Witsel en Carrasco vieren, tienkoppig Liverpool laat steek vallen

door
Witsel en Carrasco vieren, tienkoppig Liverpool laat steek vallen

In heel wat Europese competities werd er vanavond gevoetbald. Zo stonden er zowel in Engeland, Italië als Spanje enkele interessante affiches op het programma. Met Axel Witsel en Yannick Carrasco kwamen er ook twee Rode Duivels in actie bij Atlético Madrid. Hieronder alvast een kort overzicht van de gespeelde partijen. 


In Italië begon Napoli aan het 'post-Mertens-tijdperk'. De Napolitanen hadden op het veld van Hellas Verona amper moeite met hun tegenstander. Ondanks een vroege achterstand na een doelpunt van Kevin Lasagna - en een latere gelijkmaker van Thomas Henry - haalde de ploeg van Luciano Spalletti zwaar uit. Het werd uiteindelijk 2-5 in het voordeel van Napoli, waar Victor Osimhen (ex-Charleroi) zich opnieuw tot één van de uitblinkers kroonde. Verder won ook Juventus zijn openingspartij. De Oude Dame haalde het van Sassuolo - waar Thorstvedt aan de partij begon - met 3-0. Nieuwkomer Angel Di Maria en twee doelpunten van Dusan Vlahovic zorgden voor de doelpunten. 

In Spanje werd de meest interessante partij gespeeld tussen Getafe en Atlético Madrid. Bij de bezoekers van Diego Simeone startte Axel Witsel in de basis. De Rode Duivel heerste als centrale verdediger, en zag zijn team uiteindelijk met 0-3 winnen na twee doelpunten van Morata en een knappe treffer van Griezmann. Yannick Carrasco mocht uiteindelijk iets meer dan een halfuur invallen bij de bezoekers. 

Motor van Liverpool sputtert opnieuw

Liverpool slaagde er vorige week niet in om zijn openingspartij te winnen. Tegen Crystal Palace moest in eigen huis orde op zaken gesteld worden. De ploeg van Klopp kwam al na een halfuur op achterstand na een scherpe counter van de bezoekers uit Londen. Wilfried Zaha nam de gegeven ruimte met plezier aan, en plaatste de bal voorbij Alisson. In de tweede helft diende Liverpool uit een ander vaatje te tappen, maar Darwin Nunez zorgde voor dé grote verrassing van de avond. Na een lichte duw van Andersen ging het licht volledig uit bij de Uruguayaan. Nunez deelde een kopstoot uit, en werd onmiddellijk met rood van het veld gestuurd. Nadien zorgde Luis Diaz uiteindelijk wel nog voor de verdiende gelijkmaker voor het tienkoppige Liverpool. In het slot van de partij kregen beide ploegen nog enkele kansen, maar een doelpunt bleef uit. 


LEES OOK: 'Club Brugge neemt enorme gok: recordtransfer op spel'

Hoeveel wedstrijden schorsing zal Nunez krijgen voor zijn kopstoot?

Meest recent

Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

35
35
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

17
17
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

121
121
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

86
86
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

125
125
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

165
165
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

216
216
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

11
11
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

352
352
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

54
54
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

159
159
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

245
245
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

56
56
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

197
197
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

246
246
De Mil maakt winterbalans op: nog één eis voor KAA Gent

De wintermercato zit erop. De Belgische clubs kunnen geen spelers meer binnenhalen, maar dat geldt ...

123
123
Leko op zijn hoede voor Standard: “In topmatch telt dat niet”

Club Brugge bekampt in de Jupiler Pro League Standard Luik. Blauw-Zwart wist in de Champions League ...

158
158
Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Eden Hazard kende een illustere carrière, maar blessureleed zorgde voor een vervroegd ...

71
71
Bom in Anderlecht: clubicoon verlaat het Lotto Park

Het blijft rommelen bij RSC Anderlecht. De club ontsloeg Besnik Hasi en Paars-Wit maakte zopas ...

533
533
Hubert bevestigt ferme domper én meevaller Union SG

Union SG werd nipt uitgeschakeld in de Champions League, maar de Brusselse club is wel nog steeds de ...

49
49
SK Beveren slaat bijzonder grote slag

SK Beveren lijkt op weg naar de Jupiler Pro League. Er wordt goed werk geleverd op de Freethiel. De ...

122
122
Druk op Genk stijgt: Hayen spreekt over Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag in de Jupiler Pro League op tegen RSC Anderlecht. De Limburgers ...

318
318
KV Mechelen ziet pion nog naar Liverpool verkassen

De wintermercato is voorbij, maar toch ziet KV Mechelen nog een pion naar Liverpool trekken. Op de ...

72
72
Leko hakt knopen door bij Club Brugge: “Sweet dilemma’s”

Club Brugge hoopt na de nederlaag tegen Union SG in de competitie de rug te rechten tegen Standard ...

460
460
Vandenbempt verrast met uitspraken over Anderlecht

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit ontsloeg coach Besnik Hasi en onder ...

502
502

Meer sportnieuws