'Done deal: Zulte Waregem verliest sterkhouder aan Hamburg'

240
'Done deal: Zulte Waregem verliest sterkhouder aan Hamburg'

Bij SV Zulte Waregem likt men nog steeds zijn wonden na het zware verlies tegen KRC Genk. De West-Vlamingen gingen kansloos onderuit tegen de ploeg van Wouter Vrancken. Daags na de verliespartij is er opnieuw nieuws te bespeuren rond de Gaverbeek. 


Volgens de doorgaans uitstekend geïnformeerde Sacha Tavolieri heeft Zulte Waregem een akkoord bereikt met SV Hamburg rond Jean-Luc Dompé. De 27-jarige flankspeler brengt de West-Vlamingen ongeveer anderhalf miljoen euro op. Morgen zal de Fransman zijn medische proeven afleggen in Duitsland, waarna hij een contract van drie seizoenen zal ondertekenen. De 27-jarige Dompé heeft zijn droomtransfer dus eindelijk beet. 

Ondanks het mooie bedrag dat Zulte Waregem opstrijkt, zal de club het ongetwijfeld moeilijk hebben om het verlies van Dompé op te vangen. De flankspeler was de voorbije vier seizoenen goed voor tal van assists en doelpunten, en gezien de smalle kern van de West-Vlamingen ziet het er naar uit dat er momenteel geen interne vervanger is voor Dompé. Zulte Waregem zal zich de komende dagen dus nog op de transfermarkt begeven. 

Van STVV naar de Gaverbeek

Jean-Luc Dompé zette zijn eerste stappen in het profvoetbal bij het Franse Valenciennes. In 2015 wist STVV hem er transfervrij op te halen. De investering van de Limburgers bleek een gouden zaak, want na amper één seizoen versierde Dompé een transfer richting Standard Luik. Daar brak de flankspeler nooit door, en uitleenbeurten aan Eupen en Amien brachten evenmin soelaas. Uiteindelijk verging het Dompé ook bij KAA Gent niet, waardoor hij bij Zulte Waregem zijn 'laatste kans' greep. In West-Vlaanderen ontpopte Dompé zich de voorbije seizoenen tot een ware sterkhouder, waardoor de interesse van Hamburg niet meer dan een logische zaak was. 

LEES OOK: Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zal Dompé slagen bij Hamburg?

Meest recent

Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

16
16
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

106
106
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

107
107
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

136
136
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

34
34
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

185
185
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

73
73
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

27
27
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

25
25
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

22
22
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

27
27
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

91
91
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

78
78
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

52
52
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

27
27
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

25
25
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

32
32
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

121
121
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

42
42
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

246
246
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

106
106
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

211
211
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

82
82
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

72
72

Meer sportnieuws