'Ronaldo wil met niemand nog iets te maken hebben bij Man Utd'

door
'Ronaldo wil met niemand nog iets te maken hebben bij Man Utd'

Het seizoen is nog maar pas begonnen, maar bij Manchester United stormt het alweer. Na twee speeldagen draagt het zowaar de rode lantaarn in de Premier League, want na de thuisnederlaag in de openingsmatch tegen Brighton werd het afgelopen weekend helemaal vernederd. Op Brentford kreeg United een 4-0 om de oren. Die afgang lijkt ook de etterbuil rond Cristiano Ronaldo helemaal te doen barsten.


De Portugese vedette liet een groot deel van de voorbereiding aan zich voorbijgaan wegens 'privéredenen', maar stond op Brentford voor het eerst weer in de basis. Hij kon echter de afstraffing niet voorkomen en liet tijdens de match zijn frustraties jegens zijn ploegmaats al volop de vrije loop. Na het laatste fluitsignaal weigerde hij ook nog om de hand van Erik ten Hag te schudden en de meegereisde fans te groeten. Toen assistent Steve McLaren hem aanmaande om toch minstens de fans te bedanken, kwam het tot een discussie.

Volgens The Athletic waren de gebeurtenissen van zaterdag echter slechts een publieke uiting van wat zich achter de schermen al langer afspeelt. Sinds zijn terugkeer zou Ronaldo zich helemaal geïsoleerd hebben van alles en iedereen bij United. Hij zou vaak alleen lunchen in het trainingscomplex in Carrington, waarbij hij en zijn ploegmaats elkaar mijden. Ook tijdens de trainingen zou de 37-jarige vaak bijzonder negatief zijn.

TEN HAG
Ronaldo zou vaak gefrustreerd met de armen zwaaien richting zijn ploegmaats en discussiëren over de hoge pressing die Ten Hag bij United wil invoeren. Dat alles zou ervoor zorgen dat de trainer intussen toch open zou staan voor een vertrek van zijn sterspeler, daar waar hij zich de voorbije weken nog nadrukkelijk tegen een transfer kantte. Alleen is er ook nog geen enkele club die concrete interesse toont in Ronaldo en dus is het maar de vraag waar hij terecht zou kunnen. United zou bij een vertrek ook een vervanger moeten zoeken. Daarvoor zouden de namen van Alvaro Morata (Atletico Madrid), Jamie Vardy (Leicester) en Raul de Tomas (Espanyol) op tafel liggen.

LEES OOK: 'Absolute droomtransfer lonkt voor Noah Sadiki'

Is Ronaldo in deze situatie nog een meerwaarde voor Man Utd?

Meest recent

'Straffe toekomstwending voor Stassin'

In maart gaf Rudi Garcia in de oefenmatchen tegen de Verenigde Staten en Mexico kansen aan enkele ...

11
11
Onthuld: speech Kompany zorgde voor comeback Bayern

Vincent Kompany wordt straks de eerste Belgische trainer ooit die in de halve finale van de ...

57
57
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht schrikt van Lukaku, Club-transfer rond'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

199
199
Ook Kompany vloekt en briest na clash met Real Madrid

Vincent Kompany heeft weer geschiedenis geschreven. Met Bayern München schakelde hij Real ...

50
50
‘KV Kortrijk heeft eerste topaankoop na promotie al beet’

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer in de Jupiler Pro League te zien zijn. De Kerels zijn zeker van ...

141
141
'Drie fraaie pistes dienen zich aan voor Openda'

Deze week bezegelde Loïs Openda zijn definitieve transfer naar Juventus. De Oude Dame verkreeg ...

53
53
Westerlo kondigt waanzinnig transferoffensief aan

De Europe Play-Off belooft de komende weken nog zeer spannend te worden. Genk leek dé ...

86
86
Anderlecht legt alweer goudhaantje onder contract

Bij Anderlecht blijft Neerpede van cruciaal belang. Met Tristan Degreef was vorig weekend nog een ...

81
81
Stijnen terechtgewezen: "Enkel relevant in podcast"

Het reguliere seizoen in de Challenger Pro League kent komend weekend zijn ontknoping. De strijd om ...

87
87
Infantino brengt belangrijk nieuws voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn in maart helemaal begonnen aan hun voorbereiding op het WK, dat binnen zowat ...

99
99
Rode kaart zindert na: Real woest, Kompany reageert gevat

De terugmatch tussen Bayern München en Real Madrid is woensdagavond een zinderend kijkstuk ...

380
380
Kompany schrijft alwéér Belgische geschiedenis

Bayern München won met 4-3 van Real Madrid en is zo door naar de volgende ronde. Een zeer ...

99
99
Van wereldkampioen tot WK-drama: Genk-fan Brecel stort in

Het kan verkeren in de topsportwereld, vraag dat maar aan Luca Brecel. In 2023 werd onze landgenoot ...

80
80
'Belgische clubs lonken naar nieuwe parel'

De Belgische clubs speuren heel de wereld rond naar versterking. Onze redactie weet dat ze steeds ...

67
67
'KV Mechelen hakt knoop door: ervaren pion moet weg'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en plaatste zich voor het eerst ooit voor de Champions' ...

129
129
'Janssen schokt iedereen met toekomstkeuze'

Royal Antwerp FC kent een rotseizoen en het is duidelijk dat er héél veel gaat ...

486
486
'Kompany verrast Bayern met straffe De Cat‑wending'

Nathan De Cat zit in een dossier dat almaar groter wordt. Bayern München duikt op, Vincent ...

265
265
Europa gaat compleet los op ‘tovenaar’ Kompany

Bayern München won met 4-3 van Real Madrid en daardoor spelen ze de halve finales van de ...

238
238
'Anderlecht zet zinnen op nieuwe centrumspits'

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar een nieuwe spits. We haalden eerder al aan dat ...

151
151
Bormans doet boekje open over 'band' met Bayat

Er doken al een aantal geruchten op dat Mogi Bayat inzake uitgaande transfers vaak zaken mag doen ...

44
44
Pakt Club Brugge uit met verrassende doelman?

Club Brugge gaat op zoek naar een nieuwe doelman. Blauw-Zwart werd al met een aantal keepers in ...

370
370
'Anderlecht dreigt transfertarget mis te lopen'

RSC Anderlecht heeft komende zomer nood aan defensieve versterking. Er moet kracht én ...

114
114
Poppen aan het dansen: Real kookt over na UCL-uitschakeling

Het is Real Madrid dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de halve finales van de Champions ...

450
450
POLL: wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud, de kwartfinales zijn gespeeld. Twee heerlijke ...

358
358
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

390
390

Meer sportnieuws