Kane nekt Chelsea: Tuchel en Conte vliegen mekaar in de haren

door
Kane nekt Chelsea: Tuchel en Conte vliegen mekaar in de haren

In de Engelse Premier League heeft de eerste grote topper van het nieuwe seizoen geen winnaar opgeleverd. Chelsea FC leek op eigen veld nochtans goed op weg naar de overwinning tegen Tottenham Hotspur. Maar in de 96ste minuut zorgde Harry Kane alsnog voor de gelijkmaker: 2-2. De hoofdrol was echter weggelegd voor beide coaches, die mekaar aan de zijlijn in de haren vlogen.


Beide Londense clubs waren met een overwinning begonnen aan hun Premier League-campagne en wilden die lijn dus doortrekken in hun onderlinge derby. Het waren de Blues die als eerste konden toeslaan. Aanwinst Kalidou Koulibaly opende op fraaie wijze de score. Maar de reactie van de bezoekers volgde al snel, Eduard Mendy hield echter stand. Dat was evenwel uitstel van executie, na rust maakte Pierre-Emile Højbjerg er toch gelijk van.

En dus moest Chelsea opnieuw komen. Dat deden de Blues ook met succes. Via Reece James kwam de thuisploeg opnieuw op voorsprong. Vervolgens werd de sfeer behoorlijk grimmig en de duels potiger. Maar de match zelf eindigde alsnog op een gelijkspel: Kane stond op de juiste plaats om zijn mindere match door te spoelen met de 2-2.

COACHES IN DE CLINCH
Vlak na het laatste fluitsignaal gingen de poppen helemaal aan het dansen. Conte en Tuchel kruisten mekaars pad, waarop een pittige discussie ontstond. Dat incident kostte de twee trainers ook een rode kaart. In de marge van hun aanvaring ontstonden nog heel wat andere opstootjes. Het duurde dan ook een tijdje alvorens de situatie terug onder controle geraakte.

LEES OOK: 'Lammens verstomt: bizarre keeperswending United'

Welke coach schat u het hoogste in?

Meest recent

'Klopp onder vuur: ontslag nu alweer in de maak'

Het is intussen anderhalf jaar geleden dat Jürgen Klopp na maar liefst negen jaar afzwaaide als ...

9
9
'Anderlecht laat oog vallen op Zweeds toptalent'

Anderlecht staat momenteel op een kruispunt, want het zoekt zowel een nieuwe trainer als een nieuwe ...

48
48
KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Afgelopen weekend verzekerde SK Beveren zich al van promotie naar de Jupiler Pro League. Voor het ...

48
48
Maakt Anderlecht met nieuwe TD wéér zelfde fout?

Aanvankelijk leek Anderlecht de prioriteit te geven aan de komst van een nieuwe trainer. Nadat het ...

176
176
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

164
164
Held Courtois zet Real-ploegmakkers op scherp

Real Madrid heeft de volgende ronde van de Champions League bereikt. Tegen Benfica was het niet ...

32
32
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

62
62
Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

KRC Genk is al volop bezig met volgend seizoen. Dit seizoen zit de Limburgse club in het ...

142
142
Ronaldo volgt Courtois en Mbappé met opmerkelijk nieuws

Op zijn 41ste blijft Cristiano Ronaldo lustig scoren, met dit seizoen tot dusver al 21 goals in 21 ...

35
35
Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Titelhouder PSG is woensdagavond in de Champions League met de schrik vrijgekomen. Het moest tegen ...

49
49
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

33
33
'Groot Vertonghen-gerucht doet ronde'

Bij de voetbalbond loopt er dezer dagen een opvallend figuur rond. Jan Vertonghen is er immers sinds ...

128
128
Vanhaezebrouck oordeelt verrassend over Club-schlemiel

Voor Club Brugge werd de tussenronde het eindstation in de Champions League. Het slaagde er niet in ...

258
258
'Marokko trekt met halve Belg als bondscoach naar WK'

Het wordt komende zomer uitkijken naar de prestaties van Marokko op het WK. Nadat ze in de vorige ...

48
48
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

72
72
'Gigantische opsteker: De Bruyne sneller terug dan verwacht'

Napoli moest de Champions League deze week vanuit de zetel volgen, want de Italiaanse kampioen werd ...

41
41
Albert en Jbari over JPL-ster: "Moét mee naar het WK"

Rudi Garcia trekt met de Rode Duivels volgende maand naar de Verenigde Staten om er matchen af te ...

169
169
'PSV & co lonken naar sterkhouder KRC Genk'

KRC Genk zal komende zomer wellicht weer een aantal sterkhouders gaan verliezen. De jackpot lonkt. ...

233
233
Vertonghen gaat los over Rode Duivel: "Hij is de beste ooit!"

Jan Vertonghen kende een prachtige carrière bij ploegen als Ajax, Tottenham, Benfica en RSC ...

186
186
Verschaeren nadert breekpunt bij Anderlecht

Yari Verschaeren gaat RSC Anderlecht in de zomer verlaten. Hij werd in de zomer gelinkt aan Duitse ...

338
338
'Drama bij Club Brugge: Leko zet de boel op ontploffen'

Club Brugge zit met een explosief keepersdossier. Ivan Leko grijpt in: hij zet opnieuw Simon ...

575
575
Anderlecht beste van de klas, AA Gent de slechtste

We haalden al een aantal keren aan dat RSCA Futures toch wel veel buitenlanders aantrok. Daar ...

214
214
KRC Genk op weg naar strafste prestatie ooit

KRC Genk staat op een zucht van de achtste finales van de Europa League. Dat zou het grijze seizoen ...

294
294
KV Kortrijk stelt zich vragen: "Gebeurden rare dingen"

KV Kortrijk zag vorige week de match tegen Seraing uitgesteld worden. Er was een brand en daardoor ...

416
416
'Geflopt bij AA Gent: nu transfer van 15 miljoen euro'

Bij AA Gent flopten de afgelopen jaren heel wat spelers. Maar sommigen van hen maken nu elders het ...

129
129

Meer sportnieuws