Code rood bij Standard: "Tussen plaats 8 en 15"

door
Code rood bij Standard:

Standard lijkt nog maar eens op weg naar een moeilijk seizoen. De Rouches boekten een 4 op 12 en het is duidelijk dat er te weinig kwaliteit is. Philippe Albert maakt zich zorgen omtrent de Luikenaars.


"Dussenne, Dewaele, Laifis en Bodart blijven kwaliteitsspelers maar als Standard niet sterker wordt, zal het tussen de 8e en 15e plaats eindigen. Eerlijk gezegd weet ik niet hoe Ronny Deila eruit zal komen", vertelt hij aan RTBF. Het is duidelijk dat Standard nog versterking moet aantrekken, maar is daar genoeg budget voor?

"777 Partners, de nieuwe eigenaren, zouden slechts een enveloppe van 5 miljoen euro hebben voor deze transferperiode. Met dit bedrag kun je niets doen. Het probleem is ook om spelers te vinden die naar een club willen komen die op dit moment geen grote ambities heeft", stelt Albert vast. De club liet onlangs nog weten dat het nog een drukke maand augustus zal worden en dat er dus nog de nodige aanwinsten zouden volgen.

RASKIN EN AMALLAH

Alleen dreigen er echter ook nog spelers te vertrekken uit de Vurige Stede. Zo wil Standard dolgraag de contracten van Selim Amallah en Nicolas Raskin, beiden liggen nog één jaar onder contract, openbreken. Beiden lijken echter meer geneigd om naar een andere club te verkassen. Dat zou voor een grote leegte zorgen op het middenveld, waardoor Standard nog zwakker zou worden. Beiden zijn twee sterkhouders en trainer Deila liet na de nederlaag tegen KVC Westerlo weten dat hij graag duidelijkheid wil omtrent de toekomst van de twee spelers.

LEES OOK: D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Zal Standard de top acht halen?

Meest recent

Maakt Anderlecht met nieuwe TD wéér zelfde fout?

Aanvankelijk leek Anderlecht de prioriteit te geven aan de komst van een nieuwe trainer. Nadat het ...

35
35
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

87
87
Held Courtois zet Real-ploegmakkers op scherp

Real Madrid heeft de volgende ronde van de Champions League bereikt. Tegen Benfica was het niet ...

16
16
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

32
32
Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

KRC Genk is al volop bezig met volgend seizoen. Dit seizoen zit de Limburgse club in het ...

94
94
Ronaldo volgt Courtois en Mbappé met opmerkelijk nieuws

Op zijn 41ste blijft Cristiano Ronaldo lustig scoren, met dit seizoen tot dusver al 21 goals in 21 ...

27
27
Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Titelhouder PSG is woensdagavond in de Champions League met de schrik vrijgekomen. Het moest tegen ...

35
35
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

26
26
'Groot Vertonghen-gerucht doet ronde'

Bij de voetbalbond loopt er dezer dagen een opvallend figuur rond. Jan Vertonghen is er immers sinds ...

104
104
Vanhaezebrouck oordeelt verrassend over Club-schlemiel

Voor Club Brugge werd de tussenronde het eindstation in de Champions League. Het slaagde er niet in ...

227
227
'Marokko trekt met halve Belg als bondscoach naar WK'

Het wordt komende zomer uitkijken naar de prestaties van Marokko op het WK. Nadat ze in de vorige ...

41
41
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

60
60
'Gigantische opsteker: De Bruyne sneller terug dan verwacht'

Napoli moest de Champions League deze week vanuit de zetel volgen, want de Italiaanse kampioen werd ...

34
34
Albert en Jbari over JPL-ster: "Moét mee naar het WK"

Rudi Garcia trekt met de Rode Duivels volgende maand naar de Verenigde Staten om er matchen af te ...

155
155
'PSV & co lonken naar sterkhouder KRC Genk'

KRC Genk zal komende zomer wellicht weer een aantal sterkhouders gaan verliezen. De jackpot lonkt. ...

215
215
Vertonghen gaat los over Rode Duivel: "Hij is de beste ooit!"

Jan Vertonghen kende een prachtige carrière bij ploegen als Ajax, Tottenham, Benfica en RSC ...

175
175
Verschaeren nadert breekpunt bij Anderlecht

Yari Verschaeren gaat RSC Anderlecht in de zomer verlaten. Hij werd in de zomer gelinkt aan Duitse ...

323
323
'Drama bij Club Brugge: Leko zet de boel op ontploffen'

Club Brugge zit met een explosief keepersdossier. Ivan Leko grijpt in: hij zet opnieuw Simon ...

528
528
Anderlecht beste van de klas, AA Gent de slechtste

We haalden al een aantal keren aan dat RSCA Futures toch wel veel buitenlanders aantrok. Daar ...

205
205
KRC Genk op weg naar strafste prestatie ooit

KRC Genk staat op een zucht van de achtste finales van de Europa League. Dat zou het grijze seizoen ...

262
262
KV Kortrijk stelt zich vragen: "Gebeurden rare dingen"

KV Kortrijk zag vorige week de match tegen Seraing uitgesteld worden. Er was een brand en daardoor ...

386
386
'Geflopt bij AA Gent: nu transfer van 15 miljoen euro'

Bij AA Gent flopten de afgelopen jaren heel wat spelers. Maar sommigen van hen maken nu elders het ...

115
115
'KRC Genk slaat gigantische slag: 70 miljoen euro op komst'

KRC Genk is inzake transferbeleid een voorbeeldclub in België. Geen Belgische club doet inzake ...

485
485
"De Redder" - Courtois laat Spanjaarden uit hun dak gaan

Real Madrid treedt binnen een tweetal weken aan in de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

274
274
UCL: Verleningen fnuiken Juve-sprookje, Real dankt sterke Courtois

Woensdag zijn de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Champions League uitgedeeld. Real ...

70
70

Meer sportnieuws