'Ronaldo wil met niemand nog iets te maken hebben bij Man Utd'

door
'Ronaldo wil met niemand nog iets te maken hebben bij Man Utd'

Het seizoen is nog maar pas begonnen, maar bij Manchester United stormt het alweer. Na twee speeldagen draagt het zowaar de rode lantaarn in de Premier League, want na de thuisnederlaag in de openingsmatch tegen Brighton werd het afgelopen weekend helemaal vernederd. Op Brentford kreeg United een 4-0 om de oren. Die afgang lijkt ook de etterbuil rond Cristiano Ronaldo helemaal te doen barsten.


De Portugese vedette liet een groot deel van de voorbereiding aan zich voorbijgaan wegens 'privéredenen', maar stond op Brentford voor het eerst weer in de basis. Hij kon echter de afstraffing niet voorkomen en liet tijdens de match zijn frustraties jegens zijn ploegmaats al volop de vrije loop. Na het laatste fluitsignaal weigerde hij ook nog om de hand van Erik ten Hag te schudden en de meegereisde fans te groeten. Toen assistent Steve McLaren hem aanmaande om toch minstens de fans te bedanken, kwam het tot een discussie.

Volgens The Athletic waren de gebeurtenissen van zaterdag echter slechts een publieke uiting van wat zich achter de schermen al langer afspeelt. Sinds zijn terugkeer zou Ronaldo zich helemaal geïsoleerd hebben van alles en iedereen bij United. Hij zou vaak alleen lunchen in het trainingscomplex in Carrington, waarbij hij en zijn ploegmaats elkaar mijden. Ook tijdens de trainingen zou de 37-jarige vaak bijzonder negatief zijn.

TEN HAG
Ronaldo zou vaak gefrustreerd met de armen zwaaien richting zijn ploegmaats en discussiëren over de hoge pressing die Ten Hag bij United wil invoeren. Dat alles zou ervoor zorgen dat de trainer intussen toch open zou staan voor een vertrek van zijn sterspeler, daar waar hij zich de voorbije weken nog nadrukkelijk tegen een transfer kantte. Alleen is er ook nog geen enkele club die concrete interesse toont in Ronaldo en dus is het maar de vraag waar hij terecht zou kunnen. United zou bij een vertrek ook een vervanger moeten zoeken. Daarvoor zouden de namen van Alvaro Morata (Atletico Madrid), Jamie Vardy (Leicester) en Raul de Tomas (Espanyol) op tafel liggen.

LEES OOK: 'Nico Williams maakt eindelijk toptransfer'

Is Ronaldo in deze situatie nog een meerwaarde voor Man Utd?

Meest recent

Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

32
32
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

284
284
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

60
60
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

28
28
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

261
261
El Ouahdi na puike helft: zo reageerde Hayen in kleedkamer

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

106
106
'Club trekt bleek weg: miljoenen verdampen op mercato'

Na weken van pittige onderhandelingen slaagde Club Brugge KV er afgelopen transferzomer in een ...

219
219
Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Bayern München maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door met 1-6 te gaan ...

159
159
Dilemma voor Hayen: wissel(s) van de wacht in Genk?

In de achtste finale van de Europa League boekte KRC Genk donderdag een deugddoende zege tegen SC ...

88
88
Pech voor Anderlecht: nieuwkomer al in de lappenmand

RSC Anderlecht maakte vrijdag officieel bekend dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

216
216
Ruben Van Gucht pakt uit na storm rond privéleven

Het was een opvallend rustige Van Gucht-week. De sportjournalist van de VRT stond de afgelopen weken ...

17
17
Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Antwerp krijgt zondag Standard over de vloer. Veel staat er op het eerste gezicht niet op het spel, ...

80
80
'Jackpot voor Club Brugge: record Jashari aan diggelen'

In de nieuwste update van het toonaangevende Transfermarkt vestigt Club Brugge een nieuw record, ...

389
389
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

128
128
'Genk all-in: krankzinnig prijskaartje Karetsas lekt uit'

De zenuwen staan strakgespannen in Genk, dat zondag uitgerekend in de derby tegen STVV zijn kansen ...

207
207
Update marktwaarden JPL: alle winnaars & verliezers

Het toonaangevende Transfermarkt kwam vrijdag met een update van de verschillende marktwaarden in de ...

96
96
Rellen rond Club Brugge: zware maatregel zindert na

Wat ooit een praktische oplossing was voor Europese topavonden in Brugge, dreigt binnenkort volledig ...

335
335
Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Jeremy Taravel blijft al zeker tot het einde van het seizoen hoofdtrainer van RSC Anderlecht, dat ...

192
192
Limburgse derby op scherp: Hayen gooit olie op het vuur

Komende speeldag staat de Limburgse derby tussen KRC Genk en Sint-Truiden VV op het programma. Nicky ...

171
171
Eric Gerets verrast iedereen: “Zij stelen Play-Off 1”

Eric Gerets is een clubicoon van Standard Luik en La Dernière Heure sprak met de voormalige ...

511
511
Steven Defour snel terug als hoofdtrainer in België?

Steven Defour was in het verleden hoofdtrainer van KV Mechelen, maar sinds zijn ontslag bij Malinwa ...

171
171
Taravel reageert na vertrouwen: ambities Anderlecht bekend

RSC Anderlecht heeft ervoor gekozen om officieel door te gaan met Jeremy Taravel als hoofdtrainer. ...

173
173
Mazzu kan zijn oude liefde nieuwe hak zetten

Komend weekend zitten we al aan de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler ...

34
34
Witte rook: Anderlecht hakt trainersknoop definitief door

Anderlecht zat de voorbije anderhalve maand met een stevig trainersdilemma. Na het ontslag van ...

267
267
Camara geeft dé oorzaak voor vele blessures bij Anderlecht

Anderlecht kent de laatste weken een opleving, maar beleeft globaal gezien nog altijd een ...

291
291

Meer sportnieuws