Anderlecht maakt progressie: "Er vielen harde woorden"

door
Anderlecht maakt progressie:

RSC Anderlecht won met 0-3 op het veld van STVV en de prestatie was goed. Yari Verschaeren en Hendrik Van Crombrugge waren uiteraard tevreden na de zege. Zij zagen een goed Anderlecht.


Yari Verschaeren hoopt dat Anderlecht op dit elan verder kan gaan. "We spelen een complete wedstrijd en dit is het Anderlecht dat we altijd willen tonen. Zo moeten we de rest van het jaar spelen. Het is belangrijk dat we winnen omdat we zo in de flow blijven en zo tanken we vertrouwen voor de belangrijke matchen tegen Bern. Een 0-3-zege is alvast knap", aldus Verschaeren bij Eleven Sports. 

Van Crombrugge was na de match tegen Paide nog heel scherp voor zijn ploegmaats, na de erbarmelijke eerste helft. Hij zag een goede reactie. "Het was een goede teamprestatie. STVV is altijd een lastige verplaatsing met spelers als Kagawa, Brüls en Bruno. De 9 op 12? De nederlaag tegen Cercle was heel onnodig, waar we net zoals thuis tegen Paide (de eerste helft, nvdr.) schandalig presteerden. Er zijn toen harde woorden gevallen en dat was ook nodig. De match donderdag in Bern wordt heel moeilijk en als je in een Europese poule wil terechtkomen, dan moet je dergelijke tegenstanders uitschakelen. Hopelijk schieten we onszelf niet in de voet zoals we vorig jaar deden tegen Vitesse en hopelijk leerden we daaruit."

Anderlecht speelt donderdag eerst in Zwitserland en die partij is zéér belangrijk voor de Brusselaars. Anderlecht wil eindelijk nog eens de groepsfase van een Europees toernooi halen, maar Young Boys Bern is een niet te versmaden tegenstander.

LEES OOK: 'JPL davert: Anderlecht plant spectaculaire transfer'

Gaat RSCA zich plaatsen tegen Bern?

Meest recent

'Kompany grote fan: Bayern-bom van 85 miljoen'

Bayern München blijft in de running voor de treble dit seizoen en plaatste zich deze week voor ...

0
0
Keerzijde WK-loting: "Dan is België de risee van het wereldvoetbal"

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn gedurende de groepsfase van het WK 2026. Tijdens de ...

25
25
TRANSFERUURTJE: 'Duel Genk vs. Gent, transferklapper Angulo'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

87
87
Grote impact DAZN bekend: Belgische clubs moeten verkopen

DAZN heeft besloten om het TV-contract met de Pro League op te zeggen. Daarbovenop zal het ...

235
235
Jonge Duivel snoeihard voor Anderlecht: “Dat stoorde mij”

RSC Anderlecht staat bekend om hun sterke jeugdopleiding en elk seizoen breken er nieuwe talenten ...

127
127
Sepp Blatter maakt FIFA én Trump met de grond gelijk

De loting in Washington voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada houdt de ...

107
107
Oosting glundert met nieuw goudhaantje bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander moet The Great ...

181
181
Degryse roept ferme WK-waarschuwing naar Garcia

De loting voor het WK 2026 werd gisteren in Washington afgerond. De Rode Duivels zitten in een ...

67
67
Parys op dreef: Pro League slaat keihard terug op DAZN

De perikelen rond DAZN en de Pro League blijft groot nieuws in de Belgische voetbalwereld. Het ...

196
196
Rode Duivels met konijnenpoot: "Drie oefenmatchen op WK"

Rudi Garcia heeft het getroffen met de loting op het WK 2026. De weg naar de kwartfinales ligt ...

80
80
'Club Brugge duizelt: hallucinante Benteke-eis slaat alles'

In Brugge durven ze het bijna niet hardop zeggen, maar de cijfers die rondgaan over Christian ...

671
671
Garcia geeft belangrijke update over Lukaku en De Bruyne

De WK-loting ligt achter de rug. Er zijn een aantal leuke groepen komende zomer, maar niet voor de ...

70
70
Leko viert 'Grote Terugkeer': "Dacht aan hem als titularis"

AA Gent doet het onder Ivan Leko niet beter dan vorig seizoen, toen de Buffalo's ongeveer dezelfde ...

83
83
JPL-mirakel in de maak: "Wij zijn springlevend"

Enkele weken geleden gaf niemand nog een stuiver voor de kansen van FCV Dender om de laatste plaats ...

78
78
STVV-Club: 'Hayen speelt met surprise in basisploeg'

In de Champions League staat Club Brugge volgende week voor een zware uitdaging tegen Arsenal FC. ...

409
409
'JPL davert: Anderlecht plant spectaculaire transfer'

In Neerpede wordt al weken druk gediscussieerd over een nieuwe doelman die de JPL dit seizoen op ...

262
262
"Walgelijk theater" - Voetbalwereld kotst 'lijpzak' Infantino uit

Vrijdagavond werd in Washington geloot voor het wereldkampioenschap van komende zomer. Maar de show ...

394
394
Toptransfer bij Club Brugge? "Hij is de ideale targetspits"

Met een ticket voor de kwartfinales van de Croky Cup, heeft Club Brugge zich herpakt na twee ...

641
641
DAZN-saga zindert voor: Pro League zorgt voor nieuwe wending

Op 22 december verschijnt de zaak tussen de Pro League en DAZN voor de Brusselse arbitragerechtbank ...

277
277
'Afgrijzen bij Club: ster dringt aan op transfer Onyedika'

In zowat elke mercato wordt er druk gespeculeerd over een mogelijke transfer van Raphael Onyedika. ...

349
349
Vermeeren verliest van Duivels, weer uppercut Pocognoli

In de Franse Ligue 1 werd vrijdagavond de vijftiende speeldag op gang getrapt met een grote ...

245
245
Mannaert spreekt duidelijke taal over toekomst Garcia

De Rode Duivels ontdekten vrijdagavond hun tegenstanders op het komende WK, waarin ze belandden in ...

101
101
Dender pakt tweede zege en gooit degradatiestrijd open

De degradatiestrijd in de Jupiler Pro League lijkt weer helemaal open te liggen. Dender was lange ...

152
152
Droomloting voor Broos: "Wat maak ik allemaal mee..."

Naast de delegatie van de Rode Duivels was er nog een Belg aanwezig bij de loting voor het WK op ...

186
186
Garcia spreekt na loting duidelijke WK-ambitie uit

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het komende WK. Ze openen hun toernooi op 15 juni ...

149
149

Meer sportnieuws