TU: 'Topaanwinst AA Gent, Anderlecht vraagt hoofdprijs'

door
TU: 'Topaanwinst AA Gent, Anderlecht vraagt hoofdprijs'

Hoewel het nieuwe seizoen begonnen is, draait de transfercarrousel nog op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden nog volop deals afgesloten, om maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
De kans is reëel dat Francis Amuzu dan toch gewoon bij Anderlecht blijft. Volgens toonaangevende L'Equipe is het vooral aan RSCA te wijten dat de deal met OGC Nice op de helling staat. Paars-Wit zou nu nog meer geld verlangen voor haar flankspeler. Waar Nice hoopte om een akkoord te vinden voor minder dan 8 miljoen euro, mikt RSCA nu op 10 miljoen euro en liefst zelfs meer.



Club Brugge wil absoluut een nieuwe middenvelder aantrekken en hoopt daarvoor op Sander Berge. Volgens de Engelse journalist Alan Nixon biedt Blauw-Zwart hem een salaris aan dat kan oplopen tot 100.000 pond, een slordige 118.000 euro, per week. Toch is de kans klein dat het tot een overeenkomst zal komen. Zijn club Sheffield United wil de Noor immers liefst behouden en vraagt vooralsnog veel te veel geld.



Volgens TV2 Sporten gaat Jens Petter Hauge de overstap maken van Eintracht Frankfurt naar AA Gent. De Buffalo's zouden de Noorse aanvaller tot het einde van het seizoen huren en dat zonder aankoopoptie. De 22-jarige Noorse aanvaller maakt geen deel uit van de plannen van de coach.



Volgens Het Laatste Nieuws is Jhon Lucumi persoonlijk rond met Bologna. Met Genk hebben de Italianen evenwel nog geen akkoord, maar het feit dat ze al met Lucumi om de tafel mochten zitten zou er wel op wijzen dat de gesprekken tussen de clubs de goede kant opgaan. De 24-jarige lijkt zo na vier seizoenen afscheid te gaan nemen van de Cegeka Arena.



Eerder deze week geraakte bekend dat Standard belangstelling heeft in Eddie Salcedo. Deze 20-jarige Italiaan komt bij Internazionale niet in de plannen voor en mag dus opnieuw verhuurd worden. Ook het Spaanse Real Oviedo toont interesse, maar volgens Corriere dello Sport is het toch Standard dat over de beste papieren beschikt. Het Italiaanse medium verwacht dan ook snel witte rook in dit dossier.

BUITENLAND
FC Barcelona is dan toch nog niet klaar op de transfermarkt. Volgens SPORT hebben de Catalanen er vertrouwen in dat ze de komst van Marcos Alonso (Chelsea) én Bernardo Silva (Manchester City) kunnen afronden. Die eerste trainde alvast niet meer bij Chelsea in afwachting van zijn transfer, zijn dossier lijkt bijna rond. Met Silva zou dan weer een akkoord zijn over een contract van vier seizoenen. Om beide deals financieel rond te krijgen wil men Frenkie de Jong verkopen én een salarisverlaging onderhandelen met Gerard Piqué.



In Engeland hebben twee JPL-bekenden Cheikhou Kouyaté en Emmanuel Dennis een nieuwe werkgever gevonden. De Engelse eersteklasser Nottingham Forest heeft de twee spelers kunnen strikken. Die eerste viel transfervrij op te pikken. Voor Dennis moest de promovendus naar verluidt zo'n 25 miljoen euro aan Watford betalen. Een deel van dat bedrag zou doorstromen naar zijn oud-werkgever Club Brugge.

LEES OOK: Man City bevestigt: icoon verlaat de club

Welke ploeg is momenteel het meest versterkt tegenover vorig seizoen?

Meest recent

Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

15
15
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

43
43
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

104
104
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

64
64
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

114
114
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

165
165
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

139
139
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

130
130
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

26
26
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

175
175
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

348
348
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Hij gaat het ver schoppen"

RSC Anderlecht kent een zeer moeizaam seizoen. Er was de Europese vernedering en in de competitie ...

291
291
AA Gent liet nieuw goudhaantje Club Brugge liggen

Om 18u45 zullen de ogen van vrijwel heel Europa op Club Brugge gericht zijn. Dan speelt NXT immers ...

159
159
'Voetbalbond neemt beslissing over toekomst Vertonghen'

Het leeuwendeel van de gouden generatie van de Rode Duivels is inmiddels al gestopt met voetballen, ...

55
55
'Ooit geweigerd door Club, straks aanvalsleider bij Barça'

Bij FC Barcelona belooft het alweer een bewogen transferzomer te gaan worden. Eén van de ...

151
151
Proto en Albert in de clinch: ging Standard over de schreef?

Standard doet nog altijd mee voor de eindzege in de Europe Play-Off. Het volgt nog altijd op twee ...

120
120
'Straffe wending: Lukaku alweer terug naar België'

Er was de voorbije weken heel wat te doen over Romelu Lukaku. De spits paste immers voor de stage ...

453
453
Leko de mist in: keuzes pakken helemaal verkeerd uit

De voorbije maanden maakten ze er bij Club Brugge geen geheim van dat de titel dit seizoen een must ...

150
150
Degryse: "Hij moet altijd basisspeler zijn bij Anderlecht"

Anderlecht pakte zondag zijn tweede zege op rij in de play-offs, maar met veel glans was dat toch ...

286
286
Geflirt en matige resultaten: Lierse stuurt coach door

Vrijdagavond werd een punt gezet achter het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. ...

56
56
Schandaal in Belgisch vrouwenvoetbal: Agressie slaat toe

De vrouwenwedstrijd tussen Stokkem VV en Lommel SK is vrijdagavond volledig ontspoord in ...

72
72
Opvolger Mignolet al bekend? "Er is een plan uitgestippeld"

Wie wordt volgend seizoen de nummer één onder de lat bij Club Brugge? Het is een vraag ...

403
403
TRANSFERUURTJE: 'Club zoekt topaanwinst, tabula rasa Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

208
208
Gift Orban volledig door het lint: op de vuist met fan

Gift Orban speelde in het verleden bij KAA Gent, maar nu maakt de Nigeriaanse aanvaller het mooie ...

101
101
Club Brugge hoort uitsluitsel over Hans Vanaken

Hans Vanaken blesseerde zich afgelopen vrijdag op training en begon op de bank tegen Union SG. De ...

406
406

Meer sportnieuws