Fabio Silva doet monden openvallen bij Anderlecht

434 stemmen
Fabio Silva doet monden openvallen bij Anderlecht

RSC Anderlecht kan behoorlijk tevreden terugblikken op de start van de Jupiler Pro League-campagne. De slipper op het veld van Cercle Brugge was natuurlijk een doorn in het oog, maar voorts bleef Paars-Wit foutloos. Zo werd zondagmiddag ook STVV over de knie gelegd.


De omstandigheden op Stayen waren allesbehalve gunstig. Door het kunstgrasveld liepen de temperaturen immers bijzonder hoog op. Maar het was Paars-Wit dat het hoofd het beste koel kon houden. RSCA creëerde zeker in de eerste helft veruit de meeste kansen. Na de pauze kwam STVV iets feller opzetten, toch hielden de Brusselaars zonder grote problemen stand. Met een verdiende 0-3-zege tot gevolg.

Bij Anderlecht liepen in elke linie dan ook de nodige uitblinkers rond. Maar dé grote smaakmaker was andermaal Fabio Silva. De huurling van Wolverhampton kan voorlopig alle verwachtingen overtreffen en heeft zich in een mum van tijd opgeworpen tot publiekslieveling. Silva combineert zijn technisch vermogen dan ook met de nodige werklust en kan vooral uitmuntende statistieken voorleggen.

FENOMENALE CIJFERS
Over alle competities heen heeft de Portugees inmiddels zes wedstrijden in de benen namens Anderlecht. In die matchen was hij goed voor 5 goals en 2 assists. Gemiddeld was hij dus om zo'n 48 minuten rechtstreeks betrokken bij een doelpunt. Fenomenale cijfers. Uiteraard is het seizoen nog lang en zal Silva ook moeten bevestigen wanneer de tegenstand wat zwaarder wordt, maar zijn start in Brussel heeft hij dus allerminst gemist.

LEES OOK: Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Silva scoort dit seizoen minstens 20 keer ...

Meest recent

'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

70
70
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

72
72
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

212
212
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

95
95
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

75
75
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

262
262
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

31
31
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

388
388
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

72
72
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

260
260
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

469
469
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

60
60
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

199
199
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

100
100
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

331
331
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

530
530
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

428
428
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

175
175
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

87
87
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

426
426
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

103
103
'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Terwijl de titelstrijd in de Premier League in volle ontknoping is, werd het Engelse voetbal ...

217
217
'Preud'homme krijgt loodzware transferopdracht bij Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

509
509
'Alonso klopt op tafel: JPL-bekende eerste Chelsea-transfer'

Chelsea FC heeft een nieuwe coach gevonden. Zo besloten de Blues om hun sportieve lot in handen te ...

143
143
Union groter dan Anderlecht? Proto trekt fel van leer

Terwijl RSC Anderlecht de voorbije seizoenen steeds verder wegkwijnt, blijft Union SG hoge toppen ...

353
353

Meer sportnieuws