Over en uit? Hoefkens reageert op affaire-Vormer

652 stemmen
Over en uit? Hoefkens reageert op affaire-Vormer

Na twee mindere resultaten, wou Club Brugge zondagavond op het veld van Oud-Heverlee Leuven absoluut aanknopen met een zege. In aanloop naar die wedstrijd zorgde coach Carl Hoefkens wel voor een grote verrassing. Zo werd aanvoerder Ruud Vormer uit de wedstrijdkern gelaten.


Het seizoen begon nochtans veelbelovend voor de Nederlander, die tot op heden nog steeds de aanvoerder is. Na een goede voorbereiding verscheen hij in de eerste officiële duels telkens aan de aftrap. Maar na de komst van Casper Nielsen verloor hij snel zijn basisplaats. Dat zat er vorig seizoen weliswaar al aan te komen. Dat hij nu echter ook naast de ruime wedstrijdselectie valt, is wel een verrassing.

Voor aanvang van de wedstrijd in Leuven, werd coach Carl Hoefkens dan ook gepolst naar de situatie van Vormer. Alsook naar die van Jack Hendry en Eder Balanta, die eveneens naast de kern vielen. "Ik denk dat ze alle drie heel duidelijk hun situatie kennen", stelde Hoefkens voor de camera's van Eleven Sports. "Maar mijn relatie met Ruud is heel gezond op dit moment en ik ben er bijna zeker van dat dit voor hem ook zo is."

VEEG TEKEN
De verwachting is dat Club in de komende weken nog extra versterking zal aantrekken. Dat het genoemde drietal nu dus al niet in de selectie zit, is een veeg teken voor de rest van het seizoen. "Ze zitten alle drie in een andere situatie. Om daar nu vlak voor de wedstrijd op terug te komen, is voor mij niet aan de orde. Ze weten alle drie waar ze staan en wat de reden is. Dat is voor mijn het belangrijkste op dit moment."

LEES OOK: Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vormer had altijd in de ruime selectie moeten zitten ...

Meest recent

Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

5
5
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

26
26
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

48
48
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

236
236
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

47
47
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

108
108
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

216
216
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

61
61
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

713
713
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

400
400
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

26
26
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

181
181
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

735
735
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

140
140
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

389
389
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

727
727
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

531
531
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

338
338
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

545
545
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

147
147
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

163
163
Standard komt met transfernieuws op de proppen

Standard Luik is bezig om de selectie voor volgend seizoen te vormen. Marc Wilmots is de ...

105
105
‘Leegloop Westerlo: wéér toptransfer op het Kuipje'

Westerlo staat voor een drukke transferzomer. Arthur Piedfort en Nacho Ferri staan op een zucht van ...

110
110
Vandenbempt vreest enorm rampscenario Rode Duivels

De Rode Duivels staan voor een belangrijk moment op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada, ...

205
205

Meer sportnieuws