'Anderlecht wil statement maken met Amuzu'

door
'Anderlecht wil statement maken met Amuzu'

Anderlecht lijkt de goede vorm stilaan helemaal te pakken te hebben. Na de vlotte kwalificatie voor de play-offs van de Conference League heeft het zondag ook een makkelijke overwinning geboekt in de Jupiler Pro League, want het ging zonder problemen met 0-3 winnen op Stayen. Daarbij was opnieuw een belangrijke rol weggelegd voor Francis Amuzu.


De flankaanvaller liet zich vorige week al zien met twee goals tegen Seraing en gaf nu de assist voor de openingsgoal van Refaelov kort voor rust. Hij zet zo zijn goede vorm verder en die blijft in het buitenland niet onopgemerkt. De voorbije weken trokken Nottingham Forest en vooral OGC Nice hard aan zijn mouw. De Fransen hoopten een akkoord te vinden voor een transfersom rond de 8 miljoen euro, maar Paars-Wit zou niet meewerken.

Volgens Het Nieuwsblad wil Anderlecht in het dossier van Amuzu immers een statement maken. De voorbije jaren was het min of meer verplicht zijn beste spelers te verkopen telkens er een aanvaardbaar bod op tafel kwam, maar nu wil RSCA laten zien dat die tijd voorbij is. Met de verkoop van Cullen, Gomez, Vlap en Cobbaut werd de clubkas deze zomer al zodanig gespijsd dat Anderlecht het geld niet absoluut nodig heeft.

MEER VANGEN
Bovendien denken ze in het Lotto Park dat ze nog meer zullen kunnen vangen als ze Amuzu een volledig seizoen zich in de kijker laten spelen. De Ghanese Belg rendeert immers uitstekend als linkerflank in de 3-5-2 van Felice Mazzu. De kans lijkt stilaan dus redelijk klein dat het deze zomer nog tot een transfer zal komen.

LEES OOK: Moris sneert naar RSCA en Standard: "Angstaanjagend"

Goed dat Anderlecht het been stijf houdt?

Meest recent

'Ordonez verlaat Club Brugge: opvolger al bekend?'

Club Brugge deed de afgelopen jaren meermaals gouden zaken op de transfermarkt. Dat de kassa ook ...

18
18
Vriendin Vanheusden deelt bericht dat door merg en been gaat

Enorm droevig nieuws voor het Belgische voetbal. Zinho Vanheusden (26), ooit één van ...

151
151
Coucke keert kar: Anderlecht dumpt masterplan Vandenhaute

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Zo ook bij RSC Anderlecht, waar er na de aftocht van Wouter Vandenhaute ...

148
148
JPL-format: 'Baro loopt blauwtje, Club wil BeNe-liga'

Terwijl de discussie rond de mediarechten het leeuwendeel van de aandacht opeist laait op de ...

190
190
Julie Vanloo laat tranen rollen: Club-fans diep geraakt

Het was een emotionele klap die tot in de harten van de Club Brugge-fans aankwam. Julie Vanloo, ...

104
104
Moris sneert naar RSCA en Standard: "Angstaanjagend"

Anthony Moris verliet Union SG afgelopen zomer door de grote poort. Na een landstitel trok hij naar ...

132
132
'Union SG baalt: gigantische tegenvaller loert om de hoek'

Union SG is de afgelopen jaren door een zeer goed beleid uitgegroeid tot een stabiele Belgische ...

58
58
Mannaert, opgelet: Congo aast wéér op jonge Duivel

Vincent Mannaert moet héél erg opletten met Congo, want zij plukten al heel wat ...

57
57
Beter bij Antwerp gebleven? Chery krijgt de volle laag

Royal Antwerp FC verloor afgelopen zomer heel veel kwaliteit, waaronder Tjaronn Chery. Die keerde ...

136
136
'Stadiondossiers Club en RSCA: verrassende evolutie'

Bij Club Brugge en RSC Anderlecht is het duidelijk dat beide clubs nood hebben aan een groter en ...

537
537
STVV valt internationaal op: "Of er een transfer volgt?"

STVV is dit seizoen een van de best voetballende ploegen in de Jupiler Pro League en ze staan ...

47
47
Martinez velt verrassend oordeel over rode kaart Ronaldo

Cristiano Ronaldo liet zijn ploeg in de steek tegen Ierland. De 40-jarige Portugese aanvaller kreeg ...

104
104
De Cat zet Duitsland op z’n kop: hij stormt op één club af

Nathan De Cat is in één klap geen Anderlecht-projectje meer, maar de inzet van een ...

403
403
'Verschueren verrast: pikant transferoffensief bij Anderlecht'

Michael Verschueren sprak voor de match tegen Club Brugge uitgebreid met de media. De voorzitter van ...

393
393
Blunder Garcia? Coach 'vergeet' twee doelpuntenmachines

Bij de Rode Duivels is er toch een probleem in de spits. Romelu Lukaku is out, Charles De Ketelaere ...

217
217
Flop van Antwerp moet redder in nood worden bij Oranje

Nederland zoekt al vele jaren naar een absolute klepper als centrumspits. Cody Gakpo en Memphis ...

84
84
'Anderlecht schakelt door: winterse toptransfer hangende'

RSC Anderlecht speelde twee goede matchen tegen KV Mechelen en Club Brugge, maar daarmee zijn niet ...

369
369
Garcia keihard: twee Rode Duivels zien WK wegglippen

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Dat is ook zo bij de Rode Duivels sinds Rudi Garcia Domenico Tedesco ...

289
289
Ronaldo toont kleinste kantje: zware gevolgen dreigen

Het Portugal van bondscoach Roberto Martinez had gehoopt om donderdagavond zijn WK-ticket officieel ...

146
146
JPL terug op Telenet en Proximus? Club mengt zich in DAZN-soap

De soap rond de televisierechten in het Belgische voetbal blijft de gemoederen bedaren. Binnen de ...

1125
1125
Rode Ronaldo kookt over in afgang Portugal, Italiaans drama dreigt

Portugal is er donderdagavond niet in geslaagd zijn WK-ticket te bemachtigen. De ploeg van ...

187
187
Matte Smets terug Rode Duivel? Scherpe voorwaarde gesteld

De nationale beloften staan vrijdag voor een sleutelduel tegen Oostenrijk in hun ...

122
122
'Club breekt alle records: transferdeal van 45 miljoen'

Club Brugge KV haalde in de voorbije transferperiode weer een riante som op dankzij de verkoop van ...

877
877
"Kan Ballon d'Or winnen"- Rode Duivel verbluft voetbalwereld

De Rode Duivels zullen het in de komende interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein zonder onder ...

146
146
'Strijd De Cat helemaal los: transfergesprekken lopen al'

Met Nathan De Cat heeft RSC Anderlecht opnieuw een absoluut goudklompje uit de eigen opleiding in ...

408
408

Meer sportnieuws