Anderlecht maakt progressie: "Er vielen harde woorden"

door
Anderlecht maakt progressie:

RSC Anderlecht won met 0-3 op het veld van STVV en de prestatie was goed. Yari Verschaeren en Hendrik Van Crombrugge waren uiteraard tevreden na de zege. Zij zagen een goed Anderlecht.


Yari Verschaeren hoopt dat Anderlecht op dit elan verder kan gaan. "We spelen een complete wedstrijd en dit is het Anderlecht dat we altijd willen tonen. Zo moeten we de rest van het jaar spelen. Het is belangrijk dat we winnen omdat we zo in de flow blijven en zo tanken we vertrouwen voor de belangrijke matchen tegen Bern. Een 0-3-zege is alvast knap", aldus Verschaeren bij Eleven Sports. 

Van Crombrugge was na de match tegen Paide nog heel scherp voor zijn ploegmaats, na de erbarmelijke eerste helft. Hij zag een goede reactie. "Het was een goede teamprestatie. STVV is altijd een lastige verplaatsing met spelers als Kagawa, Brüls en Bruno. De 9 op 12? De nederlaag tegen Cercle was heel onnodig, waar we net zoals thuis tegen Paide (de eerste helft, nvdr.) schandalig presteerden. Er zijn toen harde woorden gevallen en dat was ook nodig. De match donderdag in Bern wordt heel moeilijk en als je in een Europese poule wil terechtkomen, dan moet je dergelijke tegenstanders uitschakelen. Hopelijk schieten we onszelf niet in de voet zoals we vorig jaar deden tegen Vitesse en hopelijk leerden we daaruit."

Anderlecht speelt donderdag eerst in Zwitserland en die partij is zéér belangrijk voor de Brusselaars. Anderlecht wil eindelijk nog eens de groepsfase van een Europees toernooi halen, maar Young Boys Bern is een niet te versmaden tegenstander.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

Gaat RSCA zich plaatsen tegen Bern?

Meest recent

'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

59
59
‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Carlos Forbs was een paar maanden geleden nog een sensatie bij Club Brugge. De buitenspeler ...

56
56
Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense topclub verloor met 3-0 op het veld van ...

19
19
Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Het WK 2026 komt dichterbij en het is tijd voor de Belgische opties om volledig op stoom te komen. ...

28
28
Leysen ontloopt rode kaart: “Dit zei de ref tegen mij”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Westerlo. Een dubbelslag van Nacho ...

29
29
'Bliksemtransfer Club Brugge reëel: droomploeg meldt zich'

Club Brugge dreigt na het seizoen afscheid te moeten nemen van verschillende sterkhouders. Namen als ...

161
161
Anderlecht komt met groot nieuws over bekerfinale

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een plek in de top vier van de Champions' ...

260
260
Hayen niet te spreken: "Dát ontgoochelt me het meest"

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

110
110
Dag Allemaal: Liefdesdrama rond Van Gucht escaleert

Er hangt opnieuw iets in de lucht rond Ruben Van Gucht. Dag Allemaal pakt uit met een dossier dat ...

77
77
'Club Brugge in actie: JPL-duel om nieuwe middenvelder'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het inhalen van Union SG in de titelstrijd. Maar achter ...

192
192
"Als ik sterke man Anderlecht was ..." - Radja geeft ideale trainer

Ongeacht de uitkomst van de bekerfinale en Champions' Play-Offs, worden in het tussenseizoen weer de ...

436
436
‘Onbegrijpelijk: Vermeeren versiert toptransfer na 3 flops’

Arthur Vermeeren lijkt, ondanks drie mislukte passages op rij, opnieuw op weg naar een verrassende ...

328
328
'Gemiste kans topclubs: JPL-smaakmaker richting Bundesliga'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

109
109
DAZN dropt 'strategisch' bommetje: grote gevolgen voetbalkijker

Het Belgische profvoetbal zal ook volgend seizoen te zien zijn bij DAZN. Dat maakten advocaten van ...

351
351
'Rumoer bij Club Brugge: Leko helemaal klaar met één speler'

Club Brugge moet zich woensdagavond op eigen veld tegen KV Mechelen herpakken na de dure nederlaag ...

404
404
Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

116
116
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

25
25
Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

90
90
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

85
85
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

118
118
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

190
190
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

186
186
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

204
204
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

98
98

Meer sportnieuws