Witsel en Carrasco vieren, tienkoppig Liverpool laat steek vallen

door
Witsel en Carrasco vieren, tienkoppig Liverpool laat steek vallen

In heel wat Europese competities werd er vanavond gevoetbald. Zo stonden er zowel in Engeland, Italië als Spanje enkele interessante affiches op het programma. Met Axel Witsel en Yannick Carrasco kwamen er ook twee Rode Duivels in actie bij Atlético Madrid. Hieronder alvast een kort overzicht van de gespeelde partijen. 


In Italië begon Napoli aan het 'post-Mertens-tijdperk'. De Napolitanen hadden op het veld van Hellas Verona amper moeite met hun tegenstander. Ondanks een vroege achterstand na een doelpunt van Kevin Lasagna - en een latere gelijkmaker van Thomas Henry - haalde de ploeg van Luciano Spalletti zwaar uit. Het werd uiteindelijk 2-5 in het voordeel van Napoli, waar Victor Osimhen (ex-Charleroi) zich opnieuw tot één van de uitblinkers kroonde. Verder won ook Juventus zijn openingspartij. De Oude Dame haalde het van Sassuolo - waar Thorstvedt aan de partij begon - met 3-0. Nieuwkomer Angel Di Maria en twee doelpunten van Dusan Vlahovic zorgden voor de doelpunten. 

In Spanje werd de meest interessante partij gespeeld tussen Getafe en Atlético Madrid. Bij de bezoekers van Diego Simeone startte Axel Witsel in de basis. De Rode Duivel heerste als centrale verdediger, en zag zijn team uiteindelijk met 0-3 winnen na twee doelpunten van Morata en een knappe treffer van Griezmann. Yannick Carrasco mocht uiteindelijk iets meer dan een halfuur invallen bij de bezoekers. 

Motor van Liverpool sputtert opnieuw

Liverpool slaagde er vorige week niet in om zijn openingspartij te winnen. Tegen Crystal Palace moest in eigen huis orde op zaken gesteld worden. De ploeg van Klopp kwam al na een halfuur op achterstand na een scherpe counter van de bezoekers uit Londen. Wilfried Zaha nam de gegeven ruimte met plezier aan, en plaatste de bal voorbij Alisson. In de tweede helft diende Liverpool uit een ander vaatje te tappen, maar Darwin Nunez zorgde voor dé grote verrassing van de avond. Na een lichte duw van Andersen ging het licht volledig uit bij de Uruguayaan. Nunez deelde een kopstoot uit, en werd onmiddellijk met rood van het veld gestuurd. Nadien zorgde Luis Diaz uiteindelijk wel nog voor de verdiende gelijkmaker voor het tienkoppige Liverpool. In het slot van de partij kregen beide ploegen nog enkele kansen, maar een doelpunt bleef uit. 


LEES OOK: UEL/UECL: Palace en Nottingham ontsnappen, Jutgla nekt Lyon

Hoeveel wedstrijden schorsing zal Nunez krijgen voor zijn kopstoot?

Meest recent

D-Day in de JPL: dit zijn de scenario’s voor Play-Offs

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Er zijn al veel ...

19
19
Frustraties lopen hoog op bij KV Kortrijk na zeperd

KV Kortrijk is dit seizoen één van de promotiekandidaten, maar tegen Francs Borains ...

26
26
'Gigantische verrassing bij Anderlecht rond Rits'

Mats Rits is al geruime tijd naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht, maar onder Jeremy ...

172
172
Rob Schoofs zorgt voor kippenvel bij oude liefde

De naam van Rob Schoofs blijft onlosmakelijk verbonden met KV Mechelen, ook al draagt hij vandaag ...

47
47
‘Drama voor Lavia: rampscenario bij Chelsea in de maak’

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense club hoopte het tij te keren met de ...

37
37
De Ketelaere in diep dal: zorgen nemen razendsnel toe

De zorgen rond Charles De Ketelaere nemen opnieuw toe. Na zijn blessure en moeilijke weken lijkt hij ...

65
65
Stassin heeft vleugels na selectie: “Het is ongelooflijk”

Lucas Stassin kreeg een mooie verrassing in de bus. De aanvaller werd geselecteerd door bondscoach ...

19
19
Taravel heeft erg opvallend plan met De Cat

Nathan De Cat is opgeroepen voor de Rode Duivels, maar de middenvelder moet eerst nog met RSC ...

95
95
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

209
209
Promotie plots in gevaar? KV Kortrijk reageert

De 31ste speeldag in de Challenger Pro League bracht zaterdag een grote verrassing. KV Kortrijk ...

405
405
Is er nog hoop? Nieuwe wending in dossier Bounida

De laatste tijd is het bij de voetbalbond alle hens aan dek om de toekomst van de Rode Duivels ...

148
148
'AA Gent wil Deens koopje doen'

Bij AA Gent is het alweer een seizoen met ups en downs geweest. Desondanks liggen ze wel nog op ...

121
121
Knalprestatie van Stassin, Juve schiet zichzelf in voet

Lucas Stassin was vrijdag dé grote verrassing in de selectie van de Rode Duivels. De jonge ...

33
33
Gent krijgt sterkhouder terug: "Klaar voor start POs"

AA Gent zal er zondag alles aan doen om zijn plaats in de top zes niet meer weg te geven. Daarvoor ...

66
66
Record in zicht: Kompany doet opmerkelijke uitspraak

Bayern München haalde in de voorbije week stevig uit in de Champions League, waarin Atalanta in ...

263
263
SK Beveren bouwt verder aan droomseizoen, remontada Lokeren

SK Beveren is weer een stap dichter bij een absoluut unicum. De Waaslanders maakten thuis gehakt van ...

84
84
Nainggolan doet boekje open over Antwerp en Beerschot

Vrijdagavond kreeg Patro Eisden in de Challenger Pro League een 0-4 om de oren van Beerschot. Het ...

200
200
Zeer verrassende transferwending bij Antwerp?

Antwerp sluit zijn seizoen in de reguliere competitie zondag nog af met een trip naar Leuven. Daarna ...

284
284
'Frankrijk steigert na soap rond Club Brugge-speler'

Bij Club Brugge proberen ze zondag nog een zo goed mogelijke uitgangspositie te veroveren voor de ...

169
169
Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Er stonden zaterdagavond in het buitenland nog enkele interessante affiches op het programma. AC ...

16
16
Club Brugge slikt stevige Vanaken-domper

Club Brugge kon de laatste weken lang niet altijd overtuigen, maar slaagde er wel in om in het spoor ...

575
575
Van Gucht scoort weer: “Ze zet mij op het juiste pad”

Ruben Van Gucht weet als geen ander vrouwelijk schoon aan te trekken. De VRT-man kwam de laatste ...

24
24
Oplapwerk bij Club Brugge: dubbele WK-droom doorprikt?

Club Brugge zal volgende week weer een pak internationals zien uitzwermen. Een aantal van hun hoopt ...

121
121
De Mil jubelt: Gent krijgt forse opsteker richting Play-Offs

Behoudens een onwaarschijnlijke afgang plaatst AA Gent zich zondag voor de Champions' Play-Offs. ...

171
171
'Weer kassa voor OHL: zelfs Liverpool meldt zich'

OH Leuven vestigde vorige zomer nog een transferrecord door Ezechiel Banzuzi voor maar liefst 16 ...

62
62

Meer sportnieuws