'Club Brugge biedt Berge gigantisch salaris'

door
'Club Brugge biedt Berge gigantisch salaris'

Club Brugge gaat zondagavond op bezoek bij OH Leuven en wil dan terug aanknopen met een overwinning. Ondertussen is het bestuur van de landskampioen nog druk in de weer op de zomerse transfermarkt. Voor het sluiten van de mercato wil Blauw-Zwart zich immers nog gevoelig versterken.


Hoewel een nieuwe spits hoog op het prioriteitenlijstje staat en ook defensieve versterking noodzakelijk lijkt, heeft Blauw-Zwart ook zijn zinnen hebben gezet op de komst van een nieuwe middenvelder. En daarvoor zou een oude bekende bovenaan het verlanglijstje staan: Sander Berge. Club zou volgens de laatste berichtgeving ook bereid zijn om ver te gaan voor de Noorse international.

Volgens Het Laatste Nieuws bracht Club inmiddels een bod uit dat 'ongezien' is naar Jupiler Pro League-normen. Het zou gaan om zo'n 15 miljoen euro plus bonussen. Nog nooit betaalde een Belgische club meer voor één speler. En de Engelse journalist Alan Nixon beweert via zijn Patreon-kanaal nu dat ook Berge financieel een goede zaak zou kunnen. Volgens Nixon biedt Blauw-Zwart hem een salaris aan dat kan oplopen tot 100.000 pond, een slordige 118.000 euro, per week.

SHEFFIELD LIGT DWARS
Daarmee zou de middenvelder meteen één van de beste betaalde spelers in België worden. Berge, die ook gecharmeerd is door het vooruitzicht op Europees voetbal, staan dat ook open voor de stap naar Jan Breydel. Maar de kans is klein dat die er op zal komen. Sheffield United wil immers niet meewerken aan een transfer. Pas wanneer de contractueel bepaalde afkoopsom van zo'n 35 miljoen pond, een slordige 40 miljoen euro, benaderd wordt, zouden de Engelsen bereid zijn om akkoord te gaan. Voorlopig lijkt Club zich dus op andere pistes te moeten focussen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Verrassende vertrekker bij Club, Genk sluit deal met Milan'

Club heeft momenteel belangrijkere prioriteiten dan een middenvelder ...

Meest recent

'Volgende aanwinst Anderlecht helemaal in kannen en kruiken'

Bij Anderlecht lijken ze stilaan helemaal in gang geschoten te zijn op de transfermarkt. Dinsdag ...

28
28
STVV slaat toe en plukt sterkhouder weg bij Beerschot

STVV blijft ook na de winterstop verbazen. De Kanaries wipten vorig weekend zelfs naar de tweede ...

30
30
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende vertrekker bij Club, Genk sluit deal met Milan'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

84
84
‘Na zege duiken kopzorgen Leko weer op: dilemma lonkt’

Club Brugge heeft vertrouwen getankt in de Champions League. Na de 1-4 zege op Kairat Almaty kunnen ...

133
133
Onrust rond Ronaldo: schokkend incident zorgt voor opschudding

Cristiano Ronaldo zal ongetwijfeld in shock zijn na een weerzinwekkende daad. Eén van de ...

36
36
Luis Enrique verbaast iedereen met uitspraken na zeperd

De Champions League zit vol verrassingen. Man City ging hard onderuit op het veld van Bodo/Glimt en ...

33
33
Code rood voor Guardiola: Haaland bijt door het stof

Manchester City zit plots weer in de hoek waar de klappen vallen. Na de pijnlijke derbynederlaag ...

53
53
‘Club all-in voor enorme stunt: ferm miljoenenbod op tafel'

Club Brugge wil nog ferm uitpakken op de wintermercato. De formatie van Ivan Leko wist dan wel net ...

596
596
Pocognoli out? T1 is schim van zichzelf bij AS Monaco

Sebastien Pocognoli liet Union SG achter zich en koos voor een avontuur bij AS Monaco. De ...

126
126
Pfaff snoeihard voor Anderlecht: “Kent niets van voetbal”

Bayern München neemt het vanavond op tegen Union SG. Jean-Marie Pfaff is nog steeds een legende ...

350
350
Euforie Club meteen getemperd: Leko krijgt gouden raad

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Blauw-Zwart zat in een desastreuze vorm en ...

259
259
Union gaat voor stunt en roept straffe taal richting Kompany

Union SG is de leider in de Jupiler Pro League, maar in de Champions League wacht een aartsmoeilijke ...

89
89
KV Mechelen neemt afscheid: talent versiert toptransfer

KV Mechelen doet dit seizoen volop mee voor een plek in de top 6. Malinwa staat op een vijfde plek ...

136
136
Analyse escaleert: Alderweireld schrikt van officiële brief

Toby Alderweireld heeft in het Belgische voetbal al lang niets meer te bewijzen. Van de Antwerpse ...

208
208
Vanaken slaat en zalft na broodnodige overwinning

Het is Club Brugge dan toch gelukt om een totale crisis te vermijden. Na de pijnlijke ...

121
121
'Anderlecht raast door: tweede winteraanwinst tekent tot 2030'

RSC Anderlecht is helemaal onder stoom aan het geraken op de transfermarkt. Dinsdag werd het vertrek ...

538
538
Hayen weet genoeg: KRC Genk grijpt in met goudklompje

Nicky Hayen moet KRC Genk zo snel mogelijk weer aan het winnen zien te krijgen. Maar ondertussen ...

214
214
Ontdekking bij Club: "Leko is intensief met hem bezig"

Na de slippers tegen Charleroi en La Louvière was de druk bijzonder groot, maar Club Brugge ...

278
278
Na statement in UCL: grote verrassing in Belgische WK-selectie?

In de Champions League maakte Club Brugge KV dinsdagavond indruk door met 1-4 te winnen van ...

118
118
'Anderlecht op z'n kop: ongeziene transfer op komst'

Anderlecht is achter de schermen bezig met een transfer die niemand zag aankomen. Het gaat om een ...

624
624
Kazachse terugreis draait uit op nachtmerrie voor Club

Club Brugge heeft in de Champions League gedaan wat moest en won dinsdagavond met 1-4 op het ...

765
765
8 op 10 - Kranten verrassen met 'beste speler' bij Club

Met nog één speeldag te gaan, behoudt Club Brugge dan toch een kans om door te ...

315
315
Grote uitblinker, Nederland vreest: Europese pers fileert Club

Club Brugge heeft zich in de Champions League herpakt na een gitzwarte week. De Belgische ...

737
737
Godts schittert weer bij Ajax: toptransfer op komst?

Het werd al bij al een goede avond voor de Belgen in de Champions League. Na de zege van Club Brugge ...

93
93
Stankovic treedt in voetsporen vader met wereldgoal

Club Brugge heeft dinsdagavond in Kazachstan de rug gerecht. Na de pijnlijke nederlagen in eigen ...

82
82

Meer sportnieuws