Vanaken reageert op Vormer-soap: "Pijnlijk en vervelend"

door
Vanaken reageert op Vormer-soap:

Club Brugge heeft zich goed herpakt na de recente 1 op 6 en won zondagavond na een sterke wedstrijd met 0-3 van OH Leuven. Ruud Vormer zal evenwel gemengde gevoelens hebben overgehouden aan de zege van zijn ploeg. De aanvoerder was immers niet opgenomen in de wedstrijdkern.


In het voorbije seizoen nam het aantal speelminuten van Vormer al drastisch af. Maar toen zat hij wel telkens in de wedstrijdselectie en mocht hij doorgaans ook invallen als hij niet startte. Bovendien begon het huidige seizoen veelbelovend voor hem. Na een goede voorbereiding verscheen hij in de eerste officiële duels telkens aan de aftrap. Maar na de komst van Casper Nielsen verloor hij snel weer zijn basisplaats.

Dat hij nu echter ook naast de ruime wedstrijdselectie valt, is wel een verrassing. Ook voor de Nederlander zelf. "Helaas kan ik alleen maar accepteren dat ik buiten de selectie val. Ik zal alles blijven geven voor de fans van Club Brugge en hoop het respect te krijgen dat ik verdien", reageerde hij na de bekendmaking van het nieuws. En de degradatie lijkt dit keer behoorlijk definitief, zo liet coach Carl Hoefkens vlak voor de wedstrijd uitschijnen.

PIJNLIJK EN VERVELEND
Na de partij werd ook Hans Vanaken gevraagd naar een reactie. En de tweevoudige Gouden Schoen zit behoorlijk in met zijn maatje. "Wij als spelers kunnen daar weinig aan doen of over zeggen. Dat is tussen hem en Club. Voor hem is het een hele vervelende, pijnlijke situatie. Hij heeft zeven à acht jaar alles gegeven voor de club. Op dit moment lukt het op de één of andere manier niet. Wat er is of wat er speelt, dat weet ik niet", aldus Vanaken bij Het Laatste Nieuws.

LEES OOK: Vanaken dolenthousiast: "Dit voelt heel lekker"

Vormer kan deze zomer beter nog vertrekken bij Club ...

Meest recent

Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

95
95
Standard heeft ferme waarschuwing voor Anderlecht

Komende speeldag staat de klassieker tussen RSC Anderlecht en Standard Luik op het programma. ...

122
122
Simeone roept meteen oorlogstaal richting Club Brugge

Club Brugge neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

230
230
Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

164
164
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

261
261
‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

262
262
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

60
60
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

435
435
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

268
268
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

82
82
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

64
64
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

161
161
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

534
534
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

273
273
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

63
63
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

95
95
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

67
67
KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen uitgepakt met de komst van een nieuwe pion. Malinwa ...

39
39
‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

436
436
Streep door WK De Bruyne? “Ik twijfel of we hem terugzien”

Kevin De Bruyne kampt met een vervelende hamstringblessure en de middenvelder is hard aan zijn ...

367
367
Mbappé haalt snoeihard uit naar Real-ploegmakkers

Het rommelt ferm bij Real Madrid. Xabi Alonso werd ontslagen en in de Champions League ging de ...

138
138
'Espanyol sluit straffe deal voor Rode Duivel'

Na 21 speeldagen zijn het in LaLiga met FC Barcelona, Real Madrid, Atletico Madrid en Villarreal de ...

31
31
'Lammens zorgt voor transferwending bij Man Utd'

Voor Senne Lammens werd 2025 een droomjaar. Hij debuteerde in november als Rode Duivel, nadat hij in ...

215
215
Standard greep naast Rode Duivel

Bij Standard proberen ze de oude gloriedagen te doen herleven, maar dat proces loopt voorlopig ...

136
136
Amadou Onana doet pikante transfervoorspelling

Op het middenveld beschikken de Rode Duivels over heel wat weelde, al lijkt de driehoek in principe ...

78
78

Meer sportnieuws