'Club Brugge beslist over transfer Vanaken'

door
'Club Brugge beslist over transfer Vanaken'

Club Brugge zag deze zomer met Charles De Ketelaere en Stanley Nsoki al twee sterkhouders vertrekken. En de intentie is nog steeds dat ook Noa Lang voor het sluiten van de mercato aan dat lijstje wordt toegevoegd. Een transfer van Hans Vanaken is dan weer niet aan de orde, zo meldt Het Nieuwsblad.


De Limburgse spelmaker verdedigt al sinds 2015 de blauw-zwarte kleuren en won inmiddels zowat alles wat er te winnen valt in ons land. Niet geheel onlogisch wordt hij dus nagenoeg elke transferperiode wel eens gelinkt aan een buitenlandse club. En dat is nu opnieuw het geval. Volgens Dharmesh Seth, een bekende reporter van Sky Sports, heeft West Ham United zich weer aan het front gemeld voor de 29-jarige Rode Duivel.

De Londense club volgt Vanaken dan ook al een tijdje, coach David Moyes loopt behoorlijk hoog met hem op. En die interesse blijkt dus nog steeds actueel. Maar de kans is klein dat het deze zomer ook tot transfer zal komen. Volgens Het Nieuwsblad is een vertrek van draaischijf tijdens de huidige mercato onbespreekbaar. Sowieso wil de landskampioen niet nog een steunpilaar verliezen. Bovendien zal men ongetwijfeld beseffen dat het niet evident wordt een directe vervanger te vinden op slechts enkele weken tijd.

SLECHTE TIMING
Daarnaast is het maar de vraag of Vanaken zelf staat te springen om andere oorden op te zoeken. Toen West Ham eerder al concreet was, zag hij de overstap naar Londen op zich wel zitten. Bovendien sloot hij een transfer naar het buitenland nooit echt uit op voorwaarde dat het volledige plaatje klopte. Maar in Brugge is hij verzekerd van een vaste basisstek en dat is belangrijk met oog op een eventuele WK-selectie. Bovendien is de Limburger pas vader geworden. De timing is dus niet ideaal om nu plots een verhuis naar het buitenland te maken.

LEES OOK: Lammens vloekt in slotfase, Milan-Belgen sneuvelen in Coppa

Vanaken gaat zijn carrière afsluiten bij Club Brugge ...

Meest recent

Oosting pakt uit met opvallende KRC Genk-uitspraak

Royal Antwerp FC neemt het op tegen KRC Genk. De Great Old hoopt zijn nieuwe tribune in te weiden ...

30
30
'Kompany diep geraakt: City-droom spat uiteen'

Voor Vincent Kompany is Manchester City nog altijd de club van zijn leven. Jarenlang leek het bijna ...

61
61
Hubert ontkent 'probleem': "Ben ik het niet mee eens"

Union SG heeft het moeilijker en moeilijker om resultaten over de streep te trekken. Tegen Zulte ...

22
22
Emotionele klap: breuk Amy raakt Wesley Sonck diep

Amy Sonck verraste haar volgers met nieuws over een onverwachte breuk, maar achter de schermen was ...

31
31
Hayen ontdekt 'nieuw' wapen bij Club Brugge

Club Brugge verloor weer en pakt zo een 3 op 12. Het zakt stilaan weg in de Jupiler Pro League. ...

102
102
Hasi met 'ongeziene' weelde: duo terug in de ploeg?

RSC Anderlecht is bijzonder goed bezig. Besnik Hasi heeft de richtinggevende matchen tegen Union SG ...

108
108
‘Club Brugge steelt transfershow: 8,5M voor toptarget’

Club Brugge lijkt klaar om zot te doen op de mercato voor een 18-jarige middenvelder uit de ...

170
170
STVV in extase: "Wat kan ik nog zeggen?"

STVV wist met 3-2 te winnen van Club Brugg en staat tot minstens 17u45 vandaag tweede in de Jupiler ...

109
109
DAZN-saga met grote gevolgen: transferlawine in JPL?

DAZN lijkt niet zinnens om de resterende miljoenen euro’s te storten. Dat is een stevige ...

193
193
Smets vol lof: “Eén van de beste spitsen in de JPL"

KRC Genk speelt namiddag tegen Royal Antwerp FC. Een partij die de Limburgers uiteraard willen ...

111
111
Nu wel crisis bij Club Brugge? Vanaken geeft hét probleem

Mogen we dan nu zeggen dat het toch wel een beetje crisis is bij Club Brugge? Of mag dit ook niet na ...

368
368
Hasi scoort veel punten met het 'Neerpede-effect'

De afgelopen jaren kwam er uit bepaalde hoek de nodige kritiek op Neerpede. Onterecht. Dat bewijst ...

180
180
3 op 12: Hayen legt uit waarom hij niet panikeert

De dip van Club Brugge lijkt alsmaar dieper te gaan. Het ging zaterdagavond nu ook onderuit op het ...

396
396
Grote verrassing bij Anderlecht: comeback of transfer?

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef, ondanks dat het toch behoorlijk puzzelen is voor ...

624
624
Messi schrijft geschiedenis en houdt Belg van titel

In de Amerikaanse MLS werd de titelstrijd zaterdagavond beslist. Lionel Messi heeft nog maar eens ...

96
96
WK-programma Duivels helemaal bekend: Garcia velt oordeel

De Rode Duivels weten nu helemaal wat er hen komende zomer te wachten staat op het WK. Nadat de ...

64
64
Stayen ontploft: STVV klopt Club na waanzinnige thriller

STVV beleefde een waanzinnige avond op Stayen. In een emotionele rollercoaster werd in het slot nu ...

277
277
Bom barst helemaal: Salah haalt Slot en Liverpool helemaal neer

Het blijft een zeer lastig seizoen voor Liverpool. Zaterdag liet het nog maar eens punten liggen, ...

207
207
Leko en Samoise keihard: "Zat de VAR een pint te drinken?"

Na de kwalificatie voor de kwartfinale van de beker kwam AA Gent zaterdag dicht bij een nieuwe grote ...

148
148
Magistrale Campbell in CPL, Beveren vloert Yves Vanderhaeghe

In de Challenger Pro League is het Club NXT eindelijk gelukt! Op speeldag 15 (!) pakten de jonge ...

77
77
Fans Club keren zich helemaal tegen duo: "Bol het af!"

Club Brugge gaat door moeilijke weken. Het verloor maar liefst drie van zijn vijf laatste ...

816
816
Arteta bevestigt blessuredomper voor Trossard

Arsenal beleefde zaterdag een baalavond. De Gunners gingen met 2-1 onderuit op het veld van Aston ...

44
44
'AA Gent briest: ref geeft fout toe bij gelijkmaker Union'

Union liet zaterdagavond voor de tweede keer op rij punten liggen in de competitie. Na de nederlaag ...

260
260
Ajax recht de rug met nieuwe zege, maar slikt ook domper

Het heeft de voorbije weken serieus gestormd bij Ajax, maar stilaan lijken de Amsterdammers de rug ...

32
32
Dochter woest na ongeval: Waes doet Antwerp-fans huiveren

Antwerp-fan en tv-icoon Tom Waes blikt ruim een jaar na zijn zware auto-ongeluk terug op ...

161
161

Meer sportnieuws