TU: 'Topaanwinst AA Gent, Anderlecht vraagt hoofdprijs'

484 stemmen
TU: 'Topaanwinst AA Gent, Anderlecht vraagt hoofdprijs'

Hoewel het nieuwe seizoen begonnen is, draait de transfercarrousel nog op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden nog volop deals afgesloten, om maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
De kans is reëel dat Francis Amuzu dan toch gewoon bij Anderlecht blijft. Volgens toonaangevende L'Equipe is het vooral aan RSCA te wijten dat de deal met OGC Nice op de helling staat. Paars-Wit zou nu nog meer geld verlangen voor haar flankspeler. Waar Nice hoopte om een akkoord te vinden voor minder dan 8 miljoen euro, mikt RSCA nu op 10 miljoen euro en liefst zelfs meer.



Club Brugge wil absoluut een nieuwe middenvelder aantrekken en hoopt daarvoor op Sander Berge. Volgens de Engelse journalist Alan Nixon biedt Blauw-Zwart hem een salaris aan dat kan oplopen tot 100.000 pond, een slordige 118.000 euro, per week. Toch is de kans klein dat het tot een overeenkomst zal komen. Zijn club Sheffield United wil de Noor immers liefst behouden en vraagt vooralsnog veel te veel geld.



Volgens TV2 Sporten gaat Jens Petter Hauge de overstap maken van Eintracht Frankfurt naar AA Gent. De Buffalo's zouden de Noorse aanvaller tot het einde van het seizoen huren en dat zonder aankoopoptie. De 22-jarige Noorse aanvaller maakt geen deel uit van de plannen van de coach.



Volgens Het Laatste Nieuws is Jhon Lucumi persoonlijk rond met Bologna. Met Genk hebben de Italianen evenwel nog geen akkoord, maar het feit dat ze al met Lucumi om de tafel mochten zitten zou er wel op wijzen dat de gesprekken tussen de clubs de goede kant opgaan. De 24-jarige lijkt zo na vier seizoenen afscheid te gaan nemen van de Cegeka Arena.



Eerder deze week geraakte bekend dat Standard belangstelling heeft in Eddie Salcedo. Deze 20-jarige Italiaan komt bij Internazionale niet in de plannen voor en mag dus opnieuw verhuurd worden. Ook het Spaanse Real Oviedo toont interesse, maar volgens Corriere dello Sport is het toch Standard dat over de beste papieren beschikt. Het Italiaanse medium verwacht dan ook snel witte rook in dit dossier.

BUITENLAND
FC Barcelona is dan toch nog niet klaar op de transfermarkt. Volgens SPORT hebben de Catalanen er vertrouwen in dat ze de komst van Marcos Alonso (Chelsea) én Bernardo Silva (Manchester City) kunnen afronden. Die eerste trainde alvast niet meer bij Chelsea in afwachting van zijn transfer, zijn dossier lijkt bijna rond. Met Silva zou dan weer een akkoord zijn over een contract van vier seizoenen. Om beide deals financieel rond te krijgen wil men Frenkie de Jong verkopen én een salarisverlaging onderhandelen met Gerard Piqué.



In Engeland hebben twee JPL-bekenden Cheikhou Kouyaté en Emmanuel Dennis een nieuwe werkgever gevonden. De Engelse eersteklasser Nottingham Forest heeft de twee spelers kunnen strikken. Die eerste viel transfervrij op te pikken. Voor Dennis moest de promovendus naar verluidt zo'n 25 miljoen euro aan Watford betalen. Een deel van dat bedrag zou doorstromen naar zijn oud-werkgever Club Brugge.

LEES OOK: Mourinho gaat hard: Real slaat wéér enorme transferslag

Welke ploeg is momenteel het meest versterkt tegenover vorig seizoen?

Meest recent

Duivels lichtpunt: "Wie dat jaar geleden voorspeld had..."

Na het gelijkspel in de openingsmatch tegen Egypte moeten de Rode Duivels eigenlijk winnen tegen ...

9
9
Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

De Rode Duivels proberen momenteel om af te rekenen met Iran. Makkelijk blijkt dat niet, want ...

13
13
Lukaku zorgt meteen voor discussie: rood of penalty?

De Rode Duivels hebben een bewogen eerste kwart van de wedstrijd beleefd tegen Iran. Twee keer ...

99
99
'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Antwerp staat voor een zeer belangrijke zomer, waarin heel wat knopen doorgehakt moeten worden. Er ...

63
63
Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

18
18
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

106
106
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

21
21
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

260
260
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

246
246
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

345
345
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

155
155
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

101
101
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

159
159
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

773
773
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

454
454
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

362
362
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

39
39
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

264
264
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

47
47
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

36
36
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

800
800
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

595
595
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

128
128
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

360
360
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

89
89

Meer sportnieuws