'Twee Club Brugge-rivalen polsen bij Vormer'

941
'Twee Club Brugge-rivalen polsen bij Vormer'

In 2014 plukte Club Brugge Ruud Vormer weg van de bank bij Feyenoord en zo ging een jarenlang succeshuwelijk van start. Maar de samenwerking lijkt nu op zijn laatste benen te lopen. Mogelijk komt het zelfs deze zomer nog tot een vertrek, volgens Het Nieuwsblad zijn alvast enkele clubs geïnteresseerd.


Een jaartje geleden werd met Vormer al de afspraak gemaakt dat hij minder zou gaan spelen. Desondanks maakte hij vorig seizoen nog de nodige minuten en begon hij zelfs als titularis aan de huidige jaargang. Maar met het aantrekken van extra versterking, kwam zijn positie opnieuw onder druk te staan. En afgelopen weekend werd hij zelfs uit de wedstrijdselectie gelaten voor de competitiematch op het veld van OH Leuven (0-3).

Hoewel coach Carl Hoefkens hem niet volledig wou afschrijven en benadrukte dat hun onderlinge relatie nog steeds goed is, voegde hij er ook aan toe dat de situatie van Vormer duidelijk is voor hem. Het lijkt er dus op dat de Nederlander niet veel meer in actie zal komen dit seizoen. Als hij bij Club Brugge blijft tenminste. De zomermercato is immers nog enkele weken geopend en een transfer zou niet uitgesloten zijn. Ondanks het feit alweer 34 jaar is, zou er ook belangstelling heersen.

NIET CONCREET
Zo ook uit de eigen Jupiler Pro League. In een uitgebreide analyse stelt Het Nieuwsblad namelijk dat Vormer deze zomer al 'telefoontjes kreeg uit Antwerpen en Gent'. Maar de krant voegt daar meteen aan toe dat die pistes niet concreet werden. Sowieso lijkt Vormer niet de man die voor een directe concurrent van Club zou kiezen, bovendien zijn de salariseisen behoorlijk hoog. Mogelijk dat een buitenlandse club hem nog een uitweg biedt. Maar dan moet het volledig plaatje, zowel sportief als financieel, kloppen. De Nederlander en zijn gezin voelen zich namelijk erg goed in hun woonst te Knokke en dat familiegeluk zal hij niet zomaar opgeven.

LEES OOK: 'Ruud Vormer plots in groot gevaar aan Belgische kust'

Club kan Vormer beter proberen houden ...

Meest recent

Ballon d’Or-baas onthult echte reden waarom Yamal niet won

Op het gala van de Gouden Bal kaapte Spanje het leeuwendeel van de prijzen weg, maar de hoofdvogel ...

15
15
'Waanzin bij Club Brugge: bod van 70 (!) miljoen?'

Carlos Forbs verkeert eveneens in bloedvorm, maar dé man van het moment bij Club Brugge is ...

175
175
Grote schoonmaak Anderlecht: zestal weg in januari?

Na de zware nederlaag in Gent is het plots alweer crisis bij RSC Anderlecht. De meeste pijlen worden ...

211
211
Onverwachte BV steunt Van Gucht om liefdesleven: "Dappere ridder"

Ruben Van Gucht heeft van zijn privéleven bijna een publiek personage gemaakt. Terwijl de ene ...

5
5
Mbappé-rel escaleert: Real Madrid-ster door het stof

De rel rond Kylian Mbappé en zijn uitspraken over voormalige Chinese leider Mao Zedong ...

41
41
Diakhon krijgt volle laag na opstootje: “Kleuterklasgedrag!”

De wedstrijd tussen Club Brugge en Sint-Truiden VV zindert nog na. Na affluiten ging het volledig ...

211
211
Tielemans hoort verbazingwekkend verdict bij Man Utd

Manchester United zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. Michael Carrick staat zwaar ...

70
70
Filip Joos in oog van de storm: "Hoe ver tot VRT ingrijpt?"

Filip Joos doet het weer. De voetbalcommentator van de VRT ligt opnieuw onder vuur na politieke ...

144
144
Familie Yamal verteert Ballon d'Or niet: uithaal naar Kane

Lamine Yamal behoorde tot één van de grote favorieten voor de Ballon d’Or, maar ...

945
945
Messoudi krijgt ferme waarschuwing bij Beerschot: “Frappant”

Beerschot staat aan de leiding in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten werden vooraf als grote ...

69
69
Yamal zwaar onder vuur na Ballon d'Or: "Misbruikt zijn roem"

Harry Kane heeft de Ballon d’Or gewonnen na een titanenstrijd tegen Lamine Yamal en Ousmane ...

321
321
Vitor Bruno krijgt ervan langs voor aanpak bij Anderlecht

RSC Anderlecht kreeg vorige speeldag een pak slaag van KAA Gent en ziet een kloof ontstaan met de ...

195
195
Bayern met handen in het haar door Kompany-situatie

Vincent Kompany werd plots onwel bij Bayern München en moest per direct naar het ziekenhuis. ...

110
110
Bassette schiet plots poorten naar knaltransfer open

Norman Bassette zit in bloedvorm bij Westerlo. De aanvaller wordt gehuurd met aankoopoptie van ...

166
166
Uitstel van executie? Verrassend oordeel over Compper

Marvin Compper stond zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC, maar de hoofdtrainer heeft weer wat ...

113
113
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht strijden, Tresoldi snel weg?’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

226
226
Samenwerking met Mbappé per direct stopgezet: "Zo beledigend"

Kylian Mbappé is één van de grootste supersterren van het hedendaagse voetbal. ...

250
250
Joos snapt niets van Anderlecht: “Dat is het gekke”

RSC Anderlecht kreeg vorige speeldag een pak van KAA Gent. Filip Joos snapte er niets van want de ...

187
187
Beerschot wrijft zich in de handen met goudhaantje

Beerschot stoomt door in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten willen zo snel mogelijk ...

83
83
‘Cercle Brugge hakt knoop door over ontslag Lars Friis’

De druk begint te stijgen in de Jupiler Pro League. De eerste kloofjes worden geslagen en ...

454
454
Kane onthult na Gouden Bal-winst update over Kompany

Harry Kane heeft Ballon d’Or gewonnen. De Engelsman kende een topseizoen bij Bayern ...

161
161
‘Hommeles bij Antwerp: Frey en Compper op ramkoers’

Royal Antwerp FC wist afgelopen speeldag eindelijk nog eens te winnen. Zwarte beest Sporting ...

446
446
Crisis bij Standard na 0 op 12? "Dit werkt niet"

Standard zit met een stevige kater. De Rouches pakten geen enkel punt uit hun laatste vier ...

93
93
'Keiharde strijd tussen Club en Anderlecht om smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft een zeer ruime kern en het is duidelijk dat Antoine Sibierski die in januari ...

309
309
Franse pers trekt conclusie over Godts: "Dit is de avond dat..."

PSG won in Parijs met 2-0 van Olympique Lyon. Mika Godts was de grote roerganger en was goed voor ...

357
357

Meer sportnieuws