'Club Brugge biedt Berge gigantisch salaris'

door
'Club Brugge biedt Berge gigantisch salaris'

Club Brugge gaat zondagavond op bezoek bij OH Leuven en wil dan terug aanknopen met een overwinning. Ondertussen is het bestuur van de landskampioen nog druk in de weer op de zomerse transfermarkt. Voor het sluiten van de mercato wil Blauw-Zwart zich immers nog gevoelig versterken.


Hoewel een nieuwe spits hoog op het prioriteitenlijstje staat en ook defensieve versterking noodzakelijk lijkt, heeft Blauw-Zwart ook zijn zinnen hebben gezet op de komst van een nieuwe middenvelder. En daarvoor zou een oude bekende bovenaan het verlanglijstje staan: Sander Berge. Club zou volgens de laatste berichtgeving ook bereid zijn om ver te gaan voor de Noorse international.

Volgens Het Laatste Nieuws bracht Club inmiddels een bod uit dat 'ongezien' is naar Jupiler Pro League-normen. Het zou gaan om zo'n 15 miljoen euro plus bonussen. Nog nooit betaalde een Belgische club meer voor één speler. En de Engelse journalist Alan Nixon beweert via zijn Patreon-kanaal nu dat ook Berge financieel een goede zaak zou kunnen. Volgens Nixon biedt Blauw-Zwart hem een salaris aan dat kan oplopen tot 100.000 pond, een slordige 118.000 euro, per week.

SHEFFIELD LIGT DWARS
Daarmee zou de middenvelder meteen één van de beste betaalde spelers in België worden. Berge, die ook gecharmeerd is door het vooruitzicht op Europees voetbal, staan dat ook open voor de stap naar Jan Breydel. Maar de kans is klein dat die er op zal komen. Sheffield United wil immers niet meewerken aan een transfer. Pas wanneer de contractueel bepaalde afkoopsom van zo'n 35 miljoen pond, een slordige 40 miljoen euro, benaderd wordt, zouden de Engelsen bereid zijn om akkoord te gaan. Voorlopig lijkt Club zich dus op andere pistes te moeten focussen.

LEES OOK: 'Tijd tikt: Club Brugge pakt harde transferbeslissing'

Club heeft momenteel belangrijkere prioriteiten dan een middenvelder ...

Meest recent

2 op 10 - Kranten maken brandhout van Anderlecht-schlemiel

De 2-0-nederlaag op het veld van Standard heeft Besnik Hasi uiteindelijk de kop gekost als trainer ...

0
0
‘Anderlecht ruikt coachwissel: topkandidaat ligt open’

Het is weer crisis in Anderlecht. De positie van Besnik Hasi wankelt, want paars-wit ruikt een ...

117
117
Bom ontploft bij L'OM: Vermeeren betrokken in heftig incident

Olympique Marseille heeft een absolute rotweek achter de rug. De tegenvallende prestaties leidden ...

67
67
'Schok bij Club Brugge: complete U-bocht op transfermarkt'

Dinsdagavond is het zover, dan sluit de transfermakt opnieuw onverbibbelijk zijn deuren. Bij een ...

166
166
Doek valt over Hasi: opzienbarende opvolger al genoemd

Het doek is gevallen over Besnik Hasi als hoofdcoach van RSC Anderlecht. De nederlaag van ...

291
291
'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

85
85
Vandenbempt waarschuwt Anderlecht in zoektocht naar nieuwe coach

Anderlecht ging zondag opnieuw pijnlijk onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. ...

322
322
'Nottingham Forest grijpt naast Rode Duivel'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog dé sensatie van de Premier League, maar dit seizoen ...

31
31
Leko verklaart bizarre tactische keuze: "Hij was niet fit"

Club Brugge wist zich eerder deze week nog knap te kwalificeren in de Champions League, maar is ...

146
146
'Genk weigert miljoenenbod en haalt nog toptalent'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato geweest, maar maandag lijkt er op de ...

152
152
'Club hakt transferknopen door: 100 miljoen geweigerd'

De voorbije dagen draaide de geruchtenmolen bij Club Brugge op volle toeren. Zowel aan inkomende als ...

390
390
'Vermeeren slachtoffer van knaltransfer Essevee'

Arthur Vermeeren mocht zaterdag nog eens tien minuten meedoen bij Olympique Marseille. Onze ...

102
102
'Anderlecht verrast: toch nog aanwinst op komst'

Besnik Hasi verwachtte ingaand geen nieuws meer bij RSC Anderlecht. Al haalde onze redactie aan dat ...

251
251
Anderlecht-fans reageren unaniem na ontslag Hasi

Anderlecht ging zondag opnieuw onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. Dat ...

268
268
KV Mechelen valt ondanks knappe comeback uit top zes

KV Mechelen is zijn plaats in de top zes kwijt. Op het veld van OH Leuven redden ze dankzij een ...

90
90
Anderlecht zoekt coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Besnik Hasi is ontslagen als trainer van RSC Anderlecht. Een logische beslissing na 18 zeges in 43 ...

1921
1921
Kogel is door de kerk: Anderlecht ontslaat Hasi

RSC Anderlecht heeft zopas Besnik Hasi ontslagen. Dat heeft de club meegedeeld via de officiële ...

479
479
Union SG haalt zwak Club Brugge meteen van zijn wolk

De beste Belgische ploegen van de afgelopen jaren stonden vanavond in het Dudenpark tegenover ...

215
215
‘Antwerp snel verlost van floptransfer’

De zomermercato van Royal Antwerp FC was zeker geen groot succes. De Great Old gaat mogelijk een van ...

163
163
‘Race tegen de klok: Club Brugge wil €7,5M-powerhouse’

Club Brugge heeft een transfertarget op de radar die deze winter plots overal opduikt. Zijn dossier ...

683
683
Ajax flikt het en heeft zeer grote transfer beet

Ajax verloor vandaag weer punten en telt achttien puntern minder dan PSV. Zo gaan voor het vierde ...

71
71
Man City loopt alweer kater op tegen Tottenham

In de Premier League moest Manchester City op bezoek gaan bij het povere Tottenham. De troepen van ...

31
31
PSV pakt na demonstratie uit met geweldig nieuws

Het moet bijzonder plezant zijn om vandaag fan te zijn van PSV. Ze domineren de Nederlandse ...

48
48
Club Brugge én Cercle Brugge kondigen transfers aan

De wintermercato loopt op zijn laatste benen. Er mogen nog de nodige transfers worden verwacht. Zo ...

125
125
Hasi op straat? Kleedkamer spreekt duidelijke taal

Het beloven spannende dagen te worden op Neerpede. Na de nederlaag op het veld van Standard, lijken ...

403
403

Meer sportnieuws