Spaanse pers beoordeelt seizoensdebuut Hazard

door
Spaanse pers beoordeelt seizoensdebuut Hazard

Real Madrid is met een overwinning begonnen aan de jacht op zijn tweede opeenvolgende landstitel. De Koninklijke haalde zondagavond een achterstand op tegen UD Almeria en won uiteindelijk met 1-2. Eden Hazard mocht in de tweede helft zijn eerste speelminuten van het seizoen maken.


Nadat hij afgelopen woensdag nog een hele match op de bank bleef in de Europese Supercup, viel Hazard voor de La Liga-opener opnieuw naast de basiself. Maar dit keer bracht coach Carlo Ancelotti hem al in 58ste minuut tussen de lijnen. En met de Rode Duivel in de ploeg kon de Koninklijke zijn achterstand ook helemaal ombuigen. Hazard liet daarbij een aantal goede acties noteren. Maar het lukte hem ook wederom niet betrokken te zijn bij de beslissende acties.

In de Spaanse pers wordt dan ook matig enthousiast gereageerd op zijn eerste minuten van de nieuwe jaargang. "Hij moet de hoofdrol nog meer naar zich toe trekken en die niet meer lossen. Hij toont zich wel en vraagt om de bal, maar het blijft een beetje frisdrank zonder bubbels", schrijft men bij AS. "Hij schoot te hulp toen het team moest terugkomen, maar de waarheid is dat hij niet betrokken was bij de goals", aldus Mundo Deportivo. "

CHEMIE MET BENZ
Maar zeker niet alles wat Hazard liet zien was slecht. "Na zijn eerste baltoetsen liet hij meteen enkele flitsen zien, zoals zijn beweging in de aanval die leidde tot de sleutelfout (waarop Alaba de 1-2 scoorde, red.)", merkte Marca op. "Hoewel het nog verre is van wat hem verwacht wordt, was hij niet slecht in het Horse Power Stadium. Je ziet tenminste wat chemie met Benzema", concludeert El Desmarque.

LEES OOK: 'Real grijpt drastisch in: sensationele naam topt trainerslijst'

Hazard kan beter deze zomer nog vertrekken ...

Meest recent

Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

1
1
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

60
60
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

44
44
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

81
81
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

131
131
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

126
126
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

108
108
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

24
24
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

142
142
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

304
304
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Hij gaat het ver schoppen"

RSC Anderlecht kent een zeer moeizaam seizoen. Er was de Europese vernedering en in de competitie ...

269
269
AA Gent liet nieuw goudhaantje Club Brugge liggen

Om 18u45 zullen de ogen van vrijwel heel Europa op Club Brugge gericht zijn. Dan speelt NXT immers ...

152
152
'Voetbalbond neemt beslissing over toekomst Vertonghen'

Het leeuwendeel van de gouden generatie van de Rode Duivels is inmiddels al gestopt met voetballen, ...

52
52
'Ooit geweigerd door Club, straks aanvalsleider bij Barça'

Bij FC Barcelona belooft het alweer een bewogen transferzomer te gaan worden. Eén van de ...

137
137
Proto en Albert in de clinch: ging Standard over de schreef?

Standard doet nog altijd mee voor de eindzege in de Europe Play-Off. Het volgt nog altijd op twee ...

112
112
'Straffe wending: Lukaku alweer terug naar België'

Er was de voorbije weken heel wat te doen over Romelu Lukaku. De spits paste immers voor de stage ...

439
439
Leko de mist in: keuzes pakken helemaal verkeerd uit

De voorbije maanden maakten ze er bij Club Brugge geen geheim van dat de titel dit seizoen een must ...

144
144
Degryse: "Hij moet altijd basisspeler zijn bij Anderlecht"

Anderlecht pakte zondag zijn tweede zege op rij in de play-offs, maar met veel glans was dat toch ...

273
273
Geflirt en matige resultaten: Lierse stuurt coach door

Vrijdagavond werd een punt gezet achter het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. ...

56
56
Schandaal in Belgisch vrouwenvoetbal: Agressie slaat toe

De vrouwenwedstrijd tussen Stokkem VV en Lommel SK is vrijdagavond volledig ontspoord in ...

70
70
Opvolger Mignolet al bekend? "Er is een plan uitgestippeld"

Wie wordt volgend seizoen de nummer één onder de lat bij Club Brugge? Het is een vraag ...

395
395
TRANSFERUURTJE: 'Club zoekt topaanwinst, tabula rasa Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

206
206
Gift Orban volledig door het lint: op de vuist met fan

Gift Orban speelde in het verleden bij KAA Gent, maar nu maakt de Nigeriaanse aanvaller het mooie ...

100
100
Club Brugge hoort uitsluitsel over Hans Vanaken

Hans Vanaken blesseerde zich afgelopen vrijdag op training en begon op de bank tegen Union SG. De ...

399
399
Degryse snapt niets van keuze Leko bij Club Brugge

Club Brugge heeft afgelopen speeldag een mokerslag gekregen van Union SG. De Brusselse club won met ...

252
252

Meer sportnieuws