'Anderlecht wil statement maken met Amuzu'

door
'Anderlecht wil statement maken met Amuzu'

Anderlecht lijkt de goede vorm stilaan helemaal te pakken te hebben. Na de vlotte kwalificatie voor de play-offs van de Conference League heeft het zondag ook een makkelijke overwinning geboekt in de Jupiler Pro League, want het ging zonder problemen met 0-3 winnen op Stayen. Daarbij was opnieuw een belangrijke rol weggelegd voor Francis Amuzu.


De flankaanvaller liet zich vorige week al zien met twee goals tegen Seraing en gaf nu de assist voor de openingsgoal van Refaelov kort voor rust. Hij zet zo zijn goede vorm verder en die blijft in het buitenland niet onopgemerkt. De voorbije weken trokken Nottingham Forest en vooral OGC Nice hard aan zijn mouw. De Fransen hoopten een akkoord te vinden voor een transfersom rond de 8 miljoen euro, maar Paars-Wit zou niet meewerken.

Volgens Het Nieuwsblad wil Anderlecht in het dossier van Amuzu immers een statement maken. De voorbije jaren was het min of meer verplicht zijn beste spelers te verkopen telkens er een aanvaardbaar bod op tafel kwam, maar nu wil RSCA laten zien dat die tijd voorbij is. Met de verkoop van Cullen, Gomez, Vlap en Cobbaut werd de clubkas deze zomer al zodanig gespijsd dat Anderlecht het geld niet absoluut nodig heeft.

MEER VANGEN
Bovendien denken ze in het Lotto Park dat ze nog meer zullen kunnen vangen als ze Amuzu een volledig seizoen zich in de kijker laten spelen. De Ghanese Belg rendeert immers uitstekend als linkerflank in de 3-5-2 van Felice Mazzu. De kans lijkt stilaan dus redelijk klein dat het deze zomer nog tot een transfer zal komen.

LEES OOK: 'Renard gaf twee spelers veeg uit de pan'

Goed dat Anderlecht het been stijf houdt?

Meest recent

'Renard gaf twee spelers veeg uit de pan'

RSC Anderlecht verloor in een week tijd van Standard, Royal Antwerp FC en KRC Genk. Enkel op ...

11
11
Anderlecht grijpt in: Renard per direct op straat gezet

Een week na het ontslag van hoofdcoach Besnik Hasi, heeft RSC Anderlecht opnieuw stevig ingegrepen. ...

143
143
Still kiest vertrek: Anderlecht zonder hoofdcoach naar Bosuil?

Aanstaande donderdag staat RSC Anderlecht voor de levensbelangrijke terugmatch in de halve finales ...

187
187
12 op 12 voor United: Engelse pers ziet één foutje Lammens

Manchester United is onder het bewind van caretaker Michael Carrick bezig aan een sterke reeks. ...

94
94
Anderlecht genekt door VAR? Oud-ref dient Still van antwoord

RSC Anderlecht ging zondagmiddag redelijk kansloos onderuit op het veld van KRC Genk. Maar volgens ...

224
224
'Anderlecht speelt met vuur: topkandidaat is tijdbom'

Bij RSC Anderlecht tikt de klok: de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi sleept aan en de ...

227
227
KRC Genk helemaal terug? Hayen trekt conclusie

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

125
125
Open oorlog in Genk-Anderlecht: "Dat is geen respect"

KRC Genk heeft zondagmiddag indruk gemaakt met een sterke prestatie én overwinning tegen RSC ...

611
611
'Club speelt steunpilaar kwijt: ook Tottenham klopt aan'

Nog anderhalve week te gaan en Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen ...

175
175
Kritieke week Anderlecht: nieuwe coach en twéé vertrekkers?

RSC Anderlecht staat andermaal voor een cruciale week. In de bekermatch op Antwerp en het ...

319
319
KV Mechelen smult van nieuw koningskoppel

De droom van KV Mechelen om Play-Off I te halen, leek de voorbije weken uiteen te spatten. ...

163
163
Grappig moment: Leko gunt Mechele geen cadeau

Club Brugge boekte zondagavond een vlotte zege tegen Standard en dus waren er bij Blauw-Zwart ...

140
140
Real zwoegt zonder vedetten maar wint wel in Valencia

Real Madrid is zondagavond in het spoor van FC Barcelona gebleven in LaLiga. Evident bleek dat niet, ...

25
25
PSG duwt Marseille in diepe crisis, Juve ontsnapt in slot

PSG heeft zondagavond serieus uitgehaald in de Franse klassieker tegen Olympique Marseille. Het ...

46
46
Straf KV Mechelen: "Ik kan alleen maar trots zijn"

KV Mechelen heeft zich zondagavond op knappe wijze herpakt. Het was na een drie op vijftien ...

137
137
Oosting blijft optimistisch: "Hebben PO1 nog in eigen handen"

Antwerp heeft zondagavond een gouden kans laten liggen in de strijd om de Champions' Play-Off. De ...

124
124
Hautekiet noemt dé oorzaak voor zwakke prestatie Standard

Standard is er zondagavond niet in geslaagd om het Club Brugge lastig te maken. De Rouches konden ...

190
190
Leko onthult groot probleem bij Club voor Standard

Club Brugge heeft zondagavond zich uitstekend weten te herstellen van de nederlaag op Union vorige ...

193
193
Mechelen wint tegen Antwerp eindelijk weer en wipt top 6 in

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League werd afgesloten met een zeer interessante affiche. KV ...

72
72
Nieuwe vertrekker bij Anderlecht? Still doet boekje open

Op één week tijd ziet de trainersstaff van RSC Anderlecht er helemaal anders uit. ...

311
311
Club heer en meester: zwak Standard kansloos op Jan Breydel

Club Brugge heeft zich zondag op gepaste wijze herpakt na de dure nederlaag van vorige week op ...

156
156
'Club Brugge is het spuugzat: zijn koffers staan klaar'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier aanslepen: dat van ...

1264
1264
Statement Bayern na blunder Neuer, Haaland kilt Liverpool

Bayern München heeft met een statement komaf gemaakt met de dreigende 'crisis' na de recente 1 ...

64
64
Club veegt Standard van de mat: "Geef Mignolet dekentje"

In de Jupiler Pro League was het zondagavond uitkijken naar de partij tussen Club Brugge KV en ...

175
175
CPL: imposant Beveren heeft titel binnen handbereik

SK Beveren blijft bezig aan een uitmuntend seizoen in de Challenger Pro League. Na 22 speeldagen ...

174
174

Meer sportnieuws