Indrukwekkend Genk swingt naar ruime zege aan Gaverbeek

door
Indrukwekkend Genk swingt naar ruime zege aan Gaverbeek

Bij KRC Genk zagen ze de voorbije weken een aantal sterkhouders vertrekken, maar dat lijkt hen voorlopig niet te deren. De Limburgers pakten zondagavond op overtuigende wijze hun derde overwinning op een rij, want aan de Gaverbeek legden ze Zulte Waregem vlotjes over de knie. Ze legden de wedstrijd snel in een beslissende plooi en wonnen uiteindelijk met 1-4.


In Waregem moest Wouter Vrancken het ook nog eens doen zonder Jhon Lucumi, die op het punt staat een transfer naar Bologna af te ronden. Door het vertrek van Dessers en het feit dat Onuachu nog steeds niet klaar is voor een basisplaats, moest hij ook teruggrijpen naar de jonge Nemeth in de spits. De 19-jarige gaf echter meteen zijn visitekaartje af.

Na vijf minuten wist hij al een strafschop af te dwingen, al duurde het lang eer de VAR dat inderdaad bevestigde. Heynen zette die ongenadig om. Halfweg de eerste helft was de match eigenlijk al helemaal gespeeld toen Nemeth zelf de 0-2 tegen de touwen kopte. Vlak voor rust leek het plots toch nog spannend te kunnen worden toen Vossen tegen zijn ex-club uit het niets de aansluitingstreffer lukte, maar nog voor het rustsignaal herstelde Heynen met een knappe goal alweer de kloof.

UITBLINKER TRESOR
Ondanks de beslissende rol van Nemeth en de twee goals van Heynen was het eigenlijk Mike Trésor die de echte uitblinker was bij Genk. De offensieve middenvelder kroop vroeg in de tweede helft ook nog eens in de rol van aangever, want zijn hoekschop werd door Muñoz binnengekopt. Die 1-4 zou ook de eindstand blijken, onder meer omdat invaller Onuachu nog een enorme kans miste en Muñoz in de slotfase tegen de paal kopte.

Scoreverloop:
0-1 (9') Heynen (strafschop), 0-2 (25') Nemeth, 1-2 (43') Vossen, 1-3 (45') Heynen, 1-4 (52') Muñoz

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: Nieuwe TD voor RSCA, Real kiest nieuwe coach

Is dit Genk titelkandidaat?

Meest recent

Sam Kerkhofs slaat keihard terug na licentieperikelen

Sporting Hasselt staat op het punt kampioen te worden in Eerste Amateur, maar voorlopig heeft de ...

27
27
‘Club Brugge praat met Barça: Bisiwu hakt knoop door’

Na de geweldige prestaties van Club NXT in de Youth League staat de jeugdopleiding van Club Brugge ...

93
93
Boskamp fileert Anderlecht: woorden komen hard aan

RSC Anderlecht verloor roemloos van rechtstreekse concurrent Sint-Truiden VV. De revelatie staat nu ...

52
52
Hoogspanning in Genk: "Dé kans tegen Standard"

Voor Nicky Hayen staat er toch wel wat druk op de ketel. Weer verliezen tegen Standard is absoluut ...

71
71
Westerlo kraait victorie: miljoenen in aantocht

KVC Westerlo is zeer sterk bezig in de Europe Play-Offs. Ze strijden volop mee voor winst en dat ...

36
36
Hubert ziet 'compleet ander' Anderlecht

Zondag trekt Union SG als grote favoriet naar het Lotto Park, waar ze RSC Anderlecht partij zullen ...

127
127
"Als ze toch zo stoer zijn ..." - Goto-'cinema' zindert na

RSC Anderlecht boekte afgelopen donderdag een peperdure nederlaag op het veld van directe concurrent ...

277
277
Basiself Club: onverwachte naam grijpt kans bij Leko

Club Brugge profiteerde tijdens de midweekspeeldag optimaal van de slipper bij leider Union SG. Maar ...

241
241
Staande ovatie De Bruyne: Italiaanse pers door dolle heen

In de strijd om de tweede plek in de Serie A heeft SSC Napoli vrijdag een uitstekende zaak gedaan ...

187
187
Vannieuwkerke zet puntjes op de i: "Geen cent betaald!"

Karl Vannieuwkerke is één van de toonaangevende stemmen/presentatoren in het ...

52
52
De Cat verrast Anderlecht: astronomisch bod lonkt

De naam van Nathan De Cat duikt overal op in de lijstjes van Europese topclubs, die zich stilaan ...

430
430
Terwijl De Bruyne schittert: Conte veegt vloer aan met Lukaku

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond nog eens ouderwets indruk gemaakt bij SSC Napoli. Met een ...

135
135
'Vuurwerk Club Brugge: víér toptransfers nu al op tafel'

Club Brugge is momenteel volop gefocust op het inhalen van Union SG in de ontknoping van de ...

597
597
Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

76
76
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

84
84
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

231
231
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

42
42
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

51
51
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

213
213
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

81
81
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

40
40
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

267
267
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

40
40
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

696
696
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

284
284

Meer sportnieuws