'Twee Club Brugge-rivalen polsen bij Vormer'

941
'Twee Club Brugge-rivalen polsen bij Vormer'

In 2014 plukte Club Brugge Ruud Vormer weg van de bank bij Feyenoord en zo ging een jarenlang succeshuwelijk van start. Maar de samenwerking lijkt nu op zijn laatste benen te lopen. Mogelijk komt het zelfs deze zomer nog tot een vertrek, volgens Het Nieuwsblad zijn alvast enkele clubs geïnteresseerd.


Een jaartje geleden werd met Vormer al de afspraak gemaakt dat hij minder zou gaan spelen. Desondanks maakte hij vorig seizoen nog de nodige minuten en begon hij zelfs als titularis aan de huidige jaargang. Maar met het aantrekken van extra versterking, kwam zijn positie opnieuw onder druk te staan. En afgelopen weekend werd hij zelfs uit de wedstrijdselectie gelaten voor de competitiematch op het veld van OH Leuven (0-3).

Hoewel coach Carl Hoefkens hem niet volledig wou afschrijven en benadrukte dat hun onderlinge relatie nog steeds goed is, voegde hij er ook aan toe dat de situatie van Vormer duidelijk is voor hem. Het lijkt er dus op dat de Nederlander niet veel meer in actie zal komen dit seizoen. Als hij bij Club Brugge blijft tenminste. De zomermercato is immers nog enkele weken geopend en een transfer zou niet uitgesloten zijn. Ondanks het feit alweer 34 jaar is, zou er ook belangstelling heersen.

NIET CONCREET
Zo ook uit de eigen Jupiler Pro League. In een uitgebreide analyse stelt Het Nieuwsblad namelijk dat Vormer deze zomer al 'telefoontjes kreeg uit Antwerpen en Gent'. Maar de krant voegt daar meteen aan toe dat die pistes niet concreet werden. Sowieso lijkt Vormer niet de man die voor een directe concurrent van Club zou kiezen, bovendien zijn de salariseisen behoorlijk hoog. Mogelijk dat een buitenlandse club hem nog een uitweg biedt. Maar dan moet het volledig plaatje, zowel sportief als financieel, kloppen. De Nederlander en zijn gezin voelen zich namelijk erg goed in hun woonst te Knokke en dat familiegeluk zal hij niet zomaar opgeven.

LEES OOK: Club greep naas terugkeer icoon: "Kwamen er niet uit"

Club kan Vormer beter proberen houden ...

Meest recent

Koppen rollen in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want een paar uur na het ontslag van ...

15
15
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

33
33
'Club Brugge breekt record: eerste Tresoldi-bod onderweg'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

105
105
Antwerp slikt bittere pil: kopzorgen rond Vermeeren

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

67
67
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

91
91
Coucke krijgt volle laag: pers reageert op oorlogsverklaring

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

151
151
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

126
126
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

204
204
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

268
268
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

153
153
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

213
213
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

96
96
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

76
76
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

225
225
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

46
46
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

126
126
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

224
224
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

858
858
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

105
105
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

167
167
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

207
207
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

243
243
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

80
80
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

143
143
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

145
145

Meer sportnieuws