Spaanse pers beoordeelt seizoensdebuut Hazard

463
Spaanse pers beoordeelt seizoensdebuut Hazard

Real Madrid is met een overwinning begonnen aan de jacht op zijn tweede opeenvolgende landstitel. De Koninklijke haalde zondagavond een achterstand op tegen UD Almeria en won uiteindelijk met 1-2. Eden Hazard mocht in de tweede helft zijn eerste speelminuten van het seizoen maken.


Nadat hij afgelopen woensdag nog een hele match op de bank bleef in de Europese Supercup, viel Hazard voor de La Liga-opener opnieuw naast de basiself. Maar dit keer bracht coach Carlo Ancelotti hem al in 58ste minuut tussen de lijnen. En met de Rode Duivel in de ploeg kon de Koninklijke zijn achterstand ook helemaal ombuigen. Hazard liet daarbij een aantal goede acties noteren. Maar het lukte hem ook wederom niet betrokken te zijn bij de beslissende acties.

In de Spaanse pers wordt dan ook matig enthousiast gereageerd op zijn eerste minuten van de nieuwe jaargang. "Hij moet de hoofdrol nog meer naar zich toe trekken en die niet meer lossen. Hij toont zich wel en vraagt om de bal, maar het blijft een beetje frisdrank zonder bubbels", schrijft men bij AS. "Hij schoot te hulp toen het team moest terugkomen, maar de waarheid is dat hij niet betrokken was bij de goals", aldus Mundo Deportivo. "

CHEMIE MET BENZ
Maar zeker niet alles wat Hazard liet zien was slecht. "Na zijn eerste baltoetsen liet hij meteen enkele flitsen zien, zoals zijn beweging in de aanval die leidde tot de sleutelfout (waarop Alaba de 1-2 scoorde, red.)", merkte Marca op. "Hoewel het nog verre is van wat hem verwacht wordt, was hij niet slecht in het Horse Power Stadium. Je ziet tenminste wat chemie met Benzema", concludeert El Desmarque.

LEES OOK: Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Hazard kan beter deze zomer nog vertrekken ...

Meest recent

Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

17
17
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

34
34
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

86
86
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

150
150
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

93
93
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

33
33
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

111
111
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

272
272
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

83
83
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

42
42
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

266
266
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

391
391
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

104
104
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

111
111
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

183
183
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

82
82
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

281
281
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

367
367
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

56
56
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

517
517
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

395
395
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

121
121
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

206
206
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

35
35
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

77
77

Meer sportnieuws