Kane nekt Chelsea: Tuchel en Conte vliegen mekaar in de haren

520
Kane nekt Chelsea: Tuchel en Conte vliegen mekaar in de haren

In de Engelse Premier League heeft de eerste grote topper van het nieuwe seizoen geen winnaar opgeleverd. Chelsea FC leek op eigen veld nochtans goed op weg naar de overwinning tegen Tottenham Hotspur. Maar in de 96ste minuut zorgde Harry Kane alsnog voor de gelijkmaker: 2-2. De hoofdrol was echter weggelegd voor beide coaches, die mekaar aan de zijlijn in de haren vlogen.


Beide Londense clubs waren met een overwinning begonnen aan hun Premier League-campagne en wilden die lijn dus doortrekken in hun onderlinge derby. Het waren de Blues die als eerste konden toeslaan. Aanwinst Kalidou Koulibaly opende op fraaie wijze de score. Maar de reactie van de bezoekers volgde al snel, Eduard Mendy hield echter stand. Dat was evenwel uitstel van executie, na rust maakte Pierre-Emile Højbjerg er toch gelijk van.

En dus moest Chelsea opnieuw komen. Dat deden de Blues ook met succes. Via Reece James kwam de thuisploeg opnieuw op voorsprong. Vervolgens werd de sfeer behoorlijk grimmig en de duels potiger. Maar de match zelf eindigde alsnog op een gelijkspel: Kane stond op de juiste plaats om zijn mindere match door te spoelen met de 2-2.

COACHES IN DE CLINCH
Vlak na het laatste fluitsignaal gingen de poppen helemaal aan het dansen. Conte en Tuchel kruisten mekaars pad, waarop een pittige discussie ontstond. Dat incident kostte de twee trainers ook een rode kaart. In de marge van hun aanvaring ontstonden nog heel wat andere opstootjes. Het duurde dan ook een tijdje alvorens de situatie terug onder controle geraakte.

LEES OOK: Enorme blamage Tottenham; Inter haalt meteen stevig uit

Welke coach schat u het hoogste in?

Meest recent

In extremis toptransfer Tresoldi: Leko doet boekje open

Nicolo Tresoldi kan voorlopig niet stoppen met scoren dit seizoen. Zondag bezorgde hij Club Brugge ...

39
39
Bijzondere wissel bij Antwerp: transfer in de maak?

Antwerp FC zorgde zaterdagavond voor een spectaculaire comeback in de slotfase tegen KRC Genk (4-4). ...

52
52
'Premier League davert: Arsenal-bom vlak voor deadline'

Arsenal FC is uitstekend aan het seizoen begonnen. Na de zege in de Community Shield werd ook ...

50
50
Club gered door VAR? Analisten vellen verdict penaltyfase

Club Brugge heeft zijn perfecte rapport intact gehouden met een zege tegen Cercle Brugge. Een ...

396
396
Toptransfer Epolo: Wilmots spreekt duidelijke taal

Standard heeft zijn eerste zege van het nieuwe seizoen beet. De Rouches wonnen vrijdagavond op eigen ...

311
311
Toptransfer na derby: Club-uitblinker kan meteen vertrekken

Club Brugge won de derby tegen Cercle dankzij een uitblinker die opnieuw het verschil maakte. Net nu ...

496
496
'Uittocht op Anderlecht: transfer Bertaccini krijgt vorm'

Coach Vitor Bruno stoomt zijn troepen bij RSC Anderlecht momenteel klaar voor de Europese terugmatch ...

454
454
Puur ongeloof bij KRC Genk: "Iedereen was overtuigd ..."

Recordaankoop Rafiu Durosinmi heeft zijn start bij KRC Genk niet gemist. De Nigeriaanse spits ...

367
367
'Charleroi casht stevig: transferdetails Guiagon bekend'

Naast Club Brugge pronkt ook Charleroi nog steeds met een negen op negen. Dat is best straf, zeker ...

90
90
Barça begint seizoen met sensationele overwinning

Ook voor FC Barcelona begon het nieuwe seizoen zondag helkemaal. De Spaanse titelverdediger begon ...

96
96
Aanwinst Club maakt indruk: "Hij wordt een key player"

Club Brugge pronkt na drie speeldagen nog steeds met een foutloos rapport in de Jupiler Pro League. ...

486
486
Godts helpt PSG nog aan comeback, zege voor Milan-Belgen

Dit weekend werd in de meeste grote competities de openingsspeeldag afgewerkt. Zondag was het ook de ...

87
87
Allegri kijkt met open mond naar De Bruyne: "Buitengewoon"

Dit weekend werd ook in de Serie A het seizoen op gang getrapt en daarbij was meteen een hoofdrol ...

220
220
'Sensatie bij Lommel: Nederland ligt al op de loer'

Lommel heeft dit seizoen een verrassend sterke start genomen. Het pronkt na drie speeldagen met een ...

52
52
Matige prestatie Club: Leko velt zijn oordeel

Na drie speeldagen blijft Club Brugge foutloos in de Jupiler Pro League, al was daar zondag toch wat ...

347
347
Dams verovert met dit gebaar meteen alle Blauw-Zwarte harten

Matteo Dams is nog maar net officieel speler van Club Brugge, maar de nieuwe linksachter heeft zich ...

298
298
'RB Leipzig gaat vol voor komst Rode Duivel'

De voorbije jaren bleek RB Leipzig een veilige haven voor jonge Belgen. Ze beginnen ook dit seizoen ...

60
60
Zes op zes: De Spor zet zijn droomstart in 1B verder

We zouden dit seizoen weleens een verrassing kunnen krijgen in de Challenger Pro League. Na twee ...

187
187
Croky Cup davert: Vannieuwkerke smult, stevige verrassingen

De Croky Cup schakelt een versnelling hoger. We zijn ondertussen aan speeldag vijf toe en vanaf de ...

336
336
Met hulp van VAR: Club trekt derby tegen Club naar zich toe

Club Brugge pronkt ook na drie speeldagen nog met een foutloos rapport in de Jupiler Pro League. Het ...

435
435
Reünie in de maak voor Club? "Ik hoop het echt"

Club Brugge is zondag tegen Cercle Brugge op zoek naar een negen op negen in de Jupiler Pro League. ...

207
207
Club Brugge stunt: topper offert fortuin op om te tekenen

Club Brugge heeft een opvallende transfer afgerond. De speler kiest voor blauw-zwart, maar moet ...

573
573
Penalty redt Liverpool in 99ste; fluitconcerten bij Atlético

Liverpool FC heeft tijdens de openingsspeeldag maar nipt een zure nederlaag vermeden. Op Newcastle ...

74
74
'Volgende vertrekker Anderlecht: makelaar krijgt opdacht'

RSC Anderlecht wil vlak voor het sluiten van de zomerse mercato nog een aantal spelers van de hand ...

780
780
Talisman doet het voor Club: "Bij beste spitsen van Europa"

Het zwaartepunt van de Jupiler Pro League lag zondagavond in Brugge. Daar streden Club Brugge en ...

162
162

Meer sportnieuws