Kane nekt Chelsea: Tuchel en Conte vliegen mekaar in de haren

door
Kane nekt Chelsea: Tuchel en Conte vliegen mekaar in de haren

In de Engelse Premier League heeft de eerste grote topper van het nieuwe seizoen geen winnaar opgeleverd. Chelsea FC leek op eigen veld nochtans goed op weg naar de overwinning tegen Tottenham Hotspur. Maar in de 96ste minuut zorgde Harry Kane alsnog voor de gelijkmaker: 2-2. De hoofdrol was echter weggelegd voor beide coaches, die mekaar aan de zijlijn in de haren vlogen.


Beide Londense clubs waren met een overwinning begonnen aan hun Premier League-campagne en wilden die lijn dus doortrekken in hun onderlinge derby. Het waren de Blues die als eerste konden toeslaan. Aanwinst Kalidou Koulibaly opende op fraaie wijze de score. Maar de reactie van de bezoekers volgde al snel, Eduard Mendy hield echter stand. Dat was evenwel uitstel van executie, na rust maakte Pierre-Emile Højbjerg er toch gelijk van.

En dus moest Chelsea opnieuw komen. Dat deden de Blues ook met succes. Via Reece James kwam de thuisploeg opnieuw op voorsprong. Vervolgens werd de sfeer behoorlijk grimmig en de duels potiger. Maar de match zelf eindigde alsnog op een gelijkspel: Kane stond op de juiste plaats om zijn mindere match door te spoelen met de 2-2.

COACHES IN DE CLINCH
Vlak na het laatste fluitsignaal gingen de poppen helemaal aan het dansen. Conte en Tuchel kruisten mekaars pad, waarop een pittige discussie ontstond. Dat incident kostte de twee trainers ook een rode kaart. In de marge van hun aanvaring ontstonden nog heel wat andere opstootjes. Het duurde dan ook een tijdje alvorens de situatie terug onder controle geraakte.

LEES OOK: 'Waanzinnige transfer Sadiki op komst'

Welke coach schat u het hoogste in?

Meest recent

Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

5
5
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

54
54
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

38
38
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

182
182
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

47
47
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

159
159
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

210
210
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

122
122
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

205
205
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

517
517
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

185
185
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

25
25
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

446
446
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

186
186
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

420
420
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

35
35
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

61
61
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

268
268
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

276
276
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

84
84
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

286
286
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

280
280
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

126
126
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

592
592
Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

398
398

Meer sportnieuws