TU: 'Topaanwinst AA Gent, Anderlecht vraagt hoofdprijs'

door
TU: 'Topaanwinst AA Gent, Anderlecht vraagt hoofdprijs'

Hoewel het nieuwe seizoen begonnen is, draait de transfercarrousel nog op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden nog volop deals afgesloten, om maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
De kans is reëel dat Francis Amuzu dan toch gewoon bij Anderlecht blijft. Volgens toonaangevende L'Equipe is het vooral aan RSCA te wijten dat de deal met OGC Nice op de helling staat. Paars-Wit zou nu nog meer geld verlangen voor haar flankspeler. Waar Nice hoopte om een akkoord te vinden voor minder dan 8 miljoen euro, mikt RSCA nu op 10 miljoen euro en liefst zelfs meer.



Club Brugge wil absoluut een nieuwe middenvelder aantrekken en hoopt daarvoor op Sander Berge. Volgens de Engelse journalist Alan Nixon biedt Blauw-Zwart hem een salaris aan dat kan oplopen tot 100.000 pond, een slordige 118.000 euro, per week. Toch is de kans klein dat het tot een overeenkomst zal komen. Zijn club Sheffield United wil de Noor immers liefst behouden en vraagt vooralsnog veel te veel geld.



Volgens TV2 Sporten gaat Jens Petter Hauge de overstap maken van Eintracht Frankfurt naar AA Gent. De Buffalo's zouden de Noorse aanvaller tot het einde van het seizoen huren en dat zonder aankoopoptie. De 22-jarige Noorse aanvaller maakt geen deel uit van de plannen van de coach.



Volgens Het Laatste Nieuws is Jhon Lucumi persoonlijk rond met Bologna. Met Genk hebben de Italianen evenwel nog geen akkoord, maar het feit dat ze al met Lucumi om de tafel mochten zitten zou er wel op wijzen dat de gesprekken tussen de clubs de goede kant opgaan. De 24-jarige lijkt zo na vier seizoenen afscheid te gaan nemen van de Cegeka Arena.



Eerder deze week geraakte bekend dat Standard belangstelling heeft in Eddie Salcedo. Deze 20-jarige Italiaan komt bij Internazionale niet in de plannen voor en mag dus opnieuw verhuurd worden. Ook het Spaanse Real Oviedo toont interesse, maar volgens Corriere dello Sport is het toch Standard dat over de beste papieren beschikt. Het Italiaanse medium verwacht dan ook snel witte rook in dit dossier.

BUITENLAND
FC Barcelona is dan toch nog niet klaar op de transfermarkt. Volgens SPORT hebben de Catalanen er vertrouwen in dat ze de komst van Marcos Alonso (Chelsea) én Bernardo Silva (Manchester City) kunnen afronden. Die eerste trainde alvast niet meer bij Chelsea in afwachting van zijn transfer, zijn dossier lijkt bijna rond. Met Silva zou dan weer een akkoord zijn over een contract van vier seizoenen. Om beide deals financieel rond te krijgen wil men Frenkie de Jong verkopen én een salarisverlaging onderhandelen met Gerard Piqué.



In Engeland hebben twee JPL-bekenden Cheikhou Kouyaté en Emmanuel Dennis een nieuwe werkgever gevonden. De Engelse eersteklasser Nottingham Forest heeft de twee spelers kunnen strikken. Die eerste viel transfervrij op te pikken. Voor Dennis moest de promovendus naar verluidt zo'n 25 miljoen euro aan Watford betalen. Een deel van dat bedrag zou doorstromen naar zijn oud-werkgever Club Brugge.

LEES OOK: Gent ruikt extra miljoenen: vijf huurdossiers onder de loep

Welke ploeg is momenteel het meest versterkt tegenover vorig seizoen?

Meest recent

Gedurfde voorspelling: "Zíj́ gaan Club kampioen maken"

Money time is nu echt wel aangebroken in de titelstrijd van de Jupiler Pro League. Vanaf komend ...

69
69
Twee penalty's en VAR-ingreep: geen winnaar in Atlético-Arsenal

Ook de tweede halve finale van de Champions League kan na één wedstrijd nog alle ...

5
5
Gent ruikt extra miljoenen: vijf huurdossiers onder de loep

AA Gent strijdt momenteel nog volop voor een Europees ticket. Dat behalen zou de club alvast een ...

62
62
Penaltyfestijn in Atlético-Arsenal: analisten vellen verdict

In de Champions League stond woensdag de tweede heenmatch van de halve finales op het programma. ...

13
13
'Club Brugge trekt bleek weg: transferbom van 35 miljoen'

Club Brugge lijkt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Zo lijkt ook Aleksandar ...

291
291
Zorgen voor Garcia: grote verandering in WK-basiself?

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

171
171
Deschacht maakt lijstje op: 'Deze spelers moet Anderlecht houden'

RSC Anderlecht wil zijn twee komende duels in de Champions' Play-Offs gebruiken om straks zo in ...

261
261
Kompany grijnst: PSG incasseert mokerslag voor return

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben de voetbalwereld dinsdagavond geplezierd met een ...

235
235
'Hete zomer in Genk: gigantische transfertaak wacht'

KRC Genk blijft ook in de Europe Play-Offs uiterst wisselvallig voor de dag komen. Racing behaalde ...

627
627
Club verbijsterd: Ordonez zorgt voor onbegrijpelijke wending

Joel Ordóñez toonde zich dit seizoen in de Champions League, maar kende daar net als ...

559
559
'Exit Parys bij de Pro League in de maak?'

Het zijn woelige tijden bij de Pro League. Er woeden dezer dagen immers meerdere stormen binnen het ...

75
75
Antwerp legt toptalent op 15de verjaardag meteen vast

Bij Antwerp is de jeugd belangrijker dan ooit geworden sinds Paul Gheysens stopte met miljoenen in ...

88
88
'Alles op De Cat: Anderlecht heeft plannetje klaar'

Bij Anderlecht lijken ze een kruis te mogen maken over de derde plaats na de nederlagen tegen STVV ...

215
215
'STVV wrijft zich in handen na transferupdate'

STVV lijkt na een knappe zes op zes tegen Anderlecht en KV Mechelen vrijwel zeker van de derde ...

79
79
'Anderlecht slaat toe en strikt Japans jeugdinternational'

Bij Anderlecht zijn er nog heel wat vraagtekens voor volgend seizoen, maar de jacht op talent voor ...

159
159
Jarenlange schorsing Mudryk, ook boksdoelman lang aan de kant

Er viel woensdag nieuws te rapen over enkele zeer opmerkelijke schorsingen in de voetbalwereld. Bij ...

91
91
Lukaku breekt de stilte met mysterieuze boodschap

Het zijn geen prettige tijden voor Romelu Lukaku. Hij werkt momenteel een race tegen de klok af om ...

186
186
Union SG krijgt geweldig nieuws over nieuw stadion

Union SG kan alweer een prachtig seizoen  afronden met de titel en de beker. Dat zou een ...

108
108
Vandenbempt en Verheyen raken fans recht in het hart

De kraker tussen Paris Saint-Germain en Bayern München heeft woensdagavond alle verwachtingen ...

62
62
'Anderlecht beslist: viertal enkel voor juiste prijs weg'

Bij RSC Anderlecht wordt bijna de hele spelerskern aan een vertrek gelinkt. Dat gaat uiteraard niet ...

308
308
'Revelatie wil Fernandez-Pardo (ex-AA Gent) aantrekken'

Het zijn woelige maanden voor Matias Fernandez-Pardo. De winger moet stilaan een echte keuze gaan ...

50
50
Ophef bij Westerlo: club komt met statement

Bij KVC Westerlo hebben ze er een enerverend weekend opzitten. Ze verloren in eigen huis van Royal ...

96
96
Neemt Anderlecht na bijna 200 duels afscheid van meubelstuk?

Bij RSC Anderlecht gaan ze komende zomer een grote schoonmaak doorvoeren in de spelerskern. Dat ...

377
377
'Rode Duivel op de sukkel en moet na één jaar alweer weg'

De voorbije jaren kregen heel wat spelers hun kans bij de Rode Duivels, want sinds het WK 2022 wordt ...

73
73
Mourinho terug naar Real Madrid? Special One reageert

José Mourinho is momenteel trainer van Benfica, maar de kans bestaat dat hij na het seizoen ...

121
121

Meer sportnieuws