Lang onder vuur na bizarre actie: "Hoort niet bij Club"

door
Lang onder vuur na bizarre actie:

Club Brugge speelde zondagavond op het veld van OH Leuven een verdienstelijke wedstrijd en kwam in de tweede helft op een 0-3-voorsprong. Het was Noa Lang die voor de derde Brugse treffer tekende van op de penaltystip. Maar de Nederlandse aanvaller had zich iets daarvoor ook weer in negatieve zin laten opmerken.


Zoals geweten wil Lang deze zomer nog een mooie transfer maken. Mede daardoor begon hij tegen OHL voor de tweede week op rij op de bank. Maar al snel moest hij toch zijn opwachting maken door een blessure bij Andreas Skov Olsen. De Nederlander maakte van de gelegenheid gebruik om zijn eerste van het seizoen te maken na een welgemikte strafschop. En hij liet ook weer enkele mooie acties zien.

Vlak voor rust toonde Lang zich echter weer van zijn slechtste kant. Zo kreeg hij de bal op het moment dat zijn ploegmaat Casper Nielsen op de grond lag en duidelijk nood had aan verzorging. Maar in plaats van de bal buiten te trappen, wat aanvoerder Hans Vanaken hem ook aanmaande om te doen, begon de Nederlandse international aan een dribbel. Hij liep daarbij zelfs in de richting van Nielsen, alvorens hij het leer uiteindelijk toch kwijt speelde.

SCHERPE KRITIEK
Een bizarre actie, ook analist Francky Van der Elst begreep er niets van. "Wat doet Lang nu? Trap die bal toch buiten man. Nielsen ligt daar geblesseerd, dat ziet hij toch ook?", klonk het bij Eleven Sports. En op de sociale media was de kritiek eveneens behoorlijk scherp. Zelfs verschillende Club-aanhangers zijn van mening dat een transfer stilaan de beste optie is.

LEES OOK: Noa Lang kookt nieuwe hit: ‘Noano’ groot succes in Turkije

Lang vertrekt deze zomer nog bij Club ...

Meest recent

Enorme boost Genk: Heymans benoemt twee opstekers

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

27
27
Eén valse noot voor Genk: El Ouahdi geeft opvallende reactie

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

34
34
UEL/UECL: grote stunt in Europa League, Palace speelt met vuur

In de Conference en Europa League werden donderdagavond de heenwedstrijden van de 1/8ste finales ...

33
33
Genk ruikt kwartfinale: El Ouahdi matchwinner met pareltje

KRC Genk heeft donderdagavond zijn hand uitgestoken naar een plek in de kwartfinales van de Europa ...

51
51
'Manchester City grijpt fors in met twéé topaanwinsten'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

47
47
De Cat mee naar WK? Voetbalfans geven duidelijke mening

Nathan De Cat maakt dit seizoen ondanks zijn prille leeftijd serieus indruk bij RSC Anderlecht. De ...

202
202
Code oranje bij Duivels: steunpilaar wordt zorgenkind

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

50
50
'Druk op Gheysens stijgt: groot slachtoffer bij verkoop Antwerp'

Antwerp FC heeft enkele gouden jaren beleefd onder voorzitter Paul Gheysens. Maar door ...

214
214
Kopzorgen bij AA Gent: De Mil geeft blessure-update

AA Gent kon zich afgelopen weekend weer in de top zes knokken. Het wordt nu echter zaak om het ...

94
94
UEL/UECL: Onana doet ex-club pijn, AZ geeft Nederland hoop

In de Europa en Conference League werden donderdagavond de heenmatchen van de 1/8ste finales ...

40
40
Hayen verrast bij Genk: vijf wissels in Europese basiself

KRC Genk zal de Belgische eer moeten hoog houden in de rest van het Europese seizoen. De Limburgers ...

64
64
‘Leko onder vuur bij Club Brugge: onrust groeit’

Ivan Leko voelt de druk toenemen bij Club Brugge. Na het gelijkspel tegen Anderlecht groeit de ...

328
328
Tresoldi, Heymans of Thorgan: 'Speler vd Maand' bekend

De maand februari leverde in de Jupiler Pro League verschillende mooie wedstrijden op. En ook aan ...

137
137
'Eerste zomertransfer Club Brugge bepaald: contract tot 2031'

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de twintigste landstitel uit zijn ...

373
373
Genk oogst lof in Duitsland: TD geeft fraai compliment

Donderdagavond komt de enige overgebleven Belgische club op het Europese toneel in actie. In de ...

473
473
'Club, Anderlecht, Union, ...: reuzenstrijd om CPL-uitblinker'

De ontknoping van de Jupiler Pro League nadert met rasse schreden, vlak na de komende ...

304
304
Kompany-ball verovert Europa: Del Piero kan ogen niet geloven

Verschillende kandidaten voor de eindzege maakten deze week indruk in de 1/8ste finales van de ...

122
122
Hoofdrol Peeters: spectaculaire beelden op Bevers titelfeest

Het ticket voor de Jupiler Pro League was al een tijdje binnen, woensdagavond legde SK Beveren ook ...

133
133
Hayen houdt adem in: Europees rampscenario voor Genk

Of ze het nog tot de top zes zullen schoppen valt voorlopig af te wachten, maar in de achtste finale ...

194
194
'Overmars stelt veto: Antwerp legt miljoenen klaar'

Ongeacht het verdere verloop van het seizoen gaat Antwerp een zomer vol vraagtekens tegemoet. ...

327
327
'Garcia ontdekt RSCA: trio in preselectie Rode Duivels'

Met dank aan (interim)coach Jérémy Taravel is er van een crisis plots geen sprake meer ...

317
317
'Essevee kan cashen: smaakmaker naar JPL-topclub?'

De nederlaag tegen Standard betekende de zwanenzang voor Sven Vandenbroeck als trainer van Zulte ...

281
281
'Hayen hakt knopen door: derbykoorts bij KRC Genk'

In de achtste finale van de Europa League neemt KRC Genk het straks op tegen SC Freiburg. De zenuwen ...

138
138
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

899
899
'Leko versus Rigaux: transferclash bij Club Brugge'

Club Brugge stevent af op een heuse leegloop, want tal van goudhaantjes lijken rijp voor een ...

472
472

Meer sportnieuws