Lang onder vuur na bizarre actie: "Hoort niet bij Club"

door
Lang onder vuur na bizarre actie:

Club Brugge speelde zondagavond op het veld van OH Leuven een verdienstelijke wedstrijd en kwam in de tweede helft op een 0-3-voorsprong. Het was Noa Lang die voor de derde Brugse treffer tekende van op de penaltystip. Maar de Nederlandse aanvaller had zich iets daarvoor ook weer in negatieve zin laten opmerken.


Zoals geweten wil Lang deze zomer nog een mooie transfer maken. Mede daardoor begon hij tegen OHL voor de tweede week op rij op de bank. Maar al snel moest hij toch zijn opwachting maken door een blessure bij Andreas Skov Olsen. De Nederlander maakte van de gelegenheid gebruik om zijn eerste van het seizoen te maken na een welgemikte strafschop. En hij liet ook weer enkele mooie acties zien.

Vlak voor rust toonde Lang zich echter weer van zijn slechtste kant. Zo kreeg hij de bal op het moment dat zijn ploegmaat Casper Nielsen op de grond lag en duidelijk nood had aan verzorging. Maar in plaats van de bal buiten te trappen, wat aanvoerder Hans Vanaken hem ook aanmaande om te doen, begon de Nederlandse international aan een dribbel. Hij liep daarbij zelfs in de richting van Nielsen, alvorens hij het leer uiteindelijk toch kwijt speelde.

SCHERPE KRITIEK
Een bizarre actie, ook analist Francky Van der Elst begreep er niets van. "Wat doet Lang nu? Trap die bal toch buiten man. Nielsen ligt daar geblesseerd, dat ziet hij toch ook?", klonk het bij Eleven Sports. En op de sociale media was de kritiek eveneens behoorlijk scherp. Zelfs verschillende Club-aanhangers zijn van mening dat een transfer stilaan de beste optie is.

LEES OOK: Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

Lang vertrekt deze zomer nog bij Club ...

Meest recent

Play-Downs: volgend weekend beslissing in degradatiestrijd?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

0
0
City beukt titelstrijd open: Engelse pers plakt cijfer op Doku

Manchester City heeft afgelopen weekend opnieuw gouden zaken gedaan in de Engelse titelstrijd. ...

8
8
Club Brugge in paniek: drama rond Vanaken‑verlenging

Club Brugge werkt aan een nieuwe verlenging voor Hans Vanaken. Achter de gesprekken schuilt niet ...

103
103
"Slow motion" - kranten geven Anderlecht-dissonant 3 op 10

Na drie opeenvolgende nederlagen heeft RSC Anderlecht opnieuw kunnen aanknopen met een overwinning. ...

77
77
Gent-spelers om uitleg gevraagd: "Komt binnen in kleedkamer"

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

63
63
‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

26
26
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

59
59
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

75
75
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

53
53
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

265
265
Essevee (en Cercle) zeker van behoud na ommekeer op Dender

De Relegation Play-Off werd zondagavond al grotendeels in een beslissende plooi gelegd. Zulte ...

178
178
Club meldt domper: einde seizoen sterkhouder

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen om zijn titelambities in leven te houden door ...

259
259
Hubert tevreden: "Dat gaat het verschil maken"

Union SG won met 0-1 van KV Mechelen. Zo blijven ze aan de leiding staan. De Brusselaars spelen ...

72
72
Anderlecht in extase na onverwachte ommekeer in slotfase

RSC Anderlecht begon om 18u30 aan zijn match tegen AA Gent. De Brusselaars kenden alweer een zeer ...

244
244
'Club Brugge knalt: 15 miljoen voor absolute topdeal'

Club Brugge heeft een bod neergelegd dat deze transfer meteen in een andere categorie duwt. De ...

572
572
Manchester City blaast titelstrijd nieuw leven in

In  de Premier League kon Manchester City de titelstrijd weer leven inblazen als het won bij ...

43
43
Opschudding bij Anderlecht - AA Gent: "Schandalig!"

RSC Anderlecht en AA Gent hebben de eerste helft afgewerkt in het Lotto Park. De Buffalo's zijn ...

384
384
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

474
474
Fluitconcert in Cegeka Arena: Hayen heeft verklaring

Na amper twee speeldagen is KRC Genk zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs (voorlopig) kwijt. De ...

436
436
CPL: voorlaatste ticket uitgedeeld, duel om laatste PO-plek

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

65
65
Straffe reeks doorprikt: Vanderbiest geeft reden slipper KVM

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

71
71
Genk bijt tanden stuk op OHL: Westerlo leider in Play-Off II

Verrassende wending in de Europe Play-Offs. Tijdens zijn eerste thuismatch van de nacompetitie ...

103
103
Enorme verrassing bij Anderlecht, één wissel bij AA Gent

RSC Anderlecht ging in zijn drie voorbije wedstrijden telkens onderuit. Zondagavond moet dan ook een ...

134
134
Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co

In Engeland is de crisis bij Tottenham Hotspur compleet. De Londense club verloor zondag ook van ...

61
61
Wout wint Roubaix! Voetbalwereld smult mee van droomzege Van Aert

Wout van Aert heeft zondag een mooi stukje wielergeschiedenis geschreven. Na een beklijvend duel van ...

236
236

Meer sportnieuws