'AA Gent pakt stevig uit op transfermarkt'

door
'AA Gent pakt stevig uit op transfermarkt'

AA Gent heeft een goede generale repetitie achter de rug voor de Europese confrontatie met Omonia Nicosia. De Buffalo's openden vrijdagavond immers de vierde speeldag van de Jupiler Pro League met een uitzege op KV Oostende: 1-3. En ondertussen is er ook nog extra versterking onderweg.


Een week geleden sloegen de Buffalo's al toe met de komst van middenvelder Hyunseok Hong. De 23-jarige werd weggeplukt bij het Oostenrijkse LASK en zijn komst bleek meteen een gouden zet. Vrijdagavond debuteerde Hong namelijk rechtstreeks in de basis. Hij bedankte vervolgens voor het vertrouwen met een heerlijk doelpunt.

Met de toevoeging van Hong en de terugkeer van Vadis Odjidja uit blessureleed, lijkt Gent dan ook weer voldoende gewapend op het middenveld. En dus wordt er werk gemaakt van versterking in andere linies. Zo is er ook in de aanval een flinke kwaliteitsinjectie op komst. De Buffalo's staan immers op punt om de huurbeurt van Jens Petter Hauge af te ronden.

REGELMATIG SPELEN
De Noor werd begin deze zomer voor de nodige miljoenen overgenomen door Eintracht Frankfurt, dat hem vorig seizoen ook al huurde van AC Milan. Maar om zijn ontwikkeling te vrijwaren werd naar een club gezocht waar hij op huurbasis minuten kan maken. En die heeft Frankfurt dus gevonden. "In Gent kan hij regelmatig spelen. De Belgische competitie is ideaal omdat ze qua intensiteit en competitie vergelijkbaar is met de Bundesliga, ook al is het een niveau lager", bevestigt TD Markus Krösche in Kicker. Maandag zou Hauge naar België afreizen voor zijn medische en fysieke proeven.

LEES OOK: Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Gent moet ook zijn defensie nog verder versterken ....

Meest recent

Hans Vanaken zorgt voor diep vertederende beelden na topper

De topper tussen Club Brugge en Anderlecht kende gisteren een bijzonder verloop. Blauw Zwart walste ...

2
2
Anderlecht heeft goud in handen: nieuw talent staat op

RSC Anderlecht legt veel vertrouwen in de jeugdopleiding en elk jaar komen er weer nieuwe talenten ...

13
13
Napoli-ploegmakkers vellen oordeel over Lukaku

De situatie van Romelu Lukaku is penibel aan het worden bij Napoli. De aanvaller ligt in de clinch ...

18
18
Ivan Leko met de handen in het haar: “Een raadsel”

Club Brugge won afgelopen speeldag met 4-2 van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart speelde een ...

59
59
De Cat uitgefloten op Jan Breydel: pittige discussie barst los

RSC Anderlecht incasseerde maandagmiddag een pijnlijke 4-2-nederlaag op het veld van Club Brugge en ...

240
240
'Dortmund wil Rode Duivel: transfer van 30 à 40 miljoen'

Komende zomer komen weer verschillende (kandidaat-)Rode Duivels in aanmerking voor een mooie ...

43
43
'Leko haalt verschroeiend uit: drie spelers geviseerd'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

140
140
Gentse uitblinker baalt als stekker: "Zéér pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

55
55
Real vs. Bayern: Kompany doet straffe Courtois-uitspraak

Dinsdagavond is het zover, dan trekken de kwartfinales van de Champions League zich op gang. Met ...

77
77
'Brugse afgang maakt eerste slachtoffer bij Anderlecht'

Na een betere tweede helft werd de schade nog ietwat beperkt. Maar de dramatische prestatie in de ...

556
556
Europe Play-Offs: droomscenario KRC Genk ligt klaar

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

136
136
'Club slaat de bal mis: opschudding om Mignolet-opvolger'

Club Brugge moet deze zomer niet zomaar een doelman vervangen. Het moet vooral de leegte opvangen ...

245
245
Consequenties voor Lukaku: Napoli drijft conflict op de spits

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

122
122
VAR-fiasco Union zindert na: "Beslissing van 40, 50 miljoen"

De eerste speeldag van de Play-Offs zit erop en heeft meteen al voor de nodige commotie gezorgd. ...

613
613
"Zoutpilaar", "Miniem" - Catastrofe in basiself Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een tegenvallende start van de Champions' Play-Offs genomen. Het verloor ...

251
251
Napoli klopt Milan: actie De Bruyne bij Modric gaat viraal

In de Italiaanse Serie A heeft titelverdediger SSC Napoli op paasmaandag een gouden zaak gedaan. Het ...

159
159
Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

194
194
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

294
294
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

228
228
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

390
390
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

268
268
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

525
525
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

161
161
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

1021
1021
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

197
197

Meer sportnieuws