Vanaken reageert na dubbele penaltymisser

door
Vanaken reageert na dubbele penaltymisser

Club Brugge heeft zondagavond voor een gepaste reactie gezorgd na de recente 1 op 6. Op het veld van Oud-Heverlee Leuven speelde de landskampioen één van zijn betere wedstrijden dit seizoen tot dusver. Uiteindelijk werd het 0-3 en die score had zelfs nog hoger/moeten liggen.


Nadat Blauw-Zwart met een dubbele voorsprong kon gaan rusten, kreeg het in de tweede helft de kans om de match helemaal op slot te doen. Hans Vanaken trapte zijn elfmeter echter Valentin Cojocaru. Gelukkig voor de Brugse aanvoerder moest de strafschop hernemen worden en dit keer klaarde Noa Lang de klus. In het slot van de match ging de bal echter opnieuw achter de stap. Een herkansing dus voor Vanaken, maar wederom trapte hij op de doelman.

Twee penaltymissers dus in één wedstrijd, niet van Vanaken's gewoonten. Maar zijn missers kostten Club geen punten en dus wou hij er achteraf niet te zwaar aan tillen. "Ik ga die penalty's zeker niet opnieuw trappen in mijn hoofd", reageerde Vanaken voor de camera's van Eleven Sports. "Ik heb altijd gezegd dat ik voorhand beslis waar ik ga trappen en de doelman kiest twee keer de goede hoek. Jammer voor mij. Misschien waren ze niet voldoende in de hoek. Maar ik heb ze ook al binnen getrapt op belangrijkere momenten, dat is nog beter."

BESTE PRESTATIE DIT SEIZOEN
Over de prestatie van zijn ploeg kon Vanaken wel tevreden zijn. Zeker voor rust speelde Blauw-Zwart een meer dan degelijke partij. "Dit was denk ik wel onze beste prestatie dit seizoen. De manier waarop we voetballen, waarop we druk zetten ... laat ons daar aan optrekken. Als we dit verderzetten, dan gaan we nog veel matchen winnen."

LEES OOK: KBVB maakt scheidsrechters speeldag 15 wereldkundig

Hoefkens moet een andere strafschopnemer aanduiden ..

Meest recent

Leko stelt vast: "Ooit waren we een goed team..."

AA Gent speelde 0-0 op het veld van KVC Westerlo. Het was zeker niet goed wat de Buffalo's op de mat ...

6
6
Gemengde geluiden bij Westerlo en Gent: "Teleurstelling"

AA Gent won een punt op het veld van KVC Westerlo. Het speelde een degelijke, maar dramatische ...

7
7
Vanaken sleurt zwoegend Club Brugge over de streep

Club Brugge hoopte de rug te rechten tegen Sporting Charleroi. Op de vorige speeldag verloren ze van ...

59
59
Lang opent zijn rekening en veegt CDK & co van de mat

In de Serie A stond met Napoli - Atalanta een duel op het programma dat in normale omstandigheden ...

12
12
Shopt Anderlecht komende zomer bij La Louvière?

RSC Anderlecht is uiteraard bezig met het voorbereiden van de winter- en zomermercato van 2026. De ...

64
64
KV Kortrijk doet goede zaak, RSCA Futures geeft zege weg

In de Challenger Pro League begonnen er om 20u drie interessante duels. Onder meer KV Kortrijk kon ...

49
49
Westerlo woedend: "Schande voor het Belgisch voetbal!"

KVC Westerlo speelde 0-0 tegen AA Gent. De Kemphanen troffen drie keer het doelhout en en een goal ...

92
92
'Anderlecht slaat door: bod van 10 miljoen euro'

RSC Anderlecht heeft in januari heel wat werk. De zomermercato was geen succes en in de winter ...

142
142
Ajax ondanks goal Dolberg in nog zwaardere crisis

Ajax kent voorlopig een rotseizoen. Ze moesten het vanavond in de eigen Amsterdam ArenA opnemen ...

56
56
Sterk Newcastle verpest het weekend van Guardiola

In de Premier League stond om 18u30 een bijzonder leuk duel op het programma. Newcastle United ...

29
29
Westerlo beloont zichzelf niet tegen pover AA Gent

AA Gent en KVC Westerlo zijn aan een wisselvallig seizoen bezig. Soms goed tot zeer goed, soms matig ...

32
32
Hayen verrast: twee sterkhouders ontbreken bij Club Brugge

Club Brugge moet om 20u45 aan de bak in eigen huis tegen Sporting Charleroi. Van Blauw-Zwart wordt ...

163
163
Opluchting bij Union, frustratie bij Cercle: "Extra man"

Union SG won met 2-0 van Cercle Brugge. De landskampioen speelde zeker geen sterke partij, maar ze ...

89
89
Ajax hakt knoop door: grote beslissing over hoofdtrainer

Bij Ajax ontsloegen ze John Heitinga na de tegenvallende resultaten. Technisch directeur Alex Kroes ...

32
32
Van Anderlecht naar de vergeethoek in Westerlo: "Oplossing vinden"

Bij RSC Anderlecht vertrokken de afgelopen jaren de nodige spelers uit Neerpede. Er waren verhalen ...

137
137
Hoefkens laat PSV stevig zweten in de Eredivisie

PSV is alweer een tijdje op toerental gekomen in de Eredivisie. De landskampioen ging zopas op ...

31
31
FC Barcelona viert terugkeer naar Camp Nou met glansrijke zege

FC Barcelona speelde in de late namiddag voor het eerst sinds zeer lang weer in Camp Nou. De ruim ...

62
62
Union moet zwoegen, maar legt Cercle toch over knie

Na het puntenverlies tegen zwarte beest KV Mechelen voor de interlandbreak heeft Union zaterdag ...

66
66
Bayern schrikt hard, maar haalt toch weer sloophamer boven

Na het verrassende puntenverlies tegen Union Berlin voor de interlandbreak heeft Bayern München ...

71
71
Bounida maakt statement: grote doorbraak in de maak?

Al jaren geldt Rayane Bounida als één van de allergrootste talenten van België. ...

111
111
'Anderlecht drukt door, maar Man City en Utd op de loer'

Anderlecht trekt sinds de komst van Olivier Renard als technisch directeur volop de kaart van ...

145
145
Vanderbiest hielp KV Mechelen aan verrassende aanwinst

KV Mechelen hoopt dit weekend zijn plaats in de top zes te kunnen behouden, maar daarvoor zal het ...

182
182
'Club Brugge krijgt herkansing bij toptalent'

Club Brugge lijkt weer een bewogen mercato tegemoet te gaan. Het wemelt nu al van de geruchten rond ...

292
292
Chelsea pakt belangrijke zege en mengt zich in titelstrijd

De Engelse titelstrijd zou dit seizoen weleens razend spannend kunnen gaan worden. Daar waar ze de ...

25
25
'Duranville neemt drastische toekomstbeslissing'

De voorbije interlandbreak bracht een opsteker voor de Jonge Duivels, want zij konden nog eens ...

174
174

Meer sportnieuws