'Anderlecht spreekt met aanvaller Manchester United'

door
'Anderlecht spreekt met aanvaller Manchester United'

Felice Mazzu bereidt zijn manschappen bij RSC Anderlecht momenteel voor op de dubbele Europese confrontatie met Young Boys Bern. Ondertussen is de sportieve leiding van Paars-Wit nog actief op de zomerse transfermarkt. Zo zou Paars-Wit nog een buitenkansje in de Premier League overwegen.


De Brusselaars leken deze mercato al vroeg klaar met hun transferwerk. Het aantrekken van Nilson Angulo en Abdulrazak Ishaq en de huurbeurten van Fabio Silva en Sebastiano Esposito, kostte ook al een groot deel van het beschikbare transferbudget. Maar vorige week kreeg de transferperiode van Paars-Wit plots een nieuwe wending. Zo werd een akkoord gevonden met Manchester City over de transfer van Sergio Gomez.

Normaal gezien wordt de Spaanse back eerstdaags aangekondigd bij de Engelse kampioen. Gomez zou Anderlecht zo'n 15 miljoen euro opbrengen, dat bedrag kan bovendien nog stijgen via allerlei bonussen en variabelen. Hierdoor heeft RSCA opnieuw middelen ter beschikking. En dus is de kans niet uitgesloten dat er voor het sluiten van de mercato nog extra versterking volgt, zeker als de groepsfase van de Conference League wordt gehaald.

OPPORTUNITEIT BIJ UNITED
In ieder geval doen opnieuw de nodige geruchten de ronde. Zo zou Anderlecht een opportuniteit zien bij Manchester United. De Mancunians zoeken namelijk naar een nieuwe huurbestemming voor Amad Diallo. Deze 20-jarige Ivoriaan is een aanvaller die op beide flanken uit de voeten kan. Hoewel hij te boek staat als een groot talent, zou United hem opnieuw willen verhuren. Volgens journalist Jonathan Schrager zou zijn makelaar momenteel spreken met verschillende clubs, waaronder dus ook Anderlecht. Of RSCA al een concreet voorstel deed, is vooralsnog niet bekend.

LEES OOK: 'Deal van 60 miljoen bezorgt Club Brugge zware kater'

Anderlecht moet zich nog verder versterken deze zomer ...

Meest recent

KAA Gent reageert op formatperikelen: “Iedereen ontevreden”

Het nieuwe competitieformat van volgend seizoen ligt zwaar onder vuur. Vandaag werd een nieuwe regel ...

0
0
Gattuso en Dzeko gooien olie op het vuur voor beladen clash

Italië en Bosnië en Herzegovina staan lijnrecht tegenover elkaar voor een ticket voor het ...

7
7
Garcia mengt zich in Lukaku-rel: opvallende mening

Romelu Lukaku blijft de gemoederen bezighouden in Italië. De aanvaller werd door bondscoach ...

38
38
‘Rode Duivel verrast met transferwending: 58 miljoen euro’

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op de oefenpot tegen Mexico gonst het van de ...

47
47
Bizarre kronkel na nieuw format: amateurvoetbal op stelten

Er werd vandaag gestemd over de verankering van de U23-clubs in de Challenger Pro League nadat die ...

77
77
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

80
80
Lukaku stuurt zijn kat: verwoestend statement Napoli

De rel tussen Romelu Lukaku en Napoli is volledig ontploft. De Rode Duivel kwam nog met een ...

367
367
KAA Gent trekt ten oorlog: competitiehervorming weg?

De competitiehervorming blijft aanslepen. Vandaag werd er gestemd over een oplossing voor de ...

133
133
'Vier Duivels onder druk: laatste kans lonkt'

De Rode Duivels nemen het op tegen Mexico in een oefenwedstrijd in Chicago. De eerste test tegen de ...

98
98
Stemming afgelopen: drastische ingreep competitieformat

De stemming door het U23-quotom is afgelopen. De verankering van de beloftenclubs in de Challenger ...

268
268
Code rood FIFA: rampscenario in WK-groep Rode Duivels

Het WK 2026 is nog niet begonnen, maar er zijn al heel wat perikelen die de media bezighouden. Zo is ...

267
267
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht wil stunten, Club zoekt in JPL’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

345
345
Garcia met handen in het haar: “Dat is er niet meer”

De Belgische nationale ploeg neemt het woensdagnacht op tegen Mexico in Chicago. Tegen de Verenigde ...

59
59
Wéér competitiehervorming? Bouchez slaat terug op Pro League

De Pro League zit vandaag samen om de U23-regels te bespreken nadat die illegaal werden verklaard. ...

252
252
Garcia krijgt ferme waarschuwing: “Dat is pure zelfmoord”

De Rode Duivels nemen het woensdagnacht op tegen Mexico in een oefeninterland ter voorbereiding op ...

79
79
WK-spanning loopt op: groot schandaal voor Bosnië-Italië

Bosnië en Italië strijden integraal om een ticket voor het WK in de Verenigde Staten, ...

108
108
‘Belgische clubs strijden om international’

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop en de Play-Offs staan voor de deur. De ...

120
120
Raskin maakt Tedesco volledig met de grond gelijk

Nicolas Raskin maakte een straffe opmars mee. Van Standard naar Rangers en een basisplaats bij de ...

126
126
Groot pijnpunt bij Duivels: Garcia komt met reactie

De Rode Duivels sluiten dinsdagnacht hun Amerikaanse tournée af. In het Soldier Field-stadium ...

57
57
Vertrek bij Club? Mechele gooit transferkaarten open

Club Brugge staat in de komende weken voor de loodzware opdracht om Union SG van de landstitel ...

635
635
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

92
92
Zorgen voor Genk: Karetsas plots afwezig bij nationale ploeg

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een lastige opdracht. Zo ...

237
237
'Transferbom Real: spectaculair verlanglijstje gelekt'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

148
148
'Vanaken incasseert enorme WK-opdoffer bij Rode Duivels'

De huidige stage in de Verenigde Staten is voor Rudi Garcia uiteraard een ideale leerschool richting ...

585
585
RSCA en Beerschot in shock: Lozano getroffen door hersenbloeding

De supporters van RSC Anderlecht, Beerschot VA en bij uitbreiding het hele Belgische voetbal hebben ...

215
215

Meer sportnieuws