Kane nekt Chelsea: Tuchel en Conte vliegen mekaar in de haren

door
Kane nekt Chelsea: Tuchel en Conte vliegen mekaar in de haren

In de Engelse Premier League heeft de eerste grote topper van het nieuwe seizoen geen winnaar opgeleverd. Chelsea FC leek op eigen veld nochtans goed op weg naar de overwinning tegen Tottenham Hotspur. Maar in de 96ste minuut zorgde Harry Kane alsnog voor de gelijkmaker: 2-2. De hoofdrol was echter weggelegd voor beide coaches, die mekaar aan de zijlijn in de haren vlogen.


Beide Londense clubs waren met een overwinning begonnen aan hun Premier League-campagne en wilden die lijn dus doortrekken in hun onderlinge derby. Het waren de Blues die als eerste konden toeslaan. Aanwinst Kalidou Koulibaly opende op fraaie wijze de score. Maar de reactie van de bezoekers volgde al snel, Eduard Mendy hield echter stand. Dat was evenwel uitstel van executie, na rust maakte Pierre-Emile Højbjerg er toch gelijk van.

En dus moest Chelsea opnieuw komen. Dat deden de Blues ook met succes. Via Reece James kwam de thuisploeg opnieuw op voorsprong. Vervolgens werd de sfeer behoorlijk grimmig en de duels potiger. Maar de match zelf eindigde alsnog op een gelijkspel: Kane stond op de juiste plaats om zijn mindere match door te spoelen met de 2-2.

COACHES IN DE CLINCH
Vlak na het laatste fluitsignaal gingen de poppen helemaal aan het dansen. Conte en Tuchel kruisten mekaars pad, waarop een pittige discussie ontstond. Dat incident kostte de twee trainers ook een rode kaart. In de marge van hun aanvaring ontstonden nog heel wat andere opstootjes. Het duurde dan ook een tijdje alvorens de situatie terug onder controle geraakte.

LEES OOK: Tottenham bereikt bodem: interim-trainer vliegt na 7 matchen

Welke coach schat u het hoogste in?

Meest recent

Lukaku-rel ontploft: nieuwe details bekend

Er is de voorbije dagen een stevige etterbuil gebarsten rond Romelu Lukaku. Zijn afzegging bij de ...

11
11
Garcia stopt De Cat-gekte: verrassende WK-wending

Rudi Garcia gaf Nathan De Cat zijn debuut bij de Rode Duivels, maar maakte in Atlanta vooral ...

37
37
Lardot velt duidelijk oordeel over refs: "Fouten gemaakt"

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt en dan gaat het om de knikkers. De ...

22
22
Spurs pakt fors uit met De Zerbi, maar fans steigeren meteen

De voorbije weken groeide Tottenham uit tot de risée van het Europese voetbal, want de ...

27
27
Comeback bij Anderlecht: extra troef voor Taravel?

RSC Anderlecht hoopt nog wat te maken van de play-offs, al zijn de meeste ogen in het Lotto Park ...

107
107
Pro League spreekt klare taal over competitieformat

De kogel is (voorlopig) door de kerk: vanaf volgend jaar kunnen U23-teams weer 'gewoon' degraderen ...

140
140
Ruben Van Gucht's pikante bekentenis: zo groot is hij écht

Ruben Van Gucht heeft opnieuw een inkijk gegeven in zijn leven, dit keer niet op televisie maar ...

47
47
Club Brugge pakt uit: Verhaeghe drukt stempel in Europa

Vorig seizoen moest het zijn meerdere erkennen in Union, dat weer nu in polepositie aan de play-offs ...

210
210
'Anderlecht houdt been stijf: Hazard richting exit'

Ook tijdens de interlandbreak wordt er niet op de lauweren gerust bij RSC Anderlecht. Terwijl coach ...

360
360
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

183
183
AA Gent krijgt gezelschap in strijd tegen Pro League

Tenzij de amateurvleugels nog roet in het eten gooien, vond de Pro League dinsdag een oplossing voor ...

142
142
Hervorming in 1B: plots vijf voor 12 bij Club NXT?

De veelbesproken quota voor U23-ploegen in de tweede afdeling gaan op de schop, zo werd dinsdag op ...

491
491
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

110
110
Einde verhaal Lukaku? “Beter om uit elkaar te gaan”

De situatie van Romelu Lukaku in Napels begint wel erg penibel te worden. De Rode Duivel stuurde nog ...

380
380
KAA Gent reageert op formatperikelen: “Iedereen ontevreden”

Het nieuwe competitieformat van volgend seizoen ligt zwaar onder vuur. Vandaag werd een nieuwe regel ...

116
116
Gattuso en Dzeko gooien olie op het vuur voor beladen clash

Italië en Bosnië en Herzegovina staan lijnrecht tegenover elkaar voor een ticket voor het ...

43
43
Garcia mengt zich in Lukaku-rel: opvallende mening

Romelu Lukaku blijft de gemoederen bezighouden in Italië. De aanvaller werd door bondscoach ...

123
123
‘Rode Duivel verrast met transferwending: 58 miljoen euro’

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op de oefenpot tegen Mexico gonst het van de ...

289
289
Bizarre kronkel na nieuw format: amateurvoetbal op stelten

Er werd vandaag gestemd over de verankering van de U23-clubs in de Challenger Pro League nadat die ...

167
167
Lukaku stuurt zijn kat: verwoestend statement Napoli

De rel tussen Romelu Lukaku en Napoli is volledig ontploft. De Rode Duivel kwam nog met een ...

517
517
KAA Gent trekt ten oorlog: competitiehervorming weg?

De competitiehervorming blijft aanslepen. Vandaag werd er gestemd over een oplossing voor de ...

179
179
'Vier Duivels onder druk: laatste kans lonkt'

De Rode Duivels nemen het op tegen Mexico in een oefenwedstrijd in Chicago. De eerste test tegen de ...

135
135
Stemming afgelopen: drastische ingreep competitieformat

De stemming door het U23-quotom is afgelopen. De verankering van de beloftenclubs in de Challenger ...

311
311
Code rood FIFA: rampscenario in WK-groep Rode Duivels

Het WK 2026 is nog niet begonnen, maar er zijn al heel wat perikelen die de media bezighouden. Zo is ...

327
327
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht wil stunten, Club zoekt in JPL’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

473
473

Meer sportnieuws