Lang onder vuur na bizarre actie: "Hoort niet bij Club"

door
Lang onder vuur na bizarre actie:

Club Brugge speelde zondagavond op het veld van OH Leuven een verdienstelijke wedstrijd en kwam in de tweede helft op een 0-3-voorsprong. Het was Noa Lang die voor de derde Brugse treffer tekende van op de penaltystip. Maar de Nederlandse aanvaller had zich iets daarvoor ook weer in negatieve zin laten opmerken.


Zoals geweten wil Lang deze zomer nog een mooie transfer maken. Mede daardoor begon hij tegen OHL voor de tweede week op rij op de bank. Maar al snel moest hij toch zijn opwachting maken door een blessure bij Andreas Skov Olsen. De Nederlander maakte van de gelegenheid gebruik om zijn eerste van het seizoen te maken na een welgemikte strafschop. En hij liet ook weer enkele mooie acties zien.

Vlak voor rust toonde Lang zich echter weer van zijn slechtste kant. Zo kreeg hij de bal op het moment dat zijn ploegmaat Casper Nielsen op de grond lag en duidelijk nood had aan verzorging. Maar in plaats van de bal buiten te trappen, wat aanvoerder Hans Vanaken hem ook aanmaande om te doen, begon de Nederlandse international aan een dribbel. Hij liep daarbij zelfs in de richting van Nielsen, alvorens hij het leer uiteindelijk toch kwijt speelde.

SCHERPE KRITIEK
Een bizarre actie, ook analist Francky Van der Elst begreep er niets van. "Wat doet Lang nu? Trap die bal toch buiten man. Nielsen ligt daar geblesseerd, dat ziet hij toch ook?", klonk het bij Eleven Sports. En op de sociale media was de kritiek eveneens behoorlijk scherp. Zelfs verschillende Club-aanhangers zijn van mening dat een transfer stilaan de beste optie is.

LEES OOK: Mazzu haalt eindelijk zijn gram: "Iedereen was gefrustreerd"

Lang vertrekt deze zomer nog bij Club ...

Meest recent

'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

174
174
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

149
149
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

160
160
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

260
260
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

358
358
'Vuurwerk op Bosuil: Antwerp wil terugkeer kampioenenmaker'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

229
229
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

552
552
Spectaculaire winnaar Gouden Schoen? De Cat reageert

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

194
194
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

30
30
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

522
522
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

295
295
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1312
1312
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

435
435
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

410
410
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

390
390
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

292
292
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

514
514
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

207
207
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

364
364
Renard speelt open kaart over transferplannen Anderlecht

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Dat is degelijk, maar de Brusselaars ...

242
242
Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Het ontslag van Nicky Hayen is nauwelijks verteerd, of vandaag volgde met de C4 voor Thorsten Fink ...

400
400
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

3108
3108
De Condé zoekt opvolger Fink: Genk maakt voorkeur bekend

De kogel is door de kerk. Daags na het puntenverlies tegen Westerlo besloot KRC Genk om afscheid te ...

789
789
Hasi houdt adem in: dubbele mokerslag voor Anderlecht?

RSC Anderlecht etaleerde zaterdag mentale weerbaarheid door een 1-2 achterstand tegen STVV alsnog om ...

479
479
Financiële bom in BV-land: Brusselmans onthult groot geheim

Herman Brusselmans, schrijver, columnist en soms jurylid bij De Slimste Mens ter Wereld, heeft een ...

364
364

Meer sportnieuws