'West Ham drukt door: eerste bod op Vanaken'

door
'West Ham drukt door: eerste bod op Vanaken'

Club Brugge gaat een druk einde van de zomermercato tegemoet. De landskampioen wil zichzelf immers op nog verschillende posities versterken en dreigt daarnaast ook afscheid te gaan nemen van Noa Lang. En nu begint er plots ook weer één en ander rond Hans Vanaken te bewegen.


De Rode Duivel blijft een belangrijke pion voor Blauw-Zwart, waar hij inmiddels al zowat elke nationale onderscheiding in het voetbal kon veroveren. Niet geheel onlogisch wordt hij dus nagenoeg elke transferperiode wel eens gelinkt aan een buitenlandse club. En dat is nu opnieuw het geval. Volgens Sky Sports heeft West Ham United zich weer aan het front gemeld voor de 29-jarige.

De Londense club volgt Vanaken dan ook al een tijdje, coach David Moyes loopt behoorlijk hoog met hem op. Vorig jaar legde de subtopper uit de Premier League ook al een concreet voorstel op tafel. En die interesse blijkt dus nog steeds actueel. Volgens One Football legden de Hammers inmiddels een eerste bod op tafel van zo'n 10 miljoen pond, een kleine 12 miljoen euro.

CLUB LIGT DWARS
Maar de kans is klein dat het deze zomer ook tot transfer zal komen. Volgens Het Nieuwsblad is een vertrek van draaischijf tijdens de huidige mercato onbespreekbaar en werd het eerste bod van West Ham meteen geweigerd. Sowieso wil de landskampioen niet nog een steunpilaar verliezen. Bovendien zal men ongetwijfeld beseffen dat het niet evident wordt een directe vervanger te vinden op slechts enkele weken tijd. Pas wanneer de Engelsen hun aanbieding aanzienlijk verhogen, zou Club bereid zijn te luisteren.

LEES OOK: Lammens vloekt in slotfase, Milan-Belgen sneuvelen in Coppa

Vanaken blijft deze zomer sowieso bij Club ...

Meest recent

'WK-plan Duivels: datum afreis bekend én grote naam mee'

Vorige week werd er geloot voor de groepsfase van het WK en de Rode Duivels mogen zeker niet klagen ...

17
17
'Duranville in vieze papieren: 2 clubs haken af'

Borussia Dortmund krijgt woensdagavond in de Champions League het bezoek van Bodø/Glimt, maar ...

40
40
Nieuwe JPL-waardes: explosies bij Genk, Anderlecht en Club

De wintermercato nadert met rasse schreden en dus vonden ze het bij Transfermarkt tijd om de ...

52
52
Anderlecht zwaait Neerpede-icoon na 27 jaar uit

Neerpede groeide in de voorbije decennia uit tot een begrip en met Nathan De Cat levede het dit ...

81
81
KV Mechelen mag eerste winteraanwinst nu al verwelkomen

KV Mechelen blijft het dit seizoen uitstekend doen. Malinwa legde vorig weekend Charleroi over de ...

62
62
Trainerswissel in Genk? De Condé en Fink reageren fel

KRC Genk beleefde alweer een tegenvallende week in eigen land, met eerst een pijnlijke uitschakeling ...

219
219
'Nieuwe twist in saga: De Mil meldt zich af in Charleroi'

Bij AA Gent werden ze deze week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Ivan Leko naar ...

265
265
TRANSFERUURTJE: 'Gent zoekt nieuwe coach, oude bekende terug bij Anderlecht?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

300
300
De Ketelaere glundert na rel: ferme sneer naar tegenstander

Charles De Ketelaere was afgelopen speeldag in de Serie A nog misnoegd omdat hij gewisseld werd bij ...

44
44
“‘Bakkes tot op de grond’: Privé-mokerslag voor Brusselmans

Herman Brusselmans is al decennialang één van de meest markante stemmen in de Vlaamse ...

121
121
Knaltransfer Doku naar Real? “Vervanger van Vini Jr”

Jérémy Doku is dit seizoen on fire bij Manchester City. De buitenspeler is ...

201
201
Madou jubelt: Club Brugge troeft Anderlecht én Union af

Het zijn woelige tijden bij Club Brugge na het ontslag van Nicky Hayen en de aanstelling van Ivan ...

286
286
OH Leuven bewijst Belgisch voetbal énorme dienst

OH Leuven speelt dit seizoen in de Champions League bij de vrouwen en ze doen het daar fantastisch. ...

67
67
Alderweireld lyrisch over topper USG: "Kan hoger niveau aan"

Union SG mag tot op heden tevreden zijn over de prestaties in de Champions League. De Brusselaars ...

68
68
'Anderlecht is gestart met 'Premier League-project''

Bij RSC Anderlecht kochten ze in 2025 heel veel spelers. Voorlopig laten een aantal jongens toch ...

264
264
Bestuur Club Brugge onder vuur: druk neemt enorm toe

Club Brugge heeft voor een serieuze bom in het Belgische voetbal gezorgd met het ontslag van Nicky ...

414
414
'Antwerp heeft verdediger beet, Anderlecht mikt hoog'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC mikken op talenten vanuit het buitenland. De twee Belgische ...

371
371
Ziet Anderlecht ‘droomdeal’ van 10 miljoen in rook opgaan?

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat ze in 2026 een aantal spelers voor grof geld kunnen verkopen. Maar ...

279
279
Leko krijgt meteen forse waarschuwing bij Club Brugge

Woensdagavond in het Champions League-duel tegen Arsenal FC, maakt Ivan Leko zijn grote rentree als ...

437
437
Van Gucht in de clinch op VRT-sportredactie: "Hij lag nog in bed"

Ruben Van Gucht zit in een storm die maar niet gaat liggen. Nadat hij de voorbije maanden al opviel ...

227
227
Fink betrapt op grove uitschuiver: "Een no-brainer"

KRC Genk zal zich donderdagavond tegen FC Midtjylland moeten herpakken. De Limburgers kregen zondag ...

295
295
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

187
187
'Leko verlekkert zich: Club pakt zwaar uit op transfermarkt'

De sportieve leiding van Club Brugge zorgde deze week voor een schokgolf door een trainerswissel ...

925
925
'Nieuwe trainer AA Gent: Buffalo's op weg naar stunt'

Met achtereenvolgens Antwerp FC, Club Brugge en KVC Westerlo, staat KAA Gent voor een nog een pittig ...

1297
1297
‘Leko-shock bij Club Brugge: kleedkamer staat op springen’

In de kleedkamer van Club Brugge voelt iedereen dat er iets staat te gebeuren. Spelers die Leko nog ...

613
613

Meer sportnieuws