'Ronaldo wil met niemand nog iets te maken hebben bij Man Utd'

door
'Ronaldo wil met niemand nog iets te maken hebben bij Man Utd'

Het seizoen is nog maar pas begonnen, maar bij Manchester United stormt het alweer. Na twee speeldagen draagt het zowaar de rode lantaarn in de Premier League, want na de thuisnederlaag in de openingsmatch tegen Brighton werd het afgelopen weekend helemaal vernederd. Op Brentford kreeg United een 4-0 om de oren. Die afgang lijkt ook de etterbuil rond Cristiano Ronaldo helemaal te doen barsten.


De Portugese vedette liet een groot deel van de voorbereiding aan zich voorbijgaan wegens 'privéredenen', maar stond op Brentford voor het eerst weer in de basis. Hij kon echter de afstraffing niet voorkomen en liet tijdens de match zijn frustraties jegens zijn ploegmaats al volop de vrije loop. Na het laatste fluitsignaal weigerde hij ook nog om de hand van Erik ten Hag te schudden en de meegereisde fans te groeten. Toen assistent Steve McLaren hem aanmaande om toch minstens de fans te bedanken, kwam het tot een discussie.

Volgens The Athletic waren de gebeurtenissen van zaterdag echter slechts een publieke uiting van wat zich achter de schermen al langer afspeelt. Sinds zijn terugkeer zou Ronaldo zich helemaal geïsoleerd hebben van alles en iedereen bij United. Hij zou vaak alleen lunchen in het trainingscomplex in Carrington, waarbij hij en zijn ploegmaats elkaar mijden. Ook tijdens de trainingen zou de 37-jarige vaak bijzonder negatief zijn.

TEN HAG
Ronaldo zou vaak gefrustreerd met de armen zwaaien richting zijn ploegmaats en discussiëren over de hoge pressing die Ten Hag bij United wil invoeren. Dat alles zou ervoor zorgen dat de trainer intussen toch open zou staan voor een vertrek van zijn sterspeler, daar waar hij zich de voorbije weken nog nadrukkelijk tegen een transfer kantte. Alleen is er ook nog geen enkele club die concrete interesse toont in Ronaldo en dus is het maar de vraag waar hij terecht zou kunnen. United zou bij een vertrek ook een vervanger moeten zoeken. Daarvoor zouden de namen van Alvaro Morata (Atletico Madrid), Jamie Vardy (Leicester) en Raul de Tomas (Espanyol) op tafel liggen.

LEES OOK: 'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Is Ronaldo in deze situatie nog een meerwaarde voor Man Utd?

Meest recent

Fans in extase: groot nieuws over Romeo Lavia

Romeo Lavia wordt gezien als één van de grootste Belgische talenten van het moment. ...

13
13
Nu al WK-drama: oorlog en 500 lijkzakken nabij stadion

Het WK 2026 komt dichterbij. De Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn de gastheer van dienst. In ...

22
22
Kompany gooit extra olie op het vuur voor Duitse topper

Vincent Kompany is dit seizoen sterk bezig met Bayern München. De Belgische oefenmeester staat ...

15
15
Guardiola komt met hoopgevend nieuws over Doku

De voorbije weken belandden heel wat Rode Duivels in de lappenmand. Eén van hen was ...

15
15
Alderweireld onthult: plan omgegooid voor Antwerp

Vorige zomer zette Toby Alderweireld een punt achter zijn profcarrière. De 36-jarige vond het ...

95
95
Dit is het verdere parcours van Genk in de Europa League

Om 13u werd na de Champions League in het hoofdkwartier van de UEFA in Nyon ook geloot voor de ...

158
158
Sebaoui onthult zéér straffe ambitie STVV

STVV blijft maar verbazen in de Jupiler Pro League. Van zijn laatste veertien competitiewedstrijden ...

53
53
TD Essevee duidelijk over mogelijk ontslag Vandenbroeck

Voor Zulte Waregem worden het nog spannende weken. De promovendus moet nog alles uit de kast halen ...

196
196
Loting CL: Real-City en PSG-Chelsea als grootste affiches

Vrijdagmiddag om 12u werd in het hoofdkwartier van de UEFA geloot voor de eindfase van de Champions ...

132
132
TRANSFERUURTJE: 'Club volgt oude bekende, toekomst Courtois bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

154
154
De Condé scherp voor KRC Genk: “Dat moet er uit!”

KRC Genk heeft zich geplaatst voor de volgende rode van de Europa League. Na een thriller tegen ...

193
193
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

127
127
Euvrard zet Standard weer met voetjes op de grond

Standard Luik verraste vorige speeldag door met 0-3 te winnen van KRC Genk. De Rouches doen nog ...

63
63
Neymar-circus: wereldgoals, vechtpartij en steun voor Vini

Neymar wil nog naar het WK 2026 en bij het Braziliaanse Santos hoopt de buitenspeler zich in de ...

41
41
KRC Genk roept straffe ambities na Dinamo Zagreb

KRC Genk won na verlengingen van Dinamo Zagreb. In de heenwedstrijd leek het tweeluik al gespeeld ...

162
162
Fan valt Messi aan: Argentijn neergemaaid op veld

Lionel Messi is één van de grootste supersterren op aarde. Inter Miami profiteert dan ...

73
73
Genkse kassa rinkelt: dit bedrag leverde Europa League al op

KRC Genk heeft donderdagavond een lastige avond beleefd tegen Dinamo Zagreb, maar heeft wel mentale ...

229
229
Club Brugge was bijna wéér trainerstalent kwijt

Club Brugge ontpopte zich de voorbije jaren tot een heuse opleidingsclub. Niet alleen vinden hun ...

186
186
Genk bidt voor Karetsas: Hayen brengt nieuws

KRC Genk heeft zich donderdagavond geplaatst voor de achtste finale van de Europa League, al kostte ...

291
291
Garcia krijgt raad: "Spelverdeler à la Modric"

Binnen enkele weken blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Eind maart trekken ze naar de ...

157
157
Overname Standard: François brengt update

Op vier speeldagen van het einde is Standard nog steeds in de running voor de Champions' Play-Off. ...

259
259
Bob Peeters met verstomming geslagen en diep geraakt

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

175
175
Keeperskwestie bij Genk? Hayen en Smets reageren

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren. Na de pandoering tegen Standard van vorig weekend ...

539
539
Ex-Anderlecht-talent droomt van comeback

Met Nathan De Cat wist dit seizoen weer een product van Neerpede helemaal door te breken in de ...

415
415
Red Bull New York pakt uit met verrassende Belg

De laatste jaren slaagt de MLS er alsmaar vaker in om spelers uit Europa te lokken. Ook ...

25
25

Meer sportnieuws