'Twee Club Brugge-rivalen polsen bij Vormer'

door
'Twee Club Brugge-rivalen polsen bij Vormer'

In 2014 plukte Club Brugge Ruud Vormer weg van de bank bij Feyenoord en zo ging een jarenlang succeshuwelijk van start. Maar de samenwerking lijkt nu op zijn laatste benen te lopen. Mogelijk komt het zelfs deze zomer nog tot een vertrek, volgens Het Nieuwsblad zijn alvast enkele clubs geïnteresseerd.


Een jaartje geleden werd met Vormer al de afspraak gemaakt dat hij minder zou gaan spelen. Desondanks maakte hij vorig seizoen nog de nodige minuten en begon hij zelfs als titularis aan de huidige jaargang. Maar met het aantrekken van extra versterking, kwam zijn positie opnieuw onder druk te staan. En afgelopen weekend werd hij zelfs uit de wedstrijdselectie gelaten voor de competitiematch op het veld van OH Leuven (0-3).

Hoewel coach Carl Hoefkens hem niet volledig wou afschrijven en benadrukte dat hun onderlinge relatie nog steeds goed is, voegde hij er ook aan toe dat de situatie van Vormer duidelijk is voor hem. Het lijkt er dus op dat de Nederlander niet veel meer in actie zal komen dit seizoen. Als hij bij Club Brugge blijft tenminste. De zomermercato is immers nog enkele weken geopend en een transfer zou niet uitgesloten zijn. Ondanks het feit alweer 34 jaar is, zou er ook belangstelling heersen.

NIET CONCREET
Zo ook uit de eigen Jupiler Pro League. In een uitgebreide analyse stelt Het Nieuwsblad namelijk dat Vormer deze zomer al 'telefoontjes kreeg uit Antwerpen en Gent'. Maar de krant voegt daar meteen aan toe dat die pistes niet concreet werden. Sowieso lijkt Vormer niet de man die voor een directe concurrent van Club zou kiezen, bovendien zijn de salariseisen behoorlijk hoog. Mogelijk dat een buitenlandse club hem nog een uitweg biedt. Maar dan moet het volledig plaatje, zowel sportief als financieel, kloppen. De Nederlander en zijn gezin voelen zich namelijk erg goed in hun woonst te Knokke en dat familiegeluk zal hij niet zomaar opgeven.

LEES OOK: Ruud Vormer onthult een zwaar geheim: "Niemand durft nog"

Club kan Vormer beter proberen houden ...

Meest recent

Mag Union wéér dromen van jackpot: “Een geweldige speler"

Union SG kent voorlopig inzake resultaten een zeer goed seizoen. Toch verwacht men nog meer van een ...

8
8
Fink recht de rug: "Hoe pijnlijk het ook is"

KRC Genk neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers werden in de Beker van ...

35
35
Tony Bloom reageert op zeer verontrustend nieuws

Tony Boom is aandeelhouder van Union SG en eigenaar van Brighton & Hove Albion. The Times heeft ...

31
31
Droomaffiche voor België: "Hen treffen in kwartfinales"

België kende een zeer goede WK-loting met Iran, Egypte en Nieuw-Zeeland. De volgende ronde ...

87
87
Boeckx twijfelt aan JPL-topclub: "Nog geen titelkandidaat"

Het niveau van de topclubs in de Jupiler Pro League is dit jaar teleurstellend. RSC Anderlecht begon ...

106
106
Trossard scoort en valt uit: Arsenal incasseert mokerslag

In de Premier League stond om 13u30 het heel interessante duel tussen Aston Villa en Arsenal op het ...

65
65
Schade voor Club Brugge? "Kunnen iedereen aan"

STVV neemt het vanavond op tegen Club Brugge. Heel Sint-Truiden hoopt op een stunt tegen de ...

86
86
Stilaan laatste kans? Cinel velt oordeel over Cercle-crisis

Cercle Brugge ligt uit de Beker van België en bakt er niets van in de Jupiler Pro League. Tegen ...

62
62
Ruud Vormer onthult een zwaar geheim: "Niemand durft nog"

Hij werd Mister Club Brugge, Gouden Schoen-winnaar en jarenlang de motor op elk middenveld dat hij ...

59
59
Plots kritiek op Hayen: "Te veel van het goede"

Club Brugge moet vanavond aan de bak tegen STVV. Na de glansloze bekerwinst tegen OH Leuven hoopt ...

159
159
Vrancken: "Zij zouden elk seizoen JPL-kampioen moeten zijn"

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. Wouter Vrancken maakte van dit STVV een van de leukste ...

148
148
Invaller klopt op tafel: Hasi krijgt duidelijke boodschap

RSC Anderlecht gaat zondagnamiddag op bezoek bij KVC Westerlo en dat slechts enkele dagen nadat het ...

199
199
Club Brugge kampioen? Van der Elst doet titelvoorspelling

Club Brugge wil dit seizoen zo lang mogelijk meestrijden op drie fronten. Maar het belangrijkste ...

335
335
'Kompany grote fan: Bayern-bom van 85 miljoen'

Bayern München blijft in de running voor de treble dit seizoen en plaatste zich deze week voor ...

102
102
Keerzijde WK-loting: "Dan is België de risee van het wereldvoetbal"

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn gedurende de groepsfase van het WK 2026. Tijdens de ...

224
224
Totale ommekeer bij Gent? "Dán is er veel mogelijk"

AA Gent heeft woensdagavond voor het eerst in vijf wedstrijden nog eens kunnen winnen. De Buffalo's ...

205
205
TRANSFERUURTJE: 'Duel Genk vs. Gent, transferklapper Angulo'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

159
159
Grote impact DAZN bekend: Belgische clubs moeten verkopen

DAZN heeft besloten om het TV-contract met de Pro League op te zeggen. Daarbovenop zal het ...

503
503
Jonge Duivel snoeihard voor Anderlecht: “Dat stoorde mij”

RSC Anderlecht staat bekend om hun sterke jeugdopleiding en elk seizoen breken er nieuwe talenten ...

268
268
Sepp Blatter maakt FIFA én Trump met de grond gelijk

De loting in Washington voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada houdt de ...

167
167
Oosting glundert met nieuw goudhaantje bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander moet The Great ...

397
397
Degryse roept ferme WK-waarschuwing naar Garcia

De loting voor het WK 2026 werd gisteren in Washington afgerond. De Rode Duivels zitten in een ...

94
94
Parys op dreef: Pro League slaat keihard terug op DAZN

De perikelen rond DAZN en de Pro League blijft groot nieuws in de Belgische voetbalwereld. Het ...

295
295
Rode Duivels met konijnenpoot: "Drie oefenmatchen op WK"

Rudi Garcia heeft het getroffen met de loting op het WK 2026. De weg naar de kwartfinales ligt ...

103
103
'Club Brugge duizelt: hallucinante Benteke-eis slaat alles'

In Brugge durven ze het bijna niet hardop zeggen, maar de cijfers die rondgaan over Christian ...

869
869

Meer sportnieuws