'Twee Club Brugge-rivalen polsen bij Vormer'

door
'Twee Club Brugge-rivalen polsen bij Vormer'

In 2014 plukte Club Brugge Ruud Vormer weg van de bank bij Feyenoord en zo ging een jarenlang succeshuwelijk van start. Maar de samenwerking lijkt nu op zijn laatste benen te lopen. Mogelijk komt het zelfs deze zomer nog tot een vertrek, volgens Het Nieuwsblad zijn alvast enkele clubs geïnteresseerd.


Een jaartje geleden werd met Vormer al de afspraak gemaakt dat hij minder zou gaan spelen. Desondanks maakte hij vorig seizoen nog de nodige minuten en begon hij zelfs als titularis aan de huidige jaargang. Maar met het aantrekken van extra versterking, kwam zijn positie opnieuw onder druk te staan. En afgelopen weekend werd hij zelfs uit de wedstrijdselectie gelaten voor de competitiematch op het veld van OH Leuven (0-3).

Hoewel coach Carl Hoefkens hem niet volledig wou afschrijven en benadrukte dat hun onderlinge relatie nog steeds goed is, voegde hij er ook aan toe dat de situatie van Vormer duidelijk is voor hem. Het lijkt er dus op dat de Nederlander niet veel meer in actie zal komen dit seizoen. Als hij bij Club Brugge blijft tenminste. De zomermercato is immers nog enkele weken geopend en een transfer zou niet uitgesloten zijn. Ondanks het feit alweer 34 jaar is, zou er ook belangstelling heersen.

NIET CONCREET
Zo ook uit de eigen Jupiler Pro League. In een uitgebreide analyse stelt Het Nieuwsblad namelijk dat Vormer deze zomer al 'telefoontjes kreeg uit Antwerpen en Gent'. Maar de krant voegt daar meteen aan toe dat die pistes niet concreet werden. Sowieso lijkt Vormer niet de man die voor een directe concurrent van Club zou kiezen, bovendien zijn de salariseisen behoorlijk hoog. Mogelijk dat een buitenlandse club hem nog een uitweg biedt. Maar dan moet het volledig plaatje, zowel sportief als financieel, kloppen. De Nederlander en zijn gezin voelen zich namelijk erg goed in hun woonst te Knokke en dat familiegeluk zal hij niet zomaar opgeven.

LEES OOK: 'Antwerp krijgt boost voor topaanwinst, ook Anderlecht genoemd'

Club kan Vormer beter proberen houden ...

Meest recent

'Anderlecht nog niet af van Ashimeru: probleem duikt op'

Bij Anderlecht is de wintermercato de voorbije dagen helemaal op gang gekomen. Met Cedric Hatenboer ...

10
10
Kompany doet zeer verrassende uitspraak over band met Union

Union mag nog steeds dromen van de play-offs in de Champions League, maar zal daarvoor in zijn ...

7
7
'De Cat kampt met Jashari en Rode Duivel voor toptransfer'

Voor Nathan De Cat was 2025 het jaar van de grote doorbraak. In 2026 moet het 17-jarige supertalent ...

43
43
Leko doet zomeraankoop Club eindelijk ontbolsteren

Er stond dinsdagavond heel wat druk op Club Brugge, maar het heeft zijn opdracht volbracht. Het ...

110
110
'Anderlecht verrast en wil transferslag slaan in Bundesliga'

Anderlecht heeft dinsdag alvast een eerste transferslag van de winter afgerond. Het haalde met ...

227
227
Crisis bij Man City na zeperd in de Champions League

Manchester City is al een tijdje niet meer die wervelende ploeg van weleer. De Engelsen zijn niet ...

92
92
Leko ziet ander Club Brugge: "Dat was nu wél aanwezig"

Ivan Leko haalde na de match opgelucht adem. Club Brugge won overtuigend met 1-4 tegen Kairat Almaty ...

141
141
Kompany ontploft bij Bayern: harde ingreep zorgt voor schok

Bayern zit al weken te sukkelen met de rechtsbackpositie… en net daar ontploft het plots. ...

98
98
'KRC Genk verrast en vindt akkoord met AC Milan'

KRC Genk is druk bezig met herschikken van de eerste én tweede ploeg. De Limburgers gaan ...

430
430
Degryse lyrisch over Bruggeling: "Een grote legende"

Club Brugge heeft de crisis voor even weten weg te slaan. Ze wonnen met 1-4 van Kairat Almaty. ...

465
465
Westerlo laat alweer een smaakmaker vertrekken

Onze redactie kondigde het weken geleden al aan en het is nu ook officieel: Griffin Yow verlaat KVC ...

38
38
Tielemans openhartig over terugkeer naar Anderlecht

Youri Tielemans is bezig aan een zeer sterk seizoen bij Aston Villa. De Rode Duivel is 28 jaar en ...

341
341
Vanaken en Vermant schrijven geschiedenis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de rug weten te rechten in de Champions League. Ze wonnen met 1-4 van een ...

159
159
Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Club Brugge hield in de late namiddag zijn Europese droom levend in het verre Kazachstan. In Astana ...

201
201
SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

SK Beveren zet alles op alles om volgend seizoen in de Jupiler Pro League te spelen. De Waaslanders ...

197
197
'KRC Genk schakelt door: twee toptransfers hangende'

Er staat nog wat te gebeuren bij KRC Genk. De club gaat volgens Sasha Tavolieri mogelijk nog twee ...

409
409
Renard slaat toe: Anderlecht verrast met twee deals

RSC Anderlecht voert een keeperswissel door. Mads Kikkenborg trekt naar Molde, Justin Heekeren komt ...

542
542
Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

132
132
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

120
120
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

65
65
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

75
75
Anderlecht krijgt belangrijke update uit ziekenboeg

Besnik Hasi zit met de handen in het haar, want net zoals vorig seizoen wordt RSC Anderlecht ook nu ...

236
236
'Verhaeghe broedt op stunt: Rode Duivel naar Club Brugge?'

Club Brugge neemt het in Astana zo dadelijk op tegen Kairat Almaty. Onder de lat rekent Ivan Leko ...

1882
1882
Coosemans op ramkoers met Anderlecht: fans afgemaakt

Colin Coosemans werkte zich op tot eerste doelman én aanvoerder van RSC Anderlecht. De ...

314
314
Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Club Brugge zit in een desastreuze periode. Blauw-Zwart verloor in de beker en kreeg een ommekeer ...

134
134

Meer sportnieuws