'Twee Club Brugge-rivalen polsen bij Vormer'

941 stemmen
'Twee Club Brugge-rivalen polsen bij Vormer'

In 2014 plukte Club Brugge Ruud Vormer weg van de bank bij Feyenoord en zo ging een jarenlang succeshuwelijk van start. Maar de samenwerking lijkt nu op zijn laatste benen te lopen. Mogelijk komt het zelfs deze zomer nog tot een vertrek, volgens Het Nieuwsblad zijn alvast enkele clubs geïnteresseerd.


Een jaartje geleden werd met Vormer al de afspraak gemaakt dat hij minder zou gaan spelen. Desondanks maakte hij vorig seizoen nog de nodige minuten en begon hij zelfs als titularis aan de huidige jaargang. Maar met het aantrekken van extra versterking, kwam zijn positie opnieuw onder druk te staan. En afgelopen weekend werd hij zelfs uit de wedstrijdselectie gelaten voor de competitiematch op het veld van OH Leuven (0-3).

Hoewel coach Carl Hoefkens hem niet volledig wou afschrijven en benadrukte dat hun onderlinge relatie nog steeds goed is, voegde hij er ook aan toe dat de situatie van Vormer duidelijk is voor hem. Het lijkt er dus op dat de Nederlander niet veel meer in actie zal komen dit seizoen. Als hij bij Club Brugge blijft tenminste. De zomermercato is immers nog enkele weken geopend en een transfer zou niet uitgesloten zijn. Ondanks het feit alweer 34 jaar is, zou er ook belangstelling heersen.

NIET CONCREET
Zo ook uit de eigen Jupiler Pro League. In een uitgebreide analyse stelt Het Nieuwsblad namelijk dat Vormer deze zomer al 'telefoontjes kreeg uit Antwerpen en Gent'. Maar de krant voegt daar meteen aan toe dat die pistes niet concreet werden. Sowieso lijkt Vormer niet de man die voor een directe concurrent van Club zou kiezen, bovendien zijn de salariseisen behoorlijk hoog. Mogelijk dat een buitenlandse club hem nog een uitweg biedt. Maar dan moet het volledig plaatje, zowel sportief als financieel, kloppen. De Nederlander en zijn gezin voelen zich namelijk erg goed in hun woonst te Knokke en dat familiegeluk zal hij niet zomaar opgeven.

LEES OOK: Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Club kan Vormer beter proberen houden ...

Meest recent

Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

25
25
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

12
12
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

13
13
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

114
114
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

69
69
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

78
78
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

236
236
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

244
244
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

59
59
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

42
42
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

140
140
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

136
136
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

50
50
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

388
388
Eerste titelaanwinst? 'Club vol voor nieuwe aanvaller'

Bij Club Brugge lopen de festiviteiten na het behalen van de 20ste landstitel nog volop. Maar ...

295
295
TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

280
280
Club-fan Julie Vanloo krijgt na titelviering koude douche

Afgelopen donderdag leefde Julie Vanloo vanuit Amerika intens mee met de titelstrijd van haar ...

69
69
Siquet komt plots boven water bij Club: “Dat wilde ik…”

Hugo Siquet is geen vaste basispion onder Ivan Leko bij Club Brugge, maar de afgelopen weken kwam de ...

290
290
Sikan klopt meteen op tafel bij Anderlecht: “Niet genoeg!”

Danylo Sikan kwam vorige speeldag plots boven water bij RSC Anderlecht De Oekraïner kon ...

359
359
Snelders zorgt voor golf van woede: "Schaamte is hem vreemd"

Eddy Snelders zit ondertussen al enkele maanden in de gevangenis. De gewezen analist en sidekick van ...

109
109
WK-drama Congo dreigt door ebolavirus: “Dan uitsluiting”

Het rampscenario is afgeroepen in Congo door het ebolavirus. Met het oog op het WK in de Verenigde ...

64
64
Tzolis legt transfereisen op tafel: wending op komst?

Christos Tzolis is de grote man bij Club Brugge dit seizoen. De Griekse buitenspeler raasde door de ...

425
425
'Van Holsbeeck in nauwe schoentjes: straffe onthullingen'

Herman Van Holsbeeck is één van de grote spilfiguren in Propere Handen. De voormalige ...

267
267
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

82
82
Gentse erehaag voor Club Brugge? De Mil spreekt zich uit

Club Brugge kroonde zich donderdagavond voor de 20ste keer tot landskampioen. Aanstaande zondag zal ...

507
507

Meer sportnieuws