'West Ham drukt door: eerste bod op Vanaken'

568 stemmen
'West Ham drukt door: eerste bod op Vanaken'

Club Brugge gaat een druk einde van de zomermercato tegemoet. De landskampioen wil zichzelf immers op nog verschillende posities versterken en dreigt daarnaast ook afscheid te gaan nemen van Noa Lang. En nu begint er plots ook weer één en ander rond Hans Vanaken te bewegen.


De Rode Duivel blijft een belangrijke pion voor Blauw-Zwart, waar hij inmiddels al zowat elke nationale onderscheiding in het voetbal kon veroveren. Niet geheel onlogisch wordt hij dus nagenoeg elke transferperiode wel eens gelinkt aan een buitenlandse club. En dat is nu opnieuw het geval. Volgens Sky Sports heeft West Ham United zich weer aan het front gemeld voor de 29-jarige.

De Londense club volgt Vanaken dan ook al een tijdje, coach David Moyes loopt behoorlijk hoog met hem op. Vorig jaar legde de subtopper uit de Premier League ook al een concreet voorstel op tafel. En die interesse blijkt dus nog steeds actueel. Volgens One Football legden de Hammers inmiddels een eerste bod op tafel van zo'n 10 miljoen pond, een kleine 12 miljoen euro.

CLUB LIGT DWARS
Maar de kans is klein dat het deze zomer ook tot transfer zal komen. Volgens Het Nieuwsblad is een vertrek van draaischijf tijdens de huidige mercato onbespreekbaar en werd het eerste bod van West Ham meteen geweigerd. Sowieso wil de landskampioen niet nog een steunpilaar verliezen. Bovendien zal men ongetwijfeld beseffen dat het niet evident wordt een directe vervanger te vinden op slechts enkele weken tijd. Pas wanneer de Engelsen hun aanbieding aanzienlijk verhogen, zou Club bereid zijn te luisteren.

LEES OOK: 'West Ham United verrast met Belgische transfer'

Vanaken blijft deze zomer sowieso bij Club ...

Meest recent

Sensatie op WK! Marokko wipt Nederland, ook Duitsland sneuvelt

De tweede dag van de knock out-fase op het WK 2026 heeft de kop gekost van twee grote Europese ...

123
123
Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

42
42
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

149
149
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

68
68
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

88
88
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

426
426
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

105
105
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

155
155
Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Hans Vanaken heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste basisplaats ooit op het WK. Zijn ...

571
571
Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

66
66
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

262
262
'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

388
388
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

1360
1360
Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

581
581
AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

194
194
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

214
214
'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

865
865
Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

634
634
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

285
285
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

23
23
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

150
150
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

217
217
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

57
57
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

77
77
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

64
64

Meer sportnieuws