'AA Gent pakt stevig uit op transfermarkt'

door
'AA Gent pakt stevig uit op transfermarkt'

AA Gent heeft een goede generale repetitie achter de rug voor de Europese confrontatie met Omonia Nicosia. De Buffalo's openden vrijdagavond immers de vierde speeldag van de Jupiler Pro League met een uitzege op KV Oostende: 1-3. En ondertussen is er ook nog extra versterking onderweg.


Een week geleden sloegen de Buffalo's al toe met de komst van middenvelder Hyunseok Hong. De 23-jarige werd weggeplukt bij het Oostenrijkse LASK en zijn komst bleek meteen een gouden zet. Vrijdagavond debuteerde Hong namelijk rechtstreeks in de basis. Hij bedankte vervolgens voor het vertrouwen met een heerlijk doelpunt.

Met de toevoeging van Hong en de terugkeer van Vadis Odjidja uit blessureleed, lijkt Gent dan ook weer voldoende gewapend op het middenveld. En dus wordt er werk gemaakt van versterking in andere linies. Zo is er ook in de aanval een flinke kwaliteitsinjectie op komst. De Buffalo's staan immers op punt om de huurbeurt van Jens Petter Hauge af te ronden.

REGELMATIG SPELEN
De Noor werd begin deze zomer voor de nodige miljoenen overgenomen door Eintracht Frankfurt, dat hem vorig seizoen ook al huurde van AC Milan. Maar om zijn ontwikkeling te vrijwaren werd naar een club gezocht waar hij op huurbasis minuten kan maken. En die heeft Frankfurt dus gevonden. "In Gent kan hij regelmatig spelen. De Belgische competitie is ideaal omdat ze qua intensiteit en competitie vergelijkbaar is met de Bundesliga, ook al is het een niveau lager", bevestigt TD Markus Krösche in Kicker. Maandag zou Hauge naar België afreizen voor zijn medische en fysieke proeven.

LEES OOK: 'Transferclash: Club en Anderlecht tegenover elkaar'

Gent moet ook zijn defensie nog verder versterken ....

Meest recent

Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

7
7
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

38
38
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

27
27
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

86
86
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

23
23
'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Kevin De Bruyne vertoeft momenteel met de Rode Duivels op stage in de Verenigde Staten. Daarmee ...

49
49
'Tottenham verbaast: topcoach stapt meteen in'

Tottenham beleeft een rampzalig seizoen, dat alleen maar van kwaad naar erger lijkt te gaan. Het ...

96
96
'Tedesco wil nu ook Genk beroven'

Nadat hij opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels, ging Domenico Tedesco dit seizoen ...

226
226
'Straffe wending: Tresoldi alsnog naar WK?'

Bij Club Brugge is Nicolo Tresoldi momenteel 'hot'. De spits scoort de laatste weken aan de lopende ...

175
175
Belgische coach moet ondanks mogelijke promotie opkrassen

Het bestaan van een hoofdtrainer is in de voetbalwereld vaak eenzaam en onzeker. Ze zijn vaak de ...

68
68
Beerschot haalt uit: 4 sterkhouders blijven langer

Beerschot mag nog altijd dromen van de Jupiler Pro League. De Mannekes zijn nog niet uitgeteld voor ...

55
55
Kruis over Rode Duivels? Kandidaat-spits ziet groot nadeel

De Rode Duivels nemen het in de nacht van dinsdag op woensdag op tegen Mexico in hun tweede ...

68
68
Kersvers Rode Duivel krijgt nieuwe bekroning

De Rode Duivels zijn goed begonnen aan hun stage in de Verenigde Staten met een ruime zege tegen het ...

42
42
Klappen voor Snelders: aangevallen door medegedetineerde

Wat jarenlang begon als een vertrouwd gezicht en stem in het Belgische voetbal, eindigt nu in een ...

453
453
'Club Brugge verbaast met nieuwe Zuid-Afrikaanse deal'

Club Brugge zal ongetwijfeld nu al volop achter de schermen werken aan zijn eerste aanwinsten voor ...

304
304
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest talent, monsterdeal Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

160
160
Bounida compleet afgemaakt: “Dan kiest hij voor Marokko”

Rayane Bounida wordt gezien als een groot talent. Al bij RSC Anderlecht werd de middenvelder ...

412
412
Mbappé-ramp bij Real Madrid: België schiet te hulp

Afgelopen week kwam er opvallend nieuws naar buiten. De blessure van Kylian Mbappé kwam ...

49
49
'Garcia verwoest laatste WK-kans voor Duivel in bloedvorm'

De Rode Duivels wonnen met 2-5 van de Verenigde Staten en woensdagnacht wacht Mexico. Bondscoach ...

463
463
Nieuwe wending in soap: Lukaku dropt emotioneel statement

Romelu Lukaku zorgde de voorbije dagen voor de nodige commotie bij SSC Napoli. Tegen de wil van de ...

212
212
Verrassing bij KRC Genk: CEO vertrekt uit Cegeka Arena

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met een lastige verplaatsing op ...

191
191
'Transferclash: Club en Anderlecht tegenover elkaar'

Komend weekend gaan de Champions' Play-Offs van start met de kraker tussen Club Brugge en RSC ...

337
337
Ervaren Rode Duivel op plaats gezet: "Pure nonchalance"

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

209
209
'Deal van 60 miljoen bezorgt Club Brugge zware kater'

Club Brugge was afgelopen zomer nadrukkelijk op zoek naar een nieuwe flankaanvaller. Daarvoor viel ...

534
534
Standard vloekt: zware opdoffer vlak voor Play-Offs

Komend weekend trekken ook de Europe Play-Offs zich op gang in de Jupiler Pro League. Standard staat ...

149
149

Meer sportnieuws