Ancelotti heeft uitstekend nieuws na invalbeurt Hazard

332 stemmen
Ancelotti heeft uitstekend nieuws na invalbeurt Hazard

Real Madrid is goed aan het nieuwe seizoen begonnen. In navolging van de overwinning in de Europese Supercup, bracht de Spaanse titelverdediger ook zijn eerste opdracht in La Liga tot een goed einde. Zo won de Koninklijke met 1-2 van UD Almeria en daarbij was een bijrolletje weggelegd voor Eden Hazard.


De Rode Duivel kende een veelbelovende voorbereiding en ondervond voor het eerst sinds lang geen fysieke problemen in aanloop naar het seizoen. Maar in de Supercup bleef Hazard een hele match aan de bank gekluisterd. Zondag kreeg hij echter wel speelminuten van coach Carlo Ancelotti. In de 58ste kwam hij een bleke Aurélien Tchouaméni vervangen.

Hazard liet vervolgens enkele goede acties zien, maar het lukte hem wederom niet beslissend te zijn. Toch was Ancelotti behoorlijk tevreden over wat de Belg aan zijn ploeg bijbracht. "Hij is goed ingevallen", vertelde de Italiaanse trainer achteraf aan de Spaanse pers. "Hij traint ook goed en ik denk dat hij dit seizoen veel minuten zal gaan maken."

WELKE POSITIE?
Dat ziet er dus veelbelovend uit, de vraag is echter op welke positie Hazard zal worden uitgespeeld. Tegen Almeria begon hij aan de rechterzijde, de slotfase mocht hij dan weer vol maken op zijn geliefde linkerflank. In Spanje werd hier en daar dan weer geopperd om in een soort van ruit te gaan spelen, waarbij Hazard een meer centralere rol zou krijgen. "Ik weet het niet, daar zou ik over na moeten denken", reageerde Ancelotti bij Marca op die suggestie. "We mogen niet vergeten dat we met Vinicius een aanvaller hebben, die op zijn best is als vleugelspeler."

LEES OOK: Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Denkt u dat Ancelotti Hazard echt veel zal gebruiken?

Meest recent

'Beerschot strikt speler Club Brugge, sterkhouder weg'

Beerschot gaat komend seizoen voluit voor promotie. De Kielse Ratten gaan weldra een aantal ...

20
20
Courtois doet opvallende oproep aan Belgische pers

Thibaut Courtois heeft altijd goede teksten als hij met de media spreekt. Weinig tot geen ...

18
18
'Anderlecht en Schalke 04 voeren pittige onderhandelingen'

Bij RSC Anderlecht begint er duidelijk beweging in de transfers te komen en weldra komt er ook een ...

196
196
Garcia grijpt in: 'zware WK-optater voor Hans Vanaken'

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran tijdens hun tweede wedstrijd op het WK 2026. ...

295
295
'Anderlecht houdt adem in: De Cat-doorbraak in zicht'

Bij RSC Anderlecht staan dit weekend de medische en fysieke proeven op het programma, vanaf volgende ...

214
214
Mechele eruit voor Debast? "In België geen betere verdedigers"

Volgens de laatste berichten uit de VS verloopt de revalidatie van Zeno Debast voorspoedig. En dus ...

238
238
Anderlecht aast op straffe deal met man van 10 miljoen

Anderlecht lijkt een grote slag geslaan te hebben op de transfermarkt. Paars-wit is ver gegaan voor ...

229
229
Saibari bezorgt Marokko droomstart, Brazilië soort er drie

Brazilië heeft vrijdagnacht zoals verwacht de maat genomen van Haïti en haalde het met ...

34
34
Wat een afgang! Turkije sneuvelt op WK ondanks bizar rood

Voor Turkije zit het wereldkampioenschap er na amper twee wedstrijden op. De Turken verloren ...

206
206
Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

24
24
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

220
220
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

31
31
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

35
35
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

79
79
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

128
128
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

188
188
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

855
855
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

173
173
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

231
231
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

214
214
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

208
208
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

300
300
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

55
55
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

55
55
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

208
208

Meer sportnieuws