Lang onder vuur na bizarre actie: "Hoort niet bij Club"

644 stemmen
Lang onder vuur na bizarre actie:

Club Brugge speelde zondagavond op het veld van OH Leuven een verdienstelijke wedstrijd en kwam in de tweede helft op een 0-3-voorsprong. Het was Noa Lang die voor de derde Brugse treffer tekende van op de penaltystip. Maar de Nederlandse aanvaller had zich iets daarvoor ook weer in negatieve zin laten opmerken.


Zoals geweten wil Lang deze zomer nog een mooie transfer maken. Mede daardoor begon hij tegen OHL voor de tweede week op rij op de bank. Maar al snel moest hij toch zijn opwachting maken door een blessure bij Andreas Skov Olsen. De Nederlander maakte van de gelegenheid gebruik om zijn eerste van het seizoen te maken na een welgemikte strafschop. En hij liet ook weer enkele mooie acties zien.

Vlak voor rust toonde Lang zich echter weer van zijn slechtste kant. Zo kreeg hij de bal op het moment dat zijn ploegmaat Casper Nielsen op de grond lag en duidelijk nood had aan verzorging. Maar in plaats van de bal buiten te trappen, wat aanvoerder Hans Vanaken hem ook aanmaande om te doen, begon de Nederlandse international aan een dribbel. Hij liep daarbij zelfs in de richting van Nielsen, alvorens hij het leer uiteindelijk toch kwijt speelde.

SCHERPE KRITIEK
Een bizarre actie, ook analist Francky Van der Elst begreep er niets van. "Wat doet Lang nu? Trap die bal toch buiten man. Nielsen ligt daar geblesseerd, dat ziet hij toch ook?", klonk het bij Eleven Sports. En op de sociale media was de kritiek eveneens behoorlijk scherp. Zelfs verschillende Club-aanhangers zijn van mening dat een transfer stilaan de beste optie is.

LEES OOK: 'OH Leuven pakt stevig uit met komst jeugdinternational'

Lang vertrekt deze zomer nog bij Club ...

Meest recent

Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

0
0
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

9
9
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

33
33
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

19
19
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

40
40
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

40
40
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

48
48
Manchester City maakt eindelijk opvolger Guardiola bekend

Na vele maanden van geruchten heeft Manchester City eindelijk de opvolger van succescoach Pep ...

64
64
"Ik wil dolgraag de overstap maken naar Union SG"

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

99
99
'AA Gent legt pittig prijskaartje vast: 8 miljoen euro'

AA Gent zal deze zomer snel klaar moeten zijn met zijn transferhuiswerkt, want de eerste opdracht in ...

281
281
'Meunier heeft nieuwe club zo goed als beet'

Voor Thomas Meunier is de wereldbeker nog geen echt succes geworden. De rechtsachter begon het ...

74
74
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

172
172
Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

Engeland overleefde vlotjes de groepsfase op het WK, want met een zeven op negen tegen Kroatië, ...

137
137
'Standard zet volgende oude bekende op wenslijst'

Standard is deze zomer al behoorlijk druk in de weer op de transfermarkt. Daarbij vist het tot ...

77
77
'Club Brugge en Anderlecht azen op WK-revelatie'

We zijn zowat halfweg het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, want de groepsfase zit erop ...

456
456
Vanaken of Onana? Boeckx voorspelt keuze van Garcia

De Rode Duivels moeten woensdag aan de bak in de zestiende finales van het WK, waarin ze met Senegal ...

388
388
'OH Leuven pakt stevig uit met komst jeugdinternational'

OH Leuven blikt terug op alweer een grijs seizoen. Het kon pas op de valreep de Relegation Play-Off ...

120
120
Pion alweer weg bij Anderlecht: "Sibierski was correct"

Bij Anderlecht is er in de voorbije maanden alweer heel wat veranderd. Nadat vorig seizoen de ...

387
387
Onana zorgt voor onrust: Vandenbempt sust controverse

De knock-outfase van het WK werd zondagavond afgetrapt met de zestiende finale tussen Canada en ...

110
110
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club kiest keeper'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

295
295
Blessuregolf in Anderlecht: exact verdict bekend

De voorbije jaren werd RSC Anderlecht geregeld geteisterd door blessureleed. Nog voor het seizoen ...

277
277
'Club Brugge akkoord: transfer in kannen en kruiken'

Club Brugge vatte maandag de voorbereiding op volgend seizoen. Uiteraard ontbraken er wel nog heel ...

524
524
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Losers eerste klas!"

Hij is gewend dat er over hem geschreven wordt. Dat er over hem gepraat wordt, nog meer. Maar deze ...

203
203
Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Standard heeft zijn technische staf vandaag weten te versterken. De Rouches maakten de komst van een ...

96
96
Club Brugge slaat toe met contract tot medio 2029

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren nog wat jonge binnen- en buitenlandse talenten te laten ...

243
243

Meer sportnieuws