Indrukwekkend Genk swingt naar ruime zege aan Gaverbeek

door
Indrukwekkend Genk swingt naar ruime zege aan Gaverbeek

Bij KRC Genk zagen ze de voorbije weken een aantal sterkhouders vertrekken, maar dat lijkt hen voorlopig niet te deren. De Limburgers pakten zondagavond op overtuigende wijze hun derde overwinning op een rij, want aan de Gaverbeek legden ze Zulte Waregem vlotjes over de knie. Ze legden de wedstrijd snel in een beslissende plooi en wonnen uiteindelijk met 1-4.


In Waregem moest Wouter Vrancken het ook nog eens doen zonder Jhon Lucumi, die op het punt staat een transfer naar Bologna af te ronden. Door het vertrek van Dessers en het feit dat Onuachu nog steeds niet klaar is voor een basisplaats, moest hij ook teruggrijpen naar de jonge Nemeth in de spits. De 19-jarige gaf echter meteen zijn visitekaartje af.

Na vijf minuten wist hij al een strafschop af te dwingen, al duurde het lang eer de VAR dat inderdaad bevestigde. Heynen zette die ongenadig om. Halfweg de eerste helft was de match eigenlijk al helemaal gespeeld toen Nemeth zelf de 0-2 tegen de touwen kopte. Vlak voor rust leek het plots toch nog spannend te kunnen worden toen Vossen tegen zijn ex-club uit het niets de aansluitingstreffer lukte, maar nog voor het rustsignaal herstelde Heynen met een knappe goal alweer de kloof.

UITBLINKER TRESOR
Ondanks de beslissende rol van Nemeth en de twee goals van Heynen was het eigenlijk Mike Trésor die de echte uitblinker was bij Genk. De offensieve middenvelder kroop vroeg in de tweede helft ook nog eens in de rol van aangever, want zijn hoekschop werd door Muñoz binnengekopt. Die 1-4 zou ook de eindstand blijken, onder meer omdat invaller Onuachu nog een enorme kans miste en Muñoz in de slotfase tegen de paal kopte.

Scoreverloop:
0-1 (9') Heynen (strafschop), 0-2 (25') Nemeth, 1-2 (43') Vossen, 1-3 (45') Heynen, 1-4 (52') Muñoz

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Is dit Genk titelkandidaat?

Meest recent

'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

59
59
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

17
17
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

107
107
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

144
144
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

90
90
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

155
155
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

431
431
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

154
154
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

24
24
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

422
422
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

160
160
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

387
387
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

35
35
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

59
59
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

261
261
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

273
273
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

74
74
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

281
281
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

271
271
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

120
120
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

578
578
Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

384
384
Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

462
462
'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

317
317
Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

169
169

Meer sportnieuws