Indrukwekkend Genk swingt naar ruime zege aan Gaverbeek

door
Indrukwekkend Genk swingt naar ruime zege aan Gaverbeek

Bij KRC Genk zagen ze de voorbije weken een aantal sterkhouders vertrekken, maar dat lijkt hen voorlopig niet te deren. De Limburgers pakten zondagavond op overtuigende wijze hun derde overwinning op een rij, want aan de Gaverbeek legden ze Zulte Waregem vlotjes over de knie. Ze legden de wedstrijd snel in een beslissende plooi en wonnen uiteindelijk met 1-4.


In Waregem moest Wouter Vrancken het ook nog eens doen zonder Jhon Lucumi, die op het punt staat een transfer naar Bologna af te ronden. Door het vertrek van Dessers en het feit dat Onuachu nog steeds niet klaar is voor een basisplaats, moest hij ook teruggrijpen naar de jonge Nemeth in de spits. De 19-jarige gaf echter meteen zijn visitekaartje af.

Na vijf minuten wist hij al een strafschop af te dwingen, al duurde het lang eer de VAR dat inderdaad bevestigde. Heynen zette die ongenadig om. Halfweg de eerste helft was de match eigenlijk al helemaal gespeeld toen Nemeth zelf de 0-2 tegen de touwen kopte. Vlak voor rust leek het plots toch nog spannend te kunnen worden toen Vossen tegen zijn ex-club uit het niets de aansluitingstreffer lukte, maar nog voor het rustsignaal herstelde Heynen met een knappe goal alweer de kloof.

UITBLINKER TRESOR
Ondanks de beslissende rol van Nemeth en de twee goals van Heynen was het eigenlijk Mike Trésor die de echte uitblinker was bij Genk. De offensieve middenvelder kroop vroeg in de tweede helft ook nog eens in de rol van aangever, want zijn hoekschop werd door Muñoz binnengekopt. Die 1-4 zou ook de eindstand blijken, onder meer omdat invaller Onuachu nog een enorme kans miste en Muñoz in de slotfase tegen de paal kopte.

Scoreverloop:
0-1 (9') Heynen (strafschop), 0-2 (25') Nemeth, 1-2 (43') Vossen, 1-3 (45') Heynen, 1-4 (52') Muñoz

LEES OOK: Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Is dit Genk titelkandidaat?

Meest recent

Courtois deelt intrigerend bericht dat fans doet gissen

Zonder aankondiging, zonder context en precies daardoor zo opvallend. Thibaut Courtois zette zijn ...

5
5
TU: 'Pittig prijskaartje De Cat, Club wil bekende doelman'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

48
48
Transfersoap bij Chelsea: sterkhouder hint naar vertrek

Het is de voorbije jaren maar zelden rustig geweest bij Chelsea. Sinds de overname door BlueCo ...

5
5
Vloek op leider in play-offs? Dit vindt Hubert ervan

Om 20u45 wordt ook de Champions' Play-Off in de Jupiler Pro League afgetrapt. Daarin begint Union ...

21
21
‘Club Brugge ruikt buitenkans op mercato: Leko huivert’

Club Brugge ziet richting zomer een buitenkans op de transfermarkt opduiken, maar intern is niet ...

103
103
Geruchten over bliksemvertrek bij Napoli: De Bruyne spreekt

Na enkele maanden afwezigheid is Kevin De Bruyne helemaal terug. Voor de interlandbreak kon hij al ...

30
30
Duitse media smullen van Kompany’s hilarisch persmoment

Vincent Kompany werkte vrijdag zijn persconferentie af in aanloop naar de uitwedstrijd van Bayern ...

21
21
Wilmots doet transferplannen Standard uit de doeken

Standard trapt dit weekend zijn campagne in de Europe Play-Off af met een bezoek aan OH Leuven. De ...

62
62
Van der Elst ziet enorm transferdilemma voor Club

Club Brugge gaat in de play-offs op zoek naar de titel en daarna volgt ongetwijfeld weer een drukke ...

130
130
Taravel spiegelt zich aan Leko: "Dat wil ik ook"

Het is op de eerste speeldag van de Champions' Play-Off vooral uitkijken naar de kraker tussen Club ...

25
25
Vanaken breekt stilte: blessure zat dieper dan gedacht

Met de Champions’ Play-offs voor de deur lijkt Club Brugge zijn kapitein net op tijd terug te ...

77
77
Nederland in shock: Hoefkens legt schandaal bloot

Wat eerst leek op een juridisch staartje na de 6-0-nederlaag van NAC Breda, de club van Carl ...

104
104
'Italië verrast met opvallende keuze als bondscoach'

Bij Italië is alweer een nieuw hoofdstuk van de crisis begonnen. Gennaro Gattuso stapte vrijdag ...

83
83
‘Bliksemvertrek Mignolet bij de KBVB?’

Simon Mignolet stopt na dit seizoen als profvoetballer en hij gaat een avontuur aan bij de KBVB. ...

148
148
'Mokerslag voor Anderlecht: Club wil 2 toptargets wegkapen'

Het keepersdossier van Club Brugge en Anderlecht dreigt deze zomer opvallend hard door elkaar te ...

416
416
Misnoegd Antwerp wacht op uitleg Lardot: "Bizarre situatie"

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

111
111
Afscheid bij Club Brugge? Vanaken gooit kaarten op tafel

Club Brugge wil in de komende weken de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. Daarvoor ...

410
410
Bayern-top schaamt zich kapot na blunder rond Kompany

Vincent Kompany zet sterke prestaties neer bij Bayern München, maar net dat maakt de situatie ...

316
316
Commotie op Bosuil: Van der Elst gaat volledig los na dé fase

De kop is eraf in de Europe Play-Offs. Leider KRC Genk trapte de nacompetitie vrijdagavond op gang ...

545
545
'Anderlecht zet spaarpotje klaar voor eerste zomeraankoop'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs alsnog een Europees ticket af te dwingen, maar mikt ...

259
259
"Blauw-zwarte toverketel" - Club zwaar bevoordeeld in titelstrijd

De Champions' Play-Offs barsten zaterdagavond helemaal los. Hoewel het door de puntenverdeling in ...

770
770
Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

605
605
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

255
255
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

27
27
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

88
88

Meer sportnieuws