Witsel en Carrasco vieren, tienkoppig Liverpool laat steek vallen

97 stemmen
Witsel en Carrasco vieren, tienkoppig Liverpool laat steek vallen

In heel wat Europese competities werd er vanavond gevoetbald. Zo stonden er zowel in Engeland, Italië als Spanje enkele interessante affiches op het programma. Met Axel Witsel en Yannick Carrasco kwamen er ook twee Rode Duivels in actie bij Atlético Madrid. Hieronder alvast een kort overzicht van de gespeelde partijen. 


In Italië begon Napoli aan het 'post-Mertens-tijdperk'. De Napolitanen hadden op het veld van Hellas Verona amper moeite met hun tegenstander. Ondanks een vroege achterstand na een doelpunt van Kevin Lasagna - en een latere gelijkmaker van Thomas Henry - haalde de ploeg van Luciano Spalletti zwaar uit. Het werd uiteindelijk 2-5 in het voordeel van Napoli, waar Victor Osimhen (ex-Charleroi) zich opnieuw tot één van de uitblinkers kroonde. Verder won ook Juventus zijn openingspartij. De Oude Dame haalde het van Sassuolo - waar Thorstvedt aan de partij begon - met 3-0. Nieuwkomer Angel Di Maria en twee doelpunten van Dusan Vlahovic zorgden voor de doelpunten. 

In Spanje werd de meest interessante partij gespeeld tussen Getafe en Atlético Madrid. Bij de bezoekers van Diego Simeone startte Axel Witsel in de basis. De Rode Duivel heerste als centrale verdediger, en zag zijn team uiteindelijk met 0-3 winnen na twee doelpunten van Morata en een knappe treffer van Griezmann. Yannick Carrasco mocht uiteindelijk iets meer dan een halfuur invallen bij de bezoekers. 

Motor van Liverpool sputtert opnieuw

Liverpool slaagde er vorige week niet in om zijn openingspartij te winnen. Tegen Crystal Palace moest in eigen huis orde op zaken gesteld worden. De ploeg van Klopp kwam al na een halfuur op achterstand na een scherpe counter van de bezoekers uit Londen. Wilfried Zaha nam de gegeven ruimte met plezier aan, en plaatste de bal voorbij Alisson. In de tweede helft diende Liverpool uit een ander vaatje te tappen, maar Darwin Nunez zorgde voor dé grote verrassing van de avond. Na een lichte duw van Andersen ging het licht volledig uit bij de Uruguayaan. Nunez deelde een kopstoot uit, en werd onmiddellijk met rood van het veld gestuurd. Nadien zorgde Luis Diaz uiteindelijk wel nog voor de verdiende gelijkmaker voor het tienkoppige Liverpool. In het slot van de partij kregen beide ploegen nog enkele kansen, maar een doelpunt bleef uit. 


LEES OOK: Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Hoeveel wedstrijden schorsing zal Nunez krijgen voor zijn kopstoot?

Meest recent

Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

10
10
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

58
58
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

58
58
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

30
30
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

35
35
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

33
33
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

108
108
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

108
108
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

408
408
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

77
77
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

153
153
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

317
317
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

64
64
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

925
925
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

508
508
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

33
33
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

185
185
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

935
935
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

160
160
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

444
444
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

821
821
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

567
567
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

353
353
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

590
590

Meer sportnieuws