'Done deal: Zulte Waregem verliest sterkhouder aan Hamburg'

240
'Done deal: Zulte Waregem verliest sterkhouder aan Hamburg'

Bij SV Zulte Waregem likt men nog steeds zijn wonden na het zware verlies tegen KRC Genk. De West-Vlamingen gingen kansloos onderuit tegen de ploeg van Wouter Vrancken. Daags na de verliespartij is er opnieuw nieuws te bespeuren rond de Gaverbeek. 


Volgens de doorgaans uitstekend geïnformeerde Sacha Tavolieri heeft Zulte Waregem een akkoord bereikt met SV Hamburg rond Jean-Luc Dompé. De 27-jarige flankspeler brengt de West-Vlamingen ongeveer anderhalf miljoen euro op. Morgen zal de Fransman zijn medische proeven afleggen in Duitsland, waarna hij een contract van drie seizoenen zal ondertekenen. De 27-jarige Dompé heeft zijn droomtransfer dus eindelijk beet. 

Ondanks het mooie bedrag dat Zulte Waregem opstrijkt, zal de club het ongetwijfeld moeilijk hebben om het verlies van Dompé op te vangen. De flankspeler was de voorbije vier seizoenen goed voor tal van assists en doelpunten, en gezien de smalle kern van de West-Vlamingen ziet het er naar uit dat er momenteel geen interne vervanger is voor Dompé. Zulte Waregem zal zich de komende dagen dus nog op de transfermarkt begeven. 

Van STVV naar de Gaverbeek

Jean-Luc Dompé zette zijn eerste stappen in het profvoetbal bij het Franse Valenciennes. In 2015 wist STVV hem er transfervrij op te halen. De investering van de Limburgers bleek een gouden zaak, want na amper één seizoen versierde Dompé een transfer richting Standard Luik. Daar brak de flankspeler nooit door, en uitleenbeurten aan Eupen en Amien brachten evenmin soelaas. Uiteindelijk verging het Dompé ook bij KAA Gent niet, waardoor hij bij Zulte Waregem zijn 'laatste kans' greep. In West-Vlaanderen ontpopte Dompé zich de voorbije seizoenen tot een ware sterkhouder, waardoor de interesse van Hamburg niet meer dan een logische zaak was. 

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

Zal Dompé slagen bij Hamburg?

Meest recent

Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

3
3
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

35
35
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

4
4
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

6
6
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

51
51
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

123
123
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

63
63
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

60
60
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

559
559
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

69
69
Databureau voorspelt stunt van Club Brugge in CL

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

121
121
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

72
72
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

33
33
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

347
347
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

375
375
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

201
201
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

360
360
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

328
328
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

78
78
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

342
342
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

116
116
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

130
130
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

45
45
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

324
324
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

208
208

Meer sportnieuws