'Ronaldo wil met niemand nog iets te maken hebben bij Man Utd'

door
'Ronaldo wil met niemand nog iets te maken hebben bij Man Utd'

Het seizoen is nog maar pas begonnen, maar bij Manchester United stormt het alweer. Na twee speeldagen draagt het zowaar de rode lantaarn in de Premier League, want na de thuisnederlaag in de openingsmatch tegen Brighton werd het afgelopen weekend helemaal vernederd. Op Brentford kreeg United een 4-0 om de oren. Die afgang lijkt ook de etterbuil rond Cristiano Ronaldo helemaal te doen barsten.


De Portugese vedette liet een groot deel van de voorbereiding aan zich voorbijgaan wegens 'privéredenen', maar stond op Brentford voor het eerst weer in de basis. Hij kon echter de afstraffing niet voorkomen en liet tijdens de match zijn frustraties jegens zijn ploegmaats al volop de vrije loop. Na het laatste fluitsignaal weigerde hij ook nog om de hand van Erik ten Hag te schudden en de meegereisde fans te groeten. Toen assistent Steve McLaren hem aanmaande om toch minstens de fans te bedanken, kwam het tot een discussie.

Volgens The Athletic waren de gebeurtenissen van zaterdag echter slechts een publieke uiting van wat zich achter de schermen al langer afspeelt. Sinds zijn terugkeer zou Ronaldo zich helemaal geïsoleerd hebben van alles en iedereen bij United. Hij zou vaak alleen lunchen in het trainingscomplex in Carrington, waarbij hij en zijn ploegmaats elkaar mijden. Ook tijdens de trainingen zou de 37-jarige vaak bijzonder negatief zijn.

TEN HAG
Ronaldo zou vaak gefrustreerd met de armen zwaaien richting zijn ploegmaats en discussiëren over de hoge pressing die Ten Hag bij United wil invoeren. Dat alles zou ervoor zorgen dat de trainer intussen toch open zou staan voor een vertrek van zijn sterspeler, daar waar hij zich de voorbije weken nog nadrukkelijk tegen een transfer kantte. Alleen is er ook nog geen enkele club die concrete interesse toont in Ronaldo en dus is het maar de vraag waar hij terecht zou kunnen. United zou bij een vertrek ook een vervanger moeten zoeken. Daarvoor zouden de namen van Alvaro Morata (Atletico Madrid), Jamie Vardy (Leicester) en Raul de Tomas (Espanyol) op tafel liggen.

LEES OOK: 'Strijd barst los: Arsenal en Man Utd melden zich bij Club'

Is Ronaldo in deze situatie nog een meerwaarde voor Man Utd?

Meest recent

Bekerfinale-fiasco: minister haalt keihard uit naar DAZN

Op 14 mei strijden Anderlecht en Union in het Koning Boudewijnstadion voor de Croky Cup, maar er ...

0
0
Bizar interview Leko: Vandenbempt ziet verklaring

Het had woensdagavond een feestavond moeten zijn voor Club Brugge. Het hield zelf een galavertoning ...

15
15
Verdict Yamal: opluchting voor Spanje, niet voor Barça

FC Barcelona zette woensdagavond een nieuwe stap richting de Spaanse titel, maar ondanks de 1-0-zege ...

34
34
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met PSG'

De zomermercato van Anderlecht lijkt stilaan op gang te komen, ondanks het voorlopig uitblijven van ...

38
38
KV Mechelen ontdekt 'nieuwe Raman'

KV Mechelen heeft voorlopig nog maar weinig plezier beleefd aan de play-offs. Het pakte voorlopig ...

41
41
'Rode Duivels opgelet: UEFA gooit EK-kwalificatie overhoop'

De Rode Duivels zitten nu met hun volle aandacht bij het WK van komende zomer. Daarna wacht een ...

86
86
Vanhaezebrouck ziet zorgwekkende trend bij Neerpede-boys

Door de blessures van Nathan De Cat en Mario Stroeykens zal Yari Verschaeren in de komende ...

132
132
Negatieve primeur: DAZN bezorgt fans domper voor bekerfinale

Er was de voorbije maanden al heel wat ophef over de uitzendrechten van het Belgische voetbal. Dat ...

260
260
Beginnen Beveren en Kortrijk met mokerslag in 1A?

Er staat de komende weken nog heel veel op het spel in de Jupiler Pro League, maar de strijd om ...

244
244
TRANSFERUURTJE: 'Vertrekker bij Anderlecht, kleppers kloppen aan bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

170
170
Frustratie loopt op bij Union: grote paniek door Club?

Union SG deed vorige speeldag een uitstekende zaak door in eigen huis te winnen van Club Brugge. ...

305
305
Beerschot in beroep na ‘dreigende taal’ van Messoudi

Beerschot heeft zich geplaatst voor de Promotion Play-Offs in de Challenger Pro League. De Antwerpse ...

44
44
WK-drama voor Spanje: Yamal hoort snoeihard KDB-verdict

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada nadert met rasse schreden. Wie nu een blessure ...

174
174
Titelstrijd weer open: belangrijke vaststelling Union

Na de zege van Union tegen Club Brugge vorige zondag werd er nog gretig geopperd dat de weg naar de ...

157
157
'Bayern doet glorietijd herleven: Kompany verwelkomt iconen'

Vincent Kompany wordt dezer dagen op handen gedragen in München. Onze landgenoot veroverde ...

79
79
Deschacht haalt uit: vertrek bij Anderlecht kwam te laat

Anderlecht staat donderdagavond voor een belangrijke partij, want het kan op Stayen de derde plaats ...

170
170
'Marseille zet weer zinnen op JPL-smaakmaker'

De titelstrijd in de Ligue 1 wordt de komende weken nog razend spannend, maar Olympique Marseille ...

57
57
Club Brugge grijpt mis: terugkeer ketst af

Club Brugge zette dit seizoen opnieuw grote stappen met zijn jeugdopleiding, want Club NXT schopte ...

152
152
Ministuntje AA Gent: De Mil koestert één grote hoop

De titelstrijd kreeg woensdagavond weer een verrassende wending. Enkele dagen nadat het nog de ...

199
199
Rode Duivels plots tegen Italië op WK? Trump-plan duikt op

Bij de FIFA liet voorzitter Gianni Infantino onlangs nog weten dat Iran zeker zal deelnemen aan het ...

251
251
Vrancken héél mysterieus over transfer naar Anderlecht

RSC Anderlecht gaat mogelijk op zoek naar een nieuwe trainer, al is daar nog geen duidelijkheid ...

391
391
Beerschot slijpt de messen: "Dat gaan we tonen!"

In de Challenger Pro League beginnen de Play-Offs voor de promotie. Beerschot neemt het op tegen ...

155
155
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

79
79
Club Brugge slaat terug: titelstrijd ontploft

Club Brugge won overtuigend met 6-1 van KV Mechelen. Achteraf waren ze uiteraard blij in het Jan ...

226
226
Bertaccini doet Anderlecht dromen: cijfers spreken

Adriano Bertaccini is sterk begonnen aan de Play-Offs. De aanvaller kende tot op heden een ...

201
201

Meer sportnieuws