Vanaken reageert op Vormer-soap: "Pijnlijk en vervelend"

562 stemmen
Vanaken reageert op Vormer-soap:

Club Brugge heeft zich goed herpakt na de recente 1 op 6 en won zondagavond na een sterke wedstrijd met 0-3 van OH Leuven. Ruud Vormer zal evenwel gemengde gevoelens hebben overgehouden aan de zege van zijn ploeg. De aanvoerder was immers niet opgenomen in de wedstrijdkern.


In het voorbije seizoen nam het aantal speelminuten van Vormer al drastisch af. Maar toen zat hij wel telkens in de wedstrijdselectie en mocht hij doorgaans ook invallen als hij niet startte. Bovendien begon het huidige seizoen veelbelovend voor hem. Na een goede voorbereiding verscheen hij in de eerste officiële duels telkens aan de aftrap. Maar na de komst van Casper Nielsen verloor hij snel weer zijn basisplaats.

Dat hij nu echter ook naast de ruime wedstrijdselectie valt, is wel een verrassing. Ook voor de Nederlander zelf. "Helaas kan ik alleen maar accepteren dat ik buiten de selectie val. Ik zal alles blijven geven voor de fans van Club Brugge en hoop het respect te krijgen dat ik verdien", reageerde hij na de bekendmaking van het nieuws. En de degradatie lijkt dit keer behoorlijk definitief, zo liet coach Carl Hoefkens vlak voor de wedstrijd uitschijnen.

PIJNLIJK EN VERVELEND
Na de partij werd ook Hans Vanaken gevraagd naar een reactie. En de tweevoudige Gouden Schoen zit behoorlijk in met zijn maatje. "Wij als spelers kunnen daar weinig aan doen of over zeggen. Dat is tussen hem en Club. Voor hem is het een hele vervelende, pijnlijke situatie. Hij heeft zeven à acht jaar alles gegeven voor de club. Op dit moment lukt het op de één of andere manier niet. Wat er is of wat er speelt, dat weet ik niet", aldus Vanaken bij Het Laatste Nieuws.

LEES OOK: Basisplek Vanaken op WK afgemaakt: “Doet Garcia niet”

Vormer kan deze zomer beter nog vertrekken bij Club ...

Meest recent

Code Oranje: paniek neemt toe na rampzalige dag Nederland

Terwijl de Rode Duivels na een quasi vlekkeloze voorbereiding naar het WK zijn kunnen afreizen, ...

6
6
'Anderlecht laat Huerta gaan: prijskaartje bekend'

Naar eigen zeggen heeft RSC Anderlecht geen geduld tot het WK voorbij is om toe te slaan op de ...

182
182
'Witte rook in Genk: eerste zomeraanwinst een feit'

Dimitri de Condé verbond vorige week zijn toekomst nog eens tien jaar langer aan KRC Genk. ...

112
112
'Sibierski schiet in actie: Anderlecht mikt op stunt'

RSC Anderlecht gaat een al even drukke als onzekere zomer tegemoet. Terwijl het wemelt van de ...

187
187
Nilsson lucht hart: "Coach mocht mij niet opstellen"

Om de vele vertrekkers hun schoenen te vullen, rekent Club Brugge straks ongetwijfeld deels op ...

238
238
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

225
225
'Uittocht Anderlecht: Huerta op zucht van straffe transfer'

RSC Anderlecht speurt momenteel volop naar een nieuwe hoofdtrainer. Ondertussen is sportief ...

355
355
'Post-Guardiola tijdperk: City vuurt transferraket af'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

86
86
'Club richting recordtransfer: United onderneemt actie'

Club Brugge zag Aleksandar Stankovic vorige week voor een vaste som van 23 miljoen euro terugkeren ...

670
670
'Nieuwe trainer Anderlecht: buitenlandse naam op tafel'

Op maandag 22 juni staat bij RSC Anderlecht de eerste training van de voorbereiding gepland. ...

719
719
Daags voor openingsmatch: FIFA voert drastische WK-verandering door

Aanstaande donderdag is het eindelijk zover: dan wordt het wereldkampioenschap 2026 op gang getrapt. ...

379
379
Anderlecht aast op bekerheld: 'Vragen om problemen'

Anderlecht speurt opnieuw naar snelheid op de flank en komt uit bij een jonge bekerheld. Hij past in ...

472
472
Eriksen komt zelf met update: wat met toekomst?

Christian Eriksen maakte in 2020 al een hartstilstand mee tijdens het EK en sindsdien speelt de ...

75
75
‘Alarm vlak voor WK: openingsmatch plots op losse schroeven’

Het WK gaat donderdagavond van start, maar de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika zorgt plots ...

226
226
Tielemans maakt fans warm voor WK met erg straffe taal

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder van de Rode Duivels én de ...

80
80
KAA Gent slaat toe: jonge aanvaller uit Engeland binnen

KAA Gent heeft op de zomermercato een nieuw talent binnengehaald. Op de officiële kanalen laten ...

125
125
‘KRC Genk grijpt genadeloos in: duo op transferlijst’

Het seizoen is nog maar net gedaan of KRC Genk grijpt al genadeloos in. De Limburgers zullen komend ...

571
571
‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Paars-Wit wil niet verder door met Jeremy ...

743
743
Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

240
240
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

182
182
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

194
194
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

449
449
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

122
122
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

129
129
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

202
202

Meer sportnieuws