Anderlecht maakt progressie: "Er vielen harde woorden"

230 stemmen
Anderlecht maakt progressie:

RSC Anderlecht won met 0-3 op het veld van STVV en de prestatie was goed. Yari Verschaeren en Hendrik Van Crombrugge waren uiteraard tevreden na de zege. Zij zagen een goed Anderlecht.


Yari Verschaeren hoopt dat Anderlecht op dit elan verder kan gaan. "We spelen een complete wedstrijd en dit is het Anderlecht dat we altijd willen tonen. Zo moeten we de rest van het jaar spelen. Het is belangrijk dat we winnen omdat we zo in de flow blijven en zo tanken we vertrouwen voor de belangrijke matchen tegen Bern. Een 0-3-zege is alvast knap", aldus Verschaeren bij Eleven Sports. 

Van Crombrugge was na de match tegen Paide nog heel scherp voor zijn ploegmaats, na de erbarmelijke eerste helft. Hij zag een goede reactie. "Het was een goede teamprestatie. STVV is altijd een lastige verplaatsing met spelers als Kagawa, Brüls en Bruno. De 9 op 12? De nederlaag tegen Cercle was heel onnodig, waar we net zoals thuis tegen Paide (de eerste helft, nvdr.) schandalig presteerden. Er zijn toen harde woorden gevallen en dat was ook nodig. De match donderdag in Bern wordt heel moeilijk en als je in een Europese poule wil terechtkomen, dan moet je dergelijke tegenstanders uitschakelen. Hopelijk schieten we onszelf niet in de voet zoals we vorig jaar deden tegen Vitesse en hopelijk leerden we daaruit."

Anderlecht speelt donderdag eerst in Zwitserland en die partij is zéér belangrijk voor de Brusselaars. Anderlecht wil eindelijk nog eens de groepsfase van een Europees toernooi halen, maar Young Boys Bern is een niet te versmaden tegenstander.

LEES OOK: JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Gaat RSCA zich plaatsen tegen Bern?

Meest recent

'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

9
9
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

11
11
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

26
26
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

21
21
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

45
45
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

11
11
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

67
67
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

99
99
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

199
199
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

412
412
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

49
49
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

158
158
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

351
351
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

793
793
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

114
114
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

322
322
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

165
165
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

625
625
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

552
552
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

19
19
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

162
162
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

346
346
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging

Will Still was in België onder meer trainer van Beerschot en T2 bij Standard Luik, maar de ...

52
52
‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’

KV Mechelen kende een sterk seizoen in de Jupiler Pro League. Onder Fred Vanderbiest haalde Malinwa ...

218
218
‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Dani van den Heuvel maakte afgelopen seizoen indruk bij Club Brugge. Telkens de jonge Nederlander in ...

515
515

Meer sportnieuws