'Club Brugge beslist over transfer Vanaken'

door
'Club Brugge beslist over transfer Vanaken'

Club Brugge zag deze zomer met Charles De Ketelaere en Stanley Nsoki al twee sterkhouders vertrekken. En de intentie is nog steeds dat ook Noa Lang voor het sluiten van de mercato aan dat lijstje wordt toegevoegd. Een transfer van Hans Vanaken is dan weer niet aan de orde, zo meldt Het Nieuwsblad.


De Limburgse spelmaker verdedigt al sinds 2015 de blauw-zwarte kleuren en won inmiddels zowat alles wat er te winnen valt in ons land. Niet geheel onlogisch wordt hij dus nagenoeg elke transferperiode wel eens gelinkt aan een buitenlandse club. En dat is nu opnieuw het geval. Volgens Dharmesh Seth, een bekende reporter van Sky Sports, heeft West Ham United zich weer aan het front gemeld voor de 29-jarige Rode Duivel.

De Londense club volgt Vanaken dan ook al een tijdje, coach David Moyes loopt behoorlijk hoog met hem op. En die interesse blijkt dus nog steeds actueel. Maar de kans is klein dat het deze zomer ook tot transfer zal komen. Volgens Het Nieuwsblad is een vertrek van draaischijf tijdens de huidige mercato onbespreekbaar. Sowieso wil de landskampioen niet nog een steunpilaar verliezen. Bovendien zal men ongetwijfeld beseffen dat het niet evident wordt een directe vervanger te vinden op slechts enkele weken tijd.

SLECHTE TIMING
Daarnaast is het maar de vraag of Vanaken zelf staat te springen om andere oorden op te zoeken. Toen West Ham eerder al concreet was, zag hij de overstap naar Londen op zich wel zitten. Bovendien sloot hij een transfer naar het buitenland nooit echt uit op voorwaarde dat het volledige plaatje klopte. Maar in Brugge is hij verzekerd van een vaste basisstek en dat is belangrijk met oog op een eventuele WK-selectie. Bovendien is de Limburger pas vader geworden. De timing is dus niet ideaal om nu plots een verhuis naar het buitenland te maken.

LEES OOK: Héérlijke beelden: zo reageert United-fan na mislopen knipbeurt

Vanaken gaat zijn carrière afsluiten bij Club Brugge ...

Meest recent

'Anderlecht strikt Schreuder: omkadering krijgt al vorm'

In de zoektocht naar een nieuwe T1 richt RSC Anderlecht zijn pijlen momenteel vol op Alfred ...

88
88
'Madou geeft toe: recordtransfer op til bij Club Brugge'

Club Brugge kon in januari nog maar eens gouden zaken doen op de transfermarkt, maar hoewel ...

117
117
'Hein maakt gehakt van Anderlecht: bestuur reageert'

Het bestuur is er stellig van overtuigd dat RSC Anderlecht versterkt uit de wintermercato kwam, maar ...

194
194
Leko kruist vingers: Club Brugge krijgt cruciale update

In de play-offs van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag Atlético Madrid over de ...

84
84
Vanhaezebrouck en Van der Elst geven RSCA gouden trainerstip

RSC Anderlecht heeft nog werk. Het is duidelijk dat deze periode een overgangsfase is voor de club. ...

205
205
'Man City tast diep in buidel voor opvolger Bernardo Silva'

Manchester City liet tijdens de voorbije wintermercato opnieuw de nodige milljoenen rollen voor de ...

37
37
Anderlecht bereikt absoluut dieptepunt: ongezien in 89 jaar

RSC Anderlecht blijft voorlopig maar klappen krijgen in de Jupiler Pro League. De gevallen ...

234
234
Groot alarm bij Rode Duivels: "Dit is een ramp!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

189
189
Vanaken eerlijk: "Of ik mee zou kunnen bij ploegen als Bayern?"

Deze week is het weer zover: de knock out-fase van de Champions League gaat van start. Club Brugge ...

417
417
'Kompany helemaal verloren: monstertransfer op komst'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor een belangrijk ...

90
90
Spectaculaire ommekeer Genk: "Als ik hem zie spelen ..."

Met nog vijf speeldagen te gaan in de reguliere competitie, zijn al drie ploegen (quasi) zeker van ...

621
621
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak'

Club Brugge zet de toon voor de zomermercato: 40 miljoen bleek zelfs in januari niet genoeg om hen ...

1099
1099
Leko maakt statement: exit in mineur bij Club Brugge?

Club Brugge heeft op papier wellicht de breedste selectie in België. Wanneer iedereen fit is ...

389
389
'Antwerp houdt adem in: Overmars naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht hoopt eerstdaags Alfred Schreuder voor te stellen als nieuwe T1, maar op de ...

315
315
Under Review: Lardot eist sanctie, meeval voor STVV

Speeldag 25 in de Jupiler Pro League stond in het teken van de hevige sneeuwval, maar ook de ...

331
331
'Anderlecht gaat all-in voor Schreuder: plan B bekend'

RSC Anderlecht hoopt liever vandaag dan morgen een nieuwe hoofdcoach aan te stellen. De voornaamste ...

479
479
Leko vloekt: Club Brugge vreest mokerslag uit ziekenboeg

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de derbyzege tegen Cercle Brugge, want in de ...

496
496
Ruben Van Gucht mikpunt van spot: ‘Taxi staat klaar’

Met een zorgvuldig opgebouwde reputatie als sportjournalist leek Ruben Van Gucht jarenlang ...

226
226
Alderwereld geeft raad: "Kies daarom voor België of Marokko"

Toby Alderweireld is alomtegenwoordig. Op tv, in de kranten, online en ook in de Nederlandse pers. ...

435
435
Witte rook: Frutos heeft nieuwe club helemaal beet

Er was de afgelopen dagen wat spanning rondom Nicolas Frutos. Hij leek op weg naar Sporting ...

101
101
JPL-topclub haakt af: Albert ziet top zes verdwijnen

Een aantal clubs kunnen de top zes stilaan vergeten. Eén club kende afgelopen weekend een ...

236
236
'Anderlecht met bommetje: Overmars en twee Belgen'

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Het ...

1006
1006
Rode Duivel bij Anderlecht: Hein vindt het geen goed idee

RSC Anderlecht speelde alweer geen goede match tegen La Louvière en bleef op 0-0 steken. De ...

234
234
Bayat baalt: "Maakte de coach daar een fout? Neen, wij!"

Sporting Charleroi kende een aantal weken een heropleving met Hans Cornelis, maar zoals wel vaker ...

55
55
Drama bij Ajax: einde seizoen voor winterse topaankoop

Ajax kent een zeer moeilijk seizoen en de club pakte in januari uit met een aantal stevige ...

50
50

Meer sportnieuws