Vanaken reageert na dubbele penaltymisser

441 stemmen
Vanaken reageert na dubbele penaltymisser

Club Brugge heeft zondagavond voor een gepaste reactie gezorgd na de recente 1 op 6. Op het veld van Oud-Heverlee Leuven speelde de landskampioen één van zijn betere wedstrijden dit seizoen tot dusver. Uiteindelijk werd het 0-3 en die score had zelfs nog hoger/moeten liggen.


Nadat Blauw-Zwart met een dubbele voorsprong kon gaan rusten, kreeg het in de tweede helft de kans om de match helemaal op slot te doen. Hans Vanaken trapte zijn elfmeter echter Valentin Cojocaru. Gelukkig voor de Brugse aanvoerder moest de strafschop hernemen worden en dit keer klaarde Noa Lang de klus. In het slot van de match ging de bal echter opnieuw achter de stap. Een herkansing dus voor Vanaken, maar wederom trapte hij op de doelman.

Twee penaltymissers dus in één wedstrijd, niet van Vanaken's gewoonten. Maar zijn missers kostten Club geen punten en dus wou hij er achteraf niet te zwaar aan tillen. "Ik ga die penalty's zeker niet opnieuw trappen in mijn hoofd", reageerde Vanaken voor de camera's van Eleven Sports. "Ik heb altijd gezegd dat ik voorhand beslis waar ik ga trappen en de doelman kiest twee keer de goede hoek. Jammer voor mij. Misschien waren ze niet voldoende in de hoek. Maar ik heb ze ook al binnen getrapt op belangrijkere momenten, dat is nog beter."

BESTE PRESTATIE DIT SEIZOEN
Over de prestatie van zijn ploeg kon Vanaken wel tevreden zijn. Zeker voor rust speelde Blauw-Zwart een meer dan degelijke partij. "Dit was denk ik wel onze beste prestatie dit seizoen. De manier waarop we voetballen, waarop we druk zetten ... laat ons daar aan optrekken. Als we dit verderzetten, dan gaan we nog veel matchen winnen."

LEES OOK: 'JPL-club zet Hoefkens alsnog hoog op verlanglijst'

Hoefkens moet een andere strafschopnemer aanduiden ..

Meest recent

Yannick Carrasco verrast en hakt transferknoop door

Yannick Carrasco maakte deel uit van de Gouden Generatie, maar de buitenspeler speelt al enkele ...

0
0
Mokerslag Ilay Camara: Anderlecht loopt vergoeding mis

Het WK 2026 staat voor de deur en de definitieve selecties sijpelen naar buiten. Ook Senegal maakte ...

11
11
Antwerp-fans zijn het beu: hard protest aan Bosuil

Het rommelt bij Royal Antwerp FC. Achter de schermen zoekt Paul Gheysens naar miljoenen en COO Kris ...

61
61
Duivels op TV: oefenduels níét op VRT, opvallende aftrapuren

De WK-koorts in België begint zienderogen te stijgen. En dat zal deze week alleen maar toenemen ...

97
97
'Club onvermurwbaar: Barça plooit aan onderhandelingstafel'

Dat Club Brugge verschillende sterkhouders zal zien vertrekken tijdens de zomermercato staat buiten ...

234
234
'Arsenal spoelt CL-kater door met Premier League-bom'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

58
58
'Sibierski gaat wild tekeer: nieuwe lading vertrekkers klaar'

Antoine Sibierski laat er geen gras over groeien bij RSC Anderlecht. De sportief directeur maakt ...

630
630
Buitenland ziet WK-droomscenario: "Geweldige kans voor Belgen"

Na de teleurstelling op de voorbije grote toernooien, zijn de verwachtingen rond de Rode Duivels ...

236
236
Uitspraken Courtois doen Genk-fans watertanden

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

81
81
'Recordtransfer Tzolis: Champions League-ganger meldt zich'

De kans dat Christos Tzolis volgend seizoen nog te bewonderen zal zijn in het shirt van Club Brugge, ...

396
396
'De Ketelaere betrapt bij gesprekken: Atalanta schrikt'

Charles De Ketelaere voelt zich goed in Bergamo, maar toch komt er wat beweging in zijn dossier. De ...

249
249
'Lammens glundert: United pakt stevig uit op mercato'

Manchester United heeft zich na een kwakkelend seizoensstart op fraaie wijze herpakt. Op die goede ...

223
223
Kroatië - België: drie grote dilemma's in basiself Garcia

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het komende WK. In Rijeka ...

298
298
Tweetal doet Kroaten bibberen: "België terug naar wereldtop"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

400
400
'Barça niet af te remmen: officieel bod van 100 miljoen'

FC Barcelona is van plan een er een historische zomermercato van te maken. Zo spendeerde de Spaanse ...

113
113
Solo slim Gheysens: sleutelfiguur verlaat Antwerp

Antwerp heeft niet alleen een tegenvallend seizoen achter de rug, boven de Bosuil hangen ook donkere ...

548
548
Garcia kiest basisploeg: WK-elftal Duivels bekend?

De laatste rechte lijn richting de VS wordt dinsdag om 18 uur ingezet. Dan nemen de Rode Duivels het ...

238
238
'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

999
999
KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

KRC Genk greep zondag op de valreep naast een Europees ticket. Om de pijn enigszins te verzachten ...

233
233
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

465
465
WK '26: Ex-JPL'ers schitteren bij Noorwegen, Turken halen uit

Het aftellen tot de start van het wereldkampioenschap is nu ook echt begonnen. De 48 deelnemende ...

56
56
'Bliksemvertrek Cvetkovic: Anderlecht vraagt gepeperde som'

Antoine Sibierski moet bij RSC Anderlecht opnieuw een selectie bouwen die kan meedoen voor de ...

713
713
Schokgolf bij Genk: Courtois keert terug als investeerder

Thibaut Courtois gaat zijn stempel nog wat steviger drukken op het Belgische voetbal. Maandagavond ...

266
266
Amper 7 maanden in dienst: Monaco zwiert Pocognoli buiten

De ex-coaches van Union SG hebben niet bepaald een goed seizoen achter de rug. Alexander Blessin ...

164
164
Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

Anderlecht droomde lang van een nieuwe recordtransfer met Nathan De Cat. De grens van 30 miljoen ...

1521
1521

Meer sportnieuws