Indrukwekkend Genk swingt naar ruime zege aan Gaverbeek

242 stemmen
Indrukwekkend Genk swingt naar ruime zege aan Gaverbeek

Bij KRC Genk zagen ze de voorbije weken een aantal sterkhouders vertrekken, maar dat lijkt hen voorlopig niet te deren. De Limburgers pakten zondagavond op overtuigende wijze hun derde overwinning op een rij, want aan de Gaverbeek legden ze Zulte Waregem vlotjes over de knie. Ze legden de wedstrijd snel in een beslissende plooi en wonnen uiteindelijk met 1-4.


In Waregem moest Wouter Vrancken het ook nog eens doen zonder Jhon Lucumi, die op het punt staat een transfer naar Bologna af te ronden. Door het vertrek van Dessers en het feit dat Onuachu nog steeds niet klaar is voor een basisplaats, moest hij ook teruggrijpen naar de jonge Nemeth in de spits. De 19-jarige gaf echter meteen zijn visitekaartje af.

Na vijf minuten wist hij al een strafschop af te dwingen, al duurde het lang eer de VAR dat inderdaad bevestigde. Heynen zette die ongenadig om. Halfweg de eerste helft was de match eigenlijk al helemaal gespeeld toen Nemeth zelf de 0-2 tegen de touwen kopte. Vlak voor rust leek het plots toch nog spannend te kunnen worden toen Vossen tegen zijn ex-club uit het niets de aansluitingstreffer lukte, maar nog voor het rustsignaal herstelde Heynen met een knappe goal alweer de kloof.

UITBLINKER TRESOR
Ondanks de beslissende rol van Nemeth en de twee goals van Heynen was het eigenlijk Mike Trésor die de echte uitblinker was bij Genk. De offensieve middenvelder kroop vroeg in de tweede helft ook nog eens in de rol van aangever, want zijn hoekschop werd door Muñoz binnengekopt. Die 1-4 zou ook de eindstand blijken, onder meer omdat invaller Onuachu nog een enorme kans miste en Muñoz in de slotfase tegen de paal kopte.

Scoreverloop:
0-1 (9') Heynen (strafschop), 0-2 (25') Nemeth, 1-2 (43') Vossen, 1-3 (45') Heynen, 1-4 (52') Muñoz

LEES OOK: 'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Is dit Genk titelkandidaat?

Meest recent

Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

16
16
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

15
15
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

17
17
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

282
282
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

102
102
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

73
73
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

133
133
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

60
60
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

774
774
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

174
174
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

103
103
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

66
66
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

32
32
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

274
274
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

88
88
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

63
63
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

217
217
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

321
321
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

97
97
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

190
190
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

43
43
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

274
274
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

78
78
Jutta Leerdam in shock: WK-doelman zorgt voor explosie

Niemand had hem op de radar. Terwijl miljoenen voetbalfans hun ogen richtten op de sterren van ...

45
45
Anderlecht kent tegenstanders in voorbereiding én Europa

Voor Anderlecht wordt het een zeer belangrijke zomer. Niet alleen moet sportief directeur Antoine ...

641
641

Meer sportnieuws