Over en uit? Hoefkens reageert op affaire-Vormer

door
Over en uit? Hoefkens reageert op affaire-Vormer

Na twee mindere resultaten, wou Club Brugge zondagavond op het veld van Oud-Heverlee Leuven absoluut aanknopen met een zege. In aanloop naar die wedstrijd zorgde coach Carl Hoefkens wel voor een grote verrassing. Zo werd aanvoerder Ruud Vormer uit de wedstrijdkern gelaten.


Het seizoen begon nochtans veelbelovend voor de Nederlander, die tot op heden nog steeds de aanvoerder is. Na een goede voorbereiding verscheen hij in de eerste officiële duels telkens aan de aftrap. Maar na de komst van Casper Nielsen verloor hij snel zijn basisplaats. Dat zat er vorig seizoen weliswaar al aan te komen. Dat hij nu echter ook naast de ruime wedstrijdselectie valt, is wel een verrassing.

Voor aanvang van de wedstrijd in Leuven, werd coach Carl Hoefkens dan ook gepolst naar de situatie van Vormer. Alsook naar die van Jack Hendry en Eder Balanta, die eveneens naast de kern vielen. "Ik denk dat ze alle drie heel duidelijk hun situatie kennen", stelde Hoefkens voor de camera's van Eleven Sports. "Maar mijn relatie met Ruud is heel gezond op dit moment en ik ben er bijna zeker van dat dit voor hem ook zo is."

VEEG TEKEN
De verwachting is dat Club in de komende weken nog extra versterking zal aantrekken. Dat het genoemde drietal nu dus al niet in de selectie zit, is een veeg teken voor de rest van het seizoen. "Ze zitten alle drie in een andere situatie. Om daar nu vlak voor de wedstrijd op terug te komen, is voor mij niet aan de orde. Ze weten alle drie waar ze staan en wat de reden is. Dat is voor mijn het belangrijkste op dit moment."

LEES OOK: Ruud Vormer verrast Club-fans met gloednieuw project

Vormer had altijd in de ruime selectie moeten zitten ...

Meest recent

Bayat over RSCA-gerucht: "Renard was ook compleet verrast"

RSC Anderlecht is op zoek naar versterking, maar moet eerst de kern afslanken. Er doken al heel wat ...

20
20
‘Anderlecht slaat toe: JPL-toptransfer hangt in de lucht’

Anderlecht kijkt al vooruit, ook in het doel. Colin Coosemans doet het uitstekend, maar paars-wit ...

165
165
Volgende vertrekker bij AA Gent: "Er met hoofd niet meer bij"

Bij AA Gent moet er zoals bij de meeste clubs, zeker door de DAZN-saga, eerst verkocht worden ...

79
79
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Bij Royal Antwerp FC mikken al een hele tijd meer en meer op de eigen jeugd. De Great Old heeft een ...

34
34
'Tielemans ontvangt bijzonder straf transfervoorstel'

Youri Tielemans is bezig aan een goed seizoen bij Aston Villa. De club gaat voluit voor een stunt en ...

119
119
Dennis (ex-Club) duikt plots op bij deze verrassende club

Emmanuel Dennis leek op weg naar een heel mooie carrière, maar de Nigeriaanse aanvaller kent ...

83
83
Cercle Brugge strikt volgende buitenlandse parel

Cercle Brugge haalt wel vaker jong talent naar Brugge. De Bruggelingen gaan met Alan Minda zo een ...

77
77
'Westerlo op weg naar tweede uitgaande transfer'

De Belgische ploegen moeten spelers verkopen door de DAZN-saga, dat lieten we jullie al eerder ...

134
134
'Hasi houdt adem in: sterkhouders weg bij Anderlecht?'

Mads Kikkenborg mag pas weg wanneer RSC Anderlecht een nieuwe doelman te pakken heeft, maar voor het ...

377
377
'Furo zorgt voor plottwist van jewelste bij Club Brugge'

Als een donderslag bij heldere hemel staat Club Brugge op het punt om afscheid te nemen van Kaye ...

564
564
“Van alle kanten komen ze”: Van Gucht doet boekje open

Hij is een man die zelden onopgemerkt blijft. Wat Ruben Van Gucht zegt of doet, zorgt steevast voor ...

318
318
Familiedrama Beckham escaleert: zoon trekt harde lijn

Wat ooit een droomfamilie leek rond een voetbalicoon is nu pure reality drama. In het huis van David ...

172
172
Witte rook bij AA Gent: Gandelman laat kassa rinkelen

Eerder geraakte reeds bekend dat AA Gent op het punt stond om afscheid te nemen van Omri Gandelman, ...

136
136
'Transferbom bij Club Brugge: tiener levert jackpot op'

Club Brugge dacht om in januari iedereen aan boord te houden, maar één goudhaantje ...

487
487
‘KAA Gent, Standard en STVV strijden om knaltransfer’

De wintermercato is officieel geopend en soms kijken de Belgische elkaar recht in de ogen. Dat is ...

471
471
‘Weer naar de top? Europese grootmacht wil Carrasco’

Yannick Carrasco was jarenlang actief op het allerhoogste niveau in Europa bij clubs zoals ...

127
127
Saintfiet haalt stevig uit naar Belgische clubs

Tom Saintfiet is momenteel actief als bondscoach van Mali op de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer ...

140
140
‘Standard draait kar volledig in transferdossier’

Standard Luik wil de selectie voor de tweede seizoenshelft versterken. De Rouches zijn ambitieus, ...

132
132
‘KV Mechelen wil wéér shoppen in eigen land’

De Belgische clubs zijn volop de wintermercato aan het afspeuren voor opportuniteiten. Ook KV ...

127
127
Genk verliest spektakelstuk, KAA Gent wint zakelijk

De Belgische clubs zijn op winterstage ter voorbereiding van de tweede seizoenshelft na de break. ...

214
214
'Club Brugge trekt streep door transferdeal'

Bij Club Brugge maakten ze er de voorbije weken geen geheim van dat ze zich tijdens deze ...

527
527
KV Mechelen wrijft zich in handen met extra offensieve troef

KV Mechelen was één van de revelaties van de eerste seizoenshelft in de Jupiler Pro ...

264
264
'Club wil Union en co aftroeven voor JPL-goudhaantje'

Club Brugge zoekt dezer dagen in de zoektocht naar versterking doorgaans zijn heil in het ...

422
422
'Rode Duivels krijgen grote opsteker voor WK'

Voor de Rode Duivels is het al aftellen naar juni, wanneer ze hun beste beentje kunnen voorzetten op ...

221
221
Defour geeft grote hint over terugkeer als trainer

Verschillende ex-Rode Duivels stapten de voorbije jaren al in het trainersvak, al bleven ze daar ...

139
139

Meer sportnieuws