Spaanse pers beoordeelt seizoensdebuut Hazard

463 stemmen
Spaanse pers beoordeelt seizoensdebuut Hazard

Real Madrid is met een overwinning begonnen aan de jacht op zijn tweede opeenvolgende landstitel. De Koninklijke haalde zondagavond een achterstand op tegen UD Almeria en won uiteindelijk met 1-2. Eden Hazard mocht in de tweede helft zijn eerste speelminuten van het seizoen maken.


Nadat hij afgelopen woensdag nog een hele match op de bank bleef in de Europese Supercup, viel Hazard voor de La Liga-opener opnieuw naast de basiself. Maar dit keer bracht coach Carlo Ancelotti hem al in 58ste minuut tussen de lijnen. En met de Rode Duivel in de ploeg kon de Koninklijke zijn achterstand ook helemaal ombuigen. Hazard liet daarbij een aantal goede acties noteren. Maar het lukte hem ook wederom niet betrokken te zijn bij de beslissende acties.

In de Spaanse pers wordt dan ook matig enthousiast gereageerd op zijn eerste minuten van de nieuwe jaargang. "Hij moet de hoofdrol nog meer naar zich toe trekken en die niet meer lossen. Hij toont zich wel en vraagt om de bal, maar het blijft een beetje frisdrank zonder bubbels", schrijft men bij AS. "Hij schoot te hulp toen het team moest terugkomen, maar de waarheid is dat hij niet betrokken was bij de goals", aldus Mundo Deportivo. "

CHEMIE MET BENZ
Maar zeker niet alles wat Hazard liet zien was slecht. "Na zijn eerste baltoetsen liet hij meteen enkele flitsen zien, zoals zijn beweging in de aanval die leidde tot de sleutelfout (waarop Alaba de 1-2 scoorde, red.)", merkte Marca op. "Hoewel het nog verre is van wat hem verwacht wordt, was hij niet slecht in het Horse Power Stadium. Je ziet tenminste wat chemie met Benzema", concludeert El Desmarque.

LEES OOK: Real klopt rode lantaarn: Pérez zorgt voor ongezien tafereel

Hazard kan beter deze zomer nog vertrekken ...

Meest recent

Beerschot speelt open kaart over toekomst Messoudi

Beerschot verloor in de Promotion Finale in de Challenger Pro League. Lommel SK was daarin een ...

83
83
'Plots drie stevige vertrekkers bij STVV'

STVV speelt vanavond in en tegen RSC Anderlecht. De kans is groot dat een aantal jongens rust ...

37
37
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

24
24
Lichtpunt bij Anderlecht: dan toch ‘gouden transfer’?

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen. Er waren héél weinig lichtpunten, maar ...

118
118
Tielemans heerst in finale: Engelse pers door dolle heen

Op zijn 29ste heeft Youri Tielemans een eerste Europese trofee op zijn palmares kunnen zetten. ...

119
119
'Enorme jackpot Club: Tzolis kiest transferbestemming'

Als Club Brugge donderdagavond beslag legt op zijn 20ste landstitel, zal Christos Tzolis daar een ...

410
410
'Ten Hag op tribunes Cegeka Arena: Genkie springt in oog'

KRC Genk bleef dinsdagavond op een 0-0-gelijkspel steken tegen Antwerp FC. Voor de gelegenheid was ...

75
75
Aston Villa wint Europa League! Hoofdrol Tielemans in finale

Aston Villa heeft woensdagavond beslag gelegd op de Europa League. In de finale had de Premier ...

78
78
Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

Club Brugge staat op punt op 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord. ...

620
620
'Grote JPL-comeback Carl Hoefkens: gesprekken opgestart'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

153
153
San Youri! Tielemans breekt finale open met heerlijke volley

Woensdagavond vormde Istanbul de gaststad van de Europa League-finale tussen SC Freiburg en Aston ...

64
64
'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Slechts enkele maanden na zijn ontslag bij Real Madrid, heeft Xabi Alonso een nieuwe job gevonden. ...

128
128
Transfer onvermijdelijk: El Ouahdi doet boekje open

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

336
336
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

565
565
Sterkhouder staat op bij Antwerp: "Iedereen kent zijn kwaliteit"

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

319
319
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

666
666
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

252
252
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

37
37
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

340
340
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

120
120
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

93
93
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

62
62
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

487
487
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

242
242
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

301
301

Meer sportnieuws