Club Brugge kent blessure-verdict Skov Olsen

747 stemmen
Club Brugge kent blessure-verdict Skov Olsen

Na de mindere resultaten tegen Eupen en Zulte Waregem, heeft Club Brugge aangeknoopt met een overtuigende prestatie. Zo won de landskampioen zondagavond met 0-3 op het veld van OH Leuven na een sterke wedstrijd. Al kende de partij wel één groot minpunt voor de Bruggelingen.


Smaakmaker Andreas Skov Olsen moest de wedstrijd immers vroegtijdig staken. De Deense winger ondervond te veel last na een drieste ingreep van Hamza Mendyl. Even probeerde hij de match nog voort te zetten, maar na enkele minuten werd hij toch gewisseld voor Noa Lang. "Dat is de enige smet op deze wedstrijd, dat één van onze sterkhouders uitvalt. Ik hoop heel erg dat het meevalt", reageerde coach Carl Hoefkens achteraf.

En de Brugse trainer kan opgelucht ademhalen. Volgens Het Laatste Nieuws valt de schade bij de Deense international behoorlijk goed mee. Maandag liet Skov Olsen meteen een echo nemen. Die bracht een contractuur van de adductoren aan het licht. Een pijnlijke blessure en de eerstvolgende matchen zal hij allicht aan zich voorbij moeten laten gaan, maar normaal gezien is hij snel weer op de been.

STEUNPILAAR
Zo verwacht HLN dat Skov Olsen tijdig klaar zal geraken voor eerste wedstrijden in de groepsfase van de Champions League, die begin september van start ging. Een goede zaak voor Club Brugge, want de Deen hoort inmiddels bij de steunpilaren in de selectie. Na zijn komst in januari dit jaar, kon hij al meteen indruk maken. En tijdens de start van het huidige seizoen was hij na Simon Mignolet de meest constante Bruggeling.

LEES OOK: Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Skov Olsen was de beste veldspeler van Club in dit seizoen tot dusver ...

Meest recent

Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

13
13
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

99
99
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

82
82
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

82
82
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

264
264
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

155
155
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

148
148
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

343
343
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

594
594
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

305
305
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

3414
3414
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

63
63
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

74
74
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

148
148
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

58
58
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

203
203
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

70
70
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

25
25
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

221
221
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

201
201
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

177
177
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

106
106
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

38
38
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

122
122
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

127
127

Meer sportnieuws