Fabio Silva doet monden openvallen bij Anderlecht

434
Fabio Silva doet monden openvallen bij Anderlecht

RSC Anderlecht kan behoorlijk tevreden terugblikken op de start van de Jupiler Pro League-campagne. De slipper op het veld van Cercle Brugge was natuurlijk een doorn in het oog, maar voorts bleef Paars-Wit foutloos. Zo werd zondagmiddag ook STVV over de knie gelegd.


De omstandigheden op Stayen waren allesbehalve gunstig. Door het kunstgrasveld liepen de temperaturen immers bijzonder hoog op. Maar het was Paars-Wit dat het hoofd het beste koel kon houden. RSCA creëerde zeker in de eerste helft veruit de meeste kansen. Na de pauze kwam STVV iets feller opzetten, toch hielden de Brusselaars zonder grote problemen stand. Met een verdiende 0-3-zege tot gevolg.

Bij Anderlecht liepen in elke linie dan ook de nodige uitblinkers rond. Maar dé grote smaakmaker was andermaal Fabio Silva. De huurling van Wolverhampton kan voorlopig alle verwachtingen overtreffen en heeft zich in een mum van tijd opgeworpen tot publiekslieveling. Silva combineert zijn technisch vermogen dan ook met de nodige werklust en kan vooral uitmuntende statistieken voorleggen.

FENOMENALE CIJFERS
Over alle competities heen heeft de Portugees inmiddels zes wedstrijden in de benen namens Anderlecht. In die matchen was hij goed voor 5 goals en 2 assists. Gemiddeld was hij dus om zo'n 48 minuten rechtstreeks betrokken bij een doelpunt. Fenomenale cijfers. Uiteraard is het seizoen nog lang en zal Silva ook moeten bevestigen wanneer de tegenstand wat zwaarder wordt, maar zijn start in Brussel heeft hij dus allerminst gemist.

LEES OOK: Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Silva scoort dit seizoen minstens 20 keer ...

Meest recent

Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

2
2
Hommeles bij Club: ware reden afwezigheid Diakhon bekend

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

145
145
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

111
111
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

681
681
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

122
122
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

13
13
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

177
177
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

9
9
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

64
64
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

245
245
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

167
167
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

119
119
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

252
252
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

115
115
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

53
53
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

129
129
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

408
408
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

117
117
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

48
48
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

273
273
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

514
514
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

115
115
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

127
127
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

184
184
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

91
91

Meer sportnieuws