Witsel en Carrasco vieren, tienkoppig Liverpool laat steek vallen

door
Witsel en Carrasco vieren, tienkoppig Liverpool laat steek vallen

In heel wat Europese competities werd er vanavond gevoetbald. Zo stonden er zowel in Engeland, Italië als Spanje enkele interessante affiches op het programma. Met Axel Witsel en Yannick Carrasco kwamen er ook twee Rode Duivels in actie bij Atlético Madrid. Hieronder alvast een kort overzicht van de gespeelde partijen. 


In Italië begon Napoli aan het 'post-Mertens-tijdperk'. De Napolitanen hadden op het veld van Hellas Verona amper moeite met hun tegenstander. Ondanks een vroege achterstand na een doelpunt van Kevin Lasagna - en een latere gelijkmaker van Thomas Henry - haalde de ploeg van Luciano Spalletti zwaar uit. Het werd uiteindelijk 2-5 in het voordeel van Napoli, waar Victor Osimhen (ex-Charleroi) zich opnieuw tot één van de uitblinkers kroonde. Verder won ook Juventus zijn openingspartij. De Oude Dame haalde het van Sassuolo - waar Thorstvedt aan de partij begon - met 3-0. Nieuwkomer Angel Di Maria en twee doelpunten van Dusan Vlahovic zorgden voor de doelpunten. 

In Spanje werd de meest interessante partij gespeeld tussen Getafe en Atlético Madrid. Bij de bezoekers van Diego Simeone startte Axel Witsel in de basis. De Rode Duivel heerste als centrale verdediger, en zag zijn team uiteindelijk met 0-3 winnen na twee doelpunten van Morata en een knappe treffer van Griezmann. Yannick Carrasco mocht uiteindelijk iets meer dan een halfuur invallen bij de bezoekers. 

Motor van Liverpool sputtert opnieuw

Liverpool slaagde er vorige week niet in om zijn openingspartij te winnen. Tegen Crystal Palace moest in eigen huis orde op zaken gesteld worden. De ploeg van Klopp kwam al na een halfuur op achterstand na een scherpe counter van de bezoekers uit Londen. Wilfried Zaha nam de gegeven ruimte met plezier aan, en plaatste de bal voorbij Alisson. In de tweede helft diende Liverpool uit een ander vaatje te tappen, maar Darwin Nunez zorgde voor dé grote verrassing van de avond. Na een lichte duw van Andersen ging het licht volledig uit bij de Uruguayaan. Nunez deelde een kopstoot uit, en werd onmiddellijk met rood van het veld gestuurd. Nadien zorgde Luis Diaz uiteindelijk wel nog voor de verdiende gelijkmaker voor het tienkoppige Liverpool. In het slot van de partij kregen beide ploegen nog enkele kansen, maar een doelpunt bleef uit. 


LEES OOK: Europese finalisten gekend: ontdek de grote favorieten

Hoeveel wedstrijden schorsing zal Nunez krijgen voor zijn kopstoot?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

104
104
Ait El Hadj doet verrassende uitspraak over bekerfinale

Union heeft na de nederlaag op STVV geen nieuwe steek laten vallen. Het slaagde er zondag wel in om ...

2
2
Zure nasmaak voor Westerlo: "Er zat meer in"

Voor Westerlo lijkt het een moeilijke zaak te gaan worden om de Europe Play-Off nog te gaan winnen. ...

4
4
Champagne knalt: Barça verzekert zich in Clasico van titel

De Spaanse titelstrijd heeft zondagavond zijn ontknoping gekend. FC Barcelona trok immers aan het ...

31
31
Bidden voor Karetsas en Heymans: Hayen brengt nieuws

Voor Genk is het een tegenvallend seizoen geweest, maar dat kunnen ze wel nog altijd afsluiten met ...

76
76
'Princiepsakkoord bereikt: Union verliest smaakmaker'

Voor Union staat of valt het seizoen met de komende week. Donderdag strijden ze met Anderlecht om de ...

54
54
Rentree in mineur: Hairemans verklaart penaltymisser

Antwerp lijkt zondag definitief afgehaakt te zijn in de strijd om de Europe Play-Off te winnen. Door ...

23
23
'Genk waagt nieuwe poging en kent prijskaartje'

Bij KRC Genk staan ze wellicht voor een drukke transferzomer. Na een tegenvallend seizoen lijkt vers ...

63
63
Hubert komt met eerste update over Rodriguez

Union stond zondag onder grote druk doordat Club Brugge zaterdag al gewonnen had. De Brusselaars ...

120
120
Genk wint ruim, maar blijft met kopzorgen achter

KRC Genk heeft zondag gedaan wat het moest doen om in de running te blijven voor het laatste ...

92
92
Lichtpunt bij Anderlecht: "Of ik start in de bekerfinale?"

Bij RSC Anderlecht mocht Adriano Bertaccini zoals verwacht starten voor Thorgan Hazard, die rust ...

133
133
Union SG klaart de klus, grote zorgen omtrent sterkhouder

Union SG moest winnen tegen KV Mechelen, nadat Club Brugge vlot won van STVV. De Brusselaars konden ...

207
207
'Relatiebreuk voor Trossard? Vrouw verwijdert alle foto’s'

Sportief kent Leandro Trossard geweldige tijden. Hij was vandaag alweer bepalend voor Arsenal, maar ...

195
195
Club Brugge slaat toe met miljoenenbod voor topschutter

Club Brugge bereidt zich voor op een mogelijk vertrek van Nicolo Tresoldi, en dat gaat sneller dan ...

710
710
Roef misnoegd: "Hiervoor speel ik geen voetbal"

AA Gent mocht ruim een helft met een man meer spelen tegen RSC Anderlecht. Verder dan een ...

153
153
Trossard grote redder bij Arsenal na sensationeel slot

In de Premier League is de titelstrijd bijzonder spannend. Manchester City won, waardoor Arsenal ook ...

85
85
Taravel ziet groot lichtpunt na draw bij AA Gent

RSC Anderlecht speelde 1-1 op het veld van AA Gent. De Brusselaars speelden ruim een helft met een ...

135
135
Hommeles Antwerp: Oosting opvallend streng na penaltymoment

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een erg dure thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi geleden. In de ...

170
170
Vlak voor Clasico: Flick getroffen door persoonlijk drama

Zondagavond kan de beslissing vallen in de Spaanse titelstrijd. Uitgerekend in de clash tegen ...

55
55
Flirtend met de grens: Coosemans doet Gent-publiek koken

AA Gent en RSC Anderlecht hebben zondagmiddag de punten gedeeld in de Champions' Play-Offs: 1-1. De ...

317
317
Charleroi telt Antwerp uit: lat fnuikt gedroomde rentree Hairemans

Antwerp FC lijkt uitgeteld voor de eindzege in de Europe Play-Offs. Een week na de pandoering tegen ...

49
49
Cvetkovic geschorst in bekerfinale? Anderlecht krijgt uitsluitsel

De competitiewedstrijd van zondagmiddag op AA Gent was voor RSC Anderlecht tevens de generale ...

430
430
Nog geen Champions League: Burnley voorkomt droomweek Villa

In Engeland blijft de strijd om de landstitel bijzonder spannend. Het gevecht om de Champions ...

22
22
Rood Cvetkovic: aanstoker Van der Heyden klapt uit biecht

RSC Anderlecht is er niet in geslaagd zijn laatste competitiewedstrijd voor de bekerfinale al ...

328
328
De Mil in volle wedstrijd naar binnen: oorzaak bekend

AA Gent is er zondagmiddag wederom niet in geslaagd om zijn eerste zege in de Champions' Play-Offs ...

225
225
Poppen aan het dansen: Gent-Anderlecht escaleert na affluiten

In de Champions' Play-Offs hebben AA Gent en RSC Anderlecht zondagmiddag de punten gedeeld: 1-1. Een ...

584
584

Meer sportnieuws