'Club Brugge beslist over transfer Vanaken'

675 stemmen
'Club Brugge beslist over transfer Vanaken'

Club Brugge zag deze zomer met Charles De Ketelaere en Stanley Nsoki al twee sterkhouders vertrekken. En de intentie is nog steeds dat ook Noa Lang voor het sluiten van de mercato aan dat lijstje wordt toegevoegd. Een transfer van Hans Vanaken is dan weer niet aan de orde, zo meldt Het Nieuwsblad.


De Limburgse spelmaker verdedigt al sinds 2015 de blauw-zwarte kleuren en won inmiddels zowat alles wat er te winnen valt in ons land. Niet geheel onlogisch wordt hij dus nagenoeg elke transferperiode wel eens gelinkt aan een buitenlandse club. En dat is nu opnieuw het geval. Volgens Dharmesh Seth, een bekende reporter van Sky Sports, heeft West Ham United zich weer aan het front gemeld voor de 29-jarige Rode Duivel.

De Londense club volgt Vanaken dan ook al een tijdje, coach David Moyes loopt behoorlijk hoog met hem op. En die interesse blijkt dus nog steeds actueel. Maar de kans is klein dat het deze zomer ook tot transfer zal komen. Volgens Het Nieuwsblad is een vertrek van draaischijf tijdens de huidige mercato onbespreekbaar. Sowieso wil de landskampioen niet nog een steunpilaar verliezen. Bovendien zal men ongetwijfeld beseffen dat het niet evident wordt een directe vervanger te vinden op slechts enkele weken tijd.

SLECHTE TIMING
Daarnaast is het maar de vraag of Vanaken zelf staat te springen om andere oorden op te zoeken. Toen West Ham eerder al concreet was, zag hij de overstap naar Londen op zich wel zitten. Bovendien sloot hij een transfer naar het buitenland nooit echt uit op voorwaarde dat het volledige plaatje klopte. Maar in Brugge is hij verzekerd van een vaste basisstek en dat is belangrijk met oog op een eventuele WK-selectie. Bovendien is de Limburger pas vader geworden. De timing is dus niet ideaal om nu plots een verhuis naar het buitenland te maken.

LEES OOK: Vandenbempt waarschuwt Garcia: "Zou enorme fout zijn"

Vanaken gaat zijn carrière afsluiten bij Club Brugge ...

Meest recent

Beveren jubelt: sterspeler blijft alsnog aan boord

SK Beveren veroverde vorig seizoen tot ieders verbazing met grote overmacht de titel in 1B en mag ...

14
14
Vandenbempt waarschuwt Garcia: "Zou enorme fout zijn"

De Rode Duivels staan voor hun match van de waarheid. Tegen Nieuw-Zeeland moeten ze nog alle zeilen ...

45
45
Sporting Hasselt slaat zeer fraaie Belgische dubbelslag

Het wordt komend seizoen in de Challenger Pro League uitkijken naar welke meerwaarde Sporting ...

39
39
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

41
41
'Man City haalt keihard uit met deal van 135 miljoen'

Bij Manchester City beginnen ze deze zomer aan een nieuw tijdperk na het vertrek van Pep Guardiola. ...

28
28
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

19
19
Rode Duivels krijgen zware uppercut vlak voor groepsfinale

De Rode Duivels staan voor hun groepsfinale al met de rug tegen de muur. En vlak voor de beslissende ...

270
270
'KV Mechelen laat goalgetter rijpen, nieuwe keeper Westerlo'

Nu de meeste eersteklassers weer begonnen zijn aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen, willen ze ...

27
27
De Cat en Lukaku bij Anderlecht? Dit zegt Vitor Bruno

Na alweer een tegenvallend seizoen hoopt Anderlecht straks eindelijk weer de aansluiting te maken ...

145
145
Mechele benoemt Duivels probleem: "Dat was wake-upcall"

Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd zijn de Rode Duivels aan zet in hun laatste groepswedstrijd op ...

63
63
'Union krijgt zeer pikante vraagprijs te horen'

Union was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

50
50
Club Brugge ruikt dubbele stuntdeal na plotse wending

Club Brugge staat op het punt om te verrassen op de transfermarkt. Er ligt een dubbele stunt op ...

300
300
'Shoppinglijstje Sibierski uitgebreid na forse domper'

Bij Anderlecht lijken ze eindelijk klaar om helemaal aan hun zomermercato te beginnen. Met Vitor ...

396
396
Doku, Lukaku, Vanaken: Garcia brengt verrassende update

Zaterdagochtend staan de Rode Duivels voor hun match van de waarheid op dit WK. Tegen Nieuw-Zeeland ...

443
443
Oranje boekt weer vlotte zege, Japan en Zweden ook door

In de nacht van donderdag op vrijdag viel ook in groep F nog de beslissing. Oranje verzekerde zich ...

57
57
Turkije redt zijn eer nog, Australië mogelijk tegen Duivels

Vrijdagochtend werd ook nog de slotspeeldag in groep D op het WK afgewerkt. Daarin heeft Turkije ...

73
73
Ecuador schiet wakker: Angulo en Rodriguez doen Duitsers das om

Op het WK 2026 heeft 'dark horse' Ecuador in de laatste groepsmatch dan toch zijn eerste zege ...

115
115
Vervanger Ngoy gezocht: twee concrete namen op tafel

De Rode Duivels moeten tijdens hun laatste groepsmatch op het WK overtuigend zien te winnen van ...

96
96
Vanaken-lobby escaleert: "De schreeuw om hem is overdreven"

Het begint er meer en meer op te lijken dat Hans Vanaken tegen Nieuw-Zeeland in de basis zal starten ...

394
394
Rode Duivels op TV: aftrapuur en commentator bekend

De Rode Duivels willen zich zaterdagochtend verzekeren van een plek in de volgende ronde van het WK. ...

286
286
'Kompany heeft prijs: Bayern dokt zwaar voor Duitse WK-ganger'

Vincent Kompany wil komend seizoen met Bayern München een gooi doen naar de Champions ...

63
63
'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

519
519
KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

229
229
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

601
601
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

75
75

Meer sportnieuws