Ancelotti heeft uitstekend nieuws na invalbeurt Hazard

door
Ancelotti heeft uitstekend nieuws na invalbeurt Hazard

Real Madrid is goed aan het nieuwe seizoen begonnen. In navolging van de overwinning in de Europese Supercup, bracht de Spaanse titelverdediger ook zijn eerste opdracht in La Liga tot een goed einde. Zo won de Koninklijke met 1-2 van UD Almeria en daarbij was een bijrolletje weggelegd voor Eden Hazard.


De Rode Duivel kende een veelbelovende voorbereiding en ondervond voor het eerst sinds lang geen fysieke problemen in aanloop naar het seizoen. Maar in de Supercup bleef Hazard een hele match aan de bank gekluisterd. Zondag kreeg hij echter wel speelminuten van coach Carlo Ancelotti. In de 58ste kwam hij een bleke Aurélien Tchouaméni vervangen.

Hazard liet vervolgens enkele goede acties zien, maar het lukte hem wederom niet beslissend te zijn. Toch was Ancelotti behoorlijk tevreden over wat de Belg aan zijn ploeg bijbracht. "Hij is goed ingevallen", vertelde de Italiaanse trainer achteraf aan de Spaanse pers. "Hij traint ook goed en ik denk dat hij dit seizoen veel minuten zal gaan maken."

WELKE POSITIE?
Dat ziet er dus veelbelovend uit, de vraag is echter op welke positie Hazard zal worden uitgespeeld. Tegen Almeria begon hij aan de rechterzijde, de slotfase mocht hij dan weer vol maken op zijn geliefde linkerflank. In Spanje werd hier en daar dan weer geopperd om in een soort van ruit te gaan spelen, waarbij Hazard een meer centralere rol zou krijgen. "Ik weet het niet, daar zou ik over na moeten denken", reageerde Ancelotti bij Marca op die suggestie. "We mogen niet vergeten dat we met Vinicius een aanvaller hebben, die op zijn best is als vleugelspeler."

LEES OOK: Karim Benzema flirt met spectaculaire comeback

Denkt u dat Ancelotti Hazard echt veel zal gebruiken?

Meest recent

Zulte Waregem deelt in klappen na dramatische slotfase

In het duel der promovendi hebben Zulte Waregem en La Louvière mekaar in evenwicht gehouden. ...

4
4
Broos reageert na racismerel: "Woorden fout geïnterpreteerd"

Vorige maand was Hugo Broos nog God in Zuid-Afrika, nadat hij het land een WK-ticket bezorgde. Nu ...

2
2
Anderlecht-STVV: Hasi verrast met spits, één wissel Vrancken

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond voor eigen volk herpakken na de blamage in Westerlo. Maar dat ...

14
14
Smerig spelletje Verhaeghe? "Meest gehaat in Belgisch voetbal"

De aanstelling van Ivan Leko als nieuwe hoofdcoach en vooral het ontslag van Nicky Hayen, heeft heel ...

152
152
Trainersontslag Cercle nabij: Van der Bruggen reageert

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

76
76
"Leek wel dood vogeltje" - over en uit voor Thorsten Fink?

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

119
119
BV haalt Waes snoeihard onderuit: "Aanstellerij of...?"

Antwerp-fan Tom Waes en Ruben Van Gucht zijn twee bekende VRT-gezichten die het voorbije jaar ...

32
32
'Club Brugge nóg rijker: Engelse miljoenen onderweg'

Club Brugge geldt momenteel als veruit de meeste rijke club in het Belgische voetbal. Die status ...

214
214
Salah drukt rel de kop in met assist, Atlético en Chelsea leven weer

In de Engelse Premier League heeft Liverpool FC aangeknoopt met een broodnodige overwinning tegen ...

14
14
KV Kortrijk pakt winst tegen Seraing en kijkt omhoog in CPL

Na de late overwinning van concurrent Beveren tegen de RSCA Futures, gisteren, wist KV Kortrijk wat ...

63
63
Steviger in top 6: KV Mechelen geeft Cercle nieuwe uppercut

KV Mechelen blijft een serieuze kandidaat voor de Champions' Play-Off. Het nestelde zich zaterdag ...

69
69
Lokeren neemt na drie maanden al afscheid van flop

Lokeren is de laatste weken aan een opmars bezig in de Challenger Pro League. Het is intussen al ...

85
85
Leko drukt stempel: opsteker én 3 spelers vallen uit de boot

Het is bij Club Brugge een zeer woelige week geweest. Maandag maakte het bekend dat na de nederlaag ...

875
875
Selecties Africa Cup: zo worden Belgische clubs getroffen

Het zal de komende weken puzzelen worden voor een aantal Belgische clubs. Op 21 december gaat in ...

162
162
Standard haalt opgelucht adem na angstwekkend moment

Standard beleefde vrijdag een tegenvallende avond. Met een pijnlijke thuisnederlaag tegen OHL gooide ...

46
46
OHL kraait victorie: "Mazzu was deze week boos"

Oud-Heverlee Leuven won met 0-1 op het veld van Standard. Een zeer goede zege voor de troepen van ...

36
36
STVV met ongekende weelde: klasbak staat op ontploffen

Bij STVV hebben ze al jaren best een goed transferbeleid. Daarmee werd de club financieel gezond ...

88
88
‘KRC Genk neemt beslissing over komst spits’

KRC Genk gaat in de mercato geen gekke dingen doen. Financieel is dat ook niet echt mogelijk, al kan ...

394
394
Done deal: OHL legt miljoenen op tafel voor aanwinst

OH Leuven won met 0-1 van Standard, wat de club héél veel deugd deed. Die match zorgde ...

48
48
Anderlecht aan zet: 'no-brainer' bij 'onmisbare' pion

RSC Anderlecht wil dit seizoen stiekem zeker een prijs winnen. Union SG en Club Brugge lijken toch ...

221
221
Vrancken ziet STVV-topper vertrekken: "Wellicht in de zomer"

Bij STVV weten ze nu al dat er in 2026 een aantal sterkhouders de club gaan verlaten. Dat is het lot ...

77
77
Grote surprise in WK-selectie? "Of het nu realistisch is ..."

Nu de loting voor de groepsfase vastligt en de logistieke puzzel bijna gelegd is, kan bondscoach ...

73
73
'Malinovskyi plots in de running voor droomtransfer'

Verschillende oud-spelers uit de Jupiler Pro League maken momenteel het mooie weer op de ...

329
329
Ivan Leko nú al onder vuur: "Beter in Gent gebleven"

Ivan Leko maakte deze week een veelbesproken rentree als hoofdcoach van Club Brugge. Op termijn zal ...

489
489
Januari-transfer De Cat? CEO Anderlecht doet bekentenis

Terwijl Besnik Hasi zijn troepen klaarstoomt voor de laatste wedstrijden van 2025, is het management ...

455
455

Meer sportnieuws