Indrukwekkend Genk swingt naar ruime zege aan Gaverbeek

door
Indrukwekkend Genk swingt naar ruime zege aan Gaverbeek

Bij KRC Genk zagen ze de voorbije weken een aantal sterkhouders vertrekken, maar dat lijkt hen voorlopig niet te deren. De Limburgers pakten zondagavond op overtuigende wijze hun derde overwinning op een rij, want aan de Gaverbeek legden ze Zulte Waregem vlotjes over de knie. Ze legden de wedstrijd snel in een beslissende plooi en wonnen uiteindelijk met 1-4.


In Waregem moest Wouter Vrancken het ook nog eens doen zonder Jhon Lucumi, die op het punt staat een transfer naar Bologna af te ronden. Door het vertrek van Dessers en het feit dat Onuachu nog steeds niet klaar is voor een basisplaats, moest hij ook teruggrijpen naar de jonge Nemeth in de spits. De 19-jarige gaf echter meteen zijn visitekaartje af.

Na vijf minuten wist hij al een strafschop af te dwingen, al duurde het lang eer de VAR dat inderdaad bevestigde. Heynen zette die ongenadig om. Halfweg de eerste helft was de match eigenlijk al helemaal gespeeld toen Nemeth zelf de 0-2 tegen de touwen kopte. Vlak voor rust leek het plots toch nog spannend te kunnen worden toen Vossen tegen zijn ex-club uit het niets de aansluitingstreffer lukte, maar nog voor het rustsignaal herstelde Heynen met een knappe goal alweer de kloof.

UITBLINKER TRESOR
Ondanks de beslissende rol van Nemeth en de twee goals van Heynen was het eigenlijk Mike Trésor die de echte uitblinker was bij Genk. De offensieve middenvelder kroop vroeg in de tweede helft ook nog eens in de rol van aangever, want zijn hoekschop werd door Muñoz binnengekopt. Die 1-4 zou ook de eindstand blijken, onder meer omdat invaller Onuachu nog een enorme kans miste en Muñoz in de slotfase tegen de paal kopte.

Scoreverloop:
0-1 (9') Heynen (strafschop), 0-2 (25') Nemeth, 1-2 (43') Vossen, 1-3 (45') Heynen, 1-4 (52') Muñoz

LEES OOK: De Mil zwaar onder druk: blessurezorgen KAA Gent

Is dit Genk titelkandidaat?

Meest recent

De Bruyne maakt 90 minuten vol: Conte geeft mooi compliment

Kevin De Bruyne heeft voor het eerst sinds zijn zware blessure opnieuw een volledige wedstrijd ...

18
18
Drie debutanten bij Duivels: "Hij is de meest verrassende"

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke spelers hij meepakt op de WK-stage in de ...

21
21
Maguire anti-held United, Leipzig en Lens halen stevig uit

Geen vrijdagavond voetbal in de Jupiler Pro League, maar elders in Europa ging de bal wel aan het ...

10
10
'Made in Neerpede' : Anderlecht eist selectie Duivels op

Bij RSC Anderlecht zal ongetwijfeld tevreden zijn geweest met de selectie van de Rode Duivels. Met ...

89
89
'Monstertransfer Kompany: titanengevecht met City en United'

Bayern München is onder leiding van Vincent Kompany bezig aan een fenomenaal seizoen. Maar ook ...

53
53
Beerschot haalt Patro door gehaktmolen, Eupen mist kansen

In de Challenger Pro League heeft een efficiënt Beerschot vanavond Patro door de gehaktmolen ...

83
83
Publieke opinie tegen Garcia: één naam zorgt voor storm

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke 28 spelers volgende week mee op het ...

83
83
Lammens of Sels? 'Doublure voor Courtois staat al vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

106
106
'Zure deal voor Club: ruim 20 miljoen door neus geboord'

Club Brugge lijkt na amper één seizoen al afscheid te moeten nemen van Aleksandar ...

186
186
Klaar voor Duivels! De Bruyne speelt volle match in zege Napoli

Kevin De Bruyne lijkt volledig hersteld van de blessure die hem maandenlang aan de kant hield. ...

45
45
Genk likt zijn wonden: "Iedereen had hiervoor getekend"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen SC Freiburg ...

223
223
Club Brugge houdt de adem in: Leko werkt aan ‘comebackbom’

Ivan Leko lijkt bij Club Brugge aan een opvallende comeback te werken. De trainer wil een ...

484
484
Garcia negeert JPL-smaakmaker: "Als je mijn mening vraagt ..."

Bondscoach Rudi Garcia maakte vrijdagmiddag zijn selectie bekend voor het komende oefenkamp van de ...

170
170
Gevecht om Play-Off I: doemscenario voor één kandidaat?

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

377
377
Taravel reageert op selectie Rode Duivels: "Hazard?"

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat eindelijk weer een Rode Duivel in de rangen. Al hadden dat er ...

84
84
Geel gevaar in JPL: wie riskeert een schorsing in PO's?

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Nadien gaat het pas ...

127
127
'Anderlecht bindt transferstrijd aan met Atlético'

RSC Anderlecht heeft voorlopig nog altijd geen technisch directeur aangeworven, maar dat belet de ...

125
125
Alarm bij AA Gent: bemoedigend signaal voor KRC Genk

Mathematisch kan het nog. De vier woorden die de Rode Duivels jarenlang moed inpeperden, vaak ...

333
333
Donkere wolken pakken zich samen boven Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht kende een jaar met hoge pieken en stevige dalen. De VRT-man dook recent op in tal ...

62
62
Taravel wanhoop nabij: Anderlecht slikt bittere pil

Om nog naast de top zes te vallen moet het zondag al serieus mislopen voor RSC Anderlecht, dat op de ...

238
238
Garcia houdt adem in: Leko geeft update over Vanaken

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie hoopt Club Brugge nog over Union naar de koppositie ...

183
183
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

369
369
Garcia legt keuze Godts uit: ingewikkelde relatie KBVB

Mika Godts kent dit seizoen een schitterend seizoen bij Ajax. Op clubniveau vallen de resultaten ...

77
77
Must see: reactie De Cat én Anderlecht na selectie

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd geselecteerd voor de Rode Duivels. Bondscoach Rudi Garcia nam ...

203
203
Garcia speelt open kaart over Vermant, Hazard en Lavia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor de Rode Duivels bekendgemaakt. De Belgische nationale ...

199
199

Meer sportnieuws