Vanaken reageert op Vormer-soap: "Pijnlijk en vervelend"

door
Vanaken reageert op Vormer-soap:

Club Brugge heeft zich goed herpakt na de recente 1 op 6 en won zondagavond na een sterke wedstrijd met 0-3 van OH Leuven. Ruud Vormer zal evenwel gemengde gevoelens hebben overgehouden aan de zege van zijn ploeg. De aanvoerder was immers niet opgenomen in de wedstrijdkern.


In het voorbije seizoen nam het aantal speelminuten van Vormer al drastisch af. Maar toen zat hij wel telkens in de wedstrijdselectie en mocht hij doorgaans ook invallen als hij niet startte. Bovendien begon het huidige seizoen veelbelovend voor hem. Na een goede voorbereiding verscheen hij in de eerste officiële duels telkens aan de aftrap. Maar na de komst van Casper Nielsen verloor hij snel weer zijn basisplaats.

Dat hij nu echter ook naast de ruime wedstrijdselectie valt, is wel een verrassing. Ook voor de Nederlander zelf. "Helaas kan ik alleen maar accepteren dat ik buiten de selectie val. Ik zal alles blijven geven voor de fans van Club Brugge en hoop het respect te krijgen dat ik verdien", reageerde hij na de bekendmaking van het nieuws. En de degradatie lijkt dit keer behoorlijk definitief, zo liet coach Carl Hoefkens vlak voor de wedstrijd uitschijnen.

PIJNLIJK EN VERVELEND
Na de partij werd ook Hans Vanaken gevraagd naar een reactie. En de tweevoudige Gouden Schoen zit behoorlijk in met zijn maatje. "Wij als spelers kunnen daar weinig aan doen of over zeggen. Dat is tussen hem en Club. Voor hem is het een hele vervelende, pijnlijke situatie. Hij heeft zeven à acht jaar alles gegeven voor de club. Op dit moment lukt het op de één of andere manier niet. Wat er is of wat er speelt, dat weet ik niet", aldus Vanaken bij Het Laatste Nieuws.

LEES OOK: Hans Vanaken zorgt voor diep vertederende beelden na topper

Vormer kan deze zomer beter nog vertrekken bij Club ...

Meest recent

Vandenbempt maakt Mac Allister compleet belachelijk

Afgelopen speeldag stond bol van incidenten en discutabele fases. Zo was er de veelbesproken ...

2
2
Garcia schrikt: verrassende wending Debast tegen Trossard

Zeno Debast is bij Sporting CP uitgegroeid tot een polyvalente speler. Het jeugdproduct van RSC ...

11
11
Degryse snapt niets van Anderlecht: “Vrees ik voor…”

RSC Anderlecht heeft meteen een eerste mokerslag gekregen in de Champions Play-Offs. Paars-Wit ging ...

69
69
‘Charleroi grijpt genadeloos in: Hans Cornelis ontslagen’

Sporting Charleroi koos voor Hans Cornelis als de vervanger voor de naar KAA Gent vertrokken Rik De ...

91
91
‘Amadou Onana op weg naar absolute monstertransfer’

Amadou Onana is niet meer weg te denken bij de Belgische nationale ploeg, maar ook in Engeland ...

49
49
Anderlecht ferm op hun plek gezet: ondergrens bereikt

De topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht zindert nog na. Paars-Wit werd in de eerste helft ...

157
157
Vandenbempt maakt korte metten met Leko

Club Brugge-coach Ivan Leko haalde na de topper tegen RSC Anderlecht ferm uit. De Kroaat zag een ...

109
109
KAA Gent gooit pijnpunten eerlijk op tafel na KV Mechelen

KAA Gent leek op weg naar een eerste driepunter in de Champions Play-Offs, maar tegen KV Mechelen ...

65
65
Mechele legt ziel bloot: Pijn achter succes raakt iedereen

De carrière van Brandon Mechele verloopt sprookjesachtig, al was dat zeker niet altijd zo. De ...

117
117
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht slaat al toe, KV Mechelen jubelt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

265
265
BAS hakt knoop door: forfaitzege in Challenger Pro League

KV Kortrijk kreeg eerder een forfaitzege tegen RFC Seraing nadat die wedstrijd werd afgelast. ...

151
151
Leko verklaart oorlog aan Garcia en Mannaert: "Géén vrienden"

Ivan Leko deed na de winst tegen RSC Anderlecht enkele opvallende uitspraken. De Kroaat zag een ...

116
116
Anderlecht heeft goud in handen: nieuw toptalent verbaast

RSC Anderlecht legt veel vertrouwen in de jeugdopleiding en elk jaar komen er weer nieuwe talenten ...

218
218
Hans Vanaken zorgt voor diep vertederende beelden na topper

De topper tussen Club Brugge en Anderlecht kende gisteren een bijzonder verloop. Blauw Zwart walste ...

67
67
Napoli-ploegmakkers vellen oordeel over Lukaku

De situatie van Romelu Lukaku is penibel aan het worden bij Napoli. De aanvaller ligt in de clinch ...

243
243
Ivan Leko met de handen in het haar: “Een raadsel”

Club Brugge won afgelopen speeldag met 4-2 van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart speelde een ...

138
138
De Cat uitgefloten op Jan Breydel: pittige discussie barst los

RSC Anderlecht incasseerde maandagmiddag een pijnlijke 4-2-nederlaag op het veld van Club Brugge en ...

818
818
'Dortmund wil Rode Duivel: transfer van 30 à 40 miljoen'

Komende zomer komen weer verschillende (kandidaat-)Rode Duivels in aanmerking voor een mooie ...

96
96
'Leko haalt verschroeiend uit: drie spelers geviseerd'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

208
208
Gentse uitblinker baalt als stekker: "Zéér pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

84
84
Real vs. Bayern: Kompany doet straffe Courtois-uitspraak

Dinsdagavond is het zover, dan trekken de kwartfinales van de Champions League zich op gang. Met ...

137
137
'Brugse afgang maakt eerste slachtoffer bij Anderlecht'

Na een betere tweede helft werd de schade nog ietwat beperkt. Maar de dramatische prestatie in de ...

805
805
Europe Play-Offs: droomscenario KRC Genk ligt klaar

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

178
178
'Club slaat de bal mis: opschudding om Mignolet-opvolger'

Club Brugge moet deze zomer niet zomaar een doelman vervangen. Het moet vooral de leegte opvangen ...

291
291
Consequenties voor Lukaku: Napoli drijft conflict op de spits

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

131
131

Meer sportnieuws