'Ronaldo wil met niemand nog iets te maken hebben bij Man Utd'

634 stemmen
'Ronaldo wil met niemand nog iets te maken hebben bij Man Utd'

Het seizoen is nog maar pas begonnen, maar bij Manchester United stormt het alweer. Na twee speeldagen draagt het zowaar de rode lantaarn in de Premier League, want na de thuisnederlaag in de openingsmatch tegen Brighton werd het afgelopen weekend helemaal vernederd. Op Brentford kreeg United een 4-0 om de oren. Die afgang lijkt ook de etterbuil rond Cristiano Ronaldo helemaal te doen barsten.


De Portugese vedette liet een groot deel van de voorbereiding aan zich voorbijgaan wegens 'privéredenen', maar stond op Brentford voor het eerst weer in de basis. Hij kon echter de afstraffing niet voorkomen en liet tijdens de match zijn frustraties jegens zijn ploegmaats al volop de vrije loop. Na het laatste fluitsignaal weigerde hij ook nog om de hand van Erik ten Hag te schudden en de meegereisde fans te groeten. Toen assistent Steve McLaren hem aanmaande om toch minstens de fans te bedanken, kwam het tot een discussie.

Volgens The Athletic waren de gebeurtenissen van zaterdag echter slechts een publieke uiting van wat zich achter de schermen al langer afspeelt. Sinds zijn terugkeer zou Ronaldo zich helemaal geïsoleerd hebben van alles en iedereen bij United. Hij zou vaak alleen lunchen in het trainingscomplex in Carrington, waarbij hij en zijn ploegmaats elkaar mijden. Ook tijdens de trainingen zou de 37-jarige vaak bijzonder negatief zijn.

TEN HAG
Ronaldo zou vaak gefrustreerd met de armen zwaaien richting zijn ploegmaats en discussiëren over de hoge pressing die Ten Hag bij United wil invoeren. Dat alles zou ervoor zorgen dat de trainer intussen toch open zou staan voor een vertrek van zijn sterspeler, daar waar hij zich de voorbije weken nog nadrukkelijk tegen een transfer kantte. Alleen is er ook nog geen enkele club die concrete interesse toont in Ronaldo en dus is het maar de vraag waar hij terecht zou kunnen. United zou bij een vertrek ook een vervanger moeten zoeken. Daarvoor zouden de namen van Alvaro Morata (Atletico Madrid), Jamie Vardy (Leicester) en Raul de Tomas (Espanyol) op tafel liggen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

Is Ronaldo in deze situatie nog een meerwaarde voor Man Utd?

Meest recent

‘Anderlecht-trio grof wild op transfermarkt’

RSC Anderlecht is zich aan het voorbereiden op volgend seizoen. Paars-Wit zoekt nog naar een nieuwe ...

178
178
Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

60
60
Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

81
81
BV-koppel Breckx-Vandenberghe legt VTM-kijker het zwijgen op

Iedereen dacht Maarten Breckx en Lies Vandenberghe te kennen. Als geliefd koppel, als collega's bij ...

23
23
Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

61
61
KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

47
47
VS verklaart oorlog aan Iran: WK-spanning ontploft

De situatie tussen de Verenigde Staten en Iran dreigt te escaleren. De tegenstander van de Rode ...

322
322
Garcia onthult: deze drie talenten bonken op de deur

De Rode Duivels bereiden zich voor op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach ...

199
199
TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

462
462
‘Deze verrassende doelman vervangt Vandevoordt op WK’

Toen bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekendmaakte voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

151
151
Origi verbaast iedereen met nieuwe uitdaging na voetbal

Divock Origi kende een knappe carrière met vooral enkele straffe momenten bij Liverpool, maar ...

94
94
SK Beveren neemt definitief afscheid van succescoach Reedijk

SK Beveren werd ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend seizoen in de Jupiler ...

124
124
‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Napels, maar ...

152
152
Club Brugge zet verder in op jeugd en legt groot talent vast

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdwerking. Club NXT haalde vorig seizoen de ...

185
185
‘Lucas Stassin spoelt WK-deceptie weg met knaltransfer’

Lucas Stassin maakte lange tijd kans op een plekje in de WK-selectie van bondscoach Rudi Garcia, ...

160
160
Olise steelt Franse show, Spanje helemaal klaar voor WK

Momenteel worden de laatste oefenwedstrijden in aanloop naar het WK afgewerkt. Superfavorieten ...

140
140
Alderweireld haalt Duivel van zijn wolk: "Doe vooral normaal"

Na een geslaagde voorbereiding zijn de Rode Duivels met het nodige vertrouwen afgereisd naar de VS ...

490
490
'Genk onder stoom: tweede zomeraanwinst al bepaald'

KRC Genk staat op punt om Jeppe Erenbjerg over te nemen van Zulte Waregem. De Deense spelmaker wordt ...

578
578
Hans Vanaken bloost: Garcia dropt erg straffe uitspraak

Eén van de meest besproken Rode Duivels in aanloop naar het WK, is toch wel Hans Vanaken. De ...

887
887
'Trossard gelinkt aan transfer die niemand zag aankomen'

Leandro Trossard wil in de komende weken een goed WK spelen bij de Rode Duivels. Maar ook het ...

262
262
Alderweireld en Véronique De Kock zwichten voor verleiding

Wat zich recent afspeelde tussen Véronique De Kock en Toby Alderweireld had alles weg van een ...

211
211
'Nieuwe transferwending Tzolis: minimumprijs onthuld'

Na zijn trip met de Griekse nationale ploeg, geniet Christos Tzolis momenteel van een welverdiende ...

556
556
Toekomst Garcia in dubio: nieuwe bondscoach na WK?

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

190
190
WK-alarm rond De Bruyne: dit wil niemand horen

Kevin De Bruyne wil nog één keer schitteren op een WK, maar er hangt een vraagteken ...

320
320
'Club trekt grote ogen: transferschok Ardon Jashari'

Een jaartje geleden vertrok Ardon Jashari van Club Brugge naar AC Milan voor een flink aantal ...

1071
1071

Meer sportnieuws