Spaanse pers beoordeelt seizoensdebuut Hazard

door
Spaanse pers beoordeelt seizoensdebuut Hazard

Real Madrid is met een overwinning begonnen aan de jacht op zijn tweede opeenvolgende landstitel. De Koninklijke haalde zondagavond een achterstand op tegen UD Almeria en won uiteindelijk met 1-2. Eden Hazard mocht in de tweede helft zijn eerste speelminuten van het seizoen maken.


Nadat hij afgelopen woensdag nog een hele match op de bank bleef in de Europese Supercup, viel Hazard voor de La Liga-opener opnieuw naast de basiself. Maar dit keer bracht coach Carlo Ancelotti hem al in 58ste minuut tussen de lijnen. En met de Rode Duivel in de ploeg kon de Koninklijke zijn achterstand ook helemaal ombuigen. Hazard liet daarbij een aantal goede acties noteren. Maar het lukte hem ook wederom niet betrokken te zijn bij de beslissende acties.

In de Spaanse pers wordt dan ook matig enthousiast gereageerd op zijn eerste minuten van de nieuwe jaargang. "Hij moet de hoofdrol nog meer naar zich toe trekken en die niet meer lossen. Hij toont zich wel en vraagt om de bal, maar het blijft een beetje frisdrank zonder bubbels", schrijft men bij AS. "Hij schoot te hulp toen het team moest terugkomen, maar de waarheid is dat hij niet betrokken was bij de goals", aldus Mundo Deportivo. "

CHEMIE MET BENZ
Maar zeker niet alles wat Hazard liet zien was slecht. "Na zijn eerste baltoetsen liet hij meteen enkele flitsen zien, zoals zijn beweging in de aanval die leidde tot de sleutelfout (waarop Alaba de 1-2 scoorde, red.)", merkte Marca op. "Hoewel het nog verre is van wat hem verwacht wordt, was hij niet slecht in het Horse Power Stadium. Je ziet tenminste wat chemie met Benzema", concludeert El Desmarque.

LEES OOK: 'Real maakt schoon schip: volgend slachtoffer bekend'

Hazard kan beter deze zomer nog vertrekken ...

Meest recent

Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

0
0
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

8
8
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

10
10
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

14
14
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

130
130
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

47
47
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

281
281
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

120
120
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

135
135
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

324
324
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

30
30
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

332
332
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

280
280
Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

98
98
Janse-bom ontploft: Ajax zet Club Brugge voor schut

Club Brugge ziet in Dies Janse een ideale versterking voor achterin, maar in Nederland klinkt een ...

196
196
Anderlecht-fans pakken Laforge fors aan: "Paljas!"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagavond gericht op het Lotto Park. Daar kon Club Brugge ...

490
490
Keepersvloek slaat weer toe: Jackers afgevoerd op brancard

In de Champions' Play-Offs was het zondagavond uitkijken naar de clash tussen RSC Anderlecht en Club ...

137
137
"Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

Antwerp FC had de laatste weken een knappe reeks neergezet in de Europe Play-Offs. Maar zondag werd ...

103
103
United klopt Liverpool: Lammens ontsnapt na gruwelijke blunder

Manchester United maakt komend seizoen zijn wederoptreden in de Champions League. Door de resultaten ...

71
71
De Mil snoeihard: "Dan kan je niet voor AA Gent spelen"

AA Gent dreigt opnieuw het kneusje te worden in de Champions' Play-Offs. Met nog slechts vier ...

240
240
Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Na een knotsgekke wedstrijd heeft Standard vandaag de vloer aangeveegd met Antwerp. In het eerste ...

156
156
Taravel dropt verrassing in basiself, Leko maakt statement

Staat er zondagavond een nieuwe ploeg aan de leiding in de Champions' Play-Offs? Die kans is ...

128
128
Pijnlijke middag Milan-Belgen, ook Lille-Duivels vloeken

Ook in de grote Europese competities is de ontknoping volop aan de gaan. In Italië ...

18
18
Kleedkamer Genk davert: Hayen zet spelers hard op hun plaats

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk opnieuw een bijzonder slechte zaak gedaan. De Limburgers ...

383
383
Verwittiging Club voor Anderlecht: "Dan krijgen ze probleem"

Club Brugge kan zondagavond een gouden zaak doen in de titelstrijd. Door de nederlaag van Union SG ...

293
293

Meer sportnieuws