Anderlecht maakt progressie: "Er vielen harde woorden"

door
Anderlecht maakt progressie:

RSC Anderlecht won met 0-3 op het veld van STVV en de prestatie was goed. Yari Verschaeren en Hendrik Van Crombrugge waren uiteraard tevreden na de zege. Zij zagen een goed Anderlecht.


Yari Verschaeren hoopt dat Anderlecht op dit elan verder kan gaan. "We spelen een complete wedstrijd en dit is het Anderlecht dat we altijd willen tonen. Zo moeten we de rest van het jaar spelen. Het is belangrijk dat we winnen omdat we zo in de flow blijven en zo tanken we vertrouwen voor de belangrijke matchen tegen Bern. Een 0-3-zege is alvast knap", aldus Verschaeren bij Eleven Sports. 

Van Crombrugge was na de match tegen Paide nog heel scherp voor zijn ploegmaats, na de erbarmelijke eerste helft. Hij zag een goede reactie. "Het was een goede teamprestatie. STVV is altijd een lastige verplaatsing met spelers als Kagawa, Brüls en Bruno. De 9 op 12? De nederlaag tegen Cercle was heel onnodig, waar we net zoals thuis tegen Paide (de eerste helft, nvdr.) schandalig presteerden. Er zijn toen harde woorden gevallen en dat was ook nodig. De match donderdag in Bern wordt heel moeilijk en als je in een Europese poule wil terechtkomen, dan moet je dergelijke tegenstanders uitschakelen. Hopelijk schieten we onszelf niet in de voet zoals we vorig jaar deden tegen Vitesse en hopelijk leerden we daaruit."

Anderlecht speelt donderdag eerst in Zwitserland en die partij is zéér belangrijk voor de Brusselaars. Anderlecht wil eindelijk nog eens de groepsfase van een Europees toernooi halen, maar Young Boys Bern is een niet te versmaden tegenstander.

LEES OOK: Druk op Renard neemt toe: "Er werd toch flink gespendeerd"

Gaat RSCA zich plaatsen tegen Bern?

Meest recent

'Club Brugge baalt: parel trekt naar Europese top'

Club Brugge leeft momenteel op een wolk na de kwalificatie in de Champions League, maar ze gaan toch ...

91
91
Druk op Renard neemt toe: "Er werd toch flink gespendeerd"

Besnik Hasi krijgt voorlopig de volle laag, maar daarachter zal Olivier Renard toch stilaan ...

102
102
Vannieuwkerke verrast vriend en vijand met opvallende zet

Karl Vannieuwkerke is dit weekend te horen en te zien op het WK Veldrijden in het Nederlandse Hulst. ...

25
25
KRC Genk maakt transferdeal met FC Barcelona bekend

Een zeer opvallende transfer bij Racing Genk. Daar hebben ze vandaag een deal gesloten met FC ...

64
64
Clement komt met bijzonder straffe Premier League-uitspraak

Philippe Clement kende wisselend succes bij AS Monaco en Rangers FC. Hij trok nadien naar Norwich ...

50
50
Arsenal recht de rug, Leipzig haakt helemaal af

In de Bundesliga en Premier League stonden er namiddag een aantal matche op het programma. Kregen we ...

17
17
Antwerp houdt gezondheidswandeling bij Cercle Brugge

Royal Antwerp FC stond om 16u voor een aantal moeilijke verplaatsing naar Cercle Brugge. Al werd het ...

44
44
Kompany looft oude JPL-bekende: "Groot talent"

Bayern München hoopt vandaag weer de zege te pakken tegen Hamburger SV. Vincent Kompany kreeg ...

34
34
Vanhaezebrouck scherp voor De Mil: "Stel je je vragen bij"

Rik De Mil trok enkele weken geleden van Sporting Charleroi naar AA Gent. Bij de Carolo's doet Hans ...

184
184
Hasi trekt van leer: "Dàt vroeg de club aan mij"

Bij RSC Anderlecht staat er na de 5 op 18 veel druk op de ketel. Winnen bij Standard is nodig voor ...

197
197
Belgische coach verrast: "Sprak met Antwerp"

Royal Antwerp FC is zwaar teruggevallen. Voorzitter Paul Gheysens voerde allerminst een duurzaam ...

220
220
Onmisbaar bij Anderlecht: tijd dringt voor Renard

Thorgan Hazard krijgt vreemd genoeg kritiek de laatste weken. Zelfs Besnik Hasi was kritisch voor ...

279
279
STVV houdt hart vast: weldra witte rook over Vrancken

STVV kent een droomseizoen in de Jupiler Pro League. De club hoopt dat ze Wouter Vrancken nog langer ...

172
172
Snoop Dogg zorgt voor stevig bommetje in Engels voetbal

Iedereen kent Snoop Dogg vooral als rapper. Hij was vele jaren een van de beste rappers en hij ...

53
53
Sterk tegen Man Utd en Liverpool: weldra Rode Duivel?

Rudi Garcia heeft zijn WK-selectie wellicht al zo goed als in zijn hoofd voor het WK van komende ...

123
123
'Anderlecht rondt verrassende deal af in Serie A'

Bij RSC Anderlecht gaat er de komende dagen ingaand wellicht nog weinig gebeuren. Bij RSCA Futures ...

388
388
'Cercle Brugge verwent fans met twee toptransfers'

Cercle Brugge gaat de komende dagen nog een aantal stevige transfers afronden. De Bruggelingen gaan ...

143
143
Lierse SK en Lokeren trakteren fans op aanwinsten

In de Challenger Pro League hebben Sporting Lokeren en Lierse SK nog twee nieuwe spelers ...

90
90
'Club Brugge slikt: in extremis transferbom bij Atlético'

Club Brugge weet waar het aan toe is in de tussenronde van de Champions League. Om de 1/8ste ...

621
621
Match van laatste kans: Hasi grijpt in bij Anderlecht

Zondagmiddag zullen de zenuwen hooggespannen staan op Sclessin. Zowel Standard als RSC Anderlecht ...

346
346
'Club speelt publiekslieveling kwijt: ook United mengt zich'

Club Brugge maakte afgelopen woensdag voor de ogen van heel Europa indruk met een 3-0-zege tegen ...

815
815
Boskamp deelt hallucinant verhaal: "Dat bij AA Gent..."

Jan Boskamp is nog steeds één van de populairste voetbalanalisten van de lage landen. ...

102
102
Clement pakt uit met bijzondere Vanaken-ontboezeming

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

176
176
Nainggolan privé gefileerd: vriendin onthult alles

Sinds de komst van Radja Nainggolan gaat het Patro Eisden Maasmechelen stevig voor de wind. De club ...

85
85
TRANSFERUURTJE: 'Last-minute vuurwerk bij Club, miljoenendeal Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

520
520

Meer sportnieuws