'Anderlecht spreekt met aanvaller Manchester United'

door
'Anderlecht spreekt met aanvaller Manchester United'

Felice Mazzu bereidt zijn manschappen bij RSC Anderlecht momenteel voor op de dubbele Europese confrontatie met Young Boys Bern. Ondertussen is de sportieve leiding van Paars-Wit nog actief op de zomerse transfermarkt. Zo zou Paars-Wit nog een buitenkansje in de Premier League overwegen.


De Brusselaars leken deze mercato al vroeg klaar met hun transferwerk. Het aantrekken van Nilson Angulo en Abdulrazak Ishaq en de huurbeurten van Fabio Silva en Sebastiano Esposito, kostte ook al een groot deel van het beschikbare transferbudget. Maar vorige week kreeg de transferperiode van Paars-Wit plots een nieuwe wending. Zo werd een akkoord gevonden met Manchester City over de transfer van Sergio Gomez.

Normaal gezien wordt de Spaanse back eerstdaags aangekondigd bij de Engelse kampioen. Gomez zou Anderlecht zo'n 15 miljoen euro opbrengen, dat bedrag kan bovendien nog stijgen via allerlei bonussen en variabelen. Hierdoor heeft RSCA opnieuw middelen ter beschikking. En dus is de kans niet uitgesloten dat er voor het sluiten van de mercato nog extra versterking volgt, zeker als de groepsfase van de Conference League wordt gehaald.

OPPORTUNITEIT BIJ UNITED
In ieder geval doen opnieuw de nodige geruchten de ronde. Zo zou Anderlecht een opportuniteit zien bij Manchester United. De Mancunians zoeken namelijk naar een nieuwe huurbestemming voor Amad Diallo. Deze 20-jarige Ivoriaan is een aanvaller die op beide flanken uit de voeten kan. Hoewel hij te boek staat als een groot talent, zou United hem opnieuw willen verhuren. Volgens journalist Jonathan Schrager zou zijn makelaar momenteel spreken met verschillende clubs, waaronder dus ook Anderlecht. Of RSCA al een concreet voorstel deed, is vooralsnog niet bekend.

LEES OOK: Anderlecht stelt Jacobs teleur: “Had ik nooit verwacht”

Anderlecht moet zich nog verder versterken deze zomer ...

Meest recent

Vandenbempt keihard na sneeuwfarces: "Niet reglementair"

De 25ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft voor enkele zeer opmerkelijke taferelen gezorgd. ...

25
25
Ruben Van Gucht mikpunt van spot: ‘Taxi staat klaar’

Met een zorgvuldig opgebouwde reputatie als sportjournalist leek Ruben Van Gucht jarenlang ...

27
27
TRANSFERUURTJE: 'Deal Club en Barça, Anderlecht krijgt T1-nieuws'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

83
83
Taravel krijgt klappen: Anderlecht-pion springt in de bres

RSC Anderlecht speelde 0-0 gelijk in de competitie tegen La Louviere en de euforie na de ferme ...

137
137
Code rood bij Antwerp: rampscenario plots in zicht

Het is weer code rood bij Royal Antwerp FC. Joseph Oosting was goed begonnen op de Bosuil, maar de ...

149
149
Orban start rel na bizarre rode kaart: “Omdat ik zwart ben”

Gift Orban scoorde in het verleden doelpunten bij KAA Gent, maar inmiddels zit de aanvaller in ...

77
77
Vandenbempt scherp voor Club: "Niet normaal hoe zwak"

Club Brugge won al bij al onverdiend met 1-2 van Cercle Brugge. Via flitsen wist het de zege over de ...

269
269
Heynen verklaart ommekeer onder Hayen

KRC Genk komt steeds meer boven water. Ze staan op twee punten van de top zes en dat zorgt voor ...

126
126
'Anderlecht ontkent: deze coach nooit een piste'

In deze tijden delen voetbalinfluenceers heel veel nieuwtjes via hun sociale media. Zo ook over het ...

225
225
Bart De Wever treft Antwerp-fan Van Looy recht in het hart

Het is andermaal crisis op de Bosuil en het hart van veel Antwerp-fans bloedt momenteel. Zo ook bij ...

155
155
Albert luidt de alarmbel voor alweer matig Anderlecht

RSC Anderlecht heeft op papier een makkelijk programma, maar als je dan punten laat liggen tegen een ...

155
155
Zulte Waregem en STVV bundelen krachten na kwalijk incident

Zulte Waregem leek op weg naar een stunt op Stayen, maar de 0-2 werd alsnog omgezet in een 3-2 voor ...

94
94
Anderlecht met gigantisch probleem: noodoplossing in de maak

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. De Brusselaars verdienden te winnen van La ...

449
449
KRC Genk tóch naar Play-Off I? Degryse velt verdict

Met nog vijf speeldagen te gaan in de reguliere competitie, zijn al drie ploegen (quasi) zeker van ...

360
360
Hommeles Atlético vlak voor Club: Simeone zet titularis op plaats

Deze week worden de heenwedstrijden in de tussenronde van de Champions League afgewerkt. Club Brugge ...

188
188
Vergiftigd afscheidsgeschenk Renard: dubbele transferflop RSCA?

RSC Anderlecht haalde tijdens de voorbije wintermercato een aantal directe versterkingen in huis. ...

411
411
Grote verrassing bij Duivels? "Ongezien sinds Sneijder"

Eind maart staan de Rode Duivels voor een belangrijke afspraak in aanloop naar het WK, dan werken ze ...

286
286
‘Anderlecht in paniek: Schreuder-deal gaat compleet mis’

Anderlecht wou dit weekend eindelijk wit rook rond Alfred Schreuder, maar de deal zit plots ...

477
477
Union ontsnapt: ex-ref streng na 'degoutante' actie Burgess

Union SG heeft afgelopen weekend averij opgelopen in de titelrace van de Jupiler Pro League. De ...

376
376
'Kompany incasseert opdoffer van formaat bij Bayern'

Bayern München heeft zaterdag geen steken laten vallen in de Bundesliga en klopte Werder Bremen ...

138
138
'Club Brugge schrikt op: tweede bliksemvertrek in de maak'

Club Brugge deed zondag een goede zaak met zijn nipte overwinning in de stadsderby tegen Cercle ...

504
504
'Anderlecht houdt hart vast: trainersplan plots in gevaar'

RSC Anderlecht is een nieuwe teleurstelling rijker en bleef zondag op een 0-0-gelijkspel steken in ...

190
190
Nieuwe trainer Anderlecht: Llansana velt oordeel

Anderlecht blijft zeer wisselvallig presteren. De knalprestatie in de beker op Antwerp werd zondag ...

269
269
Vrancken niet te spreken: "Hier kon niet gevoetbald worden"

In de slotwedstrijd van de 25ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft STVV een spectaculaire zege ...

131
131
Lukaku ziet vanaf bank titeldroom Napoli verder wegglippen

Nadat er eerder dit weekend in de Serie A al spektakel te zien was tussen Inter en Juventus, heeft ...

52
52

Meer sportnieuws