'Done deal: Zulte Waregem verliest sterkhouder aan Hamburg'

door
'Done deal: Zulte Waregem verliest sterkhouder aan Hamburg'

Bij SV Zulte Waregem likt men nog steeds zijn wonden na het zware verlies tegen KRC Genk. De West-Vlamingen gingen kansloos onderuit tegen de ploeg van Wouter Vrancken. Daags na de verliespartij is er opnieuw nieuws te bespeuren rond de Gaverbeek. 


Volgens de doorgaans uitstekend geïnformeerde Sacha Tavolieri heeft Zulte Waregem een akkoord bereikt met SV Hamburg rond Jean-Luc Dompé. De 27-jarige flankspeler brengt de West-Vlamingen ongeveer anderhalf miljoen euro op. Morgen zal de Fransman zijn medische proeven afleggen in Duitsland, waarna hij een contract van drie seizoenen zal ondertekenen. De 27-jarige Dompé heeft zijn droomtransfer dus eindelijk beet. 

Ondanks het mooie bedrag dat Zulte Waregem opstrijkt, zal de club het ongetwijfeld moeilijk hebben om het verlies van Dompé op te vangen. De flankspeler was de voorbije vier seizoenen goed voor tal van assists en doelpunten, en gezien de smalle kern van de West-Vlamingen ziet het er naar uit dat er momenteel geen interne vervanger is voor Dompé. Zulte Waregem zal zich de komende dagen dus nog op de transfermarkt begeven. 

Van STVV naar de Gaverbeek

Jean-Luc Dompé zette zijn eerste stappen in het profvoetbal bij het Franse Valenciennes. In 2015 wist STVV hem er transfervrij op te halen. De investering van de Limburgers bleek een gouden zaak, want na amper één seizoen versierde Dompé een transfer richting Standard Luik. Daar brak de flankspeler nooit door, en uitleenbeurten aan Eupen en Amien brachten evenmin soelaas. Uiteindelijk verging het Dompé ook bij KAA Gent niet, waardoor hij bij Zulte Waregem zijn 'laatste kans' greep. In West-Vlaanderen ontpopte Dompé zich de voorbije seizoenen tot een ware sterkhouder, waardoor de interesse van Hamburg niet meer dan een logische zaak was. 

LEES OOK: Zeer verrassende transferwending Thorgan Hazard?

Zal Dompé slagen bij Hamburg?

Meest recent

Hakimi in vieze papieren: verkrachtingszaak ontplooit

Achraf Hakimi wordt gezien als één van de beste rechtsbacks ter wereld. De Marokkaanse ...

9
9
Courtois slaat op tafel: Mourinho én UEFA afgemaakt

De return tussen Real Madrid en Benfica belooft extra scherp te zijn. In de heenwedstrijd was er de ...

21
21
Routinier mee naar WK? Rode Duivel maakt hattrick

Wie gaat mee naar het WK 2026? Daar wordt maanden voor het mondiale landentornooi al over gesproken. ...

25
25
Standard en Antwerp horen verdict na stopzetting

De wedstrijd tussen Standard Luik en Royal Antwerp FC werd op maandag 20 oktober onderbroken bij een ...

150
150
Simeone spreekt Leko resoluut tegen: messen zijn geslepen

Club Brugge kijkt dinsdagavond Atlético Madrid recht in de ogen namens de Champions League. ...

83
83
De Bruyne komt met belangrijke update: WK in gevaar?

Kevin De Bruyne ligt al een tijdje in de lappenmand. De Belgische supporters houden alvast hun hart ...

70
70
Ajax kruipt uit de put en deelt straffe cijfers

Ajax kende heel donkere jaren. PSV nam sportief de fakkel over en financieel was het ook ...

30
30
Courtois investeert in Belgische club: twee clubs genoemd

Thibaut Courtois investeerde onlangs in de Franse club Le Mans. Ondertussen raakte ook bekend dat ...

224
224
Herman Brusselmans ontsnapt opnieuw aan veroordeling

In de rechtbank van Gent keek Herman Brusselmans vandaag opnieuw de justitie in de ogen, in een zaak ...

40
40
KRC Genk heeft prijs: rechtsachter tekent contract

KRC Genk is een club waar jeugddoorstroming zeer belangrijk is. De Limburgers blijven inzetten op de ...

78
78
Diego Moreira haalt ferm uit na glansrol: ex-club afgemaakt

Diego Moreira speelde afgelopen speeldag in de Ligue 1 een geweldige wedstrijd. De Rode Duivel was ...

41
41
Hoeveel kans heeft Club tegen Atlético? Opta velt oordeel

Club Brugge neemt het dinsdagavond op tegen Atlético Madrid in de terugwedstrijd van de ...

71
71
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht bibbert, Club dumpt genadeloos’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

368
368
'Club Brugge-bestuur op missie: topmeetings in Madrid'

In de play-offs van de Champions League gaat Club Brugge straks op bezoek bij Atlético ...

526
526
Strijd om top zes barst los: databureau weegt kansen

In de voorlopig laatste editie van de play-offs belooft de race om de top zes spannender te worden ...

356
356
'Anderlecht slaat alarm: duo sterkhouders richting exit'

Nu de ene na de andere kandidaat afhaakt overweegt RSC Anderlecht om tussenpaus Jérémy ...

448
448
Degryse tikt Verhaeghe op de vingers: "Kleine club"

Club Brugge gaat straks tegen Atlético Madrid opnieuw op zoek naar Europees succes. De ...

171
171
Storm rond Van Gucht: 'Nieuwe onthullingen slaan in als bom'

Vorige week raakte bekend dat Ruben Van Gucht een kind verwacht met Charlotte Van Looy, korte tijd ...

251
251
Straffe woorden: Van der Sar spreekt Lammens aan live op tv

Senne Lammens heeft maandagavond opnieuw indruk gemaakt bij Manchester United. De doelman hield de ...

187
187
'Dreun Anderlecht: alternatief Schreuder-scenario smelt weg'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

189
189
'Club zonder Onyedika: Leko broedt op riskant plannetje'

Om de 1/8ste finales van de Champions League te halen, zal Club Brugge dinsdagavond moeten afrekenen ...

154
154
Europees voetbal op TV: kijkers Atlético-Club opgelet

Deze week wordend de resterende tickets voor de 1/8ste finales in de Europerse competities ...

376
376
Peeters zorgt voor héérlijk beeld op viering Beveren

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

99
99
Anderlecht herboren? "Dan is Play-Off I gegarandeerd"

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

349
349
Lammens heerst bij United: Engelsen door het dolle heen

Senne Lammens is bezig aan een sterk eerste seizoen als doelman van Manchester United. En de Rode ...

271
271

Meer sportnieuws