TU: 'Topaanwinst AA Gent, Anderlecht vraagt hoofdprijs'

484 stemmen
TU: 'Topaanwinst AA Gent, Anderlecht vraagt hoofdprijs'

Hoewel het nieuwe seizoen begonnen is, draait de transfercarrousel nog op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden nog volop deals afgesloten, om maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
De kans is reëel dat Francis Amuzu dan toch gewoon bij Anderlecht blijft. Volgens toonaangevende L'Equipe is het vooral aan RSCA te wijten dat de deal met OGC Nice op de helling staat. Paars-Wit zou nu nog meer geld verlangen voor haar flankspeler. Waar Nice hoopte om een akkoord te vinden voor minder dan 8 miljoen euro, mikt RSCA nu op 10 miljoen euro en liefst zelfs meer.



Club Brugge wil absoluut een nieuwe middenvelder aantrekken en hoopt daarvoor op Sander Berge. Volgens de Engelse journalist Alan Nixon biedt Blauw-Zwart hem een salaris aan dat kan oplopen tot 100.000 pond, een slordige 118.000 euro, per week. Toch is de kans klein dat het tot een overeenkomst zal komen. Zijn club Sheffield United wil de Noor immers liefst behouden en vraagt vooralsnog veel te veel geld.



Volgens TV2 Sporten gaat Jens Petter Hauge de overstap maken van Eintracht Frankfurt naar AA Gent. De Buffalo's zouden de Noorse aanvaller tot het einde van het seizoen huren en dat zonder aankoopoptie. De 22-jarige Noorse aanvaller maakt geen deel uit van de plannen van de coach.



Volgens Het Laatste Nieuws is Jhon Lucumi persoonlijk rond met Bologna. Met Genk hebben de Italianen evenwel nog geen akkoord, maar het feit dat ze al met Lucumi om de tafel mochten zitten zou er wel op wijzen dat de gesprekken tussen de clubs de goede kant opgaan. De 24-jarige lijkt zo na vier seizoenen afscheid te gaan nemen van de Cegeka Arena.



Eerder deze week geraakte bekend dat Standard belangstelling heeft in Eddie Salcedo. Deze 20-jarige Italiaan komt bij Internazionale niet in de plannen voor en mag dus opnieuw verhuurd worden. Ook het Spaanse Real Oviedo toont interesse, maar volgens Corriere dello Sport is het toch Standard dat over de beste papieren beschikt. Het Italiaanse medium verwacht dan ook snel witte rook in dit dossier.

BUITENLAND
FC Barcelona is dan toch nog niet klaar op de transfermarkt. Volgens SPORT hebben de Catalanen er vertrouwen in dat ze de komst van Marcos Alonso (Chelsea) én Bernardo Silva (Manchester City) kunnen afronden. Die eerste trainde alvast niet meer bij Chelsea in afwachting van zijn transfer, zijn dossier lijkt bijna rond. Met Silva zou dan weer een akkoord zijn over een contract van vier seizoenen. Om beide deals financieel rond te krijgen wil men Frenkie de Jong verkopen én een salarisverlaging onderhandelen met Gerard Piqué.



In Engeland hebben twee JPL-bekenden Cheikhou Kouyaté en Emmanuel Dennis een nieuwe werkgever gevonden. De Engelse eersteklasser Nottingham Forest heeft de twee spelers kunnen strikken. Die eerste viel transfervrij op te pikken. Voor Dennis moest de promovendus naar verluidt zo'n 25 miljoen euro aan Watford betalen. Een deel van dat bedrag zou doorstromen naar zijn oud-werkgever Club Brugge.

LEES OOK: ‘Belgische (top)clubs springen in de dans voor Patro-ster’

Welke ploeg is momenteel het meest versterkt tegenover vorig seizoen?

Meest recent

Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

72
72
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

263
263
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

228
228
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

97
97
Slechte keuzes van Garcia? Proto reageert met grote lof

De Rode Duivels hebben tegen Senegal één van hun meest iconische WK-wedstrijden ooit ...

161
161
'Club vreest voor Tresoldi: volgende topclub meldt zich'

Club Brugge zal deze zomer weer de nodige smaakmakers verliezen. Na een sterk seizoen waarin ze de ...

143
143
KV Mechelen strikt nu ook talent van Club Brugge

KV Mechelen maakte vorig seizoen indruk door met een jong en veelal Belgisch elftal de zesde plaats ...

74
74
'Oplapwerk en enorm dilemma voor Garcia met Duivels-ster'

De confrontatie met Senegal werd woensdagavond een thriller voor de Rode Duivels. Die leverde ...

200
200
Anderlecht verrast compleet met tweede aanwinst

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer, want de kern moet grondig vernieuwd worden. ...

471
471
'Grote kuis bij Duitsland na WK-drama: 5 slachtoffers'

De zestiende finales van het WK hebben meteen al voor verrassingen gezorgd. De Rode Duivels wisten ...

133
133
'Verrassende club mengt zich in strijd om De Cat'

Bij Anderlecht begonnen ze de voorbereiding met enkele dompers, want verschillende spelers liepen ...

272
272
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenen voor Club, Meunier naar Anderlecht?'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

197
197
Vandenbempt maakt korte metten met Rudi Garcia

De Rode Duivels wisten tegen Senegal een 0-2 achterstand om te zetten in 3-2 winst na verlengingen. ...

376
376
Lierse slaat terug op zomermercato met ex-Antwerp-speler

Lierse SK zag al verschillende spelers vertrekken, maar de club is niet van plan om zich koest te ...

91
91
Oorlog in Senegal na België: “Ik speel niet meer onder hem”

De Rode Duivels wisten een ongelooflijke comeback te verwezenlijken in de 1/16e finales van het WK ...

607
607
'Union zet zich schrap voor nieuw megabod'

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het haalde al vijf nieuwe spelers binnen en ...

53
53
'Matthys (ex-Beerschot) versiert verrassende transfer'

Ver weg van de spotlights van het WK zijn vele Belgische spelers nog op zoek naar een nieuwe club. ...

62
62
Garcia oogst zelfs complimenten van... Zlatan

De voetbalwereld keek woensdagavond vol verbazing naar de wedstrijd van de Rode Duivels tegen ...

254
254
Garcia en Trossard reageren na opstoot met Tielemans

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finales van het WK, maar het heeft weinig ...

424
424
Vandenbempt voorspelt: 2 Duivelse sterren naar de bank

De Rode Duivels hebben bijna dag op dag acht jaar na de historische comeback tegen Japan voor een zo ...

973
973
Trieste Senegalezen bijten op hun tong over strafschop

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finale van het WK, maar flirtten woensdagavond ...

528
528
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

176
176
Mechele: "Gebeurden dingen die ik nog nooit zag"

België had het ongeveer 55 minuten héél lastig met de snelle aanvallen van ...

503
503
Zet de wekker maar: België speelt op deze datum tegen de VS

De Rode Duivels wisten met 3-2 te winnen van Senegal na een ronduit epische partij in Seattle. Een ...

284
284
Degryse scherp voor twee matige sterren bij de Rode Duivels

België won met 3-2 van Senegal. Het werd een waanzinnige partij, maar uiteraard ging er ook ...

811
811

Meer sportnieuws