 15 miljoen euro opbrengen, dat bedrag kan bovendien nog stijgen via allerlei bonussen en variabelen. Hierdoor heeft RSCA opnieuw middelen ter beschikking. En dus is de kans niet uitgesloten dat er voor het sluiten van de mercato nog extra versterking volgt, zeker als de groepsfase van de Conference League wordt gehaald.

OPPORTUNITEIT BIJ UNITED
In ieder geval doen opnieuw de nodige geruchten de ronde. Zo zou Anderlecht een opportuniteit zien bij Manchester United. De Mancunians zoeken namelijk naar een nieuwe huurbestemming voor Amad Diallo. Deze 20-jarige Ivoriaan is een aanvaller die op beide flanken uit de voeten kan. Hoewel hij te boek staat als een groot talent, zou United hem opnieuw willen verhuren. Volgens journalist Jonathan Schrager zou zijn makelaar momenteel spreken met verschillende clubs, waaronder dus ook Anderlecht. Of RSCA al een concreet voorstel deed, is vooralsnog niet bekend.

LEES OOK: 'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Anderlecht moet zich nog verder versterken deze zomer ...

Meest recent

'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

64
64
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

398
398
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

51
51
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

161
161
Lardot velt verdict over hands Hazard & rode kaart Bayram

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

193
193
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

199
199
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

282
282
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

173
173
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

264
264
Renard speelt open kaart over transferplannen Anderlecht

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Dat is degelijk, maar de Brusselaars ...

211
211
Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Het ontslag van Nicky Hayen is nauwelijks verteerd, of vandaag volgde met de C4 voor Thorsten Fink ...

286
286
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

2795
2795
De Condé zoekt opvolger Fink: Genk maakt voorkeur bekend

De kogel is door de kerk. Daags na het puntenverlies tegen Westerlo besloot KRC Genk om afscheid te ...

588
588
Hasi houdt adem in: dubbele mokerslag voor Anderlecht?

RSC Anderlecht etaleerde zaterdag mentale weerbaarheid door een 1-2 achterstand tegen STVV alsnog om ...

388
388
Financiële bom in BV-land: Brusselmans onthult groot geheim

Herman Brusselmans, schrijver, columnist en soms jurylid bij De Slimste Mens ter Wereld, heeft een ...

310
310
KRC Genk dumpt Fink: opvallende zondebok kop van Jut

Het doek is gevallen voor Thorsten Fink, die maandag door KRC Genk bedankt werd voor bewezen ...

218
218
'Dilemma voor Renard: Goto of Benteke naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht won zaterdag in eigen huis de topper tegen STVV. Op karakter, steeds meer het ...

448
448
Rechtbank velt ontluisterend vonnis na crash Sofian Kiyine

Meer dan twee jaar na een ongeval dat het land met verstomming sloeg, viel er opnieuw een ...

176
176
Meteen naar Genk? Hayen spreekt duidelijke taal

Opvallende statistiek in de Jupiler Pro League: van de veertien clubs die het hele kalenderjaar in ...

1297
1297
'Club wil uitpakken met Italiaans belofteninternational'

Club Brugge gaat in januari sowieso de transfermarkt op. De voorbije maanden werd duidelijk dat de ...

540
540
'Genk zoekt coach: eerste vier kandidaten al genoemd'

Er werd in de voorbije weken al druk gespeculeerd over een mogelijk ontslag van Thorsten Fink bij ...

1703
1703
Hayen spreekt over plotse ontslag en uithaal Verhaeghe

Het was bij Club Brugge een zeer bewogen week. De plotse trainerswissel deed zeer veel stof ...

493
493
Kompany pakt weer een trofee, ook De Cat in de prijzen

Het kan dit seizoen niet op voor Vincent Kompany. Onze landgenoot liet vorig weekend met Bayern ...

73
73
PSG stuurt meteen grote naam naar Eupen

Er kwam onlangs zeer opmerkelijk nieuws vanuit Eupen. De tweedeklasser werd immers overgenomen door ...

122
122
Vandenbempt verrast: "Grote gelijk van Verhaeghe"

Bij Club Brugge trokken ze zondag een streep onder een zeer woelige week. Er was heel wat te doen ...

664
664

Meer sportnieuws