'Done deal: Zulte Waregem verliest sterkhouder aan Hamburg'

door
'Done deal: Zulte Waregem verliest sterkhouder aan Hamburg'

Bij SV Zulte Waregem likt men nog steeds zijn wonden na het zware verlies tegen KRC Genk. De West-Vlamingen gingen kansloos onderuit tegen de ploeg van Wouter Vrancken. Daags na de verliespartij is er opnieuw nieuws te bespeuren rond de Gaverbeek. 


Volgens de doorgaans uitstekend geïnformeerde Sacha Tavolieri heeft Zulte Waregem een akkoord bereikt met SV Hamburg rond Jean-Luc Dompé. De 27-jarige flankspeler brengt de West-Vlamingen ongeveer anderhalf miljoen euro op. Morgen zal de Fransman zijn medische proeven afleggen in Duitsland, waarna hij een contract van drie seizoenen zal ondertekenen. De 27-jarige Dompé heeft zijn droomtransfer dus eindelijk beet. 

Ondanks het mooie bedrag dat Zulte Waregem opstrijkt, zal de club het ongetwijfeld moeilijk hebben om het verlies van Dompé op te vangen. De flankspeler was de voorbije vier seizoenen goed voor tal van assists en doelpunten, en gezien de smalle kern van de West-Vlamingen ziet het er naar uit dat er momenteel geen interne vervanger is voor Dompé. Zulte Waregem zal zich de komende dagen dus nog op de transfermarkt begeven. 

Van STVV naar de Gaverbeek

Jean-Luc Dompé zette zijn eerste stappen in het profvoetbal bij het Franse Valenciennes. In 2015 wist STVV hem er transfervrij op te halen. De investering van de Limburgers bleek een gouden zaak, want na amper één seizoen versierde Dompé een transfer richting Standard Luik. Daar brak de flankspeler nooit door, en uitleenbeurten aan Eupen en Amien brachten evenmin soelaas. Uiteindelijk verging het Dompé ook bij KAA Gent niet, waardoor hij bij Zulte Waregem zijn 'laatste kans' greep. In West-Vlaanderen ontpopte Dompé zich de voorbije seizoenen tot een ware sterkhouder, waardoor de interesse van Hamburg niet meer dan een logische zaak was. 

LEES OOK: Vandenbroeck haalt keihard uit naar Union en refs

Zal Dompé slagen bij Hamburg?

Meest recent

Italië davert: pakt De Ketelaere snel zijn koffers?

In Italië zijn ze niet bang dat Charles De Ketelaere faalt—ze zijn bang dat ze hem ...

54
54
'Renard keert kar: toptarget Anderlecht lekt uit'

Ondanks de kritiek aan Olivier Renard zijn adres hadden heel wat zomeraanwinsten een flink aandeel ...

62
62
Done deal: KRC Genk stelt Hayen voor als hoofdcoach

De kogel is door de kerk: Nicky Hayen is de nieuwe hoofdcoach van KRC Genk. Dat maakten de ...

188
188
'Winteroffensief in Brugge: exacte plannen Club onthuld'

Na het ontslag van Nicky Hayen wonden Bart Verhaeghe en Dévy Rigaux er geen doekjes om dat ...

276
276
Penaltyklucht in Antwerp-Anderlecht: Lardot velt verdict

Met een 2-2 gelijkspel hielden Antwerp en RSC Anderlecht mekaar zondag in evenwicht. Met dank aan ...

266
266
'Witte rook in Genk: De Condé hakt trainersknoop door'

Het ontslag van Thorsten Fink bracht voorlopig nog geen soelaas bij KRC Genk, dat ook in Charleroi ...

804
804
Club Brugge-bestuur kampt met grote vraagtekens na KAA Gent

Club Brugge won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch zijn er nog heel wat twijfels bij ...

328
328
Anderlecht in vieze papieren: “Kunnen ze het vergeten”

RSC Anderlecht staat op een vierde plek in het klassement en moet STVV, Club Brugge en Union SG voor ...

319
319
Vanhaezebrouck verbaast: "Doodgeërgerd aan Vanaken"

Club Brugge won afgelopen speeldag de beladen Slag om Vlaanderen tegen KAA Gent. Door de overstap ...

348
348
'Belgische clubs komen met masterplan tégen DAZN'

De situatie met DAZN en de Pro League heeft gigantische gevolgen voor de Belgische clubs. Financieel ...

873
873
Viktor Verhulst onthult 'bizarre connectie' met Ronaldo

Viktor Verhulst en Cristiano Ronaldo in één zin, wie had dat ooit gedacht? De zoon van ...

27
27
Boeckx vloekt op struikelblok Andelecht: “Onverklaarbaar”

RSC Anderlecht hoopt dit seizoen weer mee voor de prijzen te spelen, maar de resultaten zijn nog te ...

227
227
Expert voorspelt ware nachtmerrie door DAZN-debacle

Het DAZN-debacle met de Pro League en de grote telecombedrijven blijft de gemoederen bezighouden. ...

373
373
Antwerp én Anderlecht bestolen? “Snap er niets van”

Het 2-2 gelijkspel tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht wordt daags na de topper nog fel ...

208
208
Doku onder hoogspanning: Guardiola grijpt hard in

De feestdagen staan voor de deur en dan is het voor de profs soms tijd om de riem even los te laten. ...

75
75
Hasi in de problemen bij Anderlecht: “Hij weet het niet”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk in de Jupiler Pro League. Paars-Wit heeft grote ...

322
322
'Mika Godts staat plots voor absolute toptransfer'

Ajax beleeft tot dusver een moeilijk seizoen, maar Mika Godts is daarin wel een schaars lichtpuntje. ...

112
112
'Gouden kans: jeugdinternational gratis naar JPL'

De wintermercato opent zeer weldra zijn deuren en heel wat Belgische clubs kunnen versterking ...

106
106
"Hopelijk nooit in de JPL" - Stijnen helemaal afgemaakt

Stijn Stijnen en Patro Eisden stonden de voorbije dagen alweer volop in de spotlights, zij het ...

274
274
'Rampscenario in de maak voor Belgische profclubs'

Het blijft angstvallig afwachten welke afloop de vete tussen DAZN en de Pro League zal kennen. De ...

401
401
Theate sneert weer naar pers over Rode Duivels

Voor de Rode Duivels is 2025 een jaar met pieken en dalen geweest. Ze wisten wel hun ticket voor het ...

138
138
'Stassin krijgt belangrijk nieuws over knaltransfer'

In november haalde Rudi Garcia Romeo Vermant als nieuwe spits bij de selectie. Dat zal toch een ...

124
124
Axel Witsel alsnog terug naar Standard?

Na negentien speeldagen staat Standard knap zesde, al is het maar de vraag of ze die plaats zullen ...

206
206
Ondanks comeback: Defour keihard voor Anderlecht

Anderlecht heeft zondag een sterk staaltje mentale weerbaarheid laten zien. Het leek aanvankelijk op ...

259
259
Union moet alsnog sterkhouder komende weken missen

Union klopte afgelopen weekend Zulte Waregem met 2-0 en pakte zo nog eens een deugddoende ...

45
45

Meer sportnieuws