Veldslag krijgt staartje voor Tuchel en Conte

232 stemmen
Veldslag krijgt staartje voor Tuchel en Conte

De tweede speeldag van de Premier League heeft opnieuw heel wat stof doen opwaaien. Zo was er zaterdag de historische afgang van Manchester United op het veld van Brentford. Een dag later waren het Antonio Conte en Thomas Tuchel die alle aandacht naar zich toe trokken.


Nadat hun ploegen Chelsea FC en Tottenham Hotspur het op een 2-2-gelijkspel hadden gehouden, gingen de poppen aan het dansen. Tuchel en Conte kregen het namelijk opnieuw met mekaar aan de stok. De gemoederen geraakten zelfs zo verhit, dat spelers en leden van de sportieve omkadering de twee trainers met man en macht uit mekaar moesten trekken.

Maar ook tijdens de match haalden de coaches al het bloed onder mekaars nagels. Conte deed dat in zijn gekende energieke stijl langs de lijn. Ook Tuchel deed echter zijn duit meer dan in het zakje. Na de 2-1 van Reece James, trok de Duitse trainer immers een heuse sprint om het doelpunt te vieren. Niet toevallig liep hij daarbij ostentatief voorbij de bank van Tottenham en een sakkerende Conte.

EXTRA SANCTIE
Uiteindelijk werden de twee toptrainers bestraft met elk een rode kaart. En daar blijft het mogelijk niet mee. De Engelse voetbalbond FA heeft inmiddels een klacht neergelegd tegen Conte en Tuchel. Zij zouden de 'wedstrijd in diskrediet' hebben gebracht, een overtreding van 'regel E3'. De twee moeten dus nog een extra sanctie krijgen. Daarnaast heeft Tuchel nog een tweede klacht aan zijn been wegens kritische uitspraken aan het adres van scheidsrechter Anthony Taylor.

LEES OOK: 'Alonso eist ophefmakende reünie: schoktransfer Chelsea'

Beide coaches moeten minstens één speeldag schorsing krijgen ...

Meest recent

Gesloten spelersmeeting Duivels: deze boodschap hadden anciens

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op hun 1/16de finale op het WK 2026 tegen Senegal. Na ...

26
26
'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

151
151
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

52
52
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

40
40
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

31
31
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

386
386
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

62
62
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

213
213
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

45
45
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

234
234
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

169
169
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

111
111
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

690
690
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

65
65
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

175
175
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

170
170
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

1077
1077
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

68
68
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

690
690
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

460
460
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

852
852
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

853
853
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

140
140
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

501
501
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

820
820

Meer sportnieuws