'Anderlecht spreekt met aanvaller Manchester United'

door
'Anderlecht spreekt met aanvaller Manchester United'

Felice Mazzu bereidt zijn manschappen bij RSC Anderlecht momenteel voor op de dubbele Europese confrontatie met Young Boys Bern. Ondertussen is de sportieve leiding van Paars-Wit nog actief op de zomerse transfermarkt. Zo zou Paars-Wit nog een buitenkansje in de Premier League overwegen.


De Brusselaars leken deze mercato al vroeg klaar met hun transferwerk. Het aantrekken van Nilson Angulo en Abdulrazak Ishaq en de huurbeurten van Fabio Silva en Sebastiano Esposito, kostte ook al een groot deel van het beschikbare transferbudget. Maar vorige week kreeg de transferperiode van Paars-Wit plots een nieuwe wending. Zo werd een akkoord gevonden met Manchester City over de transfer van Sergio Gomez.

Normaal gezien wordt de Spaanse back eerstdaags aangekondigd bij de Engelse kampioen. Gomez zou Anderlecht zo'n 15 miljoen euro opbrengen, dat bedrag kan bovendien nog stijgen via allerlei bonussen en variabelen. Hierdoor heeft RSCA opnieuw middelen ter beschikking. En dus is de kans niet uitgesloten dat er voor het sluiten van de mercato nog extra versterking volgt, zeker als de groepsfase van de Conference League wordt gehaald.

OPPORTUNITEIT BIJ UNITED
In ieder geval doen opnieuw de nodige geruchten de ronde. Zo zou Anderlecht een opportuniteit zien bij Manchester United. De Mancunians zoeken namelijk naar een nieuwe huurbestemming voor Amad Diallo. Deze 20-jarige Ivoriaan is een aanvaller die op beide flanken uit de voeten kan. Hoewel hij te boek staat als een groot talent, zou United hem opnieuw willen verhuren. Volgens journalist Jonathan Schrager zou zijn makelaar momenteel spreken met verschillende clubs, waaronder dus ook Anderlecht. Of RSCA al een concreet voorstel deed, is vooralsnog niet bekend.

LEES OOK: ‘Vermeeren zorgt voor opschudding: knaltransfer dichtbij’

Anderlecht moet zich nog verder versterken deze zomer ...

Meest recent

Plotse wending: 'Club vol voor aanvaller, huurdeal + optie'

Aanstaande dinsdag sluit de winterse transfermarkt om middernacht definitief zijn deuren. Club ...

110
110
Bitterzoete zege Genk: "Dit is iets om trots op te zijn"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk in de Europa League. De Limburgers deden donderdag ...

25
25
Eindstand UEL: Nederlands bloedbad, tegenstanders Genk gekend

De League Phase van de Champions League zit erop. Donderdagavond werden alle wedstrijden van de ...

157
157
Genk vloekt: winning-goal Karetsas niet genoeg voor top 8

KRC Genk heeft de League Phase van de Europa League al winnend afgesloten. Ondanks een vroege ...

86
86
Witte rook bij KVM: miljoenentransfer in kannen en kruiken

KV Mechelen is matig aan de tweede seizoenshelft begonnen, maar blijft desondanks in de running om ...

60
60
'Tijd tikt: Club Brugge pakt harde transferbeslissing'

De euforie na de Champions League-triomf van woensdag was bijzonder groot bij Club Brugge, maar de ...

383
383
Europees gelukje voor Genk? Vossen fileert penaltyfase

KRC Genk is in eigen land bezig aan een kwakkelseizoen, maar kon zich nog ietwat optrekken aan de ...

106
106
Anderlecht dumpt Ashimeru: opvallende details bekend

RSC Anderlecht heeft zijn vijfde uitgaande transfer van de wintermercato afgerond. Zo werd donderdag ...

259
259
Stiekeme titelambities? STVV slaat toe met JPL-bekende

Vermits Union SG en Club Brugge de degens met mekaar kruisen, krijgt STVV komend weekend mogelijk ...

165
165
Club Brugge schrikt zich rot: last-minute vertrek Tzolis?

Met het ticket voor de tussenronde in de Champions League op zak, beschikt Club Brugge over een ...

694
694
Genk zoekt Europese glorie: Hayen roteert met basiself

Donderdagavond valt het doek over de League Phase van de Champions League. KRC Genk hoopt zich op de ...

22
22
‘Vermeeren zorgt voor opschudding: knaltransfer dichtbij’

Arthur Vermeeren is nog maar net weer in beeld bij Marseille, of het rommelt opnieuw rond de jonge ...

408
408
Punten L'Equipe: uitzonderlijk cijfer voor één Club-speler

Club Brugge heeft woensdag opnieuw een historische avond in de Champions League beleefd. Het ...

399
399
Tegenstander hemelt Genkie op: opvallende bijnaam onthuld

Donderdag valt het doek over de League Phase in de Europa League. KRC Genk is al zeker van de ...

242
242
Achtste wintertransfer Anderlecht: JPL-deal helemaal rond

Met de komst van verdediger Moussa Diarra, rondde RSC Anderlecht zijn inkomende huiswerk op de ...

326
326
'Diepgaand probleem Anderlecht: bizarre trainersoplossing'

Tenzij RSC Anderlecht zich komende zondag herpakt op het veld van Standard, lijkt het over en uit ...

434
434
Deadline in zicht: Cercle en Standard passeren langs kassa

Aanstaande dinsdag sluit de winterse transfermarkt genadeloos zijn deuren. Verschillende clubs uit ...

83
83
'Kompany verscheurd na last-minute transfer Bayern'

Bayern München heeft woensdagavond de League Phase van de Champions League afgesloten op een ...

110
110
'Solden in Anderlecht: prijskaartje sterkhouder lekt uit'

Op inkomend vlak lijkt RSC Anderlecht klaar met zijn huiswerk, terwijl er op uitgaand gebied louter ...

757
757
Super Sunday in JPL: aanduidingen scheidsrechters bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League alweer speeldag 23 op het programma. De volgende ...

163
163
'Frutos klapt uit de biecht: done deal met Anderlecht'

In de slotweek van de wintermercato moet RSC Anderlecht nog een oplossing zien te vinden voor een ...

345
345
'Overmars all-in: Antwerp zet zinnen op JPL-revelatie'

Van de beloofde versterkingen kwam tot dusver vrij weinig in huis bij Antwerp, maar in het slot van ...

395
395
'Club Brugge verliest sterkhouder: topscouts in tribune'

De uitblinkers vielen woensdag niet op één hand te tellen bij Club Brugge, maar met ...

532
532
'Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk'

KRC Genk is al zeker van de knock-outfase in de Europa League, maar tegen Malmö FF staat er ...

397
397
Kassa rinkelt bij Club Brugge: record aan diggelen?

Dankzij een fraaie 3-0 zege tegen Olympique Marseille kwalificeerde Club Brugge zich met glans ...

711
711

Meer sportnieuws